دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است “فقط اشتباه’ در مورد اقتصاد می گوید: جایزه نوبل-جوزف استیگلیتز برنده

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: کسب و کار و رهبران سیاسی در داووس سوئیس در هفته گذشته که اقتصاد تحت تصدی خود برداشته است تا کارگر و طبقه متوسط آمریکایی است. در به تازگی منتشر شده مصاحبه برنده جایزه نوبل اقتصاد جوزف استیگلیتز به شدت مخالفت کرد و گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن خصوصیات است “فقط اشتباه است.”

“واشنگتن پست نگه داشته است یک برگه از چگونه بسیاری از دروغ و نادرست او می کند یک روز” استیگلیتز گفت: از مغلوب ساختن پیشی جستن جمعه گذشته در اجلاس سالانه مجمع جهانی اقتصاد. “من فکر می کنم او outdid خود را.”

در داووس آخرین سه شنبه مغلوب ساختن پیشی جستن گفت او ریاست یک “یقه آبی بوم” با استناد به یک تاریخی کم نرخ بیکاری و افزایش رشد دستمزد کارگران در پایین مقیاس پرداخت.

“رویای آمریکایی بازگشته است — بزرگتر, بهتر و قوی تر از همیشه قبل از” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “هیچ کس بهره بیشتر از طبقه متوسط امریکا.”

در این Jan. 22, 2020, فایل, عکس, رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در حال سخنرانی در یک کنفرانس خبری در مجمع جهانی اقتصاد در داووس سوئیس است. (AP Photo/اوان Vucci فایل)

استیگلیتز استاد دانشگاه کلمبیا که برنده جایزه نوبل در سال 2001 رد این ادعا گفت: شکست مغلوب ساختن پیشی جستن سیاست های اقتصادی مشهود است در کاهش میانگین امید به زندگی در میان آمریکایی ها بیش از هر یک از سه سال گذشته است.

“بسیاری از آن چه به آنها تماس بگیرید و میر ناشی از ناامیدی است,” او می گوید. “خودکشی مصرف بیش از حد مواد مخدر, اعتیاد به الکل — آن را در یک تصویر زیبا.”

این چشم انداز مثبت در رشد دستمزد یک نتیجه از چرخه اقتصادی نمی مغلوب ساختن پیشی جستن سیاست استیگلیتز گفت.

“در این نقطه در یک بهبود اقتصادی آن بوده است تا 10 سال پس از رکود بزرگ کار بازارهای دریافت, تنگ, بیکاری می شود پایین تر است که در گذشته شروع می شود با داشتن دستمزدها بالا برود” استیگلیتز می گوید.

“نکته قابل توجه این است چگونه ضعیف دستمزد چگونه ضعیف اقتصاد است که به عنوان یک نتیجه از لایحه مالیات بر ما $1 تریلیون دلار کسری.”

به عنوان ریاست جمهوری اینچ نزدیک به انتخابات عمومی در ماه نوامبر تهمت رکورد بر رشد اقتصادی — و این که آیا آن منجر به گسترده ای داشت — این است که به احتمال زیاد برای جلب توجه.

برنده جایزه نوبل اقتصاد جوزف استیگلیتز حرکات در طول کنگره جهانی موسسه امور اقتصادی (IEA) در مکزیکو سیتی, مکزیک, 19 ژوئن 2017. رویترز/ادگارد Garrido

“طبقه متوسط است که کشته شدن; طبقه متوسط است خرد” معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن گفت: در دموکراتیک مناظره ریاست جمهوری در ماه گذشته. “جایی که من زندگی می کنند, مردمی اندازه گیری نمی اقتصاد چگونه داو جونز است که انجام آنها اندازه گیری اقتصاد چگونه آنها در حال انجام” اضافه شده پیت Buttigieg یک دموکرات نامزد ریاست جمهوری و شهردار سابق South Bend, Indiana.

مغلوب ساختن پیشی جستن انتقاد دموکرات ها برای مالیات و تنظیم مقررات سیاست هایی که او می گوید را در ایالات متحده کمتر رقابتی در جذب سرمایه گذاری کسب و کار.

“به هر کسب و کار به دنبال یک محل که در آن آنها به سرمایه گذاری در ساخت و رشد نوآوری و موفقیت وجود دارد هیچ جایی بهتر بر روی زمین از ایالات متحده,” او گفت: در داووس.

استیگلیتز با اشاره به مغلوب ساختن پیشی جستن را تهدید هفته گذشته تعرفه های اتومبیل های اروپایی نشان می دهد که بحران در روابط تجاری آمریکا ممکن است همچنان با وجود های اخیر تکمیل آمریکا در معاملات تجاری در آمریکای شمالی و چین است.

“او نمی تواند کمک کند اما قلدر کسی” استیگلیتز گفت.

حداکثر Zahn است که یک خبرنگار برای یاهو مالی. پیدا کردن او را در توییتر @MaxZahn_.

ادامه مطلب:

  • دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را بالا کسب و کار و متحدان آرام در استیضاح

  • منحصر به فرد: ‘آماده به پایکوبی در آن’: اسناد فاش متناوب قدرت از فن آوری های غول پیکر لابی

  • آمازون HQ2 شد مرحله نهایی مسابقات بین اتحادیه شهرستان و فن آوری های غول پیکر

  • دفعات بازدید: آخرین مالی و کسب و کار اخبار از یاهو امور مالی

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de