دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن دونفره پایین بر ممنوعیت دکتر Fauci از شهادت به خانه در coronavirus


دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن دونفره پایین بر ممنوعیت دکتر Fauci از شهادت به خانه در کروناویروس گفت: دموکرات ها هستند ‘تهمت متنفر که می خواهند او را به قتل ناموفق – که به معنی مرگ’

  • کاخ سفید مسدود Fauci از شهادت قبل از یک خانه کمیته فرعی تخصیص بودجه در این هفته
  • مغلوب ساختن پیشی جستن ادعا کرد که دموکرات ها می خواهند او را به ناموفق “که به معنی مرگ’
  • Fauci شهادت قبل از مذاکرات-اجرای سنا پانل در هفته آینده
  • جدید کاخ سفید سیاست بلوک تمام coronavirus نیروی کار عضو از شهادت در مارس بدون خاص چشم پوشی از رئیس ستاد
  • در اینجا چگونه برای کمک به مردم نهفته Covid-19

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: او به دلیل خودداری از اجازه Dr. Anthony Fauci شهادت در خانه چون دموکراتیک-اجرای اتاق تشکیل شده است از مغلوب ساختن پیشی جستن-haters.’

او ادعا کرد که دموکرات ها ” آیا می خواهید ما را برای موفقیت در مبارزه با کروناویروس و اذعان به این دلیل بود که قبلا اعلام شده توسط کاخ سفید – که آنها بیش از حد مشغول مبارزه با شیوع.

پرسیده شده توسط DailyMail.com چرا او نمی خواهد اجازه دهید دکتر Fauci شهادت مغلوب ساختن پیشی جستن پاسخ داد: ‘از آنجا که خانه است راه اندازی شده است. خانه یک دسته از مغلوب ساختن پیشی جستن-haters. آنها هر تهمت-hater در کمیته. همان چیزهای قدیمی’ او بادی.

“آنها با صراحت می خواهید وضعیت ما به ناموفق که به معنی مرگ است. که به معنی مرگ است. و وضعیت ما را برای رفتن به بسیار موفق’ مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: او به عنوان ترک کاخ سفید در سفر به آریزونا برای تور یک ماسک صورت کارخانه.

‘خانه قرار داده و در یک کمیته نظارت کمیته با ماکسین واترز و مالونی و همان مردم است. و آن را فقط یک تنظیم. اما دکتر Fauci خواهد بود شهادت در مقابل سنا و او به نظر می رسد به جلو به انجام آن’ رئیس جمهور را تائید مارس 12 ظاهر قبل از مذاکرات-اجرای کمیته وجود دارد.

او اشاره دموکراتیک مظنونان حمله به دانشگاه ماکسین واترز و کارولین Maloney اگر چه این جلسه که در آن Fauci دعوت شد به نظر می رسد ریاست Rep. رزا DeLauro. نه آب و نه Maloney نشستن در کمیته هر چند هر دو صندلی دیگر قدرتمند نظارت پانل – کمیته بانکی و کمیته نظارت.

Donald Trump reasserted Tuesday that he will block Dr. Anthony Fauci from testifying before the House about coronavirus

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ثابت سهشنبه که او را مسدود Dr. Anthony Fauci از شهادت قبل از خانه در مورد کوروناویروس

Facui (right) is the federal government's top infectious disease expert and serves on the White House coronavirus task force, often appearing beside the president for briefings

Facui (سمت راست) توسط دولت فدرال را بالا بیماری های عفونی متخصص و خدمت در کاخ سفید coronavirus نیروی کار اغلب ظاهر می شود در کنار رئیس جمهور برای جلسات

Maxine Waters

Carolyn Maloney

مغلوب ساختن پیشی جستن به نام مظنونان حمله به دانشگاه ماکسین واترز و کارولین Maloney که هر صندلی قدرتمند پانل, اما نمی خواهد وجود داشته باشد برای Fauci ظاهر

Fauci ملت را بالا بیماری های عفونی متخصص شده است و ثابت در امواج رادیو و تلویزیون. اما یک خانه کمیته فرعی تخصیص بودجه می خواهد به شنیدن از او به عنوان آن را انجام نظارت بیشتر coronavirus قانون در آینده علاوه بر 3 تریلیون کنگره در حال حاضر به تصویب رسید.

هر آینده قانون امر نیاز به پشتیبانی در هر دو مجلس سنا و مجلس.

کاخ سفید هفته گذشته گفت Fauci بود که مسدود شده و با توجه به برنامه پر مشغله خود را.

‘در حالی که مغلوب ساختن پیشی جستن دولت همچنان تمام-از-پاسخ دولت به COVID-19 از جمله با خیال راحت باز امریکا دوباره و تسریع توسعه واکسن آن است که ضد تولیدی به خیلی از افراد درگیر در آن تلاش ظاهر می شود در کنگره جلسات’ سخنگوی کاخ سفید در جاد Deere گفت: DailyMail.com در روز جمعه.

‘کمیته تخصیص بودجه به دنبال Dr. Anthony Fauci به عنوان شاهد در هفته آینده کار HHS-آموزش و پرورش فرعی شنوایی در COVID-19 پاسخ. ما مطلع شده است توسط یک دولت رسمی که کاخ سفید را مسدود کرده است دکتر Fauci از شهادت,’ خانه تخصیص پنل سخنگوی اوان Hollander در بیانیه ای گفت جمعه.

مغلوب ساختن پیشی جستن بارها و بارها مورد حمله آمریکا که در مورد خواسته Fauci ادعا آنها نمیخواستند او را به موفقیت است.’

‘آنها باید شرمنده از خود. رک و پوست کنده دموکرات ها باید شرمنده. چرا که آنها نمی خواهند ما را به موفقیت. آنها می خواهند ما را شکست به طوری که آنها می تواند برنده انتخابات است که آنها در حال رفتن به برنده’ مغلوب ساختن پیشی جستن گفت.

‘از آن فکر می کنم. آنها همه چیز را آنها می توانند به همه چیز را به عنوان بد به عنوان امکان پذیر است. و در حال حاضر بازار سهام در راه است. همه را هیجان زده است. آنها در حال رفتن به کار با خیال راحت .. ما در حال باز کردن در کشور ما دوباره. تمام جهان است هیجان زده به تماشای ما چون ما پیشرو دنیا,’ مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. سپس او تبدیل آتش در چین است. “چه اتفاق افتاده است باید هرگز اتفاق افتاده است. چین باید به ما اطلاع داد که آنها تا به حال یک مشکل’ مغلوب ساختن پیشی جستن گفت.

مغلوب ساختن پیشی جستن است و بارها و بارها به درگیری با حزب دموکرات از آنها در زمان اکثریت در سال 2018 بیش از ارائه به دولت شاهدان از جمله در استیضاح و پروب از امور مالی و مسائل دیگر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de