دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تماس عظیم سقوط در نرخ بیکاری یک روز بزرگ برای قتل جرج فلوید


دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تماس عظیم سقوط در نرخ بیکاری یک روز بزرگ برای قتل جرج فلوید در, عجیب و غریب, سفید, آدرس خانه و گفت: “امیدوارم جورج است که به دنبال پایین سمت راست در حال حاضر و گفت:” این یک روز بزرگ برای کشور ما است.’ این یک روز بزرگ برای او.

  • ایالات متحده نرخ بیکاری کاهش یافته و به 13.3 درصد در ماه مه از 14.7 درصد در ماه آوریل با توجه به وزارت کار گزارش روز جمعه
  • ‘بزرگ رفتن رئیس جمهور تهمت’ رئیس جمهور تهمت توییتی
  • او نوشت: در پرانتز او ‘شوخی اما واقعی’
  • شغل و همچنین افزایش 2.5 بعد از یک رکورد شیرجه رفتن از 20.6 میلیون در ماه آوریل
  • هر چند نرخ بیکاری برای آمریکایی ها بود 12.4 درصد در ماه مه آن را 17.6 درصد اسپانیایی ها و 16.8 درصد آفریقایی-آمریکایی
  • رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن بلافاصله در زمان اعتبار برای افزایش مشاغل فقط لحظاتی پس از این گزارش منتشر شد
  • اقتصاددانان پیش بینی شده بود این گزارش را نشان می دهد که نرخ بیکاری افزایش یافته و به رکورد 20 درصد و حدود هشت میلیون شغل از دست داده شده است
  • این ممکن است کار دست آوردن نشان می دهد که کسب و کار باید به سرعت یادآوری شده است و کارگران به عنوان متحده بازگشایی اقتصاد خود را از هفته بعد بلند مستندات

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در ایران یک گزارش جدید نشان شگفت انگیز در کاهش بیکاری جمعه و سپس گفت: به قتل جورج فلوید بود ‘پایین’ در این کشور بود و آن را یک روز بزرگ برای او.

مغلوب ساختن پیشی جستن ساخته شده عجیب به نظر در طول یک درهم و برهم 53 دقیقه ظاهر جشن خوب اخبار اقتصادی – که او گفت: به مبارزه طلبیده انتظارات بالا تحلیلگران و ثابت کرد که اقتصاد ایالات متحده بود که در مسیر بازگشت.

‘امیدوارم جورج است که به دنبال پایین سمت راست در حال حاضر و گفت: “این یک چیز بزرگ اتفاق می افتد برای کشور ما” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. ‘یک روز بزرگ برای او یک روز بزرگ برای همه است. این روز بزرگ برای همه است.’

President Donald Trump tweeted out shock at the unexpected drop in unemployment and promptly scheduled a news conference Friday. He later said murdered George Floyd was 'looking down' and that Friday was a 'great day' for him

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن توییتی شوک غیر منتظره کاهش بیکاری و بی درنگ برنامه ریزی یک کنفرانس خبری جمعه. او بعدها گفت: قتل جورج فلوید شد ‘به’ و که جمعه بود یک روز بزرگ برای او

“من فکر می کنم آن را باور نکردنی در یک زن و شوهر از راه های,’ مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در طول 45 دقیقه از سخنان در خورشید در کاخ سفید به باغ گل رز. ‘شماره یک شماره بزرگ هستند و این ما را بر روی یک دوره طولانی رشد’ او گفت. ‘ما را به داشتن بزرگترین اقتصاد در جهان است.’

مغلوب ساختن پیشی جستن بالا برده و پیش بینی های او برای ملت را بازیابی. “من فکر می کنم شما در حال رفتن به بسیار خوبی اوت بسیار خوب ژوئیه گفت و ‘شاید دیدنی سپتامبر.

مغلوب ساختن پیشی جستن نوسان به تعدادی از موضوعات علاوه بر خوب اقتصادی گزارش – سطل زباله سبز جدید مقابله با تکرار ادعای خود را که شما باید برای تسلط بر خیابان’ و خواستار ‘بزرگترین اشتباه در تاریخ کسب و کار را نشان می دهد.’

او نیز آن را به نام ” به من اگر شما فکر می کنم در مورد آن, بزرگترین گشت در تاریخ آمریکا است.’

“ما در حال رفتن به با هم کار کنند. آن همه کار خواهد کرد. آن همه کار خواهد کرد. او گفت: پس از چند روز تصاویر از عمده اعتراضات و عصبانی گاهی اوقات خشونت و درگیری با پلیس.

او تبریک گفت گارد ملی و سرویس مخفی که با عجله او را به یک پناهگاه در زیر کاخ سفید سهشنبه شب در میان تظاهرات و خشونت های خیابانی. ‘هرگز وجود هر گونه شکل, ‘آه هی این برای تلفن های موبایل خطرناک,” او گفت:.

مغلوب ساختن پیشی جستن به نام گارد ‘فوق العاده’ گفت: ‘گارد ملی بود به سختی استفاده می شود’ – پس از شهردار واشنگتن دی سی درخواست او پاک کردن تمام واحد های نظامی از شهر و سوال که چرا برخی از نیروهای فدرال در خیابان سی تن هیچ نشان.

‘آنها در آمد و این بود که مانند یک تکه از کیک’ مغلوب ساختن پیشی جستن گفت.

رئیس جمهور به نظر می رسد تحت تاثیر گرما حتی به عنوان کسب و کار کوچک مدیر Jovita کررنزا می تواند دیده می شود بارها و بارها dabbing ، ‘من خلاصه می شود به عنوان من می توانم من می دانم آن را رفو داغ’ مشاور اقتصادی لری Kudlow گفت: زمانی که مغلوب ساختن پیشی جستن به حال در نهایت واگذار تریبون. یک مقام آورده و سپس کاغذ فنجان آب به مقامات بالا بودند که رشته پشت برگ برنده برای یک 45 دقیقه ای تک صدایی در شروع این رویداد است.

مغلوب ساختن پیشی جستن را تمدید اظهارات تمدید گذشته 11 am زمان شروع از یک مصاحبه آنلاین که در آن سابق مغلوب ساختن پیشی جستن رئیس ستاد جان کلی طرفه با سابق رئیس پنتاگون جیم Mattis که در ارائه یک تاول نقد رئیس جمهور و او را متهم کرد از سیاسی نظامی است.

‘ایده شما را از بند باز کردن آمریکا وظیفه فعال مردمی مگر اینکه آن را یک وضعیت شدید… سربازان آن نفرت,’ کلی گفت. ‘جدایی از قدرت بسیار بسیار مهم است,” او اضافه شده است. “هیچ رئیس جمهوری تا کنون یک دیکتاتور یا یک پادشاه است.’

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در بیانیۀ کاخ سفید فرمانداران نباید بیش از حد افتخار می کنم.’

‘در نیویورک شما ببینید چه چیزی در رفتن وجود دارد. نمی تواند افتخار دریافت کار انجام می شود. شما را تا پایان به دنبال در نهایت بهتر. تماس در گارد ملی. تماس با من. ما باید بسیاری از مردم است. مردم بیش از – شما باید برای تسلط بر خیابان. شما نمی توانید اجازه دهید چه اتفاقی می افتد, اتفاق می افتد. آن را به نام تسلط بر خیابان های,’ مغلوب ساختن پیشی جستن گفت.

زودتر جمعه تهمت تبریک خود را در یک شغل جدید گزارش که نشان داد یک کاهش غیر منتظره در آمریکا نرخ بیکاری حتی در زمانی که ملت وضعیتی وخیم از اثرات coronavirus.

مغلوب ساختن پیشی جستن ارسال از یک سری از exclamatory توییتهایی پس از گرفتن خبر خوب و بی درنگ برنامه ریزی یک کنفرانس مطبوعاتی در مورد آن صحبت کنید.

‘واقعا بزرگ شغل گزارش. بزرگ رفتن رئیس جمهور تهمت (شوخی اما واقعی)!’ مغلوب ساختن پیشی جستن نوشت.

بازار بزرگ!!!’ مغلوب ساختن پیشی جستن نوشت: در یکی دیگر از صدای جیر جیر به عنوان داو شروع به پریدن کرد بیش از 700 نقطه بلافاصله پس از این خبر.

او همچنین لعنتی بیرون حیرت زده از واکنش های بازار-مراقب. ‘این اعداد باور نکردنی! @MariaBartiromo,’ تهمت نوشت tagging فاکس کسب و کار اخبار میزبان که به تازگی او در مصاحبه.

“این شگفت انگیز است شغل گزارش! ادوارد لارنس @FoxNews,’ تهمت نوشت:,, برچسب زدن یک روباه کسب و کار روزنامه نگار.

استخدام آمار و ارقام به طور غیر منتظره افزایش 2.5 میلیون در ماه مه و نرخ بیکاری کاهش یافته و به 13.3 درصد خیره کننده شغل گزارش که نشان داد این کشور نرخ بیکاری کاهش یافته است در طول COVID-19 بیماری همه گیر.

'Great going President Trump' President Trump tweeted, adding parenthetically 'kidding but true'

‘بزرگ رفتن رئیس جمهور تهمت’ رئیس جمهور تهمت توییتی اضافه کردن پرانتز ‘شوخی اما واقعی’

He tagged Fox Business host Maria Bartiromo in one tweet

او برچسب گذاشته شده توسط فاکس کسب و کار میزبان Maria Bartiromo در یک صدای جیر جیر

The president congratulated Fox News commentator Charles Payne

رئیس جمهور تبریک گفت فردا نیوز مفسر چارلز Payne

Trump immediately took a partisan look at the numbers, claiming Democrats are 'worried' about the improved employment picture

مغلوب ساختن پیشی جستن بلافاصله در زمان های حزبی نگاه اعداد و ادعا دموکرات “نگران” در مورد بهبود اشتغال تصویر

Trump also tagged CNBC host Jim Cramer

تهمت نیز برچسب گذاشته شده توسط CNBC میزبان Jim Cramer

اقتصاددانان پیش بینی شده بود که وزارت کار ایالات متحده گزارش روز جمعه را نشان می دهد که نرخ بیکاری افزایش یافته و به رکورد 20 درصد و حدود هشت میلیون شغل از دست داده شده است.

تهمت نمی صرفه جویی در تمام توییت فاکس کسب و کار. ‘آن را گیج کننده است توسط هر کشش از تخیل! @CNBC ” او نوشت:,, برچسب زدن یکی دیگر از شبکه های مالی.

“این شگفت انگیز شماره. آن شادی, اجازه دهید آن را مانند آن است. بازار درست بود. این خیره کننده! @jimcramer @CNBC,’ تهمت نوشت.

رهبر حزب دموکرات مجلس سنا چارلز شومر گفت: چند تریلیون دلار محرک های تصویب شده توسط کنگرهکمک گرفتن اقتصاد رفتن اما ما نیاز به مقدار زیادی بیشتر.”

“ما نیاز به دو برابر کردن’ او گفت: MSNBC گفت: 13 درصد نرخ بیکاری است نه یک زمان به شادی.’

مغلوب ساختن پیشی جستن مدیر کمپین براد Parscale بیرون آمد با یک بیانیه در اخبار حتی قبل از رئیس جمهور بود به دوربین.

‘بزرگ آمریکا باز گشت در جریان است پس از اقتصاد مصنوعی وقفه های جهانی و همه گیر. روز قیامت اقتصاددانان پیش بینی کرده بود از دست 8.5 میلیون شغل ممکن است اما اقتصاد roared به عقب و اضافه شدن 2.5 میلیون شغل به جای تشکر به رئیس جمهور تهمت رهبری و جامد پایه و اساس سیاست های خود گذاشته اند,’ Parscale در بیانیه ای گفت: ارسال شده توسط کمپین.

این گزارش نسبت به دستاوردهای غیر منتظره به یک محدود از سرگیری فعالیت های اقتصادی است که محدود در مارس و آوریل با توجه به کروناویروس (COVID-19) همه گیر و تلاش برای مهار آن است.

به جای این اخبار بد بودن پیش بینی وزارت کار را از نزدیک تماشا ماهانه گزارش اشتغال نشان داد که نرخ بیکاری کاهش یافته و به 13.3 درصد در ماه گذشته از 14.7 درصد در ماه آوریل است.

اشتغال بخش غیرکشاورزی افزایش 2.5 میلیون شغل پس از یک رکورد شیرجه رفتن از 20.6 میلیون در ماه آوریل است.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن بلافاصله در زمان اعتبار برای افزایش مشاغل فقط لحظاتی پس از این گزارش منتشر شد, به tweeting: ‘واقعا بزرگ شغل گزارش. بزرگ رفتن رئیس جمهور تهمت (شوخی اما واقعی)!’

The Labor Department's closely watched monthly employment report on Friday showed the jobless rate dropped to 13.3 percent last month from 14.7 percent in April. Nonfarm payrolls rose by 2.5 million jobs after a record plunge of 20.6 million in April

وزارت کار را از نزدیک تماشا ماهانه گزارش اشتغال در روز جمعه نشان داد که نرخ بیکاری کاهش یافته و به 13.3 درصد در ماه گذشته از 14.7 درصد در ماه آوریل است. اشتغال بخش غیرکشاورزی افزایش 2.5 میلیون شغل پس از یک رکورد شیرجه رفتن از 20.6 میلیون در ماه آوریل

کلی کار کاهش را گسترده تر اقتصادی و نابرابری است که به طور نامتناسبی آزار اقلیت ها و پایین تر-آموزش کارگران.

هر چند نرخ بیکاری برای آمریکایی ها بود 12.4 درصد در ماه مه آن را 17.6 درصد اسپانیایی ها و 16.8 درصد آفریقایی-آمریکایی است.

آخرین آمار و ارقام شگفت انگیزی مثبت خواندن در میان رکود اقتصادی است که فلج اقتصاد در پی بیماری همه گیر کوروناویروس.

این ممکن است کار دست آوردن نشان می دهد که کسب و کار باید به سرعت یادآوری شده است و کارگران به عنوان متحده بازگشایی اقتصاد خود را از هفته بعد بلند مستندات.

شواهد دیگر نیز نشان داده است که بازار کار بحران باعث coronavirus متوقف شده است.

تعداد زیادی از مردم تشکیل پرونده جدید ادعا می کند برای مزایای بیکاری کاهش یافته است برای نه هفته با توجه به هفته کار شماره روز پنجشنبه منتشر شد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>