دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد او را ممنوع Infinite در آمریکا


BREAKING: دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد او را ممنوع Infinite در آمریکا با حکم اجرایی به عنوان به زودی به عنوان شنبه – و او نمی خواهد اجازه دهید به یک شرکت آمریکایی, خرید عملیات

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در روز جمعه اعلام کرد او را بان رسانه های اجتماعی برنامه Infinite از عامل در ایالات متحده بیم آن می توان با استفاده از چین برای جمع آوری اطلاعات از آمریکایی ها.

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: اکثر فیلم های معروف برای برنامه می تواند تبدیل بین رفته در ایالات متحده در اوایل روز شنبه تحت یک فرمان اجرایی و یا از طریق استفاده از اورژانس قدرت اقتصادی.

تا آنجا که Infinite نگران است ما منع آنها از ایالات متحده آمریکا به خبرنگاران گفت: سفر سرنشین نیروی هوایی.

‘من که اقتدار. من می توانید آن را با یک فرمان اجرایی یا که [اورژانس قدرت اقتصادی].’

'We are looking at TikTok. We may be banning TikTok,' Trump told reporters at the White House Friday. 'We are looking at a lot of alternatives with respect to TikTok'

‘ما به دنبال در Infinite. ما ممکن است ممنوعیت Infinite,’ مغلوب ساختن پیشی جستن در جمع خبرنگاران در کاخ سفید جمعه. ‘ما به دنبال در بسیاری از گزینه های دیگر با توجه به Infinite’

Infinite را از محبوبیت گسترده ای در میان نوجوانان آمریکایی به ارمغان آورده است موشکافی از ایالات متحده تنظیم کننده و قانونگذاران که از ترس اطلاعات شخصی خود را می تواند به دست مقامات دولتی در پکن

او همچنین گفت که او نه حمایت یک شرکت آمریکایی برای خرید پلت فرم زیر گمانه زنی دولت آمریکا به نیروی خود چینی شرکت مادر به سمت آن است.

INFINITE احساس گرما در سراسر جهان بیش از ‘جاسوسی’ ادعا می کند

ممکن است منع یا مجبور divestment می آید در میان نصب در سراسر جهان موشکافی Infinite.

مرکزی ادعا می کنند که این شرکت را رد می کند – آن است که ارتباط تنگاتنگی با حزب کمونیست چین و داده های ذخیره شده بر روی آن می تواند دسترسی پکن.

این است که نمی دانم اگر یکی از پدر و مادر خود شرکت ByteDance ژانگ Yiming عضو حزب اما او علنا حمایت ‘سوسیالیستی ارزش ها است.’

در ایالات متحده منتقدان به ویژه در مجلس سنا جمهوری خواهان هشدار داده اند که این شرکت چینی از نظر قانونی نمی توانند حاضر به دست داده به دولت این کشور.

اما Infinite نمی کند در واقع کار در چین و ادعای خود را داده است و نه موضوع به قانون است.

هند به طور کامل ممنوع اعلام برنامه ساخت آن اولین بار در کشور به انجام این کار. این حرکت بخشی از ممنوعیت های ده ها تن از برنامه های چینی در میان مرز تنش بین دو کشور.

در انگلستان این شرکت کنار گذاشته برنامه ای برای ستاد جهانی که ایجاد کرده اند از 3000 شغل.

این حرکت پس از آمد و ادعا می کند از یک سیاستمدار محافظه کار که کاربران داده بود که با حزب کمونیست چین که این شرکت را تکذیب کرد.

در استرالیا یک نماینده مجلس از حزب حاکم خواسته است تا برنامه به ممنوع امنیت ملی زمینه.

تبلیغات

نیویورک تایمز در گزارش های قبلی نشان داد مایکروسافت در مذاکرات به دست آوردن Infinite به عنوان بخشی از یک معامله است که می تواند ‘تغییر برنامه مالکیت.’

Infinite است که برخی از 800 میلیون کاربر در سراسر جهان مطرح شده است و نگرانی در میان در سراسر جهان و مقامات ایالات متحده برای آن تهدید بالقوه برای امنیت همراه با ادعا می کند که دولت چین با استفاده از این فن آوری برای جاسوسی بر شهروندان است.

وزیر خزانه داری استیون Mnuchin روز چهارشنبه گفت: این برنامه بود که در نگاه توسط کمیته سرمایه گذاری خارجی در ایالات متحده که بررسی معاملات خارجی acquirers بالقوه برای امنیت ملی خطر است.

منتقدان هشدار داده اند بالقوه تهدید امنیتی در این برنامه مطرح می تواند به دلیل چینی مبتنی بر پدر و مادر شرکت ByteDance که همواره هرگونه لینک به دولت چین.

تعداد کاربران آمریکایی تخمین زده شده است که به عنوان بالا به عنوان 80 میلیون در ماه – هر چند به این دلیل که شرکت عموم معامله برآورد خارج از تحلیلگران غیر ممکن است به منظور بررسی.

پلت فرم جهان توسط طوفان در زمان در سال 2017, که اجازه می دهد تا به کاربران برای ایجاد فیلم اصلی که به اشتراک گذاشته شده در برنامه برای میلیون ها نفر برای دیدن.

این حرکت در می آید و پس از جو بایدن انتخابات ریاست جمهوری ممنوع کارکنان با استفاده از چینی ها تصویری به اشتراک گذاری برنامه با استناد به امنیت و نگرانی های حریم خصوصی.

در یک یادداشت در دوشنبه بایدن مشاور عمومی, دانا ریموس دستور داد کارکنان به حذف Infinite از هر دو شخصی و تلفن های کار و به “خودداری از دانلود و استفاده از Infinite’ با توجه به بلومبرگ.

این یادداشت همچنین ممنوعیت کارکنان از معاملات سهام فردی بدون نیاز به تایید از کمپین مشاوره عمومی غیر معمول گام برای انتخابات ریاست جمهوری است.

در اوایل این هفته Infinite را به عقب رانده و در آنچه از آن به نام “بدنام حملات’ است که با توجه به تصویری برنامه چینی اتصالات – یک رمزی اشاره به تحقیق و نیز به آنچه در آن ادعا می کند در حال

Infinite مدیر عامل شرکت کوین مایر گفت که این حملات شد ‘به صورت مبدل به عنوان میهن پرستی و طراحی شده برای پایان دادن به ما از حضور در آمریکا’

‘ما نه سیاسی ما را قبول نمی کند تبلیغات سیاسی و هیچ دستور کار — تنها هدف ما این است که باقی می ماند یک پر جنب و جوش و پویا پلت فرم برای همه برای لذت بردن از,’ مایر گفت.

‘Infinite تبدیل شده است و آخرین هدف اما ما هستند نه دشمن.’

مایر گفت: Infinite ایجاد کرده است یک سیاست شفافیت و افزود که این امر بیشتر از دیگران با افشای اطلاعات بیشتر در مورد داخلی آن الگوریتم.

“ما اعتقاد داریم که تمام شرکت ها باید خود را فاش الگوریتم اعتدال سیاست و جریان داده ها به رگولاتور’ او گفت.

Infinite چهره های نظارتی چالش در سراسر جهان و بالقوه ممنوعیت توسط دولت ایالات متحده بیش از سوء ظن پکن می تواند نیروی خود را چینی صاحب به نوبه خود بیش از داده های کاربر است که آخرین تهدید.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de