دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تبرئه در هر دو مقاله در سنا استیضاح محاکمهدونالد مغلوب ساختن پیشی جستن شده است تبرئه خود را در سنا محاکمه هر دو از مقالات و استیضاح او مواجه پایان دادن به تهدید که او را برداشته از اتاق و انعقاد روند استیضاح.

رای گیری تا حد زیادی در امتداد خط حزب سناتور یافت تهمت گناه نیست از اولین مقاله از استیضاح سوء استفاده از قدرت توسط یک 52-48 شمارش و نه گناه از مقاله دوم از استیضاح انسداد و کنگره توسط یک 53-47 شمارش.

مغلوب ساختن پیشی جستن شد سومین رئیس جمهور در تاریخ ایالات متحده به استیضاح توسط مجلس نمایندگان اما تبرئه در سنا محاکمه. دو سوم اکثریت 67 سناتور شده اند که نیاز به خلاص شدن از او.

به عنوان رای نیاورد فرود آمد و دموکرات اعتراض مغلوب ساختن پیشی جستن به حال برنده واقعی تبرئه چرا که در سخنان سناتور کریس مورفی از کانکتیکات محاکمه شد “محاکمه”. تبرئه آرا پس از اتاق اکثریت جمهوری خواه را شکست داد تلاش برای تماس شاهدان در دادگاه که می تواند شهادت به طور مستقیم به ناروا را به اتهام سوء رفتار.

جمهوری خواه میت رامنی یوتا تنها جمهوری خواه به رای دادن به نفع محکوم مغلوب ساختن پیشی جستن – و او تنها senator در تاریخ برای رای دادن به حذف یک رئیس جمهور از حزب خود او در یک استیضاح محاکمه. رامنی رای دادند “جرم” در ماده 1 برای سوء استفاده از قدرت و “مقصر” در ماده 2 برای انسداد کنگره است.

“من حمایت زیادی از آنچه که رئیس جمهور انجام داده است” رامنی گفت: در آمریکا هستند. “اما من قول می دهم قبل از اینکه خدا به اعمال عدالت بی طرفانه مورد نیاز که من قرار دادن احساسات شخصی و تعصبات سیاسی را کنار بگذارند.

“رئیس جمهور از گناه آشکار و سوء استفاده از اعتماد عمومی … فساد در انتخابات برای حفظ خود در دفتر شاید بیشتر توهین آمیز و مخرب تخلف از سوگند یاد کرد که من می توانید تصور کنید.”

قاضی جان رابرتز که ریاست آن در دو هفته محاکمه تشکر سناتور صبر و شکیبایی خود را “به عنوان من اقدام به انجام بد وظایف تعریف شده در یک ناآشنا تنظیم”.

“شما شده اند سخاوتمندانه میزبان و من مشتاقانه منتظر دیدن شما دوباره تحت شادتر شرایط” رابرتز گفت: به عنوان دادگاه به این نتیجه رسیدند.

تهمت بود استیضاح برای تهویه کمک های نظامی و کاخ سفید برای ملاقات با اوکراین در اعلام یک جفت از تحقیقات: یکی به رقیب بالقوه برای کاخ سفید در سال 2020 انتخابات جو بایدن و پسر شکارچی بایدن; و دوم به یک تئوری توطئه است که اوکراین به جای روسیه به, بود, پشت, خارجی دستکاری در سال 2016 انتخابات آمریکا.

دموکرات ها راه اندازی رسمی استیضاح پرس و جو در ماه سپتامبر (یک ماه پس از ناشناس whistleblower شکایت متهم مغلوب ساختن پیشی جستن از خواهان دخالت خارجی در آینده 2020 انتخابات.

یک روز پس از استیضاح پرس و جو شد رسمی کاخ سفید منتشر شد در بخشی از متن 25 جولای تماس بین تهمت و اوکراینی رئیس ولدیمیر Zelenskiy که در آن مغلوب ساختن پیشی جستن گفت Zelenskiy “ایالات متحده شده است بسیار خوب به اوکراین” و سپس در خواست “به نفع”.

دو ماه از واقعیت-پیدا کردن و بسته-درب و رسوبات شد و به دنبال آن جلسات عمومی در ماه دسامبر که در آن چند مقامات کاخ سفید و کارمندان فدرال به مبارزه طلبیده مغلوب ساختن پیشی جستن به شهادت قبل از کنگره است.

یک شاهد سابق شورای امنیت ملی (NSC) رسمی فیونا هیل شهادت در طول جلسات عمومی که مقامات حمل مغلوب ساختن پیشی جستن اوکراین طرح شد “درگیر بودن در یک سیاسی داخلی ماموریت. و ما [در شورای امنیت ملی] بودند درگیر بودن در امنیت ملی سیاست خارجی و آن دو چیز بود فقط diverged”.

تهمت بود استیضاح در 18 دسامبر 2019. در سنا محاکمه کرد که جمهوری خواهان استدلال مغلوب ساختن پیشی جستن را حذف خواهد راب تصمیم از رای دهندگان آمریکایی که آیا به بازگشت به مغلوب ساختن پیشی جستن در انتخابات ماه نوامبر.

“ما اسناد بنیانگذاری ارائه بموقع برای انتخاب رئیس جمهور که در خدمت با رضایت اداره’ نه در لذت بردن از کنگره ایالات متحده” گفت: بازنشستگی در جمهوری لامار الکساندر ایالت تنسی پس از فکر به عنوان یک پتانسیل پناهنده. “اجازه دهید مردم تصمیم بگیرد.”

اما دموکرات ها را رد کرد جمهوری دفاع کرد و اعلام کرد که اگر چپ در مغلوب ساختن پیشی جستن ادامه خواهد داد به تلاش برای پیدا کردن یک راه برای مداخله در 2020 انتخابات.

“هنگامی که تدوین کنندگان نوشت: قانون اساسی آنها فکر نمی کنم کسی مثل من که به عنوان یک ایالات متحده سناتور گفت:” دموکرات کامالا هریس کالیفرنیا است که اولین سناتور هند یا جامائیکا اصل و نسب.

“اما آنها تصور کسی مانند دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن رئیس جمهور ایالات متحده است. کسی که فکر می کند او بالاتر از قانون و مقررات لازم نیست به او اعمال می شود. به طوری که آنها ساخته شده مطمئن شوید که دموکراسی ما تا به حال از ابزار استیضاح برای جلوگیری از این نوع سوء استفاده از قدرت است.”

به عنوان استیضاح زخم پایین تهمت بود با بهره گیری از یک خط از تحولات استقبال کاخ سفید از یک گالوپ در نظرسنجی این هفته میخ مغلوب ساختن پیشی جستن را تصویب امتیاز در یک شخصی-بهترین 49 درصد به یک نقص در این گزارش در روز دوشنبه, آیووا, قفقاز, muddling مخالفان نژاد.

سناتور دموکرات برگزار می شود در صفوف مخالف مغلوب ساختن پیشی جستن ، داگ جونز آلاباما که چهره یک مشکل انتخابات در ماه نوامبر به شدت pro-مغلوب ساختن پیشی جستن دولت اعلام کرد در طبقه سنا در روز چهارشنبه صبح که او را رای به محکوم در هر دو مقاله از استیضاح.

“من نمی تواند و نمی خواهد کوچک از وظیفه من دفاع از قانون اساسی و به طرف عدالت” جونز گفت. “این اقدامات بیش از به سادگی نامناسب آنها سوء استفاده از قدرت است.”

در سخنرانی در مجلس سنا طبقه در چهار شنبه دموکرات پس از حزب دموکرات به تصویر کشیده قریب الوقوع تبرئه نه به عنوان یک vindication برای مغلوب ساختن پیشی جستن اما به عنوان یک محکومیت برای سنا.

“این یک exoneration دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن” گفت: حزب دموکرات تمی بالدوین ویسکانسین. “این یک شکست برای نشان دادن شجاعت اخلاقی و برگزاری این رئیس جمهور پاسخگو باشد.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>