آیا ممنوعیت مسافران واقعا محدود coronavirus?


چگونه کشورهایی که ممنوع سفر زود هنگام انجام شود خیلی بهتر است در طول بیماری همه گیر — به عنوان بریتانیا هنوز هم اجازه می دهد تا هر کسی حتی بدون غربالگری آنها

  • انگلستان مرزهای باز باقی می ماند با وجود آن تبدیل شدن به اروپا را کانون همه گیر
  • بریتانیا دچار 438 Covid مرگ و میر به ازای هر میلیون نفر پس اول مرگ و میر در ماه مارس
  • استرالیا و نیوزیلند باید فقط چهار مرگ و میر در هر میلیون پس از ممنوعیت پرواز
  • نروژ, دانمارک ممنوع, سفر در ماه مارس و 40 و 87 میلیون مرگ در هر
  • امنیتی وزیر جیمز Brokenshire در دفاع از تصمیم برای بستن مرزها
  • او گفت: مشاوره علمی با توجه به No10 در مورد ممنوعیت سفر بود “بسیار روشن”
  • در اینجا چگونه برای کمک به مردم نهفته Covid-19

کشورهایی که ممنوع مسافران بین المللی از ورود در میان coronavirus همه گیر باید شانس بهتر در کنترل خود را شیوع داده ها نشان می دهد.

بریتانیا تلفات (29,427) امروز با پیشی گرفتن از ایتالیا (29,315) ساخت انگلستان بدترین ضربه ملت در اروپا است. تنها در ایالات متحده ثبت کرده است بیشتر COVID-19 مرگ و میر.

اما حتی در حال حاضر در بریتانیا مرزهای باز باقی می ماند و بهداشت کارفرمایان هنوز هم نمی به طور معمول تست یا quarantining مسافران از خارج از کشور. در همین حال ده ها تن از کشورها آن را پایین نگه داشته در مسافرت های بین المللی سال پیش به نظر می رسد باید برطرف عمده coronavirus بحران.

در اروپا و نروژ و دانمارک بسته مرزهای خود را برای غیر شهروندان توسط 13 مارس در عرض دو هفته از ضبط اولین مورد از این ویروس است. هر دو کشور باید ثبت شده فقط 40 و 87 و میر به ازای هر میلیون نفر به ترتیب در مقایسه با انگلستان 438 میلیون.

آن را پس از محکم چهره های دیروز نشان داد که انگلستان قرنطینه فقط 273 از 18.1 میلیون نفر که وارد در انگلستان در سه ماه قبل از این مستند.

انگلستان امنیتی وزیر جیمز Brokenshire امروز در دفاع از شماره 10 تصمیم به بستن مرزها در یک پیشنهاد برای جلوگیری از این ویروس گسترش گفت: مشاوره علمی شد بسیار روشن و که ممنوعیت مسافران خواهد ‘نیست که تا به حال هیچ تاثیر قابل توجهی’.

دولت مشاور ارشد علمی آقا پاتریک blue palace hotel, دیروز پارلمان گفت که حکیم تا به حال توصیه وزیران است که آنها را به “بسیار شدیدی” در مسدود کردن سفر از تمام کشورها در غیر این صورت آن را واقعا نمی شد ارزش تلاش به آن را انجام دهد”.

او اعتراف کرد که در بسیاری از موارد در بریتانیا بودند وارداتی از اروپا از طریق ‘سطح بالایی از سفر به انگلستان’. Brexit رهبر حزب Nigel Farage گفت: مقیاس بریتانیا بحران را به دولت و عدم عمل در پرواز.

Countries that banned international travellers from entering amid the coronavirus pandemic have fared better in controlling their death rates. Australia, Austria, Denmark, New Zealand and Norway imposed bans in mid-March

کشورهایی که ممنوع مسافران بین المللی از ورود در میان coronavirus همه گیر باید شانس بهتر در کنترل خود نرخ مرگ و میر. استرالیا و اتریش و دانمارک و نیوزیلند و نروژ اعمال ممنوعیت در اواسط ماه مارس

Cases followed a similar trajectory. Countries that imposed bans early fended off major crises

موارد به دنبال یک شبیه مسیر. کشورهایی که اعمال ممنوعیت زود پشت سرگذاشته عمده بحران

مرگ و میر در انگلستان در مقایسه با کشورهایی که اعمال ممنوعیت سفر

انگلستان

جمعیت – 66million

مرگ و میر – 29,427

مرگ در هر میلیون – 438

 

استرالیا

جمعیت – 25million

مرگ و میر – 96

مرگ در هر میلیون – چهار

 

نیوزیلند

جمعیت – 4.8 میلیون

مرگ و میر – 20

مرگ در هر میلیون – چهار

 

اتریش

جمعیت – 8.8 میلیون

مرگ و میر – 606

مرگ در هر میلیون -68

 

دانمارک

جمعیت – 5.8 میلیون

مرگ و میر – 503

مرگ در هر میلیون – 87

  

نروژ

جمعیت 5.4 میلیون

مرگ و میر – 215

مرگ در هر میلیون -40

 

آقای Brokenshire گفت: این تصمیم به تعطیل مرزها نگه داشته شود “تحت بررسی” می باشد.

او سوال شد در این تصمیم پس از مشاور ارشد علمی Sir Patrick blue palace hotel دیروز پارلمان گفت بسیاری از coronavirus, گونه های در حال گسترش در سراسر انگلستان در ماه مارس از مردم از بازگشت از اسپانیا و ایتالیا.

آقای Brokenshire به بی بی سی گفت: “من فکر می کنم این مهم است که توجه داشته باشید که مشاوره های علمی بسیار روشن است که تا این نقطه در زمان قرار دادن محدودیت در مرز نمی خواهد که به هر حال تاثیر قابل توجهی در پیشرفت بیماری همه گیر در انگلستان است.

‘مریم گلی در این نگاه در 23 مارس – شماره آینده از کشورهای دیگر بودند و تخمین زده می شود ناچیز در مقایسه با موارد داخلی متشکل از حدود 0.5 درصد از کل موارد در زمان.

‘از آن پس بدیهی است که شما بیش از آگاه با همه مسائل در بخش حمل و نقل هوایی, چگونه دیده ایم کاهش مسافران هوایی توسط حدود 99 درصد از زمان آغاز شیوع این بیماری.

“این چیزی است که ما ادامه خواهد داد برای حفظ تحت بررسی به عنوان ما به مرحله بعدی اما در آن زمان مشاوره روشن بود که با قرار دادن محدودیت نمی خواهد که تا به حال هیچ تاثیر قابل توجهی.’

داده ها نشان می دهد کشورهایی که معرفی ممنوعیت سفر مانند اتریش شانس دارند بهتر است.

در مارس 15, اتریش آغاز شده امتناع از ورود به هر کسی بدون یک گواهی پزشکی تایید آنها تا به حال آزمایش منفی برای این ویروس در عرض چهار روز گذشته.

مسافران که نمی تواند ارائه مدرک قرار داده شد در قرنطینه اجباری برای 14 روز. اتریش دچار فقط 68 مرگ و میر به ازای هر میلیون نفر از جمعیت آن است.

در نیمکره جنوبی هر دو در استرالیا و نیوزیلند ثبت شده اند فقط چهار مرگ و میر در هر میلیون نفر است.

در مارس 19, نیوزیلند بسته مرزهای خود را به همه افراد غیر شهروند یا مقیم دائم – به جز برای همسران و یا فرزندان زیر 24. روز بعد استرالیا به دنبال کت و شلوار.

در حالی که این ارقام به نظر می رسد به رنگ یک تصویر واضح و روشن است که ممنوعیت سفر کار, انگلیسی, کارشناسان گفته اند MailOnline وجود دارد به احتمال زیاد چند عوامل.

یک توضیح برای کاهش نرخ مرگ و میر در استرالیا و نیوزیلند ممکن است آب و هوای گرم – به عنوان ویروس شناخته شده است که در معرض دماهای بالاتر.

دیگران ممکن است به تفاوت در پاسخ از هر ملت و دولت است.

دکتر جاشوا ماه محقق در علم سیاست در دانشگاه ساسکس به MailOnline گفت: “اگر شما نگاه کنید در NZ سطح ارتباط و اعتماد و همچنین به عنوان تست سریع ردیابی و جداسازی کاملا له شیوع قبل از آن را از کنترل خارج شد. همان را می توان گفت از دانمارک.

‘آشکار منع مسافرت و تجارت به طور کلی یک ایده خوب در یک بیماری همه گیر به دلیل آن را نیز بلوک های بهداشت و درمان کارگران از بازگشت و PPE/تست کیت از وارد شدن به کشور است.

در بالا از آن, اگر شما اسکن برای کامپیوتر شما تنها به دست آوردن یک تصویر لحظهای به مردم بهداشتی هنگامی که شما تست در یک مرز.

“آن دو ساعت را صرف گرفتن درجه حرارت و تاریخ در حال رفتن به شما بگویم در مورد این که آیا یک فرد به این بیماری یا نه.

‘در واقع سفر و تجارت اغلب بیش از آسیب خوب و تفاوت کلیدی بین ما و دیگر جزیره ملل واقعی است پاسخ دولت.

پل شکارچی, یک بیماری عفونی و استاد در دانشگاه شرق آنجلیا گفت که ممنوعیت سفر خواهد ساخته ام هیچ تفاوت به دلیل بریتانیا احتمالا وارداتی بسیاری از موارد زمانی که انگلیسی ها در بازگشت از تعطیلات اسکی در ایتالیا.

Even when the deaths are broken down per capita, the UK still suffered much more deaths per million people

حتی زمانی که مرگ و میر شکسته سرانه انگلستان هنوز هم رنج می برد بسیار بیشتر مرگ و میر در هر میلیون نفر

All of the countries which imposed bans in March managed to bring their infection rates down in the weeks that followed

همه کشورهایی که اعمال ممنوعیت در ماه مارس موفق به عفونت خود را با نرخ پایین در هفته است که به دنبال

فقط 273 از 18 میلیون ورود به بریتانیا قبل از coronavirus مستند قرنطینه شد

بریتانیا قرنطینه فقط 273 از 18.1 میلیون نفر که وارد در انگلستان در سه ماه قبل از coronavirus مستند محکم آمار و ارقام جدید نشان دهد امروز.

سرنشینان سه پرواز از وقوع زمین صفر در شهر ووهان و دیگری صفحه اصلی آوردن مسافران از کشتی کروز از ژاپن شد و تنها آنهایی که گرفته شده به امکانات امن در انگلستان است.

اما میلیون ها نفر بیشتر از ورود به بریتانیا در میان شروع از سال 2020 و مارس 22 قادر به ورود آزادانه و تنها توصیه به خود منزوی با توجه به ارقام به دست آمده توسط نگهبان.

آن را به عنوان آن را نیز پدید آمده بریتانیا دچار بزرگ “هجوم” از coronavirus از مهاجران از ایتالیا و اسپانیا بودند که نه قرنطینه.

نقشه برداری از Covid-19 ژنوم نشان می دهد که انگلستان موارد آمده از سراسر جهان, مشاور ارشد علمی Sir Patrick blue palace hotel گفت: نمایندگان مجلس است.

اما تعداد زیادی از موارد در اوایل ماه مارس بودند از اروپا و ‘کشت راست راه در سراسر کشور’ به دلیل استرالیایی پس از رسیدن به پشت در انگلستان اجازه داده شد به خانه بازگشت.

دادن شواهد به سلامت و مراقبت اجتماعی کمیته صبح امروز, Sir Patrick گفت که کارشناسان علمی گروه مشورتی برای شرایط اضطراری (Sage) توصیه شده بود وزرای آنها را به “بسیار شدیدی” در مسدود کردن سفر از تمام کشورها در غیر این صورت آن را واقعا نمی شد ارزش تلاش برای انجام آن است.

‘چه بود که مردم از بازگشت از نیمه اصطلاح آن است که آیا مسافران کسب و کار و یا نه ما نمی دانیم که او گفت: نمایندگان مجلس است.

اما بسیاری از این موارد در انگلستان نمی آمد از چین و نمی آمد از مکان های شما ممکن است انتظار می رود.

“آنها در واقع در آمد از اروپا واردات و سطح بالا از سفر به بریتانیا در سراسر آن زمان.’

او گفت: ‘آن را دشوار است برای مقایسه کشورها بر اساس محدودیت های مسافرتی به تنهایی دلیل از تمام انواع دیگر مسائل مانند ممنوعیت تجمع جرم بسته شدن مدارس و ماندن در خانه سیاست.

همچنین گروه های سنی مختلف قومی مخلوط و فقر تاثیر اندازه بوده است ،

“من فکر می کنم این اجماع در میان عامه مردم این است که ممنوعیت سفر سیاستمداران نگاه کنید به از طریق آنها در حال انجام کاری اما کمی برای جلوگیری از گسترش یک بیماری همه گیر در به تاخیر انداختن این بیماری همه گیر در حالی که برای.

‘آسیب شد و احتمالا در حال حاضر انجام می شود برای انگلستان با مردم از بازگشت از تعطیلات زمستانی به ایتالیا.’

آمار و ارقام نشان می دهد که ایتالیا ثبت شده بود فقط 800 عفونت تا پایان تعطیلات عید پاک.

این تعداد را افزایش ابرو در زمان بود اما نه به اندازه کافی بالا برای توجیه ممنوعیت سفر در انگلستان است.

وجود دارد خواستار غربالگری در فرودگاه اما کارشناسان می گویند این شده اند که بعید است به طور قابل ملاحظه ای کاهش مرگ و میر در انگلستان به دلیل اینکه اکثر افراد مبتلا به هستند عفونی برای روز بدون هیچ نشانه ای.

داده ها نشان می دهد هر حامل گذشت ویروس بر روی سه نفر قبل از مستند. این امر به این معنی است که برای هر 100 آلوده مسافران که وارد کشور آنها خواهد گذشت آن را به 300 نفر ،

تجزیه و تحلیل آمار و ارقام نشان می دهد نیوزیلند و استرالیا دارای بالاترین نرخ مرگ از شش کشور تنها با چهار مرگ و میر در هر میلیون نفر است.

نیوزیلند بسیار سریع بود به بستن مرزهای خود به همه غیر شهروندان و دارندگان ویزای موقت مانند دانش آموزان است.

این ممنوعیت در جای خود از مارس 19 – فقط دو هفته مقامات پس از ثبت اولین مورد از coronavirus علمی به نام SARS-CoV-2.

هفته قبل از آن در فوریه 3, مسافران خارجی از چین بودند اجازه ورود به این کشور آسیایی دچار آن شیوع.

در حال حاضر نیوزیلند – صفحه اصلی به 4.8 میلیون نفر – به افتخار هیچ عفونت های جدید برای دو روز در یک ردیف با مجموع 1,487 موارد و 20 مرگ و میر.

استرالیا نیز فرار به آرامی ضبط 96 مرگ و میر و 6,849 موارد در مجموع از آن 25million جمعیت.

در فوریه 1, استرالیا ممنوع ورود اتباع خارجی از سرزمین اصلی چین و هر یک از شهروندان از بازگشت از چین تا به حال به خود قرنطینه برای 14 روز.

پس از آن ممنوعیت مسافران از ایران, کره جنوبی و ایتالیا اجرا شد که هر سه کشور آغاز شد شاهد افزایش در عفونت.

استرالیا مرزهای خود را بسته در 20 مارس برای تمام ساکنان غیر هنگامی که آن را تا به حال ثبت شده کمتر از 1000 موارد است. از آوریل 20, آن را گزارش کرده است کمتر از 30 مورد جدید در هر روز است.

نروژ معرفی سراسر کشور ممنوعیت سفر بر مسافران وارد این کشور در مارس 16, زمانی که موارد رسیده به 400 خوانده شده را علامت.

Sir patrick Vallance told MPs: 'But a lot of the cases in the UK didn’t come from China and didn't come from the places you might have expected'

Sir patrick blue palace hotel پارلمان گفت: “اما بسیاری از این موارد در انگلستان نمی آمد از چین و نمی آمد از مکان های شما ممکن است انتظار می رود’

People returning from other hotspots such as China and a cruise ship off Japan, were put into camps for 14 days at the end of February, including one at Arrowe Park in Wirral (pictured on February 22)

مردم از بازگشت از دیگر نقاط از جمله چین و کشتی کروز خاموش و ژاپن قرار داده بودند به اردوگاه های برای 14 روز در پایان ماه فوریه از جمله یکی در Arrowe پارک در Wirral (تصویر در فوریه 22)

در 6 آوریل نروژی وزیر بهداشت اعلام کرد که شیوع این بیماری شد و تحت کنترل.

آمار رسمی نشان می دهد این کشور که دارای جمعیت 5.3 میلیون نفر در حال حاضر ثبت 214 مرگ و میر و 7,904 موارد است.

دانمارک مرزهای خود را بسته به همه غیر شهروندان 14 مارس جدا از مسافران با ‘معتبر هدف’ مانند غیر شهروند دانمارکی ساکنان.

اسکاندیناوی ملت دیده می شود در مجموع 503, مرگ و میر, در حالی که اتریش تا به حال 606 کلی.

در مارس 17, اتریش شروع به چرخش به دور هر کسی از ایتالیا و چین هوبئی ایران و کره جنوبی, مگر اینکه آنها تا به حال یک گواهی پزشکی تایید منفی آزمون برای SARS-CoV-2 در چهار روز گذشته.

آن را پس از محکم چهره های دیروز نشان داد که انگلستان قرنطینه فقط 273 از 18.1 میلیون نفر که وارد در انگلستان در سه ماه قبل از این مستند.

سرنشینان سه پرواز از وقوع زمین صفر در شهر ووهان و دیگری صفحه اصلی آوردن مسافران از کشتی کروز از ژاپن شد و تنها آنهایی که گرفته شده به امکانات امن در انگلستان است.

اما میلیون ها نفر بیشتر از ورود به بریتانیا در میان شروع از سال 2020 و مارس 22 قادر به ورود آزادانه و تنها توصیه به خود منزوی با توجه به ارقام به دست آمده توسط نگهبان.

آن را به عنوان آن را نیز پدید آمده بریتانیا دچار بزرگ “هجوم” از coronavirus از مهاجران از ایتالیا و اسپانیا بودند که نه قرنطینه.

نقشه برداری از Covid-19 ژنوم نشان می دهد که انگلستان موارد آمده از سراسر جهان, مشاور ارشد علمی Sir Patrick blue palace hotel گفت: نمایندگان مجلس است.

اما تعداد زیادی از موارد در اوایل ماه مارس بودند از اروپا و ‘کشت راست راه در سراسر کشور’ به دلیل استرالیایی پس از رسیدن به پشت در انگلستان اجازه داده شد به خانه بازگشت.

دادن شواهد به سلامت و مراقبت اجتماعی کمیته صبح امروز, Sir Patrick گفت که کارشناسان علمی گروه مشورتی برای شرایط اضطراری (Sage) توصیه شده بود وزرای آنها را به “بسیار شدیدی” در مسدود کردن سفر از تمام کشورها در غیر این صورت آن را واقعا نمی شد ارزش تلاش برای انجام آن است.

‘چه بود که مردم از بازگشت از نیمه اصطلاح آن است که آیا مسافران کسب و کار و یا نه ما نمی دانیم که او گفت: نمایندگان مجلس است.

اما بسیاری از این موارد در انگلستان نمی آمد از چین و نمی آمد از مکان های شما ممکن است انتظار می رود.

“آنها در واقع در آمد از اروپا واردات و سطح بالا از سفر به بریتانیا در سراسر آن زمان.’

Brexit رهبر حزب Nigel Farage گفت: ‘مقیاس ما شیوع است که به این دولت اقدام به پرواز. با تشکر از شما به پاتریک blue palace hotel برای صداقت خود را.’

در آخر هفته یک وزیر ارشد در نهایت به تایید کنندگان به انگلستان می تواند در قرنطینه به عنوان دولت ‘فعال’ در نظر قوی تر ضد coronavirus اقدامات در مرزها.

وزیر حمل و نقل Grant Shapps گفت که تازه واردان نیز می تواند مجبور به دانلود یک قرارداد جدید برنامه بر روی گوشی های هوشمند خود را به عنوان شرط ورود.

محدودیت های جدید را در انگلستان یکی از آخرین کشورهای به معرفی آنها با این کشور بسیار دورافتاده در هفته های اخیر با توقف پروازهای ورودی و یا اصرار واردان در حال بررسی است.

مردم پس از رسیدن در حال حاضر توصیه به خود منزوی اما هیچ اجباری تست.

دبیر خانه Priti پاتل است که تصور می شود در میان کسانی که خواستار قوانین سخت تر برای بازدید کنندگان خارجی و باقی مانده استرالیایی ها هنوز هم در خارج از کشور که آن را صفحه اصلی.

اما آقا پاتریک پیشنهاد توقف سفر بود از محدود استفاده کنید مگر اینکه اقدام گرفته شد در برابر طیف گسترده ای از کشورها است.

چه بسیار روشن بود و من فکر می کنم شما می توانید این در حال حاضر در نگاه به گذشته است که این ایده که شما می توانید کنترل این توقف سفر از یک محل کار نمی کند مگر اینکه آن است که البته تنها منبع واردات’ او گفت: امروز صبح.

‘ما در حال حاضر در انگلستان توالی 13,6000 ویروسی در ژنوم ما واردات از همه جا.

بنابراین بسیار زود در مشاوره گلی داد بود “اگر شما می خواهید برای انجام کاری در, سفر, شما هم باید بسیار شدیدی توقف تمام سفر از همه نوع از کشورها – و یا آن است که واقعا ارزش تلاش برای انجام آن تلاش برای جلوگیری از یک مکان از آنجا که شما نمی خواهد آن را اتفاق می افتد”.

بنابراین من فکر می کنم پاسخ این است که نه, مگر اینکه این کشور تصمیم به انجام است که توقف در هر نقطه سفر و … مطمئن شوید که به مردم پشت شما مناسب سیستم برای منزوی کردن و مطمئن شوید که آنها دنبال همان قوانین به عنوان بقیه از کشور است.’

معاون افسر ارشد پزشکی دکتر جنی Harries بود که آن هم به مدارک اضافه شده: ‘هستند جوانب مثبت و منفی است که لزوما همیشه آشکار من فکر می کنم بین مدیریت هجوم و outflux از مسافران بلکه کالا.

‘اگر شما بسته مسیرهای سفر در شما همچنین بستن راه ها برای محصولات مختلف است که ممکن است ضروری نه تنها برای جامعه ما بلکه در سراسر جهان است.

‘در حال حاضر اکثر افرادی که در حال آمدن به عقب در حال بازگشت به بریتانیا بازگشت به خانه و آنها را بلافاصله پس از سقوط تحت اجتماعی فاصله مقررات به هر حال.’

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de