پزشکان بازاندیشی coronavirus: ما با استفاده از هواکش راه اشتباه است ؟

در سراسر کشور و مدیران بیمارستان ها و پزشکان و مقامات دولتی در حال التماس برای هواکش به عنوان گسترش coronavirus ساخت است تعداد فزاینده ای از بیماران وابسته به دستگاه های که پمپ اکسیژن به ریه های خود را برای زنده نگه داشتن آنها. این موضوع می آید تا در تقریبا در هر کاخ سفید در جلسه مطبوعاتی در coronavirus و دولت حتی پیشنهاد اضطراری تلاش برای مجددا با ابزار تجهیز کارخانه خودرو را بیشتر از دستگاه های.

در نیویورک, کانون شیوع کروناویروس در آمریکا و رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو تا حد زیادی تمرکز انرژی خود را در تلاش برای تقویت دولت رو به کاهش ذخایر هواکش در حالی که مقامات در تعدادی از کشورهای دیگر آغاز کرده اند در حال توسعه و یا به روز رسانی دستورالعمل نحوه جیره هواکش در صورت کمبود.

ونتیلاتور در اورژانس بیمارستان صحرایی در شهر نیویورک پارک مرکزی در مارس 31. (Misha فریدمن/گتی ایماژ)

اما در حالی که بیمارستان ها و مراقبت های بهداشتی کارگران دست و پنجه نرم کردن با واقعیت تلخی است که آنها ممکن است به زودی مجبور به انکار به طور بالقوه صرفه جویی در زندگی درمان برای برخی بیماران به دلیل عدم تامین برخی از پزشکان در حال بالا بردن سوال در مورد چگونه هواکش در حال حاضر در حال استفاده در coronavirus بیماران — و اینکه آیا آنها در واقع ممکن است انجام بیش از آسیب خوب. در اوایل گزارش coronavirus مرگ و میر ناشی از چین و ایتالیا و ایالات متحده نشان می دهد که بیش از نیمی — و به عنوان بسیاری از آنجا که دو سوم از COVID-19 بيمار که قرار داده شده در هواکش زنده نمی.

“آنچه ما انجام می دهیم در حال حاضر کار نمی کند و من فکر می کنم همان اشتباه و بیش از بیش است نشانه ای از حماقت” دکتر پل Marik گفت: اخبار یاهو. “اگر آن کار نمی کند ما باید به دنبال چیز دیگری است.”

Marik است ترویج یک درمان از خود ابداع یک ترکیب کورتیکواستروئیدها و با دوز بالای اسید اسکوربیک یا ویتامین C به عنوان اولین خط درمانی برای بیماران بستری با COVID-19. Marik محترم است پزشک, رئیس ریوی و مراقبت بحرانی پزشکی در شرق ویرجینیا دانشکده پزشکی. پروتکل مورد بحث است و تست نشده اما تئوری پشت آن را روشن در حال رشد و تغییر در فکر کردن در مورد این بیماری است که ممکن است پیامدهای مهمی برای چگونه آن را درمان است.

رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومو در یک کنفرانس خبری در Jacob K. Javits مرکز کنوانسیون در مقابل پشته پزشکی, تجهیزات حفاظتی, در مارس 24. (Mike Segar/فردا نیوز)

Marik نظریه است که بر اساس یک ایده است که در حال تبدیل شدن گسترده در میان محققان: که علت مرگ تعداد قابل توجهی از COVID-19 بیماران به ویژه آنهایی که جوان است و شديد و التهاب ریه ناشی از بیش از حد شدید سیستم ایمنی بدن پاسخ. با تجویز داروهای ضد التهابی اولیه و به طور منظم پس از یک بیمار مراجعه کننده به اورژانس اتاق Marik معتقد است که او می تواند به جلوگیری از این عارضه شناخته شده به عنوان “cytokine طوفان است.”

در آن موارد “این ویروس که کشتن میزبان آن میزبان در پاسخ به این ویروس گفت:” Marik. Coronavirus بسیار مسری است و می تواند باعث بیماری کشنده در برخی از بیماران, اما واکنشهای سیستم ایمنی به عفونت به طور چشمگیری متفاوت است از فرد به فرد.

“افرادی که در حال انجام خوب لازم نیست استروئیدها آن افرادی که بیمار از طوفان” Marik گفت. “کورتیکواستروئیدها هستند و واقعا موثر در downregulating که طوفان است.”

Marik شده است شعار ضد التهابی خواص ویتامین C و استروئیدها پس از سال 2017, زمانی که او برای اولین بار منتشر شد این نتایج تا حدودی بحث برانگیز مطالعه این ادعا که تزریق وریدی ویتامین C هیدروکورتیزون و تیامین هستند موثر برای درمان سپسیس. درمان موفق در یک مطالعه بزرگتر که نتایج منتشر شده در ژانویه اما او معتقد است که آن را هنوز هم ممکن است نگه دارید وعده COVID-19.

Marik را پروتکل تست نشده و حمایت خود را از ویتامین C است که بسیار یک اقلیت مشاهده. آن است که مطلقا چیزی نیست که مردم می توانند و یا باید سعی کنید برای خود; از کورتیکواستروئیدها به صورت داخل وریدی تجویز می شود. یکی پزشک است که درمان COVID-19 بيمار در نیویورک-منطقه بیمارستان می گوید هیچ دلیلی برای باور کردن آن کار می کنند. Marik اذعان کرد که سازمان بهداشت جهانی توصیه کرده است در برابر استفاده از کورتیکواستروئیدها برای درمان ذات الریه ویروسی در بیماران مبتلا به COVID-19 (به جز در آزمایش های بالینی) با استناد به مطالعات انجام شده در دیگر بیماری های ویروسی مانند سارس و MERS که شواهد کافی که داروهای موثر بودند.

هواکش های ذخیره شده در شهر نیویورک اضطراری مدیریت انبار قبل از حمل برای توزیع. (Caitlin Ochs/فردا نیوز)

اما Marik را مشاهده کپسوله رو به رشد سوء ظن در میان پزشکان درمان COVID-19 که به این بیماری تا به برخی از ویژگی های رمان که ممکن است نیاز به یک رویکرد منحصر به فرد.

در علاوه بر این به اوایل ضد التهابی درمان پروتکل به دنبال Marik و همکارانش شامل جایگزین برای استفاده از ونتيلاتور یک دستگاه ارائه می شود که اکسیژن تحت فشار به طور مستقیم به نای با استفاده از یک لوله وارد شده از طریق دهان. این نیاز به آرام بخشی عمیق و جلوگیری از بیمار از صحبت کردن است. او به نفع یک تکنیک به نام بالا جریان بینی کانول درمانی که ارائه سربسته و گرم اکسیژن از طریق سوراخ بینی لوله های کمتر تهاجمی نسبت به لولهگذاری و نشان می دهد موقعیت بیمار در معده به بهبود اکسیژن.

هدف این است که برای به تاخیر انداختن یا جلوگیری از به طور کامل نیاز برای بیمار به یک دستگاه تنفس مصنوعی.

“مقدار زیادی از بیماران نیاز به رفتن در یک, شما می توانید آن را کمک نمی کند اما شما می خواهید به انجام هر کاری شما می توانید برای جلوگیری از [که] گفت:” Marik و اضافه کرد که “کمتر از بیماران که در ونتیلاتورهای آزاد کردن [بیشتر] برای کسانی که واقعا به آنها نیاز دارید.”

برای کسانی که نیاز به انتوبه اما Marik و همکارانش نیز توصیه متفاوت مهربان رویکرد از بالا فشار ونتیلاتور تنظیمات به طور معمول استفاده می شود برای بیماران مبتلا به سندرم زجر تنفسی حاد (ARDS) که Marik و دیگران بر این باورند در واقع ممکن است باعث آسیب به ریه ها از بیماران با COVID-19.

“آن را تبدیل شدن به یک چرخه معیوب” گفت: Marik. “ونتیلاتور است و باعث ریه آسیب است که باعث می شود آنها را به ماندن در یک دیگر و اساسا تهی عرضه هواکش برای افرادی که به آنها نیاز دارید.”

Marik و همکاران او هستند و نه تنها آنهایی که اعتقاد دارند یک رویکرد جدید ممکن است مورد نیاز برای درمان این بیماری است.

در حالی که ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی در ایالات متحده شده اند قادر به اینسو انسو جمع کردن برخی از بینش در مورد کوروناویروس از اوایل تجارب پزشکان در چین و ایتالیا وجود دارد که بسیار در مورد این کاملا جدید بیماری است که ناشناخته باقی می ماند. به عنوان یک نتیجه, پزشکان مجبور شده اند برای درمان بیماران به صورت یک بیماری آنها کاملا نمی دانند با تکیه بر عقل متعارف در حالات است که ثابت کرده اند به طور کامل غیر متعارف.

یک نمونه از این برخی از پزشکان معتقدند که استفاده از هواکش برای coronavirus بیماران.

یک کارمند با این نسخهها کار بر روی یک دستگاه تهویه نوسازی خط مونتاژ در بلوم انرژی در Sunnyvale کالیفرنیا در ماه مارس است. (بث LaBerge/KQED از طریق AP, استخر, فایل)

در یک ویدیو ارسال شده به یوتیوب در مارس 31, که شده است به طور گسترده ای منتشر و مورد بحث در میان پزشکان در خط مقدم مبارزه با COVID-19 کامرون Kyle-Sidney یک اورژانس پزشکی دکتر ابن میمون در مرکز پزشکی در بروکلین توضیح می دهد که چگونه مانند بسیاری از کارکنان مراقبت های بهداشتی در سراسر ایالات متحده زمانی که او برای اولین بار شروع به ارائه مراقبت بحرانی برای coronavirus بیماران در ماه مارس او تحت این تصور که او می تواند در درمان بیماران مبتلا به “پنومونی ویروسی عفونت است که پیشرفت به سندرم زجر تنفسی حاد.” آن را بر اساس این درک او توضیح داد که پزشکان در نیویورک و جاهای دیگر شده اند با استفاده از هواکش برای درمان coronavirus بیمارانی که به طور ناگهانی تبدیل به قادر به نفس خود را در راه همان است که آنها را درمان نارسایی تنفسی در افراد مبتلا به ARDS.

اما در طی نه روز کایل-Sidney می گوید او به این نتیجه رسیدند که بیماری ریوی در حال توسعه در بيماران مبتلا به COVID-19 بود هیچ چیز مانند نمونه ارائه ARDS.

“COVID-19 ریه بیماری تا آنجا که من می توانید ببینید است نه ذات الریه و نباید به عنوان یک درمان گفت:” کایل-Sidney. “نه, به نظر می رسد به عنوان اگر برخی از نوع ویروسی ناشی از بیماری بیشتر شبیه بالا بیماری ارتفاع. آن است که اگر ده ها هزار نفر از هموطنان نیویورک در حال بر روی یک هواپیما در 30 ، 000 فوت و فشار داخل کابین به آرامی اجازه دهید بیرون. این بیماران به آرامی در حال گرسنگی اکسیژن است.”

او حالا معتقد است که این روش درمان به طور گسترده ای به تصویب رسید برای کسانی که مبتلا به کروناویروس ناشی از بیماری ریوی است که بر اساس “غلط پارادایم.”

“من از ترس” او گفت که با استفاده از فن “برای افزایش فشار در ریه ها به منظور باز کردن آنها را در واقع انجام بیش از آسیب خوب است و که فشار ما در حال ارائه به ریه های ما ممکن است ارائه به ریه ها است که می توانید آن که ARDS است که ما در حال دیدن ممکن است چیزی بیش از ریه آسیب ناشی از ونتیلاتور.”

“COVID مثبت بیماران نیاز به اکسیژن آنها نمی نیاز به فشار” او استدلال کرد. “آنها نیاز هواکش اما آنها باید برنامه ریزی متفاوت است.” Kyle-Sidney نمی تواند درباره اخبار یاهو اما او تصریح کرد مشاهدات خود و نگرانی در مصاحبه ای با جان ویت این افسر ارشد پزشکی در WebMD, منتشر شده در اخبار پزشکی سایت MedScape در روز دوشنبه.

دیگر پزشکان در آمریکا و ایتالیا ساخته شده اند شبیه مشاهدات در مورد تفاوت بین نمونه ARDS و از دست دادن اکسیژن که به نظر می رسد به سرعت در حال توسعه در COVID-19 بيمار.

یک زن می رسد در Wyckoff ارتفاع مرکز پزشکی در بروکلین در روز یکشنبه. (Bryan R. Smith / خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ)

در مارس 30, جامعه قفسه سینه آمریکا گزارشی منتشر کرد با عنوان “Covid-19 منجر نمی شود به یک “نمونه” سندرم زجر تنفسی حاد” بر اساس نتايج حاصل از سه پزشکان در درمان بیماران مبتلا به COVID-19 ذات الریه و نارسایی حاد تنفسی در بخش مراقبت ويژه در شمال ایتالیا. نویسندگان این مقاله توجه داشته باشید که “در حالی که رویکرد بالینی به این بیماران است به طور معمول اعمال شدید ARDS یعنی بالا مثبت انتهای بازدم فشار (جوانه زدن) و در معرض ابتلا موقعیت” بیماران مبتلا به COVID-19 ذات الریه در حال حاضر غیر معمول شکل ARDS. به طور خاص آنها مشاهده گسترده اختلاف بین این بیماران “نسبتا خوبی حفظ ریه مکانیک و شدت هيپرکاپنی” یا سطوح پایین اکسیژن است.

نویسندگان این گزارش به این نتیجه رسید که “همه ما می توانید انجام دهید تهویه این بیماران است ‘خرید’ با حداقل آسیب های اضافی: کمترین امکان جوانه زدن [اندازه گیری فشار هوا در ریه ها] و ملایم تهویه. ما باید صبور باشید.”

“این یک مفهوم اساسی پزشکی: شما درمان بیماران بر اساس بیماری آنها نه برای بیماری شما فکر می کنم آنها و یا بیماری شما می خواهید آنها را به” گفت Marik ابراز نا امیدی که بالای مقامات بهداشتی در آمریکا پاسخ نداده اند برای خود خواستار در نظر گرفتن یک رویکرد متفاوت به درمان بیماران مبتلا به COVID-19.

“این درد مرا برای دیدن همه این بیماران در حال مرگ و من می دانم که آنها لازم نیست که به مرگ” او گفت:.

مراقبت های بهداشتی کارگران در نزدیکی بروکلین بیمارستان مرکز در نیویورک است. (Tayfun Coskun/Anadolu Agency طریق گتی ایماژ)

در حالی که پزشکان مانند Marik و کایل-Sidney در حال هل دادن برای تغییر راه هواکش استفاده می شود برای درمان coronavirus دیگران جلب توجه به این ممکن است در دراز مدت جسمی و آسیب های عصبی ناشی از زمان روش درمان.

در نیویورک تایمز op-ed در طول تعطیلات آخر هفته, دکتر کاترین Dreger بالینی دستیار پروفسور پزشکی در دانشگاه جورج تاون خواست coronavirus بیماران و عزیزان خود را به در نظر گرفتن وحشیانه و ماندگار تلفات هواکش می تواند قبل از تبدیل شدن آنها به “بیمار به اندازه کافی به آنها نیاز دارید.”

برای بسیاری از COVID-19 بيمار که او توضیح می دهد که باید “قرار داده و به پزشکی ناشی از کما قبل از قرار داده شده بر روی یک دستگاه تهویه,” درمان خودی خود می تواند باعث آسیب قابل توجهی به قلب و کلیه و یا مغز است که ممکن است دائمی و یا حتی کشنده است.

“حتی در میان Covid-19 بیمارانی که تهویه مناسب و سپس مرخص شده از بخش مراقبت ويژه برخی از درگذشت در روز از قلب آسیب” نوشت Dreger. برای کسانی که زنده ماندن “میزان آرامبخشی مورد نیاز برای Covid-19 بیماران می تواند باعث عمیق عوارض آسیب به عضلات و اعصاب, ساخت آن را سخت را برای کسانی که برای زنده ماندن به راه رفتن و حرکت و یا حتی فکر می کنم به عنوان به خوبی به عنوان آنها قبل از آنها بیمار شد. بسیاری از بیشتر عمر خود را صرف بازیابی زمان در یک مرکز توانبخشی و بیماران مسن تر اغلب هرگز به خانه. آنها زندگی خود را روز تخت محدود در معرض خطر عود عفونت و زخم بستر و سفر بازگشت به بیمارستان.”

Dreger روشن است که او نشان می دهد “ما نباید با استفاده از هواکش سعی کنید برای نجات مردم” بلکه این است که آمریکایی ها باید با در نظر گرفتن این حقایق و کشف کردن آنچه آنها می خواهند برای خود و عزیزان خود را در حال حاضر قبل از اینکه خیلی دیر است.

_____

اینجا را کلیک کنید برای آخرین coronavirus اخبار و به روز رسانی. به گفته کارشناسان افراد بالای 60 و کسانی که ضعف سيستم ايمنی همچنان در خطر است. اگر سوالی دارید لطفا به CDC و WHO را منابع ،

ادامه مطلب:

  • چه باید بکنید اگر شما فکر می کنم شما باید coronavirus

  • چه علائم کروناویروس?

  • مشکوک به ویروس سارس و آنفولانزای نمونه های موجود در چمدان: FBI گزارش توصیف چین ‘امنیت زیستی در معرض خطر’

  • کربن تولید گازهای گلخانه ای کاهش یافته است اما با تغییر آب و هوا باقی می ماند یک تهدید وجودی

  • Coronavirus خبر خوب: جامعه رفاقت, زیبا و دلفریب, حیوانات خانگی, خنده دار, فیلم ها و بیشتر

  • است 2 تریلیون دلار به اندازه کافی برای نجات اقتصاد ؟

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>