دکتر که منفجر سوت بیش از coronavirus سالگی در بیمارستان می گویدیک حس کرد دکتر چینی که سعی در بالا بردن هشدار در مورد شیوع کروناویروس کرده و یک حزب کمونیست کنترل روزنامه را تایید کرده است.

Li Wenliang, 34, مرده اعلام شد در 2.58 هستم محلی کنونی در صبح روز جمعه پس از “درمان اضطراری” در یک بیمارستان در ووهان جهانی تایمز گزارش داد پس از ساعت از سردرگمی بیش از سرنوشت خود.

قبلا گزارش Li مرگ تا به حال باعث غلیان احساسات غم و اندوه و خشم در رسانه های اجتماعی چینی با بسیاری از نقطه تصمیم خود را به صحبت می کنند بیش از این ویروس با وجود خطرات ناشی از انجام این کار در خود استبدادی کشور است.

جهانی بار در میان به شدت کنترل شده دولتی و روزنامه ها است که پا را از گزارش اولیه خود را از چشم مرگ در روز پنج شنبه.

“ما عمیقا تاسف و سوگواری این مرگ” در شهر ووهان بیمارستان مرکزی گفت: در یک بیانیه کوتاه در آن رسمی حساب رسانه های اجتماعی.

چینی پلیس را هدف قرار داده بود لی برای “گسترش شایعات” در اواخر ماه دسامبر 2019 پس از او نوشته شده هشدار در رسانه های اجتماعی مورد خوشه ای از موارد یک شبه آنفولانزا بیماری که تحت درمان قرار گرفته و در بیمارستان است.

هفت نفر در قرنطینه و علائم بیماری او را یادآور سارس (سندرم حاد تنفسی), او گفت:. او خواست همکاران به پوشیدن لباس های محافظ در محل کار.

نمودار

چهار روز بعد او احضار شد به محلی اداره امنیت عمومی, متهم به “ساخت نظر نادرست” و اخلال در نظم اجتماعی. او گفته بود که اگر او در ادامه به بحث در مورد بیماری او خواهد بود “به عدالت به ارمغان آورد”.

لی یکی از هشت نفر از مقامات هدفمند برای “به اشتراک گذاری اطلاعات نادرست” در یک دست سنگین رویکرد چین که دیوان عالی کشور بعد انتقاد. او موافقت کرد به بحث در مورد نگرانی های خود را در دوباره.

اما در اوایل ژانویه او تحت درمان با گلوکوم بدون متوجه او همچنین یک coronavirus بیمار; به نظر می رسد او آلوده شده اند در طول عملیات.


در 10 ژانویه زمانی که چین هنوز هم اصرار بوده و هیچ مورد جدید را برای یک هفته او شروع به سرفه و سپس ایجاد یک تب. دو روز بعد او در بیمارستان; پدر و مادر او نیز بیمار.

Li شکست سکوت خود به مصاحبه ها از تخت بیمارستان.

“اگر مقامات تا به حال افشا اطلاعات در مورد این بیماری همه گیر در اوایل من فکر می کنم آن می توانست خیلی بهتر است. وجود دارد باید بیشتر باز بودن و شفافیت” او به نیویورک تایمز گفت.

شمار تلفات ناشی از شیوع کروناویروس در چین رسیده 563 روز پنج شنبه به عنوان کارشناسان بهداشت و درمان آمادگی برای دیدار هفته آینده در ژنو در تلاش برای توسعه یک واکسن.

مقامات چینی گفت: مرگ و میر افزایش یافته بود با 73 قبلی ساعت 24 – سومین رکورد روزانه افزایش در یک ردیف – با 70 از مرگ و میر ثبت شده در هوبئی استان مرکز شیوع.

وجود دارد بیش از 28,000 موارد در چین, به گفته مقامات بهداشتی. جوانترین بیمار یک کودک متولد شده در روز شنبه در ووهان و تایید مثبت فقط 36 ساعت پس از تولد. نوزاد بلافاصله جدا از مادر پس از تولد ،

سازمان بهداشت جهانی (WHO) اما در روز پنج شنبه گفت که در حالی که آن را خیلی زود است که بگوییم در چین شیوع کروناویروس بود اوج چهارشنبه روز اول بود که به طور کلی تعداد موارد جدید در چین کاهش یافته بود. که رسمی مایک رایان وجود دارد گفت: تا به حال شده است یک افزایش ثابت در موارد استان هوبئی اما که تا به حال دیده شده است و در استانهای دیگر.

در ووهان بزرگترین شهر هوبئی بیمارستان شد تلاش برای پیدا کردن به اندازه کافی تخت برای بیماران است. 1500 تخت بیمارستانی افتتاح شده در پنجشنبه تنها چند روز پس از 1000 تخت بیمارستان با پیش ساخته بخش و جداسازی اتاق شروع به مصرف بیماران اما مقامات ارشد گفت: این شهرستان از 11 میلیون نفر بود نزدیک به ظرفیت تنها با 8,254 تخت برای 8,182 coronavirus بیماران.

در خارج از سرزمین اصلی چین حداقل 230 موارد تایید شده است از جمله مرگ دو نفر یکی در هنگ کنگ و دیگری در فیلیپین.

روز پنج شنبه در انگلستان تایید یک مورد سوم در حالی که ژاپن تایید کرد یکی دیگر از 10 عفونت در میان 3,700 مسافران و خدمه گیر پردازنده الماس شاهزاده خانم کروز کشتی لنگر خاموش بندر یوکوهاما در نزدیکی توکیو.

10 مورد جدید درگیر چهار نفر از ژاپن هر دو از آمریکا و کانادا و هر یک از نیوزیلند و تایوان وزارت بهداشت گفت:, و اضافه کرد که پنج نفر در 70s خود چهار در 60s و یکی در 50s خود را.

ژاپنی, مقامات بهداشت در حال حاضر نتایج حاصل از 102 آزمایش های انجام شده بر 273 مسافر و خدمه که شکایت از احساس ناخوشی و یا تا به حال شده است در تماس نزدیک با یک مرد در 80s که دلپذیر اواخر ماه گذشته و آزمایش مثبت در بازگشت به خانه خود را به هنگ کنگ.

تلویزیون فیلم نشان داد که این کشتی پس از رسیدن به بندر یوکوهاما به مواد غذایی و دیگر لوازم و دست آلوده بیماران که در حال درمان در بیمارستان ها در یوکوهاما منطقه است. مقامات بندر می تواند دیده می شود در لباس سفید کامل بدن محافظ مناسب چهره ماسک و کلاه.

این است که درخواست برای $675m برای جلوگیری از شیوع بیماری است. آن مدیر کل Tedros Adhanom Ghebreyesus اذعان که مجموع بزرگ کرد و آن را “بسیار کمتر از این لایحه ما را اگر ما سرمایه گذاری در مصلی در حال حاضر”.

لی سرنوشت پژواک از کارلو Urbani پزشک ایتالیایی که در سال 2003 نقش مهمی در شناسایی سارس و بالا بردن سطح بین المللی هشدار بود اما در نهایت کشته شده توسط آن است.

کار برای کسانی که در هانوی ویتنام شد به او به یک بیمارستان زمانی که بیمار وارد شده از هنگ کنگ با غیر معمول علائم ذات الریه. او به رسمیت شناخته شده این بیماری بسیار مسری بود آورده در کنترل دقیق و با نام بین المللی مقامات بهداشتی. عمل او منجر به این که افزایش در سراسر جهان هشدار در مورد این بیماری و متوقف گسترش آن در ویتنام است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im