فراموش دونده نیاز به پوشیدن ماسک?

جین روزن شروع به فریاد مدتی در ماه آوریل است. توسط ممکن است آن را به حال معمول تبدیل شده است. حوادث رخ می دهد معمولا در نزدیکی او ون که او پارک کنار پارک مرکزی شهر نیویورک است.

به عنوان او تلاش برای ورود یا خروج وسیله نقلیه, دوچرخه سوار و یا دونده را, صدای تیز و تند پس نزدیک او می تواند عملا آنها را بو کنند. “من جیغ ‘که در آن شما است،,'” به گفته خانم روزن 73.

دخترش به او هشدار داد که این درگیری می تواند پایان بد. اما آن را احساس می کند که ارزش آن, او گفت: به دلیل زندگی در معرض خطر هستند. او تا به حال حدود 18 چنین درگیری. این رقم خواهد بود بالاتر او گفت: اگر او جرأت بیشتر.

ملیسا Mayen یک دبیرستان ارشد در واشنگتن دی سی نیز شده بود اجتناب از رفتن خارج. پس از آن در اواسط ماه مارس او را سوار برای اولین بار در نزدیک به یک ماه است.

او مبهوت شدم که یک مرد راه رفتن در سراسر خیابان فریاد زد: چیزی در مورد یک ماسک. “من تقریبا به سقوط کردن دوچرخه من,” او گفت:. او صاحب یک ماسک که پدر او به ارمغان آورد او را از یک سایت ساخت و ساز که در آن او کار می کند. گذشته از این واقعیت که آن را بسیار ضخیم است که او به سختی می تواند نفس کشیدن در آن او تلاش می کند برای حفظ آن برای بالاتر موقعیت خطر است. “اگر شما در حال فریاد کسی به پوشیدن یک ماسک و سپس آنها را به یک, ماسک,” او گفت:.

چند ماه به کروناویروس همه گیر جنگ بیش از زمانی که به پوشیدن ماسک را گرم می شود گاهی اوقات با اتحاد سیاسی جایگزین دستورالعمل های بهداشتی.

و چند فعالیت به نظر می رسد به تحریک بیشتر بحث از ورزش: واکر و دوچرخه سواران, دونده, اسکیت باز — به نظر می رسد همه به تناقض تفاسیر از علوم و آداب اطراف چگونه به رفتار خارج است.

نه لزوما. زمانی که شهرها و ایالات متحده آغاز شده اصرار مردم به پوشیدن ماسک به کاهش انتقال coronavirus برخی از ساخته شده استثنا برای ورزش. حمل ماسک, بسیاری از به نظر می رسید می گویند اما اگر شما توسط خودتان, خالی, خیابان, شما لازم نیست به آن را می پوشند.

شهر نیویورک به صراحت آمده است که پوشش صورت لازم نیست در حالی که راه رفتن در حال اجرا و یا دوچرخه سواری در, اگر شما می توانید نگه دارید خود را از راه دور. به همین ترتیب, سان فرانسیسکو, مهاجم دونده برای حمل یک ماسک قرار داده و آن را در زمانی که آنها در نزدیکی افراد دیگر است.

از اواسط ماه مارس در لس آنجلس مورد نیاز ساکنان برای قرار دادن بر روی صورت پوشش پس از ترک خانه. اما ماسک لازم نیست در حالی که در حال اجرا و دوچرخه سواری تا زمانی که فاصله نگهداری می شود — هر چند که باید انجام شود این شهرستان و شهرستان بعد از روشن.

در بوستون, افزایش ضربان قلب است که هیچ بهانه ای برای پوشش بینی و دهان خود را. “شما نیاز به پوشیدن صورت را پوشش زمانی که شما ورزش” شهردار مارتی والش گفت: در ماه آوریل است.

مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری توصیه می کند با پوشیدن پارچه پوشش صورت در تنظیمات عمومی “که در آن دیگر اجتماعی فاصله اقدامات دشوار است برای حفظ” اما ارائه می دهد هیچ راهنمایی های خاص در ورزش.

اعتبار…Victor J. آبی برای نیویورک تایمز

می توان آن را واقعا سخت به اجرا در ماسک.

بسیاری از دوندگان در حال کردن, چگونه به چالش کشیدن آن را به دم خود را به عنوان ضربان قلب افزایش می یابد. می توان آن را بسیار سخت تر از راه رفتن در یک ماسک.

“این سخت تر برای نفس کشیدن و آن را خیلی بیشتر clammy” گفت: گاستون Ly یک مدیر فروشگاه در حال اجرا در هونولولو.

دیگران چشم پوشی از آنجا که حتی به عنوان ویروس گسترش می یابد و ماسک شده اند به طور گسترده ای به تصویب رسید در جوامع خود.

“اوه خدای من نه! گفت:” لری Holt, صاحب کن شانه در حال اجرا فروشگاه در Louisville, Ky., وقتی پرسیده شد که اگر دونده وجود دارد عینک ماسک. “این احمقانه ترین چیزی که من تا کنون شنیده ام از در زندگی من است.”

(در کنتاکی رژیم صهیونیستی. اندی Beshear خواسته ساکنان شروع به پوشیدن ماسک در مکان عمومی, on May 11. مانند مقامات در جای دیگر او ساخته شده یک استثنا برای مردم ورزش به تنهایی.)

حتی در هنگ کنگ شهر تا متعهد به پوشش صورت در عمومی که از آن شده است به طور گسترده ای مورد ستایش به عنوان یک مدل کمی وجود دارد انتظار است که دوندگان را به پوشیدن ماسک گفت: Brian وو بنیانگذار یک گروه وجود دارد. “من فرض آن فقط قابل درک است که در حال اجرا در یک زمان است برای پوشیدن ماسک,” او گفت:.

هیچ اجماع علمی در سراسر اهمیت پوشیدن ماسک در حالی که ورزش در درجه اول به دلیل کمی تحقیقات مربوطه تکمیل شده است.

محققان موافق است که ماسک سرعت گسترش ویروس. آنها همچنین معتقدند که بهتر است برای اجتناب از ورزش در عرض شش متر از هر کسی فراتر از خود را فوری و خانگی که کار کردن کمتر خطرناک خارج از داخل.

دونالد میلتون استاد بهداشت محيط در دانشگاه مریلند دانشکده بهداشت عمومی است که مورد مطالعه قرار ماسک توانایی برای جلوگیری از قطرات تنفسی نشان می دهد ارزش آنها بستگی به محل. “خارج از منزل است نسبتا امن و ماسک می شود مهم است اگر شما در حال ورزش در مناطق شلوغ و یا در داخل خانه در فضایی مشترک با افراد دیگر,” او گفت:.

این امر به احتمال زیاد به رخ می دهد در حالی که شما را متوقف صحبت کردن به آنها گفت: Julian تنگ یک virologist و یک استاد در دانشگاه لستر در انگلستان است. او فکر می کند خطر ابتلا به عفونت از سرعت عبور از کسی کم است به این دلیل که “عظیم حجم هوا خواهد رقیق هر بازدم ویروس و باد ممکن است آن را حمل به دور است.”

در کل محققان معتقدند که گردش هوا در خارج از منزل به نظر می رسد به شدت مانع از انتقال از coronavirus. در یک مطالعه از بیش از 7,300 coronavirus موارد در چین فقط یک متصل شد به هوای آزاد انتقال است.

در ماه آوریل یک پیش نویس از یک مطالعه علمی توسط بلژیکی و هلندی مهندسین نشان می دهد که دونده سریع واکر و دوچرخه سواران ایجاد یک پی هوا در پشت آنها است که می تواند حمل بازدم تنفسی قطرات بسیار دورتر از شش پا شروع به گردش آنلاین. به طور گسترده ای به اشتراک گذاشته متوسط پست با اشاره به تحقیقات توصیه می شود نگه داشتن یک فاصله 32 فوت زمانی که به آرامی در حال اجرا و یا دوچرخه سواری و حداقل 65 فوت — چهار خودرو-طول — هنگام دوچرخه سواری به سرعت.

برای چند روز در هر پلت فرم رسانه های اجتماعی به نظر می رسید تراوش با همان وحشتناک گرافیک: دو دونده یکی گردند و یک رنگی ابر های بسیاری در تفسیر آن به کروناویروس — در پشت سر او.

از شیوع کروناویروس

 • سوالات متداول و مشاوره

  به روز شده در 28 مه سال 2020

  • دولت من است بازگشایی. آن را امن برای بیرون رفتن?

   متحده در حال بازگشایی بیت به بیت. این به این معنی است که بیشتر در فضاهای عمومی برای استفاده در دسترس هستند و بیشتر و بیشتر کسب و کار هستند که مجاز به باز دوباره. دولت فدرال تا حد زیادی ترک تصمیم به متحده و برخی از رهبران دولت در حال خروج از تصمیم گیری به مقامات محلی. حتی اگر شما نمی گفت به ماندن در خانه آن است که هنوز یک ایده خوب برای محدود کردن سفرهای خارج و تعامل خود را با افراد دیگر.

  • آنچه خطر ابتلا به کروناویروس از یک سطح است ؟

   لمس اشیاء آلوده و سپس آلوده کردن خودمان با میکروب ها است که به طور معمول چگونه این ویروس گسترش می یابد. اما آن اتفاق می افتد. تعدادی از مطالعات از آنفولانزا, ویروس سرماخوردگی ، coronavirus و دیگر میکروب ها نشان داده اند که بیماری های تنفسی از جمله جدید coronavirus گسترش می تواند با لمس کردن سطوح آلوده به خصوص در مکان هایی مانند مراقبت از مراکز و ادارات و بیمارستان ها. اما یک زنجیره ای از حوادث را به اتفاق می افتد برای این بیماری به گسترش است که راه. بهترین راه برای محافظت از خودتان را از coronavirus — آیا آن را در سطح انتقال و یا تماس انسان — است که هنوز هم اجتماعی فاصله شستن دست های خود لمس کردن صورت خود و پوشیدن ماسک.

  • چه علائم کروناویروس?

   علائم رایج این بیماری شامل تب, سرفه خشک, خستگی و دشواری در تنفس یا تنگی نفس. برخی از این علائم با هم تداخل دارند با کسانی که از آنفولانزا, ساخت, تشخیص دشوار است اما آبریزش بینی و گرفتگی سینوس ها کمتر رایج است. C. D. C. نیز اضافه شده و لرز و درد عضلانی گلودرد و سردرد و از دست دادن حس چشایی یا بویایی به عنوان نشانه به نگاه کردن به. بسیاری از افراد بیمار پنج تا هفت روز پس از قرار گرفتن در معرض اما علائم ممکن است به نظر می رسد به عنوان چند به عنوان دو روز و یا به عنوان بسیاری از 14 روز.

  • چگونه می توانم محافظت از خودم در حالی که پرواز ؟

   اگر مسافرت هوایی اجتناب ناپذیر است وجود دارد برخی از مراحل شما می توانید برای محافظت از خودتان. مهم: شستن دست های خود را اغلب و جلوگیری از دست زدن به صورت خود را. اگر ممکن است را انتخاب کنید یک صندلی کنار پنجره. یک مطالعه از دانشگاه اموری در بر داشت که در طول فصل آنفولانزا امن ترین محل برای نشستن در هواپیما توسط یک پنجره به عنوان مردم نشسته در پنجره صندلی تا به حال کمتر در تماس با به طور بالقوه افراد بیمار. ضد عفونی کردن سطوح سخت است. هنگامی که شما را به صندلی خود را و دست های خود را تمیز و استفاده از مواد ضد عفونی کننده دستمال مرطوب برای تمیز کردن سطوح سخت در صندلی خود را مانند سر و بازو استراحت دست و پنجه نرم کمربند ایمنی راه دور صفحه نمایش صندلی جیب عقب و سینی جدول. اگر صندلی سخت است و بدون منفذ و یا چرم و یا pleather شما می توانید پاک کردن که بیش از حد. (با استفاده از دستمال مرطوب بر روی صندلی وبهلسترد می تواند منجر به یک صندلی و گسترش میکروب ها به جای کشتن آنها.)

  • چگونه بسیاری از مردم شغل خود را از دست با توجه به کروناویروس در آمریکا ؟

   بیش از 40 میلیون نفر — معادل 1 در 4 متحده کارگران — باید زمینه برای مزایای بیکاری پس از همه گیر در زمان نگه دارید. یکی در پنج که مشغول به کار بودند در ماه فوریه گزارش از دست دادن شغل و یا در حال furloughed در ماه مارس یا اوایل آوریل از اطلاعات فدرال رزرو نظرسنجی منتشر شده در 14 ماه مه نشان داد که درد بسیار متمرکز در میان پایین بگیر. به طور کامل 39 درصد از سابق کارگران در یک خانواده درآمد $40,000 یا کمتر کار از دست داده در مقایسه با 13 درصد در آن ساخت بیش از 100.000 دلار, فدرال رزرو رسمی گفت.

  • است ‘Covid پا’ نشانه ای از این بیماری است ؟

   وجود یک چشم انداز مثبت در مردم گزارش علائم chilblains که دردناک قرمز یا بنفش ضایعات است که به طور معمول به نظر می رسد و در زمستان بر روی انگشتان دست یا پا. ضايعات در حال ظهور به عنوان یکی دیگر از نشانه ای از عفونت با کوروناویروس. Chilblains ناشی از التهاب در عروق خونی کوچک در واکنش به سرما و یا در شرایط مرطوب, اما آنها معمولا در سردترین ماه های زمستان. مقامات بهداشت فدرال را شامل نمی شود پا ضایعات در فهرست علائم کروناویروس, اما برخی از متخصصین پوست در حال هل دادن برای تغییر و گفت به اصطلاح Covid پا باید دلایل کافی برای تست.

  • آیا من می توانم رفتن به پارک ؟

   بله اما مطمئن شوید که شما نگه داشتن شش پا از فاصله بین شما و افرادی که نمی زندگی می کنند در خانه خود را. حتی اگر شما فقط در قطع یک پارک به جای رفتن برای تنه زدن و یا راه رفتن و گرفتن برخی از هوای تازه و امیدوارم آفتاب است یک ایده خوب است.

  • چگونه می توانم من را متوسط?

   در نظر گرفتن یک فرد متوسط به دنبال نشانه ای از تب است که به عنوان آسان به عنوان آن را برای تلفن های موبایل به عنوان “عادی” متوسط اعداد می تواند متفاوت باشد اما به طور کلی نگه داشتن یک چشم را برای دمای 100.5 درجه فارنهایت یا بالاتر. اگر شما یک دماسنج (آنها را می توان گران این روزها) وجود دارد راه های دیگر برای کشف کردن اگر شما یک تب و یا در معرض خطر ابتلا به Covid-19 عوارض.

  • من باید یک ماسک?

   C. D. C. توصیه کرده است که همه آمریکایی ها پوشیدن پارچه ماسک اگر آنها در. این یک تغییر در فدرال ارشاد منعکس جدید coronavirus نگرانی که در حال گسترش توسط افراد آلوده که هیچ نشانه ای ندارند. تا به حال C. D. C. مانند W. H. O. توصیه کرده است که مردم عادی نمی نیاز به پوشیدن ماسک مگر اینکه آنها بیمار هستند و سرفه است. بخشی از دلیل این بود برای حفظ پزشکی-درجه ماسک برای کارکنان مراقبت های بهداشتی که به شدت به آنها نیاز دارید در یک زمان زمانی که آنها به طور مداوم در تامین کوتاه مدت. ماسک نیست جای شستن دست و اجتماعی فاصله.

  • باید چه کار کنم اگر من احساس بیمار ؟

   اگر شما شده است در معرض coronavirus و یا فکر می کنم شما باید و باید یک تب و یا علائم مانند سرفه یا تنفس مشکل, تماس با دکتر. آنها باید به شما مشاوره در مورد اینکه آیا شما باید آزمایش چگونه می توانید تست شده و چگونه به دنبال درمان های پزشکی بدون برنامه به طور بالقوه آلوده یا در معرض دیگران است.

  • چگونه می توانم تست شده ؟

   اگر شما بیمار هستید و شما فکر می کنم شما شده است در معرض جدید coronavirus C. D. C. توصیه می کند که شما یک ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی و توضیح علائم خود را و ترس. آنها تصمیم می گیرید اگر شما نیاز به آزمایش می شود. نگه داشتن در ذهن است که وجود دارد یک شانس — به دلیل عدم تست کیت و یا اینکه شما بدون علامت به عنوان مثال — شما نمی خواهد بود قادر به گرفتن تست شده است.

  • چگونه می تواند به من کمک کند ؟

   موسسه خیریه هدایتگر که ارزیابی موسسات خیریه با استفاده از شماره های مبتنی بر سیستم دارای یک لیست در حال اجرا از سازمان های غیر انتفاعی مشغول به کار در جوامع تحت تاثیر شیوع. شما می توانید به خون از طریق صلیب سرخ آمریکا و جهان آشپزخانه مرکزی به شدت به توزیع وعده های غذایی در شهرستانها عمده.


نویسندگان این مطالعه به زودی منتشر پیگیری و اشاره کرد که تحقیقات خود را فقط یک مهندسی باد-مدل جریان داشت که هنگامی که ما راه رفتن و یا اجرا هوا حرکت می کند متفاوت در اطراف ما از زمانی که ما هنوز. با وجود گفتن مردم به نتیجه گیری از تحقیقات خود را در مورد چگونه این ویروس مردم آن را گرفته بود در زندگی خود را.

یکی از مفید غذای آماده هر دو از نویسندگان این مطالعه و چند محققان درگیر در آن گفت: بهتر است برای جلوگیری از در حال اجرا و یا دوچرخه سواری به طور مستقیم در پشت کسی که برای یک دوره طولانی مدت.

غریبه عرق منزجر کننده است. اما آن را در میان مایعات بدن که C. D. C. هشدار انتقال coronavirus.

اعتبار…ارین McCann/نیویورک تایمز
اعتبار…ارین McCann/نیویورک تایمز

تف نه تنها نفرت انگیز اما خطرناک نیز به عنوان بزاق می تواند حاوی ویروسی قطرات است. دوندگان, دوچرخه سواران, اسکیت بازان, واکر — آن را انجام نمی! (یا حداقل در اطراف دیگران.)

اجتناب از مسیرهای محبوب و بار نشان می دهد داگلاس نیکاراگوئه صاحب به اجرا در میامی. او توصیه می کند مصرف یک ماسک حتی اگر شما انتظار نداریم که برای عبور از مسیرهای با هر کسی. اگر شما کسی را دیدید آن را قرار داده است.

“بیش از زمان شما به آن استفاده می شود” گفت: Joey Ta رقابتی استقامت ورزشکار در لس آنجلس که به تازگی شروع به پوشیدن ماسک.

مردم ورزش باید با استفاده از چند نوع ماسک با برخی از اشکالاتی. جراحی ماسک می تواند به راحتی رشد و مرطوب و سنگین با عرق; بنابراین می توانید از یک پارچه یک. یک سربند گره خورده در اطراف سر ممکن است لغزش بیشتر به راحتی زمانی که در حال اجرا است. برخی حتی ممکن است در نظر یک چهره سپر.

دیگران استفاده کرده اند در صورت گتر یا چرم گاومیش یک جنس از پارچه است که گسترش از ترقوه به ریج بینی. که چه کالین کلاین صاحب ناوگان پا در بربنک کالیفرنیا توصیه می کند.

و اینکه آیا شما پوشیدن یک ماسک و یا نه با توجه به موقعیت مردم در اطراف شما. Dr. Benjamin D. Levine یک پروفسور طب داخلی در دانشگاه تهران جنوب غربی مرکز پزشکی و درمانی تگزاس پروتستان دالاس اسبق آمریکا و میدانی تیم چگونه به آموزش با خیال راحت. او خواستار تمرکز بر روی آنچه که او خواستار چهار Ds: “دو فاصله” از شش به 12 فوت و “آیا پیش نویس” به معنی “don’t run یا چرخه به طور مستقیم در پشت کسی که بنابراین شما به طور مداوم در حال اجرا و تنفس خود را تمام شده هوا.”

هیچ. ایده این است که با پوشیدن یک ماسک تقلید در ارتفاع بالا شرایط یک اسطوره است, Dr. Levine گفت.

“من درک نمی کنم که چگونه مردم نمی توانند درک کنند که این مورد بیش از فقط یک ماسک” گفت: خانم روزن نیویورک زنی که گرفته شده به فریاد در دوندگان است.

او گفت: درگیری ها رانده شدند, با احساس وظیفه برای محافظت از نه تنها خودش بلکه همسایگان خود است.

اما فریاد — که همچنین ممکن است اخراج بیشتر ویروسی قطرات از صحبت کردن — به احتمال زیاد به تغییر رفتار ، احتمالا گفت: Alexandra Brewis استاد در دانشکده علوم انسانی تکامل و تغییر اجتماعی در دانشگاه ایالتی آریزونا و نویسنده کتاب در ننگ و بهداشت جهانی. اما او در بر داشت که اکثر مردم به مراتب بیشتر احتمال دارد به گرفتن مشاوره از دوستان و خانواده بیش از یک غریبه و به ترکیب بازخورد تحویل با همدلی نه شرم.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>