تجزیه و تحلیل DNA شناسایی دوم مکزیکی دانشجویی در میان 43 ناپدید شده در سال 2014نزدیک به شش سال پس از 43 دانشجوی مکزیکی ربوده شدند و به زور ناپدید جدید علم پزشکی قانونی مطالعه با هدف شناسایی بقایای دومین عضو از دست رفته است.

عمر گومز ترجو رئیس واحد ویژه از دادستانی کل به اتهام reinvestigating مورد گفت: که باقی می ماند در بر داشت در ماه نوامبر قرار گرفتند و تجزیه و تحلیل DNA در این سال در دانشگاه اینسبروک در اتریش.

ماه گذشته دانشگاه به اطلاع محققان که یکی از قطعات استخوان مربوط به دانش آموز مسیحی آلفونسو رودریگز Telumbre از Tixtla, Guerrero.

که نتیجه گیری تجزیه و تحلیل توسط آرژانتینی Forensic Anthropology تیم است که ارائه مشاوره به دفتر دادستان کل و آنها موافقت.

ناپدید شدن دانش آموزان – و botched بررسی است که به دنبال – بازیگران سایه مدیریت رئیس جمهور, انریکه پنا نیتو.

در 26 سپتامبر 2014, دانش آموزان از کالج معلمان در Ayotzinapa در جنوب ایالت گرررو ربوده شدند و توسط پلیس محلی در شهر ایگوآلا اختصاص دارد. آنها سپس گفته تبدیل به یک باند محلی.

در ژانویه 2015, سپس دادستان کل جخوزس Murrillo Karam اعلام کرد که این تحقیقات نشان داد که دانش آموزان سوخته شده در آتش سوزی بزرگ در یک تخلیه زباله در ککولا, Guerrero و خاکستر پرتاب به رودخانه سان خوان.

او لقب نتیجه “حقیقت تاریخی”. کارشناسان را رد کرد و جنبه های مختلف دولت و خانواده ها هرگز آن را پذیرفته.

رودریگز استخوان قطعه واقع شده بود در ککولا, Guerrero, اما نه در تخلیه و یا رودخانه.

گومز گفت که این قطعات پیدا شد در سایت دیگری به نام قصاب به دره در حدود نیم مایل از روگرفت.

“آن بود و نه پرتاب و یا موجود در ککولا کمپرسی و نه در رودخانه سان خوان مانند دولت قبلی برگزار شد تا علنا و قانونا” Gómez گفت. “با این کشف جدید … به تاریخی حقیقت’ است.”

او گفت که آنها هنوز در حال بررسی چگونگی باقی مانده به پایان رسید تا در آن مکان.

این تنها دومین بار باقی مانده اند مثبت شناسایی شده برای یکی از دانشجویان ناپدید شده. برای اولین بار بود که الکساندر مورا که خانواده اش اطلاع داده شد که باقی مانده بود شناسایی شده در دسامبر 2014.

گومز گفت که او در سفر به رودریگز شهر روز یکشنبه به او بگویید ،

دفتر دادستان کل در نظر دارد به ارسال مطلب بازیافت قطعات به دانشگاه اینسبروک برای تست گومز گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de