گیج کننده مقدار پول بریزید به بایدن و تهمت مبارزات

معاون رئیس جمهور سابق آمده است. و رئیس جمهور تهمت همراه با حزب دموکرات و جمهوری خواه احزاب به منظور بالا بردن بیش از یک چهارم میلیارد دلار در ماه ژوئن تنظیم جدید با کیفیت بالا-علائم آب برای هر دو مردان در سال 2020 و محو ژوئن صندوق جمع آوری سوابق قبلی ریاست جمهوری چرخه.

آقای بایدن و آقای مغلوب ساختن پیشی جستن هر یک مطرح شده بیشتر در ماه گذشته از آنچه آقای مغلوب ساختن پیشی جستن و هیلاری کلینتون در ترکیب برای جمع آوری در ژوئن 2016 — نشانه ای از هزینه های گیج کننده از یک سال 2020 کمپین است که در حال حاضر اشباع امواج رادیو و تلویزیون و صفحه نمایش مهم ترین میدان نبرد متحده است.

برای دومین ماه متوالی آقای بایدن را مسافت ($141 میلیون) بزرگتر از آقای تهمت ($131 میلیون) قابل توجه پس از واژگونی آقای بایدن به حال از نظر مالی خمیده و skimped از طریق بسیاری از 2019 و اوایل سال 2020 است.

آقای بایدن مطرح کرده بود کمتر از 9 میلیون دلار در یک ماه به تازگی به عنوان ژانویه. اما معاون سابق رئيس جمهور در مسیر رو به بالا بوده است گیج کننده همیشه از او presumptive دموکراتیک نامزد این بهار: او مطرح شده بیش از 60 میلیون دلار با کمیته ملی حزب دموکرات در ماه آوریل $80.8 میلیون در ماه مه و پس از آن $141 میلیون در ماه ژوئن.

“این اعداد بسیار شگفت آور” گفت: کاترین Gabel دموکراتیک خلق استراتژیست دیجیتال است که دارای تخصص در آنلاین صندوق جمع آوری.

اگر آقای بایدن را تازه کشف شده gusher از پول شد بزرگترین خط داستان از آخرین صندوق جمع آوری آمار و ارقام انعطاف پذیری آقای تهمت اهدا کنندگان با وجود یک ماه پر سر و صدا از بد سرفصل ها و حتی بدتر از رای گیری نشان داد که هر دو طرف به احتمال زیاد غرق در پول تمام راه را از طریق انتخابات ماه نوامبر. ضبط مقادیر وارد شده برای هر دو کمپین با وجود ادامه اقتصادی رنج می برند در آورده با این بیماری همه گیر کوروناویروس.

“چه اتفاق می افتد برای هر دو طرف است که هر طرف به رسمیت می شناسد تمام تراشه ها در وسط میز” گفت: Jeff Roe یک استراتژیست جمهوری خواه که در خدمت به عنوان مدیر کمپین برای سناتور تد کروز 2016 ریاست جمهوری پیشنهاد داد. “این است که یک توپ انتخابات با چیزهای کوچک در حال بحث در لبه.”

آقای کوچک اضافه شده: “حتی اگر شما از دست داده اید کار خود را که به ارزش $38 برای قرار دادن انگشت خود را بر روی مقیاس و سعی کنید برای تصمیم گیری های آینده کشور است. شما لازم نیست که صبر کنید تا نوامبر است. شما می توانید تاثیر آن را در حال حاضر.”

بالا دموکراتیک اهدا کنندگان صندوق-raisers و استراتژیست گفت: بزرگترین تفاوت برای آقای بایدن بود که او در حال حاضر در حال اجرا در برابر تنها آقای مغلوب ساختن پیشی جستن به جای همکار خود را دموکرات و قادر به جلب حمایت از تمام طیف متنوع از حزب. بسیاری از اهدا کنندگان بزرگ و کوچک در حال شدت دستپاچه و ترس از آقای ترامپ انتخابات شانس حتی به عنوان آقای بایدن به افزایش قابل ملاحظه رای گیری مزیت پیشرو با 14 درصد در سراسر کشور در اخیر نیویورک تایمز/سینا کالج نظرسنجی.

“من فکر می کنم دموکرات شده اند اشتباه در مورد انتخابات به اندازه کافی در این نقطه است که هیچ چیز وجود دارد که به کاهش نگرانی گفت:” تام Steyer یک میلیاردر و بالا دموکراتیک دهنده که فرار رئیس جمهور در این سال شد و یک شرکت میزبان اخیر صندوق بیدار کننده برای آقای بایدن. “وجود دارد هیچ چاره ای اما برای اجرا از طریق نوار.”

اعتبار…ارین Schaff/نیویورک تایمز

آقای ترامپ هنوز هم حفظ دلخواهی جنگ قفسه سینه است که در حال حاضر در $295 میلیون. این بایدن مبارزات انتخاباتی کاهش یافته است به افشای یک حسابداری کامل آن پول نقد در دست, اما گذشته صرف الگوهای پیشنهاد معاون رئیس جمهور سابق به شدت قطع به آقای تهمت منجر شود و حتی به عنوان او باقی مانده است به طور قابل توجهی در پشت رئیس جمهور.

“این به طور فزاینده ای روشن است که ما در حال رفتن به بسیار رقابتی با منابع ما در برابر مغلوب ساختن پیشی جستن” جنیفر اومالی دیلون آقای بایدن را مدیر کمپین گفت: در مصاحبه اخیر خود قبل از آخرین آمار و ارقام منتشر شد. “اما نکته مهم تر این است که چگونه شما با استفاده از این منابع و استفاده از آنها را به خوبی.”

برای یک بایدن کمپین که وارد آوریل $187 میلیون نفر پشت سر آقای مغلوب ساختن پیشی جستن و کمیته ملی حزب جمهوری خواه امکان رسیدن به مالی برابری و یا حتی نزدیک شدن به آن است که قابل تغییر و تحول است.

“ما نمی خواهد از دست دادن به خاطر پول — من کاملا مطمئن گفت:” اد Rendell سابق فرماندار دموکرات ایالت پنسیلوانیا که به میزبانی شرکت در یک صندوق بیدار کننده برای آقای بایدن ماه گذشته. “چهار ماه پیش من نگران بود.”

نه بایدن و نه تهمت کمپین خراب شد چقدر از پول زیادی از همکاران در مقابل آنلاین grass-roots دادن (گزارش کامل مورد نیاز است بعد در جولای) هر چند هر دو کمپین تاکید کرد که آنها با تکیه به شدت در دلار کمک های مالی. آقای ترامپ برگزار شد تنها دو فرد در صندوق-raisers در ماه ژوئن بود که آقای بایدن برگزار شد صفر فرد در صندوق-raisers اما به طور متوسط بیش از یک دلار مجازی صندوق بیدار کننده هر روز دیگر.

آقای بایدن ژوئن مجازی صندوق جمع آوری شد تقویم مربوط توسط رویدادهای مهم عنوان شده توسط رئیس جمهور سابق باراک اوباما و سناتور الیزابت وارن سناتور ماساچوست و کامالا هریس از کالیفرنیا. اما او نیز به میزبانی پیشرو وال استریت آمار و ارقام از جمله همیلتون E. James اجرایی معاون رئیس استون و هالیوود تیتان مانند Jeffrey Katzenberg تهیه کننده فیلم.

کمک به پد آقای بایدن اخیر hauls شده است این واقعیت است که به عنوان presumptive نامزد او می تواند پول را در پشت سر هم با کمیته ملی حزب دموکرات تورم به اندازه چک او را بپذیرید می توانید از $2,800 طول اولیه به بیش از $620,000 در حال حاضر. آقای ترامپ شده است بالا بردن چنین $500,000 به علاوه چک برای ماه, از جمله برخی در شام در ماه ژوئن که مطرح شده 10 میلیون دلار.

در واقع آقای بایدن ژوئن صندوق-افزایش مسافت آنقدر بزرگ بود که به پایان ماه نزدیک یک سیگنال دریافت شده توسط برخی از اهدا کنندگان خود را نگه دارید چک تا ماه جولای به دو نفر آشنا با این موضوع.

این مبالغ که هر دو در زمان مبارزات در ماه گذشته زیاد بوده است. خانم کلینتون را جمع آوری 140 میلیون دلار تا دو سال عمیق تر در این چرخه در ماه اوت 2016. که در آن سال آقای ترامپ هرگز مطرح شده به عنوان مقدار در یک ماه به عنوان او در ژوئن سال 2020 است. و در مجموع برای هر دو کمپین در ماه ژوئن امسال بيشتر از رئیس جمهور باراک اوباما و میت رامنی ارسال شده در ژوئن 2012.

آقای بایدن انتخاباتی برجسته است که به آن اضافه شده بود 2.6 میلیون نفر به لیست ایمیل ها در ماه ژوئن که 68 درصد از همکاران خود در ماه گذشته به مبارزات انتخاباتی خود را. در نیمی از آقای بایدن را به همکاران جدید بود هم به عنوان پایه حزب واحد را پشت سر گذاشت.

“شور و شوق منعکس شده است هر دو در انتخابات و صندوق-raisers گفت:” دیوید کوهن بالا Comcast اجرایی که به میزبانی آقای بایدن اولین صندوق بیدار کننده در روز او وارد مسابقه. “در حال حاضر جو بایدن تجدید نظر. مردم در این کشور خسته شده بودن خجالت در مورد این رئیس جمهور.” آقای کوهن اضافه شده است که وجود داشته است “یک بیت از رم در سطح مردمی.”

این بایدن تیم است که به دنبال حتی بیشتر. این کمپین به تازگی خرید در اطراف برای پیدا کردن یک فروشنده جدید است که جایگزین شرکت آن Lewis استراتژی برای پیدا کردن حامیان جدید آنلاین, به گفته افراد آشنا با این موضوع.

ستاره های هالیوود نوازندگان و دیگر مشاهیر لنت آقای بایدن یک دست بیش از حد.

Barbra Streisand (“من هر آلبوم شما تا کنون ساخته شده” آقای بایدن به او گفت) ویلی نلسون (“یک العربي فن” آقای بایدن اعلام کرد) John Legend Andra روز, جنیفر هادسون, Mark Hamill, James Taylor, Forest Whitaker و Yo-Yo Ma همه ساخته مجازی حضور در اخیر بایدن حوادث.

“ما توجه شما را به آن را به عقب با هم بایدن” خانم هادسون گفت: معاون رئیس جمهور سابق.

روز چهارشنبه بایدن مقامات کاملا خوشدل پس از آقای تهمت مبارزات انتخاباتی برای اولین بار افتخار از آن $131 میلیون مسافت. به ویژه رئیس جمهور و مدیر کمپین گفته بود در توییتر که آمریکایی ها بودند “رای گیری با کیف پول خود را.”

“Emojis نمی عدالت به احساسات من احساس کردم وقتی دیدم استکبار از این صدای جیر جیر” نوشت: Rufus Gifford, آقای بایدن معاون مدیر کمپین سابق و مدیر امور مالی برای آقای اوباما “دانستن که ما آنها را ضرب و شتم.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de