Dixie Chicks تغییر نام به جوجه ها به دلیل برده داری دوران معانیدر کشور ما سه نفر Dixie Chicks باید تغییر نام خود را به جوجه ها به دلیل معانی با کلمه Dixie که مورد استفاده برای توصیف مؤتلفه آمریکا که برده داری را تایید کرد.

جوجه ها منتشر شد آهنگ جدید, مارس مارس, به پرده جدید نام. اشعار آن را اشاره به تظاهرات: “بگویید ol’ پسران در نان سفید لابی / آنچه که می توانید و نمی تواند انجام دهد با بدن خود / درجه حرارت risin’ شهرستانها در حال غرق شده است'”.

کلمه دیکسی دین است مشتق شده از ارمیا دیکسون که در 1760s داد نام خود را به میسون-دیکسون که برای مشخص شمالی و جنوبی متحده در شرق آمریکا. هیچ تعریف دقیق از دیکسی منطقه, اما آن است که معمولا مورد استفاده برای توصیف 11-برگزاری متحده که جدا شده در سال 1861 به شکل کنفدراسیون بودند و بعد از شکست در جنگ های داخلی آمریکا.

شده است وجود دارد هیچ اطلاعیه از این گروه توضیح تغییر فراتر از یک unattributed نقل قول در یک اطلاعیه مطبوعاتی: “اگر صدای خود را برگزار می شود هیچ قدرت آنها نمی خواهد سعی کنید به سکوت شما.”

این گروه در اصل در زمان نام خود را از دیکسی مرغ یک آلبوم توسط ما گروه راک کمی Feat زمانی که آنها تشکیل شده در سال 1989.

تصمیم خود را در میان یک حساب در مورد منسوخ شده و یا نژادپرستانه اصطلاحات و تصاویر در ایالات متحده به عنوان حقوق مدنی حرکات تشدید تلاش ها در پی قتل جورج فلوید و دیگران.

پیش از آن در ماه ژوئن یک کشور دیگر گروه Lady Antebellum, تغییر نام خود را به عنوان “antebellum” است که مورد استفاده برای توصیف برده-برگزاری جنوبی ما قبل از جنگ داخلی. در بیانیه این گروه گفت که آنها “پشیمان و خجالت می گویند که ما نمی کند را به حساب انجمن که وزن پایین این کلمه”.

مارس مارس نیز باعث می شود مرجع به ما مدرسه تیراندازی و ضد تفنگ تظاهرات از اما گنزالز و دیگر فعالان جوان: “برندا’ بسته بندی’ گرما چون او را دوست ندارم روزهای دوشنبه / Underpaid معلم پلیس راهرو ایستاده … با اما و پسران و دختران ما / نگاه’ جوانان ما باید برای حل مشکلات ما / من به دنبال آنها را به طوری که میای با من.”

جوجه ها در حال آماده سازی برای انتشار Gaslighter خود اولین آلبوم استودیویی از سال 2006 در 17 جولای. سه تازه ترین آلبوم تمام در صدر نمودار ایالات متحده. گروه گسترده opprobrium در کشور موسیقی صحنه برای نخوری جورج بوش در سال 2003 بیش از حمله به عراق از جمله تهدید به مرگ و بودن در لیست سیاه توسط بسیاری از موسیقی کشور ایستگاه های رادیویی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de