تقسیم و تضعیف روحیه در ویروس کمک جمهوری خواهان بپرسید که ” چه چیزی در این لایحه؟’

واشنگتن — هنگامی که آن را می آید به کروناویروس جدید بازیابی بسته roiling پایتخت سناتور جان کندی از لوئیزیانا می تواند استفاده از برخی از کارآگاه کمک از F. B. I. است که به طور غیر منتظره خود را در بر داشت یک بی خبر همدست در قانونگذاری بحران.

“من می خواهم به دانستن آنچه که در لایحه” آقای کندی, که بخشی از اکثریت جمهوریخواه که نوشت: این اقدام اعلام کرد بعد از ظهر سه شنبه به عنوان او خارج شد بسته ناهار که همکارانش ملاقات با تهمت مقامات دولت به ناموفق هش کردن عمیق خود تفاوت بیش از قانون جدید که ظاهرا باقی ماند یک رمز و راز به بسیاری از.

همه شما نیاز به دانستن در مورد دولت که لایحه این است که آقای کندی گفت که او تا به حال خود را تنظیم کارکنان به آیفون از طریق اندازه گیری برای تعیین آنچه در آن موجود و آنچه در آن نیست — و تصمیم می گیرید که چگونه برای ادامه از وجود دارد.

تصویب هر گونه نجات می ماند یک راه خوب ،

“من باید سوال” گفت: آقای کندی, که ممکن است بیشتر آوازی از دیگران در مورد نارضایتی خود را با این قانون روند که تولید آن و استراتژی به تصویب آن است. اما او قطعا به تنهایی نیست.

خیلی از واشنگتن نیز به سوالات مانند: هر قانون رفتن به عبور ؟ می توانید کنگره انجام آن قبل از برنامه ریزی تعطیلات تابستانی در پایان هفته آینده ؟ چه خواهد شد و هزینه نهایی خواهد بود ؟ خواهد شد, دهها میلیون نفر از اضطراب گذاشته و کارگران همچنان از دریافت اضافی بیکاری کمک و چقدر ؟ چه اتفاقی می افتد, سیاسی و عملا اگر هیچ چیز عبور می کند ؟ اوه خواهد شد و رئیس جمهور تهمت خود را دریافت کنید $1.75 میلیارد دلار به مطمئن شوید که هیچ جایگزینی برای ضعیف و ناتوان, Brutalist-سبک F. B. I. ساختمان سراسر از هتل های لوکس در خیابان پنسیلوانیا باقی می ماند, در آن محل نخست در چه دموکرات ها بر این باورند که برهنه شگرد به اطمینان حاصل شود که رقابت در هتل را ندارد به جای خود ؟

کنگره یک بار دیگر careening بیش از یک صخره — این بار با انقضای گسترش مزایای بیکاری است که باید در محافظت از میلیون ها نفر از آمریکایی ها از ضربه از بحران اقتصادی و وجود دارد بیش از یک کمی “تلما و لوئیز” احساس می کنم به کل وضعیت است. جمهوری خواهان ابدا توافق میان خود و مختلف طرح قانونی معرفی شده در روز دوشنبه پس از سه روز تاخیر به نظر نمی رسد به هر چیزی در نزدیکی اکثریت جمهوری خواه اجازه دهید به تنهایی حمایت از دموکرات ها که فورا آنها را مورد حمله قرار.

“من فکر می کنم آن را یک بیانیه واضح است که من عضو هستند که بیش از همه در این” سناتور میچ مک کانل جمهوری خواه از کنتاکی و رهبر اکثریت به خبرنگاران گفت: پس از بسته ناهار جلسه. “وجود دارد برخی از افرادی که فکر می کنم ما در حال حاضر انجام می شود به اندازه کافی اعضای دیگر که فکر می کنم ما نیاز به کار بیشتر. این یک مشکل پیچیده است.”

آخرین به روز رسانی: جهانی شیوع کروناویروس

به روز شده

  • مغلوب ساختن پیشی جستن در ادامه به فشار reopenings حتی خود را به عنوان نیروی کار هشدار متحده است.
  • جایی که مذاکرات در دور دیگری از بیماری همه گیر امداد ایستاده است.
  • وجود یک چین و چروک در فروشگاه ماسک سیاست: اجرای.

حتی آقای مغلوب ساختن پیشی جستن به نام جمهوری خواه پیشنهاد “نیمه بی ربط” و اشاره کرد که آن را به آشتی با دموکراتها “نیاز دارد و می پرسد.” آقای مک کانل گفت: این امر می تواند به علامت مراتع کاخ سفید رئیس ستاد و استیون Mnuchin وزارت خزانه داری وزیر برای انجام آشتی.

خواه پویا در خدمت تنها به توانمند سازی دموکرات که باید برای ارائه لازم آرا به تصویب هر قانون در مجلس نمایندگان و سنا به این معنی که مقاومت از جمهوری خواهان محافظه کار مخالف به هزینه های بیشتر جالب اینجاست که تنها برای افزایش مقدار از پول است که باید در این لایحه به نفع خود بیش از دموکرات ها.

“اگر آن را در حال رفتن به با تصویب عمدتا دموکراتیک رای آن می گذرد به طور عمده یک دموکرات لایحه” اذعان کرد Senator John Cornyn جمهوری خواه از تگزاس و نویسنده این مسئولیت حمایت است که جمهوری خواهان اصرار دارند باید در توافق نهایی قانون.

ماه پیش در آمریکا تولید شده خود را از 3 تریلیون لایحه, است که سه برابر اندازه جمهوریخواه قانون و با توجه دولت و جمهوریخواهان مذاکره موقعیت آنها در هیچ عجله برای صرفنظر کردن از مقدار زمین.

“من فکر می کنم ما فقط باید محکم نگه دارید” گفت: سناتور کریس ون Hollen دموکرات از مریلند.

جمهوری خواهان رسمیت شناختن آنها در حال رفتن به مجبور به تسلیم شدن برخی از زمین هر چند آنها در حال تقلا برای انجام آنچه آنها می تواند به نگه داشتن خط خود را.

“من می خواهم به نگه داشتن آن را به عنوان نزدیک به تعداد اصلی را به عنوان امکان پذیر است گفت:” سناتور جان Barrasso از وایومینگ, شماره 3 جمهوری خواه مجلس سنا.

دموکرات ها به طور معمول, این حزب به عنوان در و بی نظمی ابراز شگفتی این اختلال در میان جمهوری خواهان با توجه به این که آنها تا به حال ماه به آمده تا با یک پیشنهاد بعد از آقای مک کانل در ماه مه بود به نام “مکث” در ارسال مطلب فدرال دلار از کنگره درب.

“من از سالها خدمت در این مجلسی که من هرگز دیده می شود اکثریت جمهوریخواه — و یا یک اکثریت سنا از هر نوع — پاسخ به یک ملی اضطراری در چنین آشفته و آشفته مد” سناتور چاک شومر از نیویورک دموکراتیک رهبر گفت: در روز سه شنبه. “آنها نمی توانند توافق بر سر یک لایحه است. آنها نمی توانند به 51 رای برای هر چیزی که جامع است.”

اضافه کردن به جمهوری خبري شد تمرکز بر روی هزینه های برای جدید F. B. I. ساختمان. پس از گرفتار کردن گارد که پول باقی مانده در این قانون چهار شنبه جمهوری خواهان از آقای مک کانل در پایین به نظر می رسید بسیار ناراحت کننده در داشتن کشیده شده است تا به طور مستقیم به آنچه در ظاهر به یک تلاش هماهنگ برای استفاده از مقدار زیادی از مالیات دهندگان دلار برای حفاظت از منافع کسب و کار از رئیس جمهور.

برخی از مشخصه winced به عنوان آنها hemmed و hawed در مورد اینکه چرا پول گنجانده شد در اورژانس قانون تا زمانی که آقای مک کانل گفت: در یک کنفرانس خبری که در نهایت او می خواست مقررات نامربوط به همه گیر مانند F. B. I. بودجه, برای از بین برود. ارشد دیگر نمایندگان مجلس جمع شده بودند با او راننده سرشونو تکون دادن در توافق مشتاق انجام شود تا با مغلوب ساختن پیشی جستن ناشی از اختلاف است.

اما به سختی خود را تنها مشکل. جمهوریخواهان ساخته شده اند برش 600 دلار در هفته اضافه بیکاری پرداخت شامل محرک قانون تصویب شده در مارس یک عنصر مرکزی رویکرد خود را. آنها ادعا که سود خیلی سخاوتمندانه آن را دلسرد آمریکایی از بازگشت از شغل خود — یک مفهوم است که بسیاری از دموکرات ها را رد.

به عنوان یک جایگزین به آنها پیشنهاد یک سیستم که در آن گیرنده را دریافت اضافی $200 در هر هفته — دو-سوم قطع از آنچه آنها در حال گرفتن در حال حاضر — در حالی که دولت نرخ بیکاری دفاتر طراحی یک سیستم است که در نهایت اجازه می دهد فردی پرداخت پوش در 70 درصد از آنچه که آنها درآمد قبل از.

مشکل این است که برخی از جمهوری خواهان نمی خواهید به صرف هر گونه پول در کمک های جدید, در حالی که دیگران شک بیکاری دولت دفاتر خواهد بود قادر به انطباق با فن آوری و ارائه خدمات متناسب با مزایای. آقای کندی شوخی در روز سه شنبه است که برخی از کسانی که در دفاتر “فقط مایکروویو هفته گذشته” و این که کنگره باید به جای آن آمد تا با قابل قبول تخت شکل است.

حتی با سرنوشت این قانون پس نامشخص بسیاری از قانونگذاران هنوز خوش بینانه به نظر می رسید که یک معامله در نهایت می توان رسید. با بسیاری از آمریکایی ها رنج می برند — و انتخابات خیلی نزدیک در دست — به نظر می رسد یکی از کسانی که “بیش از حد بزرگ به شکست” لحظاتی که ارائه نمی فدرال امداد فقط به نظر نمی رسد مثل یک نتیجه قابل قبول برای کسانی که در قدرت.

هنوز با توجه به وضعیت فعلی از همه چیز شکست باقی مانده است یک امکان واقعی است.

“چه کسی می داند گفت:” سناتور لیزا Murkowski جمهوریخواه آلاسکا. “شاید این محل فقط دیوانه است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de