اعزام از مینیاپولیس: شب شهرستان در پایین ترک خورده جورج فلوید تظاهرات

فرماندار وعده داده بود روز شنبه متفاوت خواهد بود و آن بود.

به عنوان ساعت علامت سمت 8pm مقررات منع رفت و آمد در مینیاپولیس, مینه سوتا, صدها نفر از معترضان با تجمع در مقابل ساختمان حوزه پنجم پلیس در یک نمایش خاص از سرپیچی.

شب قبل آنها تا به حال حاضر به اطاعت از حکومت و زمانی که فشار آمد به پرتاب این پلیس بود که عقب نشینی کردند. آنچه در پي غارت و سوختن همراه دو کشش مایل از دریاچه خیابان مشغول خرید شاهراه رهبری مینه سوتا فرماندار, تیم Walz به بسیج گارد ملی و می گویند وجود خواهد داشت بدون تکرار.

خارج از حوزه پنجم ایستگاه در شنبه برخی از معترضان خاصی است که اگر آنها را نگه داشته و آن را صلح آمیز آنها اجازه داده می شود به نقطه خود. آنها هنوز هم خواستار عدالت برای جورج فلوید که کشته شد توسط یک عضو از همان مینیاپولیس نیروی پلیس بودند در حال حاضر رو به پایین باشد.

اما چندی پس از حکومت نظامی لگد در هر گونه توهم شد و به سرعت به کنار. یک خط از دولت و پلیس ضد شورش به نظر می رسد از یک طرف خیابان. فراخوان معترضان برای متفرق کردن بود با سرعت به دنبال teargas فلش بمب و باتوم دور. به عنوان جمعیت رسید دور پلیس منتقل شد به سرعت رو به جلو در خط رانندگی مردم را با گاز بیشتر و دور.

Minnesota state patrol officers march toward protesters gathered near the Minneapolis police fifth precinct.

آن را به سرعت روشن شد که پس از Walz بود تحقیر حوادث جمعه شب او تا به حال هیچ وجه قصد از خجالت دوباره.

فرماندار گذاشته بود روی زمین پیش از آن در روز هنگامی که او گفت که این تظاهرات شده بود, ربوده شده توسط “عناصر” داخلی تروریسم ایدئولوژیک افراط گرایی و بی ثباتی بین المللی آن را سیاسی تر به تشدید استفاده از زور.

هر کس این معترضان بود, همدردی خود را به علت در میان بسیاری از مردم در این منطقه شد خو خشم بیش از این تخریب به صورت محلی متعلق به کسب و کار و ترس است که خشونت ممکن است گسترش به خیابان ها که در آن مردم زندگی می کردند.

ساکنان اطراف بلوک نیست منتظر پلیس و سازمان امنیت خود را پرتاب موقت موانع با بلردس ، roadworks علائم و فلز پست است. برخی از اسلحه انجام شده.

به عنوان معترضین فرار پنجم حوزه ایستگاه پلیس نگه داشته تا پیگیری. برخی از تظاهرکنندگان سعی در ایجاد موانع و ایجاد یک پایه اما غرق شد. در نهایت هر چند پراکنده جمعیت آمد و با هم دوباره در دریاچه خیابان و چند صد نفر شروع شد و تا مارس طول آن شعار جورج فلوید نام و خواستار دستگیری دیگر ماموران پلیس دخیل در مرگ او.

اما در 15 دقیقه پلیس و گارد ملی فرود دوباره در آینده راهپیمایان از هر دو به پایان می رسد از کوچه و خیابان با امواج teargas و باتوم دور. که فرستاده معترضان به پراکندگی مناطق مسکونی به زنگ از مردم زندگی می کنند وجود دارد.

به عنوان پلیس به دنبال آنها افسران نیز در زمان اخراج ساکنان امنیت خود را در خیابان. یکی Latino صاحب خانه نفرین پلیس و تظاهر کنندگان است.

“من نمی خواهم پلیس و من نمی خواهم معترضان. پلیس رها شده ما برای روز و در حال حاضر آنها در اینجا آنها در حال تیراندازی در ما دفاع از خودمان را,” او گفت:.

در خارج از خانه در یک کشور همسایه بلوک جف Schibilla تا به حال مسلح خود است.

“من OK با آزادی بیان. من نیستم خوب با شما باعث خرابی محله من. من همسایه سالمندان در هر دو طرف از من و در سراسر خیابان است که نیاز به حفاظت از” او گفت:. “من از دست رفته کار من به دلیل coronavirus پس از 22 سال است. اما من در اینجا غارت و غارت است.”

Schibilla گفت که در حالی که او تا به حال هیچ شکی نیست که مردم از بیرون شهر بودند درگیر مشکل او همچنین می دانست که افرادی که تا به حال گرفته شده در غارت.

“آنها در اینجا تلاش برای فروش چیزهای الکترونیک و مسائل در سکه بر روی دلار. من قصد ندارم به نوبه خود آنها را در, اما آنها من و دوستان دیگر.”

چند دقیقه بعد و حدود سه ساعت پس از اولین درگیری پلیس و گارد ملی در آمد خود را در خیابان. Schibilla ایستاده بود در باغ خود و تشویق آنها.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>