دیزنی طول می کشد $1.4 میلیارد آمار به عنوان پارک توقیف و تولید متوقفCoronavirus همه گیر است و هزینه های والت دیزنی $1.4 میلیارد دلار در سه ماه گذشته به عنوان ویروس خود را تعطیل تم پارک های اطراف جهان و متوقف سینما و تلویزیون تولیدات این شرکت اعلام کرد در روز سه شنبه.

بزرگترین شرکت رسانه ای گفت: آن عامل درآمد برای سه ماه منتهی به 28 مارس افتاده بود 37 درصد به $2.4 میلیارد دلار و پس از آن مجبور شد به نزدیک پارک لغو گشت و تاخیر در محصولات آینده.

دیزنی احساس تاثیر این بیماری همه گیر زودتر از بسیاری از شرکت های ایالات متحده. این بسته پارک ها در شانگهای و هنگ کنگ در ماه ژانویه و آن پاسگاه در ژاپن در ماه فوریه قبل از بسته شدن استراحتگاه در اروپا و آمریکا یک ماه بعد.

این شرکت تخمین می زند آن را از دست داد $1bn بیش از سه ماه در آن پارک تجارب و محصولات بخش عمدتا به دلیل درآمد از دست رفته به دلیل تعطیلی.

دیزنی+, شرکت, جدید, جریان, خدمات, اما, تا از سود جهانی قرنطينه تحمیل کند به ویروس. دیزنی+ تا به حال 33.5 میلیون مشترکان پرداخت می شود در پایان ماه مارس و گذشت 50 میلیون مارک در ماه آوریل به عنوان مردم بیشتر در خانه مانده و امضا.

در تماس با تحلیلگران مالی رئیس اجرایی باب Chapek گفت: شرکت “دیدن نشانه های دلگرم کننده از بازگشت تدریجی به برخی از حس عادی در چین” خواهد بود و بازگشایی آن شانگهای پارک دیزنی لند در 11 مارس با یک رویکرد مرحله به مرحله.

Chapek گفت: دیزنی خواهد قرار داده و روش های جدید در محل در پارک ها هنگامی که آنها بازگشایی از جمله محدود کردن مهمان ظرفیت متوسط چک و ماسک.

دیزنی سهام آمار در تمام زمان بالا قبل از همه گیر. در سال 2019 یک رکورد هفت فیلم دیزنی به ارمغان آورد و در بیش از $1bn هر یک از جمله Avengers: Endgame منجمد دوم و شیر شاه.

سهام آن کاهش یافت 2 ٪ در بعد از ساعات معاملاتی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>