سرخوردگی رشد می کند بیش از مغلوب ساختن پیشی جستن coronavirus جلسات

در 20 مارس جمهور تهمت باز جلسه توجیهی روزانه از کاخ سفید coronavirus نیروی کار با این خبر که “من تا به حال بسیار خوب مکالمه تلفنی — بسیار خوب — با شومر سناتور. در حالی که کمی پیش” و ستایش “فوق العاده ای روح برای به دست آوردن چیزی انجام می شود” در بخشی از سنا دموکرات ها و جمهوری خواهان.

که روح از محل اقامت به طول انجامید تا چند دقیقه به این سوال جلسه که به دنبال زمانی که پیتر الکساندر کاخ سفید خبرنگار در ان بی سی نیوز یک سوال از رئیس جمهور را دوست ندارد.

سوال این بود: “شما چه می گویند به آمریکایی ها که در حال تماشای شما در حال حاضر که می ترسم؟”

“من می گویند که شما در حال وحشتناک خبرنگار” مغلوب ساختن پیشی جستن جواب داد: “این چیزی است که من می گویم.” او در ادامه به متهم الکساندر از درخواست “تند و زننده سوال” و حمله به ان بی سی, شرکت, پدر و مادر, Comcast به عنوان “Con-بازیگران.”

تقریبا هر روز از کاخ سفید برگزار شد یک کنفرانس مطبوعاتی معمولا در اواخر بعد از ظهر, این برنامه شامل یک سخنرانی توسط رئیس جمهور به دنبال مبادلات با خبرنگاران که بپرسید یا “تند و زننده” سوال (اگر آنها از رسانه های جریان اصلی او دوست) یا “بسیار خوب” آنهایی که (معمولا توسط خبرنگار از نرم افزار-مغلوب ساختن پیشی جستن یک امریکا شبکه خبر) و سپس سخنان معاون رئیس جمهور مایک پنس و یک یا بیشتر از مقامات نیروی کار.

یک جلسه شامل آنچه به مبلغ ریاست جمهوری حمایت از یک محصول به نام من بالش و ظاهر آن اجرایی مایک Lindell عمده تهمت حامی.

اخیرا تعدادی از رسانه های خبری شروع به سوال ارزش جلسات. در روز پنج شنبه هیئت تحریریه وال استریت ژورنال است که قابل اعتماد تهمت حامی پس از او در زمان دفتری کسانی پیوست پرسشنامه.

در یک قطعه با عنوان “مغلوب ساختن پیشی جستن را تلف جلسات” مجله هیئت تحریریه نوشت که “زمانی در سه هفته گذشته آقای مغلوب ساختن پیشی جستن به نظر می رسد به این نتیجه رسیده اند که این جلسات می تواند یک ویترین برای او. شاید آنها جایگزین در ذهن خود برای تجمعات انتخاباتی او دیگر نمی تواند نگه دارید به دلیل خطرات.”

رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در کاخ سفید coronavirus نیروی کار جلسه روز شنبه. (AP Photo/الکس Brandon)

در حالی که این نوع انتقاد از مغلوب ساختن پیشی جستن coronavirus جلسات رایج بوده از مفسران و میزبان در CNN و MSNBC آن قابل توجه است از این مجله را در صفحه سرمقاله که در زمان هدف رئیس جمهور برای آمیخته شدن بحران بهداشت عمومی با سیاسی نقطه به ثمر رساند.

“رئیس جمهور طغیان علیه خود را سیاسی منتقدان نیز ویژه کلید خاموش در این لحظه. این استیضاح و Covid-19 نیست با تدبیر شیف. آن را یک بار در قرن تهدید برای آمریکا زندگی و امرار معاش” کاغذ است که متعلق به روپرت مرداک نوشت.

در طول جلسه برگزار شده در مارس 2, مغلوب ساختن پیشی جستن نشان تاری از خطوط بین سیاست و بهداشت عمومی گفتن ملت “این است که زمان برای سیاست” و سپس محکوم کردن “های بی پایان حزبی تحقیقات” از دولت او.

“شما ببینید چه اتفاق می افتد” مغلوب ساختن پیشی جستن افزود: زمانی که خواسته در مورد یک طرح توسط کنگره دموکرات ها برای انجام نظارت از دولت را از دست داده و از شیوع کروناویروس. “آن را شکار ساحره پس از شکار ساحره و در پایان مردم انجام جادوگر شکار شده اند از دست دادن و آنها بوده است و از دست دادن بسیاری.”

Coronavirus شیوع اتحاد شکل 2020 مبارزات سیاسی. رئيس جمهور در آخرین رالی بزرگ برگزار شد در شارلوت, N. C., در مارس 2, و به عنوان مجله اشاره کرد, رئیس جمهور است و حداقل در بخش استفاده از نیروی کار جلسات به نگه داشتن مردم با تمرکز بر آنچه که او برای گفتن دارد.

“نه تنها این تلویزیونی coronavirus جلسات veer به سمت گمراه کننده زمانی که مغلوب ساختن پیشی جستن است در میکروفون, اما آنها نیز فوق العاده خود خدمت و بسیار طولانی — اکثر فیلم های هالیوودی اجرای کوتاه تر از مغلوب ساختن پیشی جستن مارس 31 جلسه که با سنجش زمان در 2 ساعت و 11 دقیقه” سیاسی رسانه های منتقد جک Schafer نوشت. “از شاکيان نیز درست زمانی که آنها توجه داشته باشید مغلوب ساختن پیشی جستن است با استفاده از دستی به عنوان جایگزینی برای سیاسی خود تظاهرات را در خود نگه دارد توسط ویروس است که آنها را بیش از حد خطرناک برای تشکیل.”

عمومی گرسنگی برای اطلاعات معتبر در طول این بی سابقه ملی چالش های ارائه شده یک معضل برای رسانه های سازمان است که در بحرانی شده است مثلا از مغلوب ساختن پیشی جستن را ستایش از ضد مالاریا, داروی هیدروکسی کلروکین به عنوان یک “تغییر بازی” در مبارزه با COVID-19 با وجود هشدارهای ایمنی از متخصصان پزشکی و عدم بالینی.

با تشکر مشکوک ادعا می کند که نیویورک تایمز و دیگر مقالات حذف جریان زندگی از coronavirus نیروی کار جلسات از وب سایت خود را.

“کارشناسان بهداشت اغلب اطلاعات جالب, بنابراین ما بسیار علاقه مند است که اما رئیس جمهور خود را اغلب نمی,” الیزابت Bumiller واشنگتن دفتر رئیس به نیویورک تایمز گفت واشنگتن پست.

معاون رئیس جمهور مایک پنس. (AP Photo/الکس Brandon)

این مجله بیش از حد حمایت تبدیل بیش از این جلسات به پنس و کارشناسان پزشکی.

“اگر آقای تهمت می خواهد خود را به جلسات مفید بیشتر به کشور, در اینجا توصیه های ما. آنها را بیش از 45 دقیقه به جز در موارد نادر” مجله هیئت تحریریه نوشت. “اجازه دهید آقای پنس رهبری آنها را هر روز با تمرکز بر یک مسئله یا مشکل است. آقای پنس می توانید سوالات و آقای تهمت می تواند نشان دهد تا دو بار در هفته برای تقویت پیام است.”

البته تهمت رئیس جمهور است و او عادت به بازی دوم کمانچه به هر کسی که در دولت او حتی شخص او به نام رئیس دولت در پاسخ به شیوع کروناویروس.

و به عنوان او توییتی در مارس 29, مغلوب ساختن پیشی جستن است کاملا آگاه است که نیروی کار جلسات هستند تماشا, توسط میلیون ها نفر از آمریکایی ها است.

در حالی که آن را غیر ممکن است برای گفتن آنچه که دقیق اثر این جلسات روزانه در حال داشتن بر مغلوب ساختن پیشی جستن را تایید رتبه مربوط به پاسخ خود را به coronavirus شیوع یک اخبار یاهو/You Gov نظرسنجی منتشر شد شنبه رشد یافت مخالفت بیش از دو هفته گذشته. نیمی از آمریکایی ها در نظر سنجی شرکت می گویند که آنها رد از مغلوب ساختن پیشی جستن coronavirus پاسخ در مقابل 42 درصد که تأیید نزدیک واژگونی یک رویترز/ایپسوس نظرسنجی منتشر شد دو هفته ارزش از جلسات پیش از آن.

مغلوب ساختن پیشی جستن را تحقیر برای یک نوار زیادی از ایالات متحده مطبوعات سپاه در روزانه نمایش در coronavirus جلسات که در طی آن او اغلب berates خبرنگاران. عنوان مجله که در آن سرمقاله قالب جلسات به نظر می رسد دعوت از درگیری های بازی حق به مغلوب ساختن پیشی جستن را هدایت اخلاق به “همیشه ضربه به عقب” در کسانی که به او حمله کند. این می آید به عنوان جای تعجب نیست پس از آن که رئیس جمهور ماند درست به شکل روز پنج شنبه زمانی که در پاسخ به آخرین روزنامه به سوال سودمندی خود را از نیروی کار اجرای برنامه.

_____

اینجا را کلیک کنید برای آخرین coronavirus اخبار و به روز رسانی. به گفته کارشناسان افراد بالای 60 و کسانی که ضعف سيستم ايمنی همچنان در خطر است. اگر سوالی دارید لطفا به CDC و WHO را منابع ،

ادامه مطلب:

  • چه باید بکنید اگر شما فکر می کنم شما باید coronavirus

  • چه علائم کروناویروس?

  • جدید اخبار یاهو/YouGov coronavirus های نظرسنجی ها نشان می دهد آمریکایی ها تبدیل در برابر تهمت

  • پزشکان بازاندیشی coronavirus: ما با استفاده از هواکش راه اشتباه است ؟

  • Coronavirus خبر خوب: جامعه رفاقت, زیبا و دلفریب, حیوانات خانگی, خنده دار, فیلم ها و بیشتر

  • زندگی پس از همه گیر: چگونه خواهد coronavirus تغییر ما ؟

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>