ناتوانی غرور: انتظارات بالایی از نسل جدید


گوش دادن به این مقاله

ضبط صدا توسط Audm

به شنیدن بیشتر داستان صوتی از ناشران مانند نیویورک تایمز, دانلود Audm برای آی فون یا آندروید.

برای رسیدن به شغل خود به عنوان مدیر ارتباطات از یک دفتر حقوقی در فیلادلفیا ایمانی Barbarin می شود در زمانی که coronavirus همه گیر نیست و نیاز به کار از خانه — و درایو به یک ایستگاه قطار 20 دقیقه دور.

وجود یک ایستگاه نزدیک به خانه او فقط دو دقیقه رانندگی کنید. اما خانم Barbarin که فلج مغزی پیاده روی با عصا; نزدیکی ایستگاه ندارد آسانسور و تند مراحل بیش از حد سخت را برای صعود.

خانم Barbarin متولد شد و از چهار ماه قبل از برجسته آمریکایی های معلول قانون تبدیل شد و در ژوئیه سال 1990. او متعلق به A. D. A. نسل — حداقل 20 میلیون نفر معلول با توجه به اداره آمار ایالات متحده — که بزرگ شدم دانستن تحول حقوق مدنی قانون به عنوان یک حق. آنها انتظار دارند که قانون برای تضمین نه فقط وعده که آنها را از دسترسی به حمل و نقل شغل مدارس و دیگر اماکن عمومی و به همان فرصت به عنوان هر کس دیگری.

اعتبار…تام Olin مجموعه است. با اجازه استفاده می شود.

اعضای A. D. A. نسل هستند سریعتر از آنهایی که قبلا به ادعای ناتوانی به عنوان بخش مهمی از هویت و با غرور و افتخار. A. D. A., بعد از همه, پاک برخی از ننگ. در حال حاضر آن را نه فقط کسانی که با آشکار جسمی یا معلولیت حسی که می گویند آنها بخشی از ناتوانی جنبش حقوق مدنی اما افراد جوانتر و کسانی که با معلولیت نامرئی ، A. D. A. نسل است که بیشتر احتمال دارد به افشای ناتوانی در یادگیری یک بیماری مزمن مانند لوپوس یا روانی ناتوانی مانند اختلال دوقطبی.

خانم Barbarin, 30 می یابد یادآوری روزانه چگونه A. D. A. باعث می شود او را در جهان ساده تر: به طور کامل در دسترس ساختمان های اداری و رستوران ها و یا به سادگی انتظار است که یک زن با یک ناتوانی را همان شانس را به بخشی از زندگی روزمره است.

نیز وجود دارد که نشانگر است که ساختگی آن مطرح انتظارات. A. D. A. نمی کند نیاز به هر اسکلت مانند که در ایستگاه قطار به مجهز برای دسترسی.

و پس از آن وجود دارد شغل خود را جستجو کنید. پس از فارغ التحصیل مدرسه خانم Barbarin ارسال صدها نفر از برنامه های کاربردی و فاش کرد که او دارای معلولیت. او دریافت یک مصاحبه. او ارسال مطلب بدون ذکر او ناتوانی و انجام داد.

آن را “دلسرد کننده” خانم Barbarin گفت: برای افرادی که از نسل “که احساس می کنید مانند A. D. A. طبقه از آنچه در حقوق ما باید باشد. اما ما باید بسیار بیشتر همراه است.”

اعتبار…تام Olin مجموعه است. با اجازه استفاده می شود.

Ariella بارکر که متولد شد و با آتروفی عضلانی نخاعی می گوید: مردم اغلب فرض کنیم که معلولیت حقوق مدنی قوانین ارائه یک مزیت آنها نیست. یکی از خانم بارکر را همکلاسی در دانشگاه کندی در دانشگاه هاروارد به او گفت که به عنوان یک زن در یک صندلی چرخدار او برگزار شد “بلیط طلایی” برای یک کار خوب.

اما نرخ بالای بیکاری همچنان ادامه دارد, برای افراد معلول و حتی پس از A. D. A. ممنوع تبعیض در محل کار. تنها 31 درصد از افراد در سن کار با معلولیت مردم برگزار شغل در سال گذشته در مقایسه با 75 درصد از کسانی که بدون معلولیت با توجه به وزارت کار ایالات متحده. هنگامی که او فارغ التحصیل با مدرک کارشناسی ارشد در مدیریت عمومی ممکن است این خانم بارکر که در حال حاضر یک قانون مدرک نمی پیدا کردن شغل او می خواست و به جای بازگشت به یک ساله.

پس از مدتها قبل از A. D. A. وجود دارد و پذیرفته شده است نقش برای افراد معلول است. آنها می تواند اشیاء از ترحم و یا الهام بخش است. آنها می خواستند نه.

Doron دورفمان عنوان استاد حقوق در دانشگاه سیراکیوز استدلال می کند که نسل جدیدی رشد کرده است تا با اضافه شدن ناخواسته نقش به عنوان اشیاء از سوء ظن است. عمومی می داند کمی در مورد A. D. A. یا مکرر تبعیض در مواجهه با افراد معلول آقای دورفمان می گوید و یک نتیجه است که آنچه که او خواستار “ترس از ناتوانی con.”

افراد معلول به طور مداوم پرداخت “مالیات و یا قیمت,” او گفت: “این ایده از ناتوانی باهم و همیشه نیاز به اثبات آنها در واقع معلول” و بنابراین شایسته حفاظت است.

خانم دباغ که از دست رفته توانایی راه رفتن در 11 درک. زمانی که او در مدرسه حقوق یک روز او در خط پرداخت یک آتلانتا فروشگاه لباس, محکم یک لباس و یک جفت شلوار و برخی تاپ. یکی دیگر از مشتری نزدیک توضیح داد که او کنجکاو در مورد زن جوان در صندلی چرخدار: “چگونه می توانم به شما پول برای خرید همه از آن ؟” زن پرسید. “آیا شما مجروح و سو کسی؟”

A. D. A. نسل بزرگ شده در انتظار حق و حقوق خود را, اما همچنین نشان خشم به جای پرتاب یک نیاز به نگه دارید هل دادن به عقب. “وجود دارد بیشتر از ما که بزرگ شده ام از کار افتاده و با افتخار گفت:” استفانی وودوارد, 32, روچستر, n. y.

خانم وودوارد که متولد مبتلا به اسپینا بیفیدا بود 7 یا 8 هنگامی که او برای اولین بار شنیده A. D. A. او فقط شروع به استفاده از یک صندلی چرخدار در مدرسه یک معلم شکایت کرده است که این یک خطر ایمنی. روز بعد پدر او رفت و به تقاضای عذرخواهی. گفت: اصلی که در دسترس بود پدرش — برق و یک “کشش-خودتان-تا-توسط-خود-خندیدن نوع پسر” — مطرح دختر خود حقوق و اعلام کرد که او قرار بود به “پیدا کردن یک A. D. A. وکیل.” که تهدید کردم نتایج. خانم وودوارد به یاد می آورد تفکر: “چه A. D. A.? مثل من واقعا نیاز به دانستن دلیل آن را چنین واکنش است.”

امروز خانم وودوارد یک حقوق معلولین وکیل و فعال. یک کثیرالانتشار عکس را به او نشان دادم گرفتن بازداشت در آمریکا در ماه ژوئن سال 2017 دست او را فشرده گره خورده پشت از صندلی چرخدار. او دستگیر شد و با اعضای گروه از کار افتادگی وفق اعتراض یک جمهوری خواه لایحه لغو قانون مراقبت مقرون به صرفه.

اعتبار…کالین Flanagan

برای افراد معلول و دسترسی به مراقبت های بهداشتی می تواند زندگی یا مرگ عواقب. آنها در میان Obamacare بزرگترین ذینفع به خصوص آن گسترش مدیکید. تمایل فعالان به ویژه آنهایی که جوان تر را دستگیر و تاثیر آنها در مبارزه برای Obamacare به تقویت قدرت سیاسی خود را — حداقل با دموکرات ها ، قابل توجه آمده است. این presumptive دموکراتیک نامزد برای ریاست جمهوری و در حال حاضر مذاکرات در مورد گسترش مراقبت در منزل برای پیر و جوان معلول — مرکزی موضوع را به خانم وودوارد تظاهرات — به عنوان “فقط یک مطلق حق اساسی.”

وجود یک سابقه طولانی از حقوق معلولین موفق شد. جودیت Heumann در نظر گرفته بنیانگذار جنبش چراغ 26-بعد تصاحب در سال 1977 از یک ساختمان فدرال در سان فرانسیسکو و سوار کارتر دولت برای اجرای قانون در نظر گرفته پیشرو به A. D. A.

این داستان گفت: در سال اخیر خاطرات “بودن Heumann” و در Netflix بکشد مستند “آزمایشی اردوگاه.: ناتوانی انقلاب است.” خانم Heumann که تا به حال فلج اطفال به عنوان یک نوزاد در حال حاضر 72 و یک مربی به افزایش نسل از رهبران.

“A. D. A. نسل می خواهد زندگی خود را برای بهره مند توسط A. D. A.,” او گفت:. “آنها همچنین بر این باورند که A. D. A. کافی نیست.”

اعتبار…مت Sayles/تالار گفتگو برای Netflix/AP تصاویر

زودتر نسل مدل حرکت خود را پس از “حقوق مدنی مبارزه از ’60s و حقوق زنان مبارزه از دهه 70 گفت:” ماریا شهر, 33, که فلج مغزی است و رئیس جمهور و رئیس اجرایی انجمن آمریکایی از افراد معلول. اعضای A. D. A. نسل او گفت: “مطلع هستند با برابری ازدواج, جنبش مبارزه برای قانون مراقبت مقرون به صرفه و مطلع هستند توسط سیاه و سفید زندگی مهم جنبش است.”

یک نتیجه این است که آنها را گسترش داده اند مشاهده ناتوانی عدالت است که پذیرای علل دیگر و دیگر گروه های به حاشیه رانده شده.

Keri خاکستری, 29, کمک سازماندهی نمرات افراد معلول در ماه ژوئن تظاهرات در مقابل کاخ سفید پس از مرگ جورج فلوید, برگزاری, نشانه هایی است که خواندن “سیاه معلول زندگی مهم است.” برای خانم, خاکستری, تنوع و شمول مشاور که از دست پا به سرطان دوران کودکی policing ناتوانی موضوع بیش از حد. حداقل یک سوم از کسانی که در آمریکا زندان و زندان دارای معلولیت به گفته وزارت دادگستری.

اعتبار…جنیفر لوپز-Johnson

او استدلال می کند که ناتوانی و نژادی مسائل عدالت شامل Covid-19 ، سیاه پوست و لاتین که مردم از coronavirus در نامتناسب اعداد در بخشی به دلیل نابرابر دسترسی به مراقبت های بهداشتی و دیگر از علل بیشتر خود را شيوع شرایط از پیش موجود — از جمله معلولیت مانند دیابت و بیماری مزمن ریه بیماری است.

وجود دارد بیشتر افراد جوان معلول در حال حاضر نسبت به گذشته و یا حداقل بیشتر که مایل به قبول این برچسب. امروز تقریبا یک چهارم دانشجویان گزارش داشتن تا به حال تشخیص افسردگی با توجه به آمریکایی انجمن سلامت. که از یک در 10 دانشجویان در سال 2000.

“این یک طوفان کامل” گفت: Mary T. Hoban, ارتباط رئیس پژوهشگر. دانش آموزان صورت فوق العاده استرس زا و جهان, او می گوید: فشارهای رسانه های اجتماعی, ترس از مدرسه تیراندازی و در حال حاضر همه گیر بسیاری از اختلالات. به مراتب بیشتر به دنبال خدمات بهداشت روان تر استفاده می شود مورد او می گوید:. یکی از دلایل: A. D. A. پاک شده برخی از ننگ از سلامت روحی و روانی مسائل نیاز مدارس به امکانات رفاهی مانند اتاق خصوصی برای آزمون و یا آزادسازی اجازه دسترسی به یک مرخصی.

نیز درست به گروه سنی اعضای A. D. A. نسل با استفاده از رسانه های اجتماعی برای دیدار و سازماندهی. Ari Ne’eman بود 18 زمانی که او شروع به توهمی خود حمایت شبکه آنلاین در سال 2006 به چالش غالب روایت در مورد اوتیسم یکی که رانده شد پدر و مادر’ گروه و محققان. آن را تا حد زیادی دیدم اوتیسم به عنوان یک تراژدی و پاسخ به عنوان یک درمان.

برای آقای Ne’eman و دیگر autistics که زد مقابله به اثبات زندگی خود را, که غنی و سوخت جاه طلبی های وعده داده شده توسط A. D. A. او و دیگران نوشت و سازمان یافته برای خرد تصاویر قدیمی از اوتیسم است. اخیر علمی مطالعه محتوای روزنامه اعتبار کار خود را برای یک تغییر اساسی مثبت توصیفاتی مبتلا به اوتیسم زندگی است.

آقای Ne’eman در حال حاضر پژوهشگر در Lurie موسسه ناتوانی سیاست در دانشگاه برندایس گفت: “پیدا کردن توهمی جامعه آنلاین مهم بود که من دلیل آن را این پیام است که شما در واقع نیست که به عنوان نوشته شده بر روی سنگ و قرص های, همه چیز که متخصصان می گویند در مورد شما به عنوان درست است.”

اعتباری و…در موزه ملی تاریخ آمریکا

که آزادی را به فکر می کنم که آنچه اکثر علائم A. D. A. نسل. پس از میکا Fialka-فلدمن کمک حرکت خواهر خود را به خوابگاه او تصمیم گرفت او می خواست تجربه خوابگاه زندگی بیش از حد. در آن زمان او دو ساعت سوار اتوبوس برای رسیدن به خود nondegree برنامه در یک دانشگاه خارج از دیترویت برای دانش آموزان با معلولیت ذهنی و سندرم داون. زمانی که این دانشگاه گفت: او نمی تواند زندگی می کنند در دانشگاه او با استفاده از A. D. A. به شکایت و برنده در سال 2009.

او با این نسخهها کار به عنوان دستیار تدریس در دانشگاه سیراکوس مدرسه از آموزش و پرورش است. او کمک می کند تا درجه, مقالات خوانده شده دانشجويان مجلات و مذاکرات به آینده مربیان در مورد آنچه آن را مانند به ناتوانی فکری.

“من گاهی اوقات تعجب می کنم اگر من می خواهم به دنیا آمد و در زمان های مختلف چقدر متفاوت زندگی من خواهد بود” گفت: آقای Fialka-فلدمن در حال حاضر 35.

اما او می گوید آن را سخت به تصور یک زندگی بدون انتظارات و حقوق ساخته شده ممکن است به او A. D. A. نسل.


یوسف شاپیرو یک تحقیقی خبرنگار NPR و نویسنده “بدون ترحم: افراد معلول جعل جدید جنبش حقوق مدنی.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net