مستقیم سپرده 1200 $محرک چک شروع خواهد شد پس از رسیدن چهار شنبه


مستقیم سپرده 1200 $محرک چک شروع خواهد شد پس از رسیدن چهارشنبه با بانک ها هشدار داده امشب که حساب IRS را با ارسال آنها را به اما کاغذ چک برای فقیرترین هستند هفته دور

  • آمریکایی ها که خود را داد واریز مستقیم اطلاعات به IRS خود را ببینید $1,200 محرک چک در حساب های بانکی خود را در روز چهارشنبه
  • دیگران می تواند صبر کنید هفته یا ماه بر روی کاغذ چک که شامل دلار را به خود اختصاص داده کم درآمد و طبقه متوسط آمریکایی ها تحت مراقبت عمل
  • روز جمعه وزارت خزانه داری هشدار بانک ها به تایید می کنند که این پول است که در درست حساب
  • علاوه بر این با توجه به سیاست وزارت خزانه داری است که انتظار می رود به اعلام یک “من پرداخت’ وب سایت است که اجازه خواهد داد که آمریکایی ها برای ورود به واریز مستقیم اطلاعات
  • مقاله بررسی خواهد شد شروع به گرفتن پست در اوایل ممکن است اگر آن را می تواند از طریق سپتامبر به پرداخت تمام وجوه

آمریکایی ها که خود را داد واریز مستقیم اطلاعات به سرویس درآمد داخلی خود را ببینید $1,200 محرک چک در حساب های بانکی خود را در روز چهارشنبه.

اما دیگران که نمی دهد اطلاعات بانکی که برای پر کردن اظهارنامه مالیاتی خود را می تواند صبر کنید ماه برای دیدن خود محرک دلار است.

حرکت آمد روز پس از رسمی جدید مدعیان آمار 16.8 میلیون و میان افزایش نشانه ای از ناامیدی اقتصادی در سراسر کشور با بانک های مواد غذایی گزارش ثبت تقاضا است.

دموکرات ها در حال حاضر نشان می دهد چک های بیشتر مورد نیاز خواهد بود برای نگه داشتن مردم شناور.

وزارت خزانه داری را اولین گام جمعه در disbursing میلیون دلار در پرداخت های هشدار بانک ها به تایید می کنند که این پول را به درست حساب با توجه به سیاست.

Americans who gave the IRS their direct deposit information will see their stimulus dollars Wednesday. The plan was negotiated by Treasury Secretary Steve Mnuchin (right) with President Trump (left) signing the CARES Act into law late last month

آمریکایی ها که به IRS خود را پرداخت مستقیم اطلاعات خود را ببینید محرک دلار چهارشنبه. این طرح پس از مذاکره با وزیر خزانه داری استیو Mnuchin (راست) با رئیس جمهور تهمت (سمت چپ) امضای مراقبت در عمل به قانون در اواخر ماه گذشته

Checks for the stimulus funds are expected to begin going out in the mail the first week of May, but some Americans could wait months to see their funds

چک برای محرک بودجه انتظار می رود برای شروع به بیرون رفتن در پست هفته اول ممکن است, اما برخی از آمریکایی ها می تواند صبر کنید ماه برای دیدن وجوه خود را

Relief needed: This was the scene in Van Nuys, Los Angeles, on Thursday as a food bank distributed food

امداد رسانی مورد نیاز: این صحنه در وان Nuys لس آنجلس در روز پنج شنبه به عنوان یک بانک مواد غذایی توزیع مواد غذایی

و سپس در دوشنبه IRS را شروع پردازش پرداخت.

سیاسی همچنین گزارش داد که روز جمعه IRS است که انتظار می رود به اعلام راه اندازی یک برنامه کاربردی آنلاین به نام “من پرداخت’ که اجازه می دهد تا مالیات دهندگان که در زمینه مالیات در سال 2018 یا 2019 به ارسال مستقیم اطلاعات سپرده است که اجازه می دهد انتقال الکترونیکی وجوه.

وب hub آماده خواهد بود در اواخر این ماه.

که کاهش در تعداد فیزیکی چک مقاله دولت را مجبور به تولید به منظور پرداخت هر واجد شرایط آمریکا را محرک افزایش می دهد.

حدود 100 میلیون آمریکایی ندارد و واریز مستقیم.

این بدان معناست که 5 میلیون چک خواهد بود از طریق پست و بارگیری بیش از 20 هفته, سیاسی است, منابع گفت: – خروج برخی از آمریکایی ها دست خالی و تا ماه سپتامبر به گفته واشنگتن پست.

چک انتظار می رود برای شروع در حال فرستاده و آغاز هفته اول ممکن است.

هنوز هم فقیرترین آمریکایی ها ممکن است مشکل داشته باشند حتی اگر آنها دریافت مقاله چک اگر آنها لازم نیست که یک حساب جاری به نام خود.

مراقبت عمل می کنند که به قانون امضا شده توسط رئیس جمهور تهمت اواخر ماه گذشته مشخص شده که آمریکایی ها ساخته شده است که در زیر $75,000 را دریافت خواهید کرد یک بار پرداخت از $1,200.

زوج را که تحت 150.000 دلار دریافت خواهد کرد $2,400 با اضافی $500 برای هر کودک.

مقدار کمتری از پول پرداخت خواهد شد به تنها آمریکایی ها را که بین $75,000 و $99,000 و مشترک filers را که بین 150.000 دلار و $198,000.

تک سر-از-خانواده با یک فرزند که بیش از $146,500 نخواهد بود واجد شرایط برای پول نقد.

چه من و چه خواهد شد آن را دریافت کنم ؟ راهنمای خود را به کمک مالی نقدی

محرک نجات تا 1200 $در هر فرد را به هر کس با درآمد زیر $99,000 یک سال در سال گذشته و یا $198,000 برای یک زن و شوهر ازدواج کرده و به برخی از پدر و مادر تنها درآمد تا $136,500. پدر و مادر که واجد شرایط هستند را دریافت کنید $500 برای هر یک از فرزندان خود را.

منبع درآمد خود را بی ربط است به معنی تامین اجتماعی دریافت کنندگان واجد شرایط هستند بیش از حد.

چگونه می توانم کار کردن که آیا من واجد شرایط?

در ابتدا شما نیاز به پیدا کردن که آیا شما تنظیم درآمد ناخالص (AGI) تحت $99,000 تنظیم درآمد ناخالص محدود و یا $198,000 اگر شما فایل را به عنوان یک زن و شوهر است.

است که این مقدار در چک های خود را, اما شما کل درآمد منهای برخی از مجاز کسر مالیات از جمله وام دانشجویی پرداخت سود – و خود را AGI را می توان در خود را تا سال 2018 یا 2019 اظهارنامه مالیاتی.

شما همچنین باید یک شهروند یا مقیم دائم این معنی کارگران در ویزا و مستند نشده – یا غیر قانونی – بیگانگان نمی خواهد دریافت پول نقد با وجود داشتن پرداخت مالیات است.

چقدر من اگر من یک filer?

اگر درآمد ناخالص تنظیم خود را تحت $75,000 شما را دریافت خواهد کرد $1,200.

برای هر 100 دلار از درآمد ناخالص تنظیم شده بیش از $75,000 شما از دست دادن 5 دلار از چک و یا واریز به. بنابراین اگر شما AGI شد $85,000 شما خواهد شد دریافت چک از $700.

من یک پدر و مادر تنها – چگونه من را تحت تاثیر قرار?

اگر شما فایل را به عنوان سرپرست خانوار به عنوان بسیاری از پدر و مادر تنها انجام AGI محدودیت ها بالاتر است. شما را دریافت خواهد کرد $1,200 بررسی اگر شما AGI تحت $112,500 و حد بالایی برای یک پرداخت $136,500. همه پدر و مادر واجد شرایط دریافت 500 دلار اضافی چک به ازای هر فرزند زیر 17.

آنچه در مورد ازدواج ،

محدودیت برای زوج های متاهل برای دریافت پرداخت است که به سادگی که برای تک filers. بنابراین اگر شما مشترک AGI تحت $150,000 شما کامل پرداخت $2,400. پرداخت مخروطی پایین و هیچ زن و شوهر با یک AGI بالا $198,000 دریافت پرداخت. پدر و مادر دریافت 500 دلار برای هر کودک است.

چگونه می توانم دریافت پرداخت – و هنگامی که?

این بستگی دارد که چگونه شما و یا مالیات خود را filer – ثبت اظهارنامه مالیاتی خود را در سال 2019 یا 2018. اگر شما به جزئیات حساب بانکی خود را برای بازپرداخت خود را به طور مستقیم سپرده های خود را پرداخت خواهد آمد به طور مستقیم و آمده می تواند به عنوان اوایل به عنوان شنبه ،

همین امر اگر شما دریافت خواهید کرد امنیت اجتماعی بازنشستگی یا از کار افتادگی تامین اجتماعی از مزایای بیمه – پرداخت شما خواهد شد به طور مستقیم به حساب بانکی شما. آن نیز به مردم پرداخت که از راه آهن بازنشستگی و بازماندگان مزایای طرح است.

اما اگر شما تصمیم گرفتند برای بررسی از IRS شما خواهد شد خود را نجات پرداخت توسط چک کنید. آن را به IRS 20 هفته به چاپ کامل تعداد چک های آن را پیش بینی ارسال.

IRS می گوید آن است که برنامه ریزی برای تولید یک وب سایت ابزار برای وارد کردن اطلاعات بانکی خود را به کاهش تعداد افرادی که نیاز به چک – اما هنوز هم به رفتن به عمل

من نمی اظهارنامه مالیاتی و من در امنیت اجتماعی است. را از دست بدهم ؟

افراد با درآمد زیر $12,200 – $24,400 برای زوج ها – آیا به فایل اظهارنامه مالیاتی فدرال اما آنها واجد شرایط هستند. با این حال شما نیاز به ثبت نام در IRS وب سایت بخش ویژه برای دریافت پرداخت.

آیا من باید یک بانک ؟

دولت هنوز برای مشخص کردن هر گونه کمک برای مردم بدون بانک ها به پول نقد و بررسی خود را بدون پرداخت هزینه اما وجود داشته اند خواستار این به درخواست بانک های بزرگ برای انجام این کار.

من به دست آورده بیش از حد در سال 2019 و 2018 اما در حال حاضر من از دست رفته من است. دریافت خواهم پرداخت ؟

هیچ. این چک ها بر اساس آنچه مردم به دست آورده در آخرین اظهارنامه مالیاتی است که بر روی فایل. بسیاری از افرادی که مشاغل از دست رفته پرداخت بالاتر از حد مجاز دریافت هیچ کمک از این طرح است. ممکن است که IRS می آید تا با یک راه برای موضوع پرداخت به این افراد در آینده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>