آیا نیویورک فقط ملت را لیبرال ترین مقننه ؟

کشت و مترقی رقبا ناراحت تثبیت امتیازهای در نیویورک مقننه در اخیر دموکراتیک اولیه حفاری خود را در جنبش نفوذ در آلبانی و ساخت این احتمال وجود دارد که دولت را تبدیل به یکی از لیبرال ترین در کشور است.

نتایج برگزار شد تا برای هفته ها به دلیل تاخیر ناشی از شیوع کروناویروس راه اندازی پتانسیل درگیری بین یک جسارت مقننه مشتاق به فشار اولویت از چپ و رژیم صهیونیستی است. Andrew M. Cuomo, متوسط دموکرات که به طور کلی به نفع دریافت آن انجام می شود فلسفه.

رزونانس ترین نماد موج جدیدی شد شکست خود از مجلس Joseph R. Lentol از بروکلین دموکراتیک بی باک و صندلی قدرتمند کدهای کمیته بود که خدمت 24 نظر برای اولین بار پس از انتخاب شدن در سال 1972 است. آقای Lentol, 77, اذعان کرد روز چهارشنبه به امیلی گالاگر, 36, یک فعال جامعه در Greenpoint.

اولیه برنده اند تازه واردان و قانونی خود را متحدان رویای عبور صورتحساب در مورد مسائل مانند عدالت کیفری اصلاحات مقرون به صرفه مسکن و افزایش مالیات بر ثروتمندان و همچنین فشار برای قدرت بیشتر در سالانه و از همه مهم بودجه مذاکرات که معمولا توسط آقای کومو.

بسیاری از پیدا کردن زمینه های مشترک با جوان تر و متنوع تر محصول از قانونگذاران منتخب در سال 2018 زمانی که دموکرات ها برداشت هشت کرسی در مجلس سنا را به تصرف اکثریت است.

تاثیر آن تدریجی قانونگذاران برای اولین بار روشن ساخته اقدامات از جمله تغییرات به عدالت کیفری و مالی مبارزات انتخاباتی سیستم های جدید کنترل اسلحه قوانین جدید حقوق برای رای دهندگان مهاجران و قربانیان خشونت و ممنوعیت کیسه های پلاستیکی سمی و حفاری دریایی.

Zohran Mamdani, a 29 ساله مشاور مسکن و دموکراتیک و سوسیالیستی که شکست Assemblywoman Aravella Simotas از ملکه در مصاحبه ای گفته بود که هیچ سوال که نتایج اولیه خواهد “تغییر ماهیت مجلس است.”

“چقدر؟” “این چیزی است که ما در حال رفتن به نشان می دهد در سال آینده.”

اولیه نتایج ادامه داد: اجرای موفقیت برای شورشیان چپ گرا نامزدها برای مقننه و کنگره نژادها از جمله پیروزی جمال بومن بیش از نماینده الیوت انگل L. اعلام کرد در هفته گذشته.

همچنین نشانه های بالا واتر مارک برای حزب دموکرات سوسیالیست آمریکا (D. S. A.) که نامزد برنده پنج اولیه نژادها و بصورتی پایدار و محکم خود را به عنوان یک انتخابات فورس در شهر نیویورک و در داخل حزب دموکرات است.

خود را سریع افزایش در دولت می آید فقط دو سال پس از معروف ترین آنها پرچمدار نماینده اسکندریه Ocasio-کورتز, خراشیده حزب با شکست یوسف Crowley, شماره 4 خانه دموکرات در آن زمان در ژوئن اولیه.

آقای Lentol بود در واقع تایید شده توسط خانواده های کارگر و حزب مترقی کارگری مورد حمایت سازمان و صرف پول بیشتر از هر وقت رو به یک چالش. او اذعان کرد که منطقه خود را در شمال بروکلین که شامل ویلیامزبرگ و Greenpoint به حال دستخوش تغییرات عمیق در دهه گذشته است.

“بسیاری از وای که نقل مکان به منطقه نمی دانم که من بود,” او گفت:, گفته, او باید برای انجام یک کار بهتر در معرفی خود به رای دهندگان یک گزاره را مشکل تر ساخته شده توسط شیوع کروناویروس.

آقای Lentol نقش محوری را در عبور از یک سری تغییرات در آیین دادرسی کیفری در سال های اخیر از جمله در سال 2017 قانون است که افزایش سن مسئولیت کیفری به 18 یک پیروزی بزرگ برای کسانی که به دنبال اصلاحات است. قبلا نیویورک شده بود فقط یکی دو کشور برای درمان متهمان به عنوان جوان 16 به عنوان بزرگسالان در دادگاه کیفری یک سیستم است که تا به حال شده است برای انتقاد از افشای مجرم جوان به شرایط سخت در زندان.

“این یک مسابقه دشوار است.” “من به آن همه چیز من بود و او برنده شد.”

خانم گالاگر دموکراتیک سوسیالیستی که دریافت نکرده D. S. A. تایید شده بود و کمی نهادی حمایت گفت او امیدوار است که شورشیان برنده این چرخه خواهد inject شفافیت بیشتر به راه سیاست گردد در آلبانی و تشویق قانونگذاران به “تکیه به” لیبرال تر قانون.

“من فکر می کنم که برای یک مدت طولانی در آب و هوای سیاسی به ما گفت که ما تا به حال به تظاهر به یک کمی کمتر رادیکال تر از ما هستند,” او گفت:. “من فکر می کنم احتمالا وجود دارد بسیاری از مردم در حال حاضر در مجلس که می خواست به تصویب تغییرات بزرگتر از آنها را فعال کنید.”

تمام گفته های مجمع می تواند نزدیک به دو دوجین اعضای جدید وقتی که بعد از قوه مقننه است که به طور رسمی نشسته در ژانویه.

اغلب اگر نه همه از اولیه برنده بیش از امتیازهای رخ داده در با خیال راحت دموکراتیک صندلی معنای اولیه برنده است که تقریبا اطمینان از برنده شدن در یک صندلی در مجلس در ماه نوامبر.

خانم Simotas, 41, اولین یونانی-آمریکایی انتخاب شده به مجلس بود و یک تازه وارد نسبت به آلبانی در خدمت داشتن تقریبا پنج نظر در یک شهرستان که در آن برخی از اعضای tenures تاریخ به 1970s.

پس از او اذعان روز چهارشنبه آقای Mamdani, یک مسلمان که متولد اوگاندا جشن پیروزی خود را در توییتر با دو کلمه جمع سیاسی خود را پایه:

“سوسیالیسم برنده,” او نوشت.

چند شکست از امتیازهای نیز به نظر می رسید برای نشان دادن ضعف نوسان Carl E. Heastie سخنران مجلس که نظارت قاطع دموکرات اکثریت آلبانی پایین مجلسی و سازی صدها هزار دلار به کمپین خزانه از آسیب پذیر ترین امتیازهای.

هنک Sheinkopf جانباز دموکراتیک مشاور سیاسی گفت: رد بسیاری از نشسته مجمع اعضای تعجب بود و با توجه به اینکه آقای Heastie انتخاب بلندگو در سال 2015 تا به حال به دست آورده شهرت به عنوان شدت محافظت از خود در کنفرانس.

“بلندگو قرار بود همه قدرتمند و اولویت اول این است که محافظت از اعضای خود را,” او گفت:. “پس چه اتفاقی افتاد؟”

در بیانیه ای مایک Whyland سخنگوی آقای Heastie پیشنهاد کرد که ضرر و زیان به عنوان یک حواس پرتی از کار وضع.

“انتخابات هستند و در حال حاضر سخنران متمرکز شده است حجم زیادی از اسکناس است که در حال حرکت از طریق مجلس این هفته” آقای Whyland گفت. “پس از این هفته کار او خواهد شد بیش از خوشحال به بحث در مورد انتخابات است.”

این نتایج اولیه نیز مشخص شده یک پیروزی قابل توجهی برای خانواده های شاغل حزب (W. F. C.) که با حمایت سه رقبا که مقامش را از دست بدهد امتیازهای و تایید شده 11 نامزد که برنده دموکراتیک مقدماتی برای باز کردن کرسی در سنا و مجلس است.

در میان کسانی که جسیکا گنزالز-Rojas, یک, لاتین, فعال جامعه که مقامش را از دست بدهد مایکل DenDekker شش اصطلاح قانونگذار از ملکه. در برانکس, Amanda Septimo یک کار سازمان مسجل نامزدی برای مونتاژ صندلی کارمن E. Arroyo 26 سال وقت بود که زدم این رای گیری پس از یک دادگاه او جعلی ارائه دادخواست.

در بروکلین Marcela Mitaynes مستاجر سازمان که دریافت پهن نوار از جناح چپ تاییدیه از جمله از D. S. A. W. F. P. و خانم Ocasio-کورتز — شکست فلیکس W. اورتیز دیرین وقت که در خدمت به عنوان دستیار سخنران در مجمع.

آقای اورتیز که با آن مواجه سه رقبا گفت: بیماری همه گیر کوروناویروس او را در زمان خاموش مبارزات انتخاباتی و احتمالا تحت تاثیر شانس خود را از بودن دوباره انتخاب شود.

“من فکر نمی کنم من می خواهم انجام می شود چیزی متفاوت از, شاید من باید احتمالا در مبارزات انتخاباتی بیشتر,” او گفت:. “اما این بخشی از زندگی است.”

در 38 مجمع منطقه که شامل گلندیل و وودهیون محله کوئینز, Jenifer Rajkumar یک هندی-آمریکایی تازه وارد را شکست داد G. Michael Miller که انتخاب شد در سال 2009.

در یک نقطه به نظر می رسید امتیازهای خواهد به نفع ایستاده از اختلال ایجاد شده توسط این بیماری همه گیر است که مسدود در مبارزه میکند و درب ضربه زدن به عملیات. اما رقبای خود را تغییر رویکرد سرمایه گذاری در دیجیتال توسعه و تلفن عملیات بانکی و مهار اشتها برای تغییر موجب اخیر بازداشت معترضان به خشونت پلیس.

آنها همچنین به نظر می رسد بیشتر با موفقیت هدف مردم از رای گیری از طریق پست: در بسیاری از نژادها رقبا کشیده جلوتر از امتیازهای طول غایب رای گیری شمارش.

کریستینا Greer, استادیار علوم سیاسی در دانشگاه فوردهام گفت: بسیاری از امتیازهای احتمالا وابسته کوچک اما قابل اعتماد پایه از حامیان خود در منطقه در حالی که رقبای شنود گذاشته به جمعیت بیشتری از رای دهندگان واجد شرایط که ممکن است به حاشیه رانده شده اند و یا نه به عنوان civically درگیر در انتخابات گذشته است.

“این خواهید بود برای دیدن که از گارد قدیمی را ببینید جمعیتی در منطقه در حال تغییر و تحقق آنها رو به رفتن کمی به سمت چپ به دفع کردن رقبا در آینده,” او گفت:.

برخی از نژادهای اولیه در معرض شکاف در درون حزب چپ پهلو و سوراخ سوراخ شدن رقبا در برابر امتیازهای است که بسیاری از دموکرات ها در نظر گرفته به اندازه کافی مترقی است. لیبرال نمی شد همیشه در تراز وسط قرار دارد در پشت همان نامزدها.

در بروکلین 57 منطقه, برای مثال, Phara Souffrant فارست یک پرستار و مستاجر فعال حمایت توسط D. S. A. غالب بر مجلس Walter T. Mosley که تایید شده توسط W. F. P.

برای بیشتر قسمت ها, اما, اولیه برنده تأکید نسل تغییر آشکار در آلبانی.

آقای Lentol که پدر و پدربزرگ نیز assemblymen گفت که او نمی داند آنچه که او می خواهم انجام بعدی پس از نزدیک به نیم قرن در آلبانی.

“آنها نه زنگ تلفن من هنوز” او گفت:. “اما شاید آنها نمی دانند که من در دسترس هستم.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im