آیا هرست فرهنگ کشتن هرست بزرگترین مجله داستان ؟

یک شب در ماه آگوست 2018, Maximillian پاتر و سپس یک نویسنده برای Esquire magazine, نشسته بود در یک رستوران در کالیفرنیا اینلند امپایر, تلاش برای متقاعد کردن یک مرد در 30s خود را برای به اشتراک گذاشتن خاطرات خود را از تجاوز و سوء استفاده در دست مردان قدرتمند در هالیوود در اواخر 1990s.

آقای پاتر دستور داد یک لیوان شراب و فورا از آن پشیمان. مرد دیگر در جدول داده بود الکل اما به نظر می رسید آنقدر متزلزل است که آقای پاتر نگران او ممکن است باعث عود.

شام آمد نسبت به پایان سال گزارش توسط آقای پاتر و همکار روزنامه نگار, الکس, فرانسوی, اتهامات علیه Bryan Singer کارگردان از “مظنونین,” “X-Men” و “بازگشت سوپرمن.” آقای پاتر مطمئن باشید او تمایلی موضوع مصاحبه است که او — و قدرتمند شرکت رسانه ای پشت سر او Hearst Communications — خود را به عقب.

اما آقای پاتر نبود زیر پیچیده شرکت جانشینی درام محل مصرف در داخل برج هرست, a 21st-century آسمان خراش در میدتاون منهتن ساخته شده در بالای ساختمان هرست یک سال 1928 ساختار سفارش توسط مطبوعات بارون ویلیام راندولف هرست.

وجود دارد, هرست, مدیر اجرایی, Steven R. Swartz به حال شده است در تلاش برای رسیدن به پایین از شکایت در مورد محل کار انجام تروی جوان این شرکت برای اولین بار سر از رسانه های دیجیتال و یک نامزد پیشرو به بیش از مجله ،

آقای Swartz سابق روزنامه نگار تا به حال داوطلب خدمت سربازی لینکلن Millstein یک دیرین هرست اجرایی که به تازگی بازنشسته از اشتغال تمام وقت برای کمک به او را دریافت فرانک بازخورد از بالا سردبیران. آقای Millstein هفته گذشته گفت که او گفت: آقای شوارتز که آقای جوان بود “حمایت قاطع” برای انجام این شرکت را تبدیل به دیجیتال عملیات.

در 25 جولای 2018 آقای جوان بود که به نام رئیس جمهور Hearst Magazines کار قرار داده است که او را مسئول آقا جهان وطنی, Town & Country هارپر بازار و خانه داری خوب در میان آن بیش از دو دوجین عناوین. همراه با ارتقاء آمد و طرح را به او بدهد “قابل توجهی مشاوره و مربیگری” یک هرست اجرایی به من گفت.

در روز پنج شنبه آقای جوان استعفا تحت فشار است.

خروج او آمد و پس از مدت کوتاهی همکار من کتی رابرتسون و من در گزارش های هرزه و در غیر این صورت نامناسب اظهارات و سال از شکایت در مورد آنها — که تا به حال مشخص می شود وقت خود را در حال اجرا یک شرکت ساخته شده است تا حد زیادی در نشریات با هدف توانمند سازی زنان است. در هرست, کافه تریا, به عنوان مثال با نزدیک شدن او به شدت باردار کارمند و گفت: “پس به من؟”

آقای جوان که نمی پاسخ به سوالات ایمیل برای این مقاله قبلا گفته بار است که اتهامات علیه او بودند “یا نادرست تا حد زیادی اغراق آمیز و یا خارج از متن گرفته.”

زیر نظر آقای جوان Hearst Magazines نه تنها باید یک کار دشوار محیط کار; آن همچنین ممکن است به طور ایده آل, شرکت برای بازگشت بلند پروازانه پروژه تحقیقی مانند یک آقای پاتر و آقای فرانسوی مشغول به کار بود برای Esquire.

اعتبار…Bryan Bedder/گتی ایماژ

هالووین, سه ماه پس از آقای جوان تبدیل شده بود Hearst Magazines, رهبر, دو خبرنگاران در بر داشت خود را در یک جلسه به رهبری بخش از محتوای کیت Lewis.

سابق منابع انسانی اجرایی در Condé Nast خانم لوئیس کار کرده بود با آقای جوان در یک start-up می گویند رسانه ها قبل از امضای قرارداد به عنوان معاون خود در هرست دیجیتال واحد. به زودی پس از ارتقاء خود را به بالا magazine کار آقای شوارتز و آقای جوان تا به حال نام او در مجله گروه رئیس محتوای افسر کار او هنوز هم نگه می دارد.

هالووین جلسه که شامل Esquire سردبیران صورت گرفت در خانم لوئیس روشن در زمانی که مقاله آقای خواننده در اواخر مراحل ویرایش را برای دسامبر/ژانویه مسئله است. به عنوان این نشست پیشرفت خانم لوئیس ابراز تردید است که این منابع می ایستاد به بررسی دو خبرنگاران گفت.

خانم لوئیس که تا به حال تجربه کمی با روزنامه نگاری تحقیقی ارائه پیشنهادات که زده خبرنگاران به عنوان مدعی است. او به آنها گفت که این داستان می تواند با استفاده از یک دلسوز قربانی مانند Gwyneth Paltrow نویسندگان گفت. او همچنین پیشنهاد کرد serializing داستان آنلاین و یا انتشار آن به عنوان یک نوع از نابینا مورد سه نفر که در جلسه حضور داشتند به من گفت. هفته بعد او مطلع جی Fielden سپس Esquire را سردبیر که این مقاله را اجرا کنید. (خانم لوئیس نمی پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر ارسال از طریق ایمیل و از طریق یک سخنگوی این شرکت.)

در نگاه به گذشته هرست ترسو به نظر می رسد در بهترین حالت. آقای پاتر و آقای فرانسوی که مشغول به کار بود به عنوان قرارداد نویسندگان برای Esquire در زمان کار خود را به اقیانوس اطلس که زد این مقاله در ژانویه 2019. برای جفری گلدبرگ اقیانوس اطلس را بالا ویرایشگر تصمیم به انتشار بود دشوار نیست.

“وجود دارد نه بسیاری از نکات دقیق وظریف در اینجا” آقای گلدبرگ به من گفت هفته گذشته است. “آنها مشخصی از یک داستان است که باید چاپ شده و در جهت منافع عمومی به دلایل ناشناخته است.”

هرست مدیران با من صحبت کرد گفت که آنها نمی تواند به یاد آقای جوان با داشتن ابراز نظر در مورد این خواننده مقاله. و حتی در حالی که صحبت کردن به شرط ناشناس ماندن آنها خودداری می گویند که تصمیم نهایی برای سنبله خواننده داستان است. در آن زمان خانم لوئیس گفت: آقا کارکنان است که این یک تصمیم سرمقاله که این شرکت تکرار publicly.

هرست رئیس امور حقوقی آستانه برتون در بیانیه ای گفت: به New York Post, رسانه خبرنگار کیت کلی در مدت کوتاهی پس از این مقاله به نظر می رسد در اقیانوس اطلس وب سایت است که این شرکت تصمیم به انتشار آن شد “ساخته شده بر اساس استانداردهای سرمقاله.”

فشرده برای جزئیات در یکشنبه خانم برتون یک ایمیل به در گفت: “ما به سادگی به اعتقاد من حقوقدانان و ما ارشد تیم تحریریه که ما نمی باید یک داستان بود که دفاع و عادلانه است. یکی از سخت ترین چیز برای انجام گاهی اوقات به منتشر نمی کند. آن را به دست بگیرید. ما ایستاده است که تصمیم گیری.”

اقیانوس اطلس است که در اطراف از سال 1857 است که به سختی اجرا و تفنگ تلخیص برداری و انتشار آن مقاله بود که بخش مهمی از هالیوود #metoo حساب. قطعه ستایش در بخشی به دلیل آن بود که ظریف داستان در مورد آسیب دیده و مردان جوان و آن فرستاده آقای خواننده حرفه ای به اضمحلال رود.

آقای خواننده را رد مقاله اتهامات مدت کوتاهی پس از آن منتشر شد. “این غم انگیز است که اقیانوس اطلس خواهد خم شدن به این استاندارد پایین از روزنامه نگاری صداقت” او در بیانیه ای گفت: در آن زمان در توصیف این مقاله به عنوان یک “ضد همجنس لام قطعه است.” فیلم او برنامه ریزی شده بود به مستقیم “Red Sonja,” در انتظار قرار داده شد در فوریه 2019 و او بعدها جایگزین در این پروژه توسط نویسنده-مدیر Jill Soloway.

هرست تماس در این مقاله احتمالا بالاترین-مشخصات روزنامه نگاری تصمیم آقای جوان دو سال تصدی خود به عنوان مجله لشکر جمهور. این پرسش که هنوز هم چسبیدن بیش از صنعت رسانه حتی سه سال پس از نیویورک تایمز و نیویورکر منتشر شده اولین تحقیقی, مقاله در مورد سوء رفتار جنسی از Harvey Weinstein.

چقدر ارزش از مردان که کنترل بسیاری از فرهنگ صنعت بریزد پایین به فرهنگ ؟

است وجود دارد یک خط کشیده می شود بین یک رسانه های اجرایی است که می پرسد حامله نویسنده اگر نوزاد او است و آنچه او انتخاب شرکت برای انتشار ؟

آقای فرانسوی, خبرنگار, گفت:, او هنوز هم نمی دانم چرا هرست تصمیم گرفت در برابر انتشار. آقای Fielden, سابق, Esquire, ویرایشگر گفته دوستان او هنوز هم نمی دانم دلیل, اما یک فرد نزدیک به او به من گفت که زمانی که هرست “تصمیم به کشتن خواننده قطعه بدون هیچ گونه توضیح و نقض استانداردهای سرمقاله جی می دانستم که آن زمان برای رفتن است.”

این است که می گویند که رسانه های کشتی کج داخلی با مسائل فرهنگی — به عنوان تقریبا همه هستند — نمی نشر کار مهم است. فضیلت روزنامه نگاران همیشه می آیند تا با ارزش مقالات. هیچ سردبیر, خبرنگار یا newsroom بدون گناه — و در عین حال همه ما در کسب و کار از پرتاب سنگ از ما در خانه های شیشه ای.

اما برای بسیاری از خبرنگارانی که تحت پوشش رسانه ها و صنعت های اخیر حملات خود به بررسی این موضوع که دقیقا تصمیم می گیرد که افراد شایستگی بررسی روزنامه نگاری است که در قلب این موضوع است.

اعتبار…Alberto E. Rodriguez/گتی ایماژ

“برای نسل سوء استفاده از قدرت ما آزادانه گروه تحت #metoo در نظر گرفته شد یک موضوع خصوصی به ندرت قابل انتشار,” Irin کارمون ارشد خبرنگار مجله نیویورک گفت. “این تصادفی نیست که در آن شرایط راه اندازی شد توسط مردان قدرتمند که اغلب به حال خود اسکلت برای مخفی کردن و انگیزه ای برای محافظت از هر یک از دیگر.”

او افزود: “این شهادتها که هرست را ترویج کسی با چند مستند شکایت علیه آنها در وسط یک ملی حساب در مورد همان رفتار — آن را واقعا صحبت می کند به آنچه که در واقع مهم در بالا وجود دارد.”

هرست مدیران صحبت ناشناس به شدت مورد مناقشه این تصور که آقای جوان محل کار مسائل تا به حال ریخته به شرکت در روزنامه نگاری. او به آنها گفت: تمرکز بر محور هرست تبلیغات کسب و کار است که مبارزه همان headwinds به عنوان بقیه از صنعت رسانه.

به عنوان خانم رابرتسون و من گزارش هرست مدیران توصیف آقای جوان رفتار به عنوان بخشی از تیز-elbowed دیجیتال اختلال در حالی که اشاره است که مخالفان او خسته شده بودند چاپ سردبیران قادر به قطع اینترنت.

کاهش کسب و کار را به صورت تلخ و محل کار و درست است که آقای جوان منتقل هرست دور از هرزگرد عصر براق چاپ روزنامه نگاری به سمت واقعیت جدید از کلیک و الگوریتم. اما من دیده ام هرگز خام بحث به عنوان بخشی از انتقال دیجیتال.

در ماه های اخیر آقای جوان سعی کردم و موفق به زنده نگه داشتن ارزش چاپ نشریه O: The Oprah Magazine, که هرست منتشر کرده بود در رابطه با اپرا وینفری را Harpo سرگرمی گروه از سال 2000. خانم وینفری تصمیم به قطع آن را به عنوان یک مجله چاپ هرست اذعان به کسب و کار مد را شانتال فرناندز در شب جمعه.

یک هرست به نام سخنگوی طرح برای پایان دادن به نسخه قابل چاپ از O: The Oprah Magazine پس از آن در ماه دسامبر سال 2020 موضوع “طبیعی گام بعدی برای نام تجاری است.” اما پوسته پوسته شدن پشت رابطه بین شرکت و خانم وینفری یک ضربه عمده به مجله و هرست رهبران به حال کشتی برای هفته ها با چگونه به آن را ،

اعتبار…بن Gabbe/گتی ایماژ

به عنوان شرکت های رسانه ای به, هرست است با احتیاط و بدون مکرر عمومی درام حمله پی در پی خود را بیشتر پر زرق و برق رقیب Condé Nast و حتی این روزنامه است. شاید به همین دلیل اجرایی آن رفت و آمد را به خود جذب نمی بسیار موشکافی. بالاترین مشخصات اخیر خروج قبل از آقای جوان بود که احتمالا آقای Fielden, ویرایشگر که از مبارزه برای انتشار این خواننده داستان است.

در روز او در سمت چپ این شرکت در مارس سال 2019 او مطرح شده برای یک عکس که او را دستگیر striding از برج هرست در حالی که لباس impeccably و حمل چهار لوکس-کیسه نام تجاری. تصویر فوری Instagram ضربه قرار او را به یکی از توییتر را roastings و قطع اعلام کرد او یک “فانتزی مرد.” آخرین چیزی که این عکس پیش بینی شده بود که یک ویرایشگر که گرفته بود یک حرفه ای خطر ابتلا به این علت از روزنامه نگاری.

اما آقای Fielden نادیده گرفته و فشار از بالا به جلوگیری از ظاهر شدن در جای دیگر با توجه به سه نفر با آگاهی از آنچه که اتفاق افتاده است و تا به حال تشویق اطلس آقای گلدبرگ به آن را.

“به من گفت: Jay است که اگر ما انتشار یک نسخه از این داستان می تواند شرم آور برای Esquire و آن را می تواند او را در مشکل” آقای گلدبرگ به یاد می آورد.

در پایان آقای گلدبرگ افزود: آقای Fielden “ایستاده بود تا خود را برای نویسندگان و او ایستاده بود تا برای یک داستان است که درست بود و او نمی دریافت اعتبار او سزاوار برای انجام این کار است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de