دیانا گفت شرح حال او خواهد بود “ویران” به دیدن ویلیام و هری سقوط


شاهزاده دیانا شرح حال اندرو مورتون گفت که او خواهد بود “ویران” به دیدن ویلیام و هری سقوط پس از آیات کتاب جدید

  • اندرو مورتون می گوید: شاهزاده هری سوخته اش پل و دفن خاکستر
  • دیانا شرح حال معتقد است که دیانا را درک هری اقدامات
  • او همچنین ادعا می کند که Meghan Markle شد کیت میدلتون بدترین کابوس

شاهزاده دیانا شرح حال اندرو مورتون نشان داده است که اواخر شاهزاده خانم خواهد بود “ویران” به ببینید که شاهزاده ویلیام و هری کاهش یافته بود.

این ادعا پس از عصاره از پیدا کردن آزادی: هری مگان و ساخت مدرن, خانواده سلطنتی, زندگینامه شاهزاده هری و Meghan Markle, کشف آیات در مورد رابطه بین برادران هری و ویلیام.

نوشتن برای آینه اندرو مورتون گفت که از طریق وحی در کتاب هری پاتر و شاهزاده است نه فقط سوخته اش پل با خانواده سلطنتی اما دفن خاکستر بیش از حد.

Princess Diana¿s biographer Andrew Morton has revealed that the late Princess would be ¿devastated¿ to see that Princes William and Harry had fallen out

شاهزاده دیانا شرح حال اندرو مورتون نشان داده است که اواخر شاهزاده خانم خواهد بود “ویران” به ببینید که شاهزاده ویلیام و هری کاهش یافته بود

این کتاب حملات مقایسه بین هری و مادرش پرنسس دایانا به عنوان آن را در مورد کاخ باکینگهام را ‘vipers’ شبیه به “مردان خاکستری” که دیانا در مورد صحبت کردیم.

مورتون نوشت: ‘دیانا که doted در هر دو پسران او خواهد بود را ویران کرد تا شاهد شکست هری رابطه با ویلیام.’

او گفت که دیانا در زمان آسایش دانستن است که پرنس ویلیام بود که همیشه به مقصد تاج و تخت خواهد بود قادر به تکیه بر برادر خود را برای پشتیبانی در حالی که انجام وظایف خود.

مورتون گفت: “آنها تا به حال یک رابطه منحصر به فرد. هیچ کس دیگری می تواند درک درد از دست دادن مادر خود را در چنین سن جوانی پس از آن نیاز به راه رفتن در پشت تابوت او را با جهان ، مهم نیست که چقدر هری و ویلیام عشق همسران خود نه زن می تواند واقعا می دانید چه این احساس.’

The claim comes after extracts from a biography of Prince Harry and Meghan Markle, unearthed revelations about the relationship between brothers Harry and William (pictured in 1992)

این ادعا پس از عصاره از بیوگرافی پرنس هری, و Meghan Markle, کشف آیات در مورد رابطه بین برادران هری و ویلیام (تصویر در سال 1992)

با وجود این مورتون ادعا می کند که هری اقدامات او را ساخته اند به نظر می رسد حتی بیشتر شبیه مادرش.

با استفاده از یک فوتبال قیاس مورتون گفت که خانواده سلطنتی بازدید پرنس هری, Meghan Markle و پرنسس دایانا به عنوان قهرمانی بازیکنان زمانی که آنها اعتقاد خود را به مستحق لیگ قهرمانان.

به این دلیل با وجود ناامیدی دیانا را درک هری تمایل به تقسیم از خانواده سلطنتی, مورتون گفت.

او همچنین توضیح داده Meghan به عنوان کیت بدترین کابوس در مبارزه برای کانون توجه است.

دیگر ادعا می کند که در پیدا کردن آزادی بیوگرافی شامل هری پاتر و شاهزاده نام تجاری برادر خود را یک “snob” پس از ویلیام به او هشدار را به همه چیز آهسته با Meghan Markle.

دوک کمبریج گفت هری نیست به عجله این ” و ” را به عنوان زمان زیادی به عنوان شما نیاز به رسیدن به می دانم که این دختر را در میان ترس برادر کوچکتر شد ‘blindsided توسط lust’ برای بازیگر آمریکایی است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.net