Deval پاتریک دیر شروع به استفاده از 2020 نژاد, قطره

سابق رژیم صهیونیستی. Deval پاتریک ماساچوست کاهش یافته دموکراتیک ریاست جمهوری در روز چهارشنبه تنها سه ماه پس از ورود به آن پایان دادن به یک تاریخ و زمان آخرین دقیقه مبارزات انتخاباتی که به نظر می رسید به محو شد تقریبا به عنوان به زودی به عنوان آن را آغاز کرده بود.

آقای پاتریک امیدوار به جذب نمایندگان در همسایه ایالت نیوهمشایر و به حک کردن دور معاون رئیس جمهور سابق آمده است. حمایت در میان رای دهندگان سیاه در کارولینای جنوبی است. اما در حالی که آقای بایدن دهکدهای از دست داد حمایت از آقای پاتریک به دست آوردن نیست ، در نیوهمپشایر اولیه روز سه شنبه او موفق به دریافت کمتر از 0.5 درصد از آرا.

“من معتقد بودم و هنوز هم معتقدم که ما تا به حال یک مورد قوی را برای اینکه قادر به ارائه نتایج بهتر او گفت:” در یک پیام به هواداران است. “اما رای گیری در نیوهمپشایر شب گذشته بود به اندازه کافی برای ما به ایجاد عملی باد در مبارزات انتخاباتی را برای رفتن به دور بعدی رای گیری.”

آقای پاتریک سوم نامزد برای پایان دادن به مبارزات انتخاباتی خود پس از نیوهمپشایر اولیه زیر کارآفرین اندرو یانگ و سناتور مایکل بنت کلرادو هر دو آنها کاهش یافته و از اواخر سه شنبه شب.

در کارولینای جنوبی, محلی دموکراتیک گفته است که در حالی که آقای پاتریک حال ایجاد شور و شوق در میان برخی از سیاه و سفید دموکرات های که به یاد او به عنوان سیاه و سفید دوم انتخاب فرماندار در تاریخ, او تا به حال کمی به رسمیت شناختن نام در میان رای دهندگان جوان.

و در معني شکست او شکست خورده به یک نقطه امن در انتخابات در میشیگان که نگه اولیه آن در مارس 10 خواهد شد و یک کلید میدان نبرد اگر مسابقه مردد است پس از سوپر جمعه, یک هفته پیش از آن. میشیگان اداره از انتخابات به این نتیجه رسیدند که آقای پاتریک وارد شده بود در این مسابقه خیلی دیر شود به طور خودکار شامل در انتخابات و تلاش های حامیان او برای جمع آوری امضا به اندازه کافی کاهش یافته بود ،

خروج از آقای پاتریک که یک بار به عنوان دستیار دادستان کل برای حقوق مدنی برگ فقط یک نفر از رنگ نماینده Tulsi Gabbard هاوایی در حال اجرا در یک جامعه ابتدایی که شروع به عنوان متنوع ترین در تاریخ است.

که در حال اجرا برای رئیس جمهور در سال 2020?

زمینه دموکراتیک ریاست جمهوری نامزد شده است در طول تاریخ بزرگ است. در اینجا چه کسی است و چه کسی است.

آقای پاتریک شروع مبارزات انتخاباتی خود در Nov. 14 معکوس تصمیم خود را یک سال زودتر به اجرا نمی. در آن زمان او وارد نامزدهای دیگر به شروع به سر. چهار بحث در حال حاضر به تصویب رسید.

او خود را به عنوان نامزد بهترین راه حل مناسب برای متحد کردن میانه رو و ترقی خواهان در میان نگرانی که هیچ یک از رقبای در حال حاضر در این زمینه خواهد بود قادر به ایجاد یک ائتلاف قادر به شکست دادن رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن. خود را از بیخ و بن سخنرانی کشید و از او قانع کننده داستان زندگی — او در فقر در شیکاگو سمت جنوب قبل از صعود به رده های بالای کسب و کار و سیاست است.

اما آقای پاتریک هم به مبارزه با برخی از پتانسیل چمدان با توجه به رشد فزاينده جنبش در حزب دموکرات است که عمیقا مشکوک از کسب و کار. کار خود را شامل موقعیت به عنوان شرکت مشاور در Texaco و اخیرا به عنوان مدیر عامل در Bain Capital یک شرکت سهام خصوصی.

و بر خلاف Michael R. بلومبرگ میلیاردر شهردار سابق شهر نیویورک بود که آن هم دیر شروع به استفاده از این مسابقه آقای پاتریک را به اندازه کافی از ثروت شخصی برای تامین مالی انتخاباتی خود را. نیز وجود دارد شواهد کمی وجود دارد که او تا به حال یک اهدا کننده پایه به اندازه کافی بزرگ را برای سه ماه از دست داد صندوق جمع آوری.

در پیام خود به هواداران در روز چهارشنبه آقای پاتریک ابراز سوزش در تمرکز در زمان مبارزات انتخاباتی خود.

“بسیاری در رسانه ها اشاره کرده اند که من وارد نژاد ‘دیر’,” او گفت:. “به عنوان یک مستقیم و محدود کردن نتیجه من ملاقات بسیاری از مردم در کمپین بلیزرز که ضجه و زاری کردن که چگونه آنها آرزو من تا به حال وارد این مسابقه هر چه زودتر. که من امیدوارم که شما می دانید که من وارد این مسابقه زمانی که من می توانم و نه یک لحظه قبل از اینکه من باید. از همه مهمتر من وارد مسابقه ماه قبل از هر کسی که تا به حال بازیگران یک رای است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im