با وجود سرسام آور مرگ و میر, n. y. شیوع می تواند کاهش

نیویورک کانون جهانی coronavirus شیوع شروع به نشان می دهد که اولین نشانه های کنترل بحران: آن سرسام آور مرگ و بستری شدن نرخ شروع به ایجاد ثبات با توجه به آمار و ارقام منتشر شده توسط رژیم صهیونیستی است. Andrew M. کومو در روز دوشنبه.

اما قابل توجه, توجه داشته باشید از احتیاط خوش بینانه آقای کومو هشدار داد که دولت, پیشرفت تنها در صورتی می تواند ادامه نیویورک بود و کسانی که در سراسر جهان نگهداری می شود یک حس نظم و انضباط و سرکوب طبیعی خود را ضربه به جمع آوری در پارک ها و یا در خیابان ها به خصوص به عنوان بهار آب و هوا شروع به بهبود است.

“ما را بی پروا” آقای کومو گفت: در اخبار روزانه توجیهی “شما ببینید این اعداد تا دوباره.”

فرماندار مخلوط ارزیابی آمد به همه گیر وارد دوم آن ماه و نزدیک شدن چه مقامات فدرال به نام یک لحظه بسیار مهم برای تعیین آینده آن است. این seesawing طبیعت از بحران آشکار بود در این واقعیت است که بازار سهام تا به حال یکی از بزرگترین تظاهرات از سال روز دوشنبه با S&P 500 بسته شدن تا 7 درصد حتی به عنوان مرگ و میر در ایالات متحده پیشی گرفته 10,000.

در سراسر کشور بسیاری از ایالت ها هنوز گزارش هشدار دهنده را افزایش می دهد در مواردی که زور زدن بیمارستان. مقامات فدرال که ذکر شده پیش بینی ها نشان می دهد که این ویروس می تواند در نهایت کشتن بیش از 100 ، 000 نفر در سراسر کشور هشدار داد که در چند روز آینده می تواند به یک رنگ پریده چشم انداز مثبت در تعداد مرگ و میر و عفونت.

در فلوریدا ایندیانا و لوئیزیانا تعداد مرگ و میر نسبت به این ویروس بیش از دو برابر در یک هفته. مرگ در لوئیزیانا که پیشی 500 را غرق خانه های مراسم تشییع جنازه و رژیم صهیونیستی است. جان ادم ادواردز گفت: دولت می تواند اجرا از هواکش به عنوان به زودی به عنوان این هفته است.

در همان زمان او اشاره کرد که روزانه بستری شدن در بیمارستان شد پایین. “این زمان برای تبدیل شدن به سهل انگاری و سهولت” آقای ادواردز گفت.

نیز وجود داشته اند نشانه هایی که این وضعیت ممکن است بهبود در سواحل غرب جایی که این ویروس برای اولین بار رسید در ایالات متحده است.

در کالیفرنیا رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom اعلام کرد در روز دوشنبه است که دولت را اهدا 500 دستگاه تهویه مصنوعی به استراتژیک ملی ذخایر مورد استفاده قرار گیرد توسط کشورهای دیگر که در آن وضعیت شديدتر است. کالیفرنیا که تنها یک ماه پیش تا به حال در اکثر موارد تایید شده از این ویروس در کشور در حال حاضر رتبه چهارم موارد با سرعت کندتر از گسترش. فرمانداران ایالت اورگن و واشنگتن همچنین برنامه ریزی برای ارسال هواکش برای استفاده در جاهای دیگر.

“ما در جلسه این لحظه با شفقت” آقای Newsom گفت. “من می دانم که اگر جداول تبدیل شد و ما در حال تجربه یک بیمارستان افزایش, کشورهای دیگر می آیند به ما کمک کند.”

در خارج از ایالات متحده و اروپای غربی رسیده خود را مهم و نقطه عطف در روز دوشنبه: در حالی که تعداد بیماران در این قاره همچنان به صعود نرخ جدید عفونت های دیگر در حال افزایش است.

تغییر به نظر می رسید روشن ترین در اروپا دو بیشتر کتک کشورهای ایتالیا و اسپانیا که در آن روزانه تعداد مرگ و میر شده است در حال اجرا را به صدها و که در آن تعدادی از عفونت است و بالاتر از 100,000.

در جای دیگر در رابطه با این حال تحولات بودند گریمر.

در بریتانیا, نخست وزیر بوریس جانسون منتقل شد به مراقبت های ویژه در شب دوشنبه یک روز پس از بستری در بیمارستان برای coronavirus تست. بریتانیا نیز گزارش داد بیش از 5,900 عفونت های جدید در روز یکشنبه بالاترین تک-بعد مجموع تا کنون.

با تعداد موارد جدید و همچنین افزایش شدت به خصوص در توکیو دولت ژاپن اعلام کرد در روز دوشنبه بود که اعلام وضعیت اضطراری در هفت استان که شامل کشور بزرگترین مراکز جمعیت.

نزدیک به سه ماه به وقوع ژاپن همچنان به رکورد جدید روزانه اوج در تایید عفونت با وزارت بهداشت اعلام 383 بیشتر در روز دوشنبه. ژاپن در مجموع تعداد موارد بیش از دو برابر شده و به 3,654 در هشت روز.

گزارش شد کمک توسط جوزف گلدشتاین, سارا Mervosh, Mitch اسمیت و کارن Yourish.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im