با وجود شواهد پارک رئیس پلیس می گوید: “فوق العاده ای داری استفاده شد در لافایت برخورد

واشنگتن — در مواجهه با نمایندگان مجلس چندین بار با ویدئوها از پارک افسران پلیس در حال پیشروی معترضان و ضرب و شتم خبرنگاران در لافایت مربع در ماه گذشته گرگوری T. موناهان نیروی اقدام رئیس خودداری کرد روز سه شنبه به اذعان درگیری های خشونت آمیز و شهادت دادند که افسران او عمل با “فوق العاده ای داری.”

آقای موناهان و پارک پلیس در حال بررسی برای نقش خود را در تاریخ 1 ژوئن سرکوب تظاهرات در مقابل کاخ سفید طی آن نصب شده افسران پلیس و ماموران ضد شورش پیشرفته بر روی تظاهرکنندگان با فلش نارنجک و گاز اشک آور فقط قبل از اینکه رئیس جمهور تهمت راهپیمایی در سراسر منطقه به مرحله عکس op.

ارتش و گارد ملی افسر نیز شهادت در روز سه شنبه به عنوان بخشی از خانه منابع طبیعی کمیته تحقیق و تفحص از این برخورد گفت: پارک پلیس قرار معترضان به “استفاده بیش از حد از زور است.”

آقای موناهان قانونگذاران گفت که افسران او بودند ملاقات با “خشونت شدید از یک گروه بزرگی از بازیگران بد” و پاسخ “در اطراف محور امنیت عمومی.” اما فشرده بارها و بارها به میدان سخنان خود با شواهد و مدارک دستگیر شده طی این تظاهرات که افسران او حمله معترضان به آقای موناهان demurred.

نماینده مایک لوین دموکرات از کالیفرنیا و همچنین تصویری از معترضان در حال اجرا به دور از پیشبرد افسران پلیس ضد شورش. آن را نشان داد ماموران در چه شد کثیرالانتشار کلیپ حمله به استرالیا اخبار خدمه مشت زدن و ضربه زدن به فیلمبرداری با سپر و ضربه زدن به یک خبرنگار در پشت با یک truncheon به عنوان او دور می زد.

“افسران شما را دیدم در آن کلیپ ها بودند فزاینده در برابر جمعیت و آزار اخبار خدمه بله یا خیر؟” آقای لوین پرسید.

“این ویدئو نشان می دهد در یک لحظه در زمان” آقای موناهان پاسخ داد و اضافه کرد که او نمی خواهد اظهار نظر در مورد اینکه آیا افسران او حمله در جمع خبرنگاران با اشاره به ادامه تحقیقات.

در مثال دیگر نماینده جرد هافمن دموکرات از کالیفرنیا یک بازی ویدئویی منتشر شده توسط واشنگتن پست از افسران پلیس, صدور نامفهوم هشدار به معترضان به حذف پارک و اشتباه معترضان درخواست یکی دیگر آنچه پلیس گفته بود. پرسیده شده توسط آقای هافمن اگر او می تواند بشنود هشدار آقای موناهان شهادت داد که او می تواند.

“شما باید مافوق انسانی شنوا و چون من فکر نمی کنم هیچ یک از ما می تواند آن را بشنود” آقای هافمن پاسخ داد.

آقای موناهان گفت: نیروی خود را نقل مکان مناسب برای سرکوب معترضان در میدان لافایت تماس در قسمت “یکی از خشن ترین تظاهرات که من بخشی از من 23 سال” در پارک پلیس. او در توصیف آنچه که او به نام “بی سابقه و پایدار طبیعت از خشونت و تخریب” است که در آن تظاهر کنندگان lobbed آتش بازی آجر و تخته از چوب در پلیس. او قانونگذاران گفت که 50 از ماموران مجروح شدند در این تظاهرات در مقابل کاخ سفید هر چند او اذعان کرد که یک افسر صدمه شد در تاریخ 1 ژوئن و تا بعد از سرکوب آغاز شد.

“من معتقدم که ایالات متحده پارک پلیس عمل با فوق العاده ای داری در مواجهه با خشونت شدید از یک گروه بزرگی از بازیگران بد” آقای موناهان گفت.

جمهوری خواهان در کمیته متهم دموکرات رهبری یک حزبی بررسی است.

“این جلسه در مورد سیاست و عذرخواهی می کنم به شما و بقیه افسران در ایالات متحده پارک پلیس برای نیاز به تحمل و قدرت سیاسی حمله” نماینده بروس Westerman جمهوری خواه از آرکانزاس گفت: آقای موناهان.

سرلشگر حسن فیروزآبادی ، آدم DeMarco یک جنگ عراق کهنه که در خدمت در منطقه کلمبیا گارد ملی بود و در روی زمین در میدان لافایت در ژوئن 1, همچنین شهادت در شنبه گفتن قانونگذاران که “به هیچ” او “احساس تهدید توسط معترضان یا ارزیابی آنها به خشونت.”

“من از مشاهده آن تظاهرکنندگان — ما شهروندان آمریکایی — مشغول شد در بیان مسالمت آمیز از اول خود را اصلاح حقوق” عمده DeMarco گفت. “در عین حال آنها در معرض یک بی تنش و استفاده بیش از حد از زور است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de