با وجود Coronavirus فدرال کارگران سر به دفتر

واشنگتن — به عنوان coronavirus موارد افزایش در سراسر کشور و اپیدیولوژی اصرار احتیاط دولت فدرال است که به عنوان بازگشت به کار انداختن پیشرفت بیماری همه گیر در یکی از معدود مناطق که در آن تایید عفونت در ادامه به کاهش: پایتخت کشور است.

در وزارت انرژی مقر 20 درصد از کارکنان — احتمالا به عنوان بسیاری از 600 شده اند مجاز به بازگشت تمام یا پاره وقت. داخلی گروه در بیانیه ای گفت: در ماه گذشته است که در آن پیش بینی شده حدود 1000 نفر از کارگران به محض بازگشت روزانه به دفتر اصلی آن در نزدیکی کاخ سفید است.

وزارت دفاع مجاز است تا 80 درصد از نیروی کار خود برای بازگشت به فضاهای اداری که می تواند در نتیجه به عنوان بسیاری از 18,000 کارکنان داخل ساختمان پنتاگون به گفته یک سخنگوی. بسیاری از آنها در حال حاضر وجود دارد.

بخش خصوصی کارفرمایان باقی می ماند مردد برای قرار دادن کارگران به عقب در صندلی خود را. رستوران و نوار صاحبان سراسر کشور در حال بستن درهای خود را دوباره. اما آژانس ستاد در کشور بزرگترین کارفرما به 2.1 میلیون-قوی دولت فدرال در حال گرفتن نشانه خود را از یک بی تاب جمهور تهمت و احضار کارکنان به میز خود است.

“فدرال کارکنان مشغول به کار در کل همه گیر” اورت گفت: Kelley ملی رئیس جمهور آمریکا فدراسیون از دولت کارکنان بزرگترین اتحادیه به نمایندگی از کارگران فدرال در منطقه کلمبیا. “به حرکت آنها را به کار سایت به طوری که دولت می گویند آنها بازگشایی دولت غیر مسئولانه است.”

دولت ها در منطقه سرمایه کمتر از مشتاق در مورد عجله برگشت. Coronavirus موارد در واشنگتن و مریلند و ویرجینیا در حال حاضر برگزاری مداوم اما فقط روز پیش موارد در واشنگتن رد شده بود.

یک پانل از کارشناسان بهداشت عمومی انتخاب و به اطلاع شهردار موریل E. Bowser خود را بازگشایی استراتژی در واشنگتن توصیه می شود در ابتدا دربندی ساختمان های اداری در 25 درصد ظرفیت در آستانه ی برخی از سازمان های فدرال به زودی بیش از. در مارس Gov. رالف نرتهم ویرجینیا رژیم صهیونیستی. لری هوگان مریلند و خانم Bowser خود امضای نامه ای خواستار مغلوب ساختن پیشی جستن دولت را به ادامه تشویق telework برای فدرال نیروی کار به عنوان آنجا که ممکن است.

و بسیاری از کارفرمایان خصوصی در منطقه مانند پایتخت یک, خود را بسته اند به دفاتر غیر ضروری کارگران حداقل تا روز کارگر.

اما فدرال بازگشت-به-دستور کار در حال تغییر است. و است که محلی اپیدیولوژی نگران است.

“شما نمی خواهید به نفی همه از کار سخت است که سی مریلند ویرجینیا مناطق انجام داده اند به منظور کاهش تعداد موارد coronavirus ما در منطقه و سپس بازگشت همه به کار و به طور بالقوه معکوس این روند گفت:” آماندا کستل یک اپيدميولوژی استاد دانشگاه جورج واشنگتن.

چندین سازمان هنوز هم تشویق برخی از telework در حالی که با فشار دادن سرپرستان و مدیران به شناسایی کارکنان را به دفاتر بلافاصله.

آخرین به روز رسانی: جهانی شیوع کروناویروس

به روز شده

  • فدرال نیروی کار در ایالات متحده در حال بازگشت به دفتر تحت متناقض بازگشایی برنامه.
  • کمال نگاه هنوز در نژادی و بی عدالتی از این ویروس در ایالات متحده آمریکا
  • موزه لوور بازگشایی با بطور قابل توجهی کمتر گردشگران است.

وزارت انرژی آغاز شد و این روند در هفته گذشته. با توجه به بازگشت به کار به منظور به دست آمده توسط نیویورک تایمز کارکنان خواسته شود به گزارش گروه دفاتر خواهد شد سوال در مورد flulike علائم و یا تماس با کروناویروس بیماران. این سند می گوید که کارگران را تحت دما نمایش. آن را می گویند که در حالی که ماسک های ارائه شده خواهد بود و کارکنان را تشویق شود اما لازم نیست به آنها را می پوشند.

کارکنان با رزرو اما بدون افزایش عوامل خطر مانند سن یا شرایط از پیش موجود هنوز هم نیاز به بازگشت. کسانی که شنود گذاشته به در آمده می تواند به عنوان کمی به عنوان یک اطلاع هفته برای آماده سازی.

اعتبار…الهام Schukar برای نیویورک تایمز

فراتر از داخلی وزارت واشنگتن مقر, که, تکان دهنده به زندگی, رهبران گروه گفت: “ادارات و دفاتر باید شروع آوردن کارکنان به فضاهای اداری برای بهتر برآوردن نیازهای عملیاتی” با توجه به آژانس کار و سفارشات.

گروه گفت: در آن مشغول به کار بود به ارائه پوشش صورت اما متوقف کوتاه نیاز به آنها را. کارمندان خواسته شد تا به طور داوطلبانه مشاهده علائم جدید بیان اشغال محدودیت در برخی اتاق ها و خواست به پوشیدن ماسک در شلوغ فضاهای اجتماعی که در آن فاصله نمی تواند حفظ شود.

“در I. R. S. ما گفته شد که کارکنان برای رفتن به آینده را به ساختمان هایی که تا به حال تمیز شده است و من و بعد فورا رفت واز یک شماره از گزارش به تازگی که در آن کارکنان رفته اند دوباره به ساختمان بودند که به هیچ وجه تمیز” گفت: تونی Reardon ملی رئیس جمهور از خزانه ملی کارکنان اتحادیه که نشان دهنده 150,000 کارگران فدرال.

“من فکر می کنم کارکنان به سادگی احساس می کنید مانند آژانس نمی مراقبت در مورد آنها را شخصا” آقای Reardon گفت. “آن است که مصرف یک روحیه است که در حال حاضر کم فدرال محیط کار و رانندگی آن را حتی پایین تر است.”

در بازگشت به عملیات عادی بسیاری از آژانس های فدرال را انتخاب کرده اند به دنبال سه فاز بازگشایی طرح برای کارفرمایان گذاشته زیر مغلوب ساختن پیشی جستن دولت “باز کردن امریکا دوباره” دستورالعمل. توصیه های ارائه اطلاعات چند نسبت به آن اتخاذ شده توسط بسیاری متحده اعلام کرد که چهار رویکرد مرحله به مرحله با جراحی بیشتر قوانین و مقررات مختلف برای بخش های کسب و کار از سرگیری عملیات روزانه.

کاخ سفید طرح توصیه کارفرمایان به آغاز بازگشایی در مناطق که در آن coronavirus موارد کاهش یافته است به مدت 14 روز و در آن بيمارستان شده اند غرق شده است. در واشنگتن در منطقه تنها منطقه کلمبیا می تواند ادعا می کنند ادامه داد: پیشرفت است.

فقط در هفته گذشته که روزانه موارد جدید در صدر 50,000 کشور دولت را بالا بیماری های عفونی, متخصص, Dr. Anthony S. Fauci هشدار داد که افزایش در سراسر جنوب و غرب تهدید مناطق که هنوز هم نسبتا امن است.

“هنگامی که شما یک شیوع در یک قسمت از کشور و حتی در دیگر نقاط کشور انجام می دهند به خوبی آنها آسیب پذیر هستند” دکتر Fauci گفت: سنای آمریکا سه شنبه گذشته.

اما به نظر می رسد دولت مصمم. وزارت دفاع که نقل مکان به یک فاز 2 طرح در ژوئن 29 می توانست به 18000 کارکنان خود در پنتاگون صندلی به گفته یک سخنگوی. بخش ورود مجدد راهنمای متحده که تصادفی متوسط نمایش داده خواهد شد و در ورودی همه کارگران باید از پوشیدن پارچه صورت پوشش داخل پنتاگون و تجمعات باید محدود به 50 نفر یا کمتر.

در برنامه ریزی برای کارگران به بازگشت سازمان در حال مرور گاهی متضاد ارشاد از کاخ سفید مراکز کنترل بیماری و پیشگیری از پرسنل مدیریت و دولت و رهبران شهر. نتیجه این است که یک درهم آمیخته از برنامه های.

وزارت امنیت داخلی به عنوان مثال هنوز هم تاکید telework; ایالات متحده خدمات مهاجرت و شهروندی داده است کارکنان گزینه ای برای گسترش کار از خانه به عنوان در اواخر ماه سپتامبر.

“این است که خرید اینترنتی از نداشتن سراسر کشور طرح برای چگونه برای رفتن در مورد این و داشتن استانداردهای خاص است که هر کس به دیدار و پایبندی به” استاد کستل گفت.

بسیاری از آژانس های فدرال کار زمینه دفاتر و پایگاه های ماهواره ای مراکز در سراسر متحده و سرزمین های آنها را وادار به مدیریت بازگشایی در مناطق به طور گسترده ای با شرایط متفاوت است.

وزارت امور خارجه حرکت رو به جلو در ماه ژوئن با فاز 1 دستورالعمل در بخشی به رزومه گذرنامه پردازش در برخی از دفاتر خارج از واشنگتن است. اما چهار نفر از آن خارجی پست های در حال حاضر به طور کامل بازگشایی شد. این گروه کاهش یافته است به می گویند که ماموریت به طور کامل عملیاتی است.

اعتبار…Michael A. McCoy برای نیویورک تایمز

برای دیگر سازمان ها مانند وزارت امور سربازان سابق که در عمل مراکز بهداشتی درمانی و ادارات در تمام 50 ایالت های متحد بازگشایی استراتژی است اما غیر ممکن است.

“یک برنامه ریزی مرکزی راه حل برای از سرگیری منظم عملیات باعث می شود هیچ حس در اینجا به دلیل برخی از مناطق کشور دیگر را به بهبود می یابند در حالی که مناطق دیگر دیده می شود حداقل موارد” Robert L. Wilkie, وزیر امور کهنه سربازان گفت: در بیانیه ای در مه. “به همین دلیل ما در حال اجازه دادن به شرایط محلی تعیین می کند ما گام های بعدی.”

سخنگویان سازمان های مختلف گفت: آنها از نزدیک نظارت های مختلف ژست های گرفته شده توسط ویرجینیا و مریلند که از آن بسیاری از کارکنان فدرال در رفت و آمد است.

روز شنبه, ویرجینیا وارد مرحله نهایی خود را بازگشایی برنامه حتی اجازه می دهد تجمعات تا 250 نفر است. اما سخنگوی والی گفت که این دولت “همچنان به شدت تشویق کارمندان به telework.”

مقامات فدرال به نظر می رسد آماده به چشم پوشی از آن تشویق.

“ما فکر می کنیم این عجله برای بازگشایی بسیار خطرناک” گفت: آقای کلی اتحادیه رئيس جمهور. “سلامت کارکنان باید اولویت شماره 1 از سازمان نمره امتیاز سیاسی برای عجله کارکنان است.”

نگرانی در مورد خطرات مواجهه با کارمندان فدرال شده اند دم برای ماه می باشد. در تاریخ 27 آوریل دموکرات ها در سنا دولتی امور کمیته با ارسال نامه ای به دفتر مدیریت پرسنل و گفت: این دفتر تا به حال داده نشده کارکنان فدرال روشن مشاوره در مورد چگونگی و زمانی که به بازگشت به دفتر کار.

که هنوز هم درست است.

آژانس حفاظت از محیط زیست گفته مقامات بازگشایی مجدد برنامه ها ابداع شده توسط مقامات محلی در هر کشور و همه E. P. A. امکانات و خواهد بود ارزیابی هفتگی توسط آژانس دانشمندان با استفاده از C. D. C. داده است. همانطور که از هفته گذشته در واشنگتن دفتر هنوز در فاز 1 و این سازمان مستقر در نیویورک شروع روند بازگشایی در ژوئن 30.

اما کارگران فدرال اشاره کرد که پس از هر مرحله طول می کشد تنها 14 روز و مرحله سوم و نهایی است که در آن سازمان خواهد شد و انتظار می رود کارکنان برای بازگشت به دفاتر خود را می تواند رخ دهد در ماه اوت اگر روند نزولی ادامه خواهد داد.

“این فقط بیش از حد سریع گفت:” آنتونی Tseng, رئیس جمهور آمریکا, فدراسیون کارکنان دولت محلی 3911 کارگری اتحادیه های کارکنان در E. P. A. نیویورک ،

بازرس کل به صورت E. P. A. اعلام کرد تحقیقات مربوط به چگونه این سازمان انجام شد مغلوب ساختن پیشی جستن دولت بازگشایی برنامه ریزی و اقدامات آن را تا به حال گرفته شده برای محافظت از کارکنان.

“بدون یک واکسن هنوز هم وجود دارد مقدار زیادی از ترس کارکنان” آقای Tseng گفت. “آن را ساخت ما احساس می کنیم در حال موش های آزمایشگاهی.”

Mikayla بوچارد teacherswithapps لارا کثافت و Zolan Kanno-Youngs کمک گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de