Des Moines Register نظرسنجی آیووا Caucusgoers ناگهان کنار گذاشته

DES MOINES — بسیار پیش بینی شده در نظرسنجی آیووا دموکرات منتشر شد دو روز قبل از انتخابات ریاست جمهوری قفقاز بود کنار گذاشتهشدن در شب شنبه به دلیل نگرانی در مورد بی نظمی در روش.

ظاهری مشکل مطرح شده توسط مشاوران به پیت Buttigieg باعث CNN به لغو hourlong ویژه سازمان به انتشار نتایج بررسی های خود را انجام شده با پردازنده Moines ثبت نام کنید.

نتایج برگزار شد که پس از Buttigieg کمپین گفت که یک آیووا حامی دریافت یک نظرسنجی تلفنی از یک اپراتور کار را برای رای گیری عملیات, اما که نام شهردار سابق South Bend, Ind., بود ذکر شده در منوی گزینه.

کتابداری و اطلاع رسانی اسمیت مشاور ارشد به Buttigieg کمپین گفت: آنها به اشتراک گذاری اطلاعات با رسانه ها و سازمان های که انجام تحقیقات داخلی. “ما تحسین سی ان ان و دس Moines ثبت نام برای خود صداقت” او در توییتر نوشت.

نظرسنجی انجام شده توسط تلفن از یک مرکز تماس که در آن اپراتورهای خواندن از یک اسکریپت آماده از اسامی کاندیداها به تعیین این که چه کسی رای دهندگان قصد دارد برای حمایت از. یک اپراتور ظاهرا سینه های بزرگ اندازه فونت در صفحه نمایش کامپیوتر خود, شاید, قطع کردن آقای Buttigieg نام خود را از فهرست گزینه با توجه به دو نفر آشنا با این حادثه که نمی باید اجازه صحبت در مورد آن publicly.

پس از هر تماس تلفنی, لیست اسامی کاندیداها به طور تصادفی reordered بنابراین آقای Buttigieg نشده اند ممکن است منحصر به فرد متاثر از خطای این فرد گفت. اما این نظرسنجی ناظران قادر به تعیین اگر اشتباه بود یک حادثه جدا.

بررسی منتشر شده توسط Des Moines, ثبت نام برای 76 سال در نظر گرفته شده است استاندارد طلا را برای رای گیری در بدنام سخت به پیش بینی دولت است و با دقت تماشا به عنوان یک شاخص اولیه قدرت در قفقاز.

دیوید Chalian, CNN, سیاسی, مدیر گفت:-هوا که سی ان ان و ثبت نام تصمیم “از فراوانی از احتیاط” به انتشار این نظرسنجی پس از شبکه های آموخته شده از یک مشکل بالقوه با راه های بررسی انجام شد.

“آن را آورده بود به سی ان ان توجه در اوایل این شب که کسی که سوال شد برای بررسی مطرح شده موضوع را با چگونه خود را برای مصاحبه انجام شد” آقای Chalian گفت. “ما نمی قادر به تعیین دقیقا چه اتفاقی افتاده است در طول این فرد مصاحبه و ما نمی دانیم که آیا آن را یک حادثه جدا شده.”

این حامی سپس رله آنچه اتفاق افتاده بود به آقای Buttigieg انتخاباتی که تماس J. ان Selzer محترم آیووا مبتنی بر ناظر انتخابات که شرکت انجام نظرسنجی در مورد آن. اما Buttigieg aide که نخواست نامش فاش شود به بحث در مورد یک مکالمه خصوصی گفت: ناظر انتخابات ارائه اطلاعات کمی در مورد چگونه بسیاری از نظرسنجی یک بار آیووا پیشتاز بود به سمت چپ خاموش.

کارول شکارچی اجرایی سردبیر Des Moines, ثبت نام گفت: روزنامه نمی تواند تایید “با اطمینان” است که رای گیری بی نظمی محدود شد به یک جواب.

“این ضروری است که یک آیووا نظرسنجی منتشر شده است که وجود اعتماد به نفس است که اطلاعات را با دقت نشان دهنده مردم آیووا نمایندگان شان نظرات,” او نوشت: در بیانیه ای در این مقاله وب سایت.

مردم آیووا نمایندگان شان به طور معمول نهایی خود را انتخاب اواخر در مبارزات اغلب تصمیم گیری در روز قبل از قفقاز رخ می دهد. اواخر شکستن, طبیعت, دولت, سیاسی, فرهنگ, آشنایی نظرسنجی outsized نفوذ با قدرت به سوخت در آخرین دقیقه افزایش در دولت و یا می توان اولیه نوحه برای داوطلبان مبارزه.

خانم Selzer به نام لغو “قلب wrenching.”

“از آنجا که از ستارگان اعتبار سنجی و آرزو می کنم همیشه فکر می کردم که راه قلب wrenching تصمیم گیری ساخته شده بود و نه به انتشار نظرسنجی” او در بیانیه ای گفت در شب شنبه. “این تصمیم با بالاترین یکپارچگی در ذهن داشته باشند.”

بررسی های اخیر نشان داده اند یک مایع نژاد با سناتور برنی ساندرز به دست آوردن شتاب به عنوان دیگر نامزدهای دنباله دار, از پشت.

نظرسنجی برنامه ریزی شده بود منتشر می شود به عنوان نامزدهای شد ساخت فشار نهایی نسبت به روز دوشنبه قفقاز, ابتدای نامزدی روند انتخاب نامزد دموکرات. نامزدهای crisscrossed دولت شنبه چند تا از آنها را با هدف قرار دادن آقای ساندرز بود که پیشرو در آخرین ثبت نام نظرسنجی چند هفته پیش و همچنین به تازگی در صدر نیویورک تایمز/سینا کالج نظرسنجی هفته گذشته است.

هنر Cullen, ویرایشگر, طوفان دریاچه بار و از چهره های برجسته در آیووا رسانه های خبری گفت که او حسادت نیست این مقاله تصمیم به لغو یک نظرسنجی که توسط یک ملی کارت برای انتشار. اما او با تمجید از ثبت نام ویراستاران برای ساخت یک تصمیم دشوار به نام روزنامه نگاری صداقت.

“من امیدوارم که مردم درک کنند که آنها چسبیده به دقت و آن را افزایش می دهد و موقعیت خود را و است که مردم نمی رفتن آجیل در توییتر و آنها را به سطل زباله” آقای کالن گفت. “آنها فقط نیاز ندارد و آیووا نمی کند به آن نیاز دارید.”

حداقل یک نامزد بلافاصله به دنبال بهره برداری از این عدم قطعیت ناشی از اوراق نظرسنجی. با در نظر گرفتن مرحله در Des Moines سالن رقص هتل اندرو یانگ گفت: مخاطبان با خال خال سیاه و سفید “ریاضی” کلاه که ناگهانی لغو کرده بود سوخت تمام شیوه ای از شایعات.

و سپس او به اشتراک گذاشته شده یکی از آنها است.

“آنها گفتند که در حال انتشار آن است و ما مانند” چه اتفاقی افتاد ؟ چه اتفاقی افتاده است؟'” آقای یانگ گفت: “یکی از این شایعات که ما بدست این است که ما واقعا به خوبی در این نظرسنجی.”

الکساندر سوختگی کمک گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>