Dershowitz: مغلوب ساختن پیشی جستن را نمی توان استیضاح به دلیل به اعتقاد او خود گشتند است که در جهت منافع ملی

بازنشسته دانشگاه هاروارد استاد حقوق Alan Dershowitz استدلال رئیس جمهور در مغلوب ساختن پیشی جستن استیضاح محاکمه جمعه که رئیس جمهور تقاضا برای اوکراین به منظور بررسی سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن — یک نامزد پیشرو به مخالفت با او را در انتخابات ریاست جمهوری — یک impeachable جرم به دلیل تهمت بود اقدام بر این باور است که او گشتند است که “در جهت منافع عمومی است.”

“اگر یک رئیس جمهور می کند چیزی که او معتقد است که کمک خواهد کرد که او منتخب در راستای منافع عمومی است که نمی توان این نوع از عوض است که در نتیجه در یک استیضاح,” Dershowitz گفت: در پاسخ به سناتور. تد کروز سناتور تگزاس در برای اولین بار از دو روز که در طی آن مخالف تیم حقوقی پاسخ کتبی به پرسش های سناتورها.

کروز بود پرسید: “به عنوان یک ماده قانون, مهم نیست اگر بود بجای?”

مغلوب ساختن پیشی جستن بارها رد وجود یک بجای خود در ارتباط با اوکراین, اما دفاع دچار ضربه با افشای که سابق مشاور امنیت ملی جان بولتون است و شواهد دست اول است که رئیس جمهور در نظر گرفته شده که دقیقا. بر این اساس وکلای او منتقل شده به این استدلال که حتی اگر یکی از آن نمی رود به سطح یک impeachable جرم.

اما Dershowitz استدلال به نظر می رسید به خوبی فراتر از آن ادعا که یک رئیس جمهور است که به عنوان اقدام خواهد کرد که پیشرفت خود را از انتخاب مجدد شانس بر اساس باور خود که آن را برای همیشه از این کشور — به عنوان آبراهام لینکلن را در سال 1864 سفارش که سربازان از ایندیانا داده می شود ترک به بازگشت به خانه به رای دادن در انتخابات برای حفظ دولت در دست جمهوریخواه.

Dershowitz ارائه سناریو فرضی از یک دموکرات رئیس جمهور ارائه بجای کمک به حل نزاع اسرائیلی-فلسطینی — دیرینه هدف از سیاست خارجی آمریکا است که اگر موفق نیز تقویت خود و یا انتخاب مجدد چشم انداز.

رئیس جمهور وکیل و مکرر مدافع در فاکس نیوز که با این وجود می گوید: او نمی او رای مخالف بسیاری از سیاست های خود — و نه آدرس این واقعیت است که در (گفته می شود) خودداری از کمک نظامی به اوکراین در ازای انتخاباتی کمک مغلوب ساختن پیشی جستن در واقع اقدام علیه سیاست رسمی ایالات متحده که برای کمک به آن کشور در جنگ خود با روسیه است.

“ما ممکن است استدلال می کنند آن را در جهت منافع ملی خاص رئیس جمهور به رای,” Dershowitz گفت: سنا “اما آن را به impeachable شما را تشخیص که او ساخته شده یک تصمیم صرفا بر اساس به عنوان خانه مدیران قرار داده و آن را فاسد مى شود.”

وی افزود: “این بسیار خطرناک است که سعی کنید به psychoanalyze یک رئیس جمهور به سعی کنید به پیچیدگیهای ذهن انسان. همه مخلوط انگیزه.”

“[Dershowitz] فقط استدلال کرد که یک رئیس جمهور که معتقد است تنها او می تواند رفع آن — که فکر می کند و انتخاب مجدد او حیاتی است به ملت — را نمی توان استیضاح برای سوء استفاده از قدرت و فساد در انتخابات آینده به نفع خود به دلیل تعریف او انجام آنچه او فکر می کند بهترین ها را برای کشور!!” توییتی لورنس قبیله یک دانشگاه هاروارد استاد حقوق و قانون اساسی محقق است که غالبا در تقابل با Dershowitz.

“پذیرش این استدلال را ما در یک مسیر کوتاه به سمت دیکتاتوری خیرخواه و یا در غیر این صورت. آن را ناسازگار با دولت و مردم” قبیله اضافه شده است. “این دولت توسط egomania.”

با در نظر گرفتن استدلال به برهان آگهی خلف اقیانوس اطلس مجله آدم Serwer در توییتر نوشت: “اگر رئیس جمهور قطره بمب های هسته ای در نیویورک و کالیفرنیا برای خنثی کردن انتخاباتی خود رای زیرا او معتقد است که در جهت منافع ملی است impeachable با توجه به Alan Dershowitz.”

“رئیس جمهور وکلا استدلال می کند که اگر رئیس جمهور دستور داد در انتخابات خود را حریف دستگیر که خوب خواهد بود چرا که او به دنبال منافع ملی به منظور انتخاب مجدد,” MSNBC کریس هیز توییتی. “فقط برای اینکه روشن این است که اجتناب ناپذیر فرمت منطقی از Dershowitz استدلال.”

در پاسخ به پیگیری سوال از رهبر حزب دموکرات مجلس سنا چاک شومر آدام شیف سرب استیضاح مدیر برای آمریکا مقابله با فرضی از خود: اگر چه در سال 2011 باراک اوباما رئیس جمهور روسیه خواسته بود برای راه اندازی یک بررسی به میت رامنی خود را جمهوری خواه را در انتخابات سال 2012 در ازای نظامی آمریکا کمک?

“آیا هر یک از ما هر گونه سوال است که باراک اوباما خواهد بود استیضاح برای این نوع از تقلب?” شیف پرسید. “ما واقعا آماده به می گویند که خواهد بود خوب است؟”

“همه نشخوار جوانب مثبت نیست همان” شیف اضافه شده است. “برخی مشروع هستند و بعضی از آنها فاسد است. شما لازم نیست که به یک ذهن خواننده را به کشف کردن که در آن. برای یک چیز, شما می توانید درخواست جان بولتون.”

بیشتر بخوانید از اخبار یاهو:

  • مغلوب ساختن پیشی جستن در تلاش به شهادت می گوید بولتون را شروع کرده اند ‘جنگ جهانی شش’

  • بولتون کتاب بمب: آنچه در آن به معنی برای استیضاح

  • مغلوب ساختن پیشی جستن وکیل می گوید بولتون شهادت را بدون تفاوت حتی اگر کتاب درست است

  • در پی Bolton, کتاب, اخبار, کاخ سفید متحدان گویند تهمت وکلا bungled دفاع

  • یاهو نظرسنجی: اکثریت رای دهندگان می خواهند سنا به تماس جدید استیضاح شاهد

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>