درک چوین گرفته شده را بازداشت و پس از جورج فلوید مرگ


مینیاپولیس پلیس درک چوین است تصویر خود را در mugshot و وثیقه است در $500,000 به عنوان او به اتهام قتل جورج فلوید و شکایت کیفری نشان می دهد که او نگه داشته زانو در را گردن برای تقریبا 3 دقیقه پس از او بیهوش شد

  • درک چوین افسر دیده زانو در جورج فلوید گردن در طول بازداشت خود بازداشت شده بود روز جمعه
  • Hennepin County وکیل Mike Freeman گفت: پلیس متهم شده بود با سوم-قتل عمد و غيرعمد
  • شکایت کیفری نشان داد چوین نگه داشته فلوید دوخته به زمین به مدت سه دقیقه پس از او گذشت
  • خانواده وکیل بن Crump خواستار چوین را با اتهام قتل درجه اول
  • چوین mugshot منتشر شد جمعه شب توسط Ramsey County زندان و وثیقه تعیین شد در $500,000
  • می آید پس از مینیاپولیس باقی مانده بود در خرابه های زیر سومین شب از شورش و اعتراض بیش از فلوید مرگ
  • هرج و مرج و تظاهرات همچنین آشکار در سراسر چندین ایالت از جمله نیویورک کلورادو و اوهایو

تبلیغات
Minnesota cop Derek Chauvin is pictured in his mugshot which was released Friday night, following his being charged with George Floyd's murder

مینه سوتا پلیس درک چوین عکس در mugshot خود را که منتشر شده بود جمعه شب پس از شارژ شدن با جورج فلوید قتل

مینیاپولیس پلیس درک چوین شده در تصویر در mugshot خود را پس از بازداشت به قتل جورج فلوید به عنوان شکایت کیفری نشان می دهد که افسر سفید نگه داشته و زانو در را گردن برای تقریبا 3 دقیقه پس از او بیهوش شد و گفت: ‘شما در حال صحبت کردن خوب’ هنگامی که او التماس برای هوا.

چوین را به قید وثیقه تعیین شد در $500,000 با توجه به شکایت کیفری در زمینه 4th قضایی دادگاه بخش از ایالت مینه سوتا.

این سند نشان نمی دهد که آیا وجود دارد هر یک از شرایط تعیین شده برای چوین انتشار و یا اگر او در حال حاضر به قید وثیقه.

منظور از بازداشت جعبه چک بود چون چوین که mugshot منتشر شد شب جمعه بود نه دستور بازداشت یا بازگردانده شدند.

Hennepin County وکیل Mike Freeman اعلام کرد چوین را بازداشت گرفته شده توسط دولت محققان در بعد از ظهر جمعه بود و متهم سوم-قتل عمد و غيرعمد زیر را در سراسر کشور تظاهرات و شورش خواستار سفید افسر بازداشت.

اتهامات آمده یک روز پس از, دادستان هشدار داده بود وجود دارد ‘شواهدی وجود دارد که پشتیبانی نمی کند اتهامات جنایی’ در این مورد گفت: آنها نیاز به اثبات چوین استفاده کرده بودند ‘بیش از حد’ اجرا در Floyd.

یک شکایت کیفری روز جمعه نور در لحظات منتهی به Floyd مرگ آشکار او “غیر پاسخگو” برای تقریبا سه دقیقه قبل از Chavin منتشر شد او را از زیر زانو خود را.

‘متهم کرده بود زانو خود را در Mr فلوید گردن به مدت هشت دقیقه و 46 ثانیه در کل. دو دقیقه و 53 ثانیه از این بود که پس از آقای فلوید بود و غیر پاسخگو,’ گزارش متحده است.

آن را یادداشت افسران پلیس آموزش دیده است که این مقدار از زمان خویشتن داری در یک مظنون در این موقعیت است که در ” ذاتا خطرناک است.’

اما, اولیه کالبد شکافی پیدا نکردم شواهد ‘پس از سانحه آسفیکسی یا اختناق” و فلوید اند از مهار و همچنین از شرایط بهداشتی اساسی.

George Floyd, a 46-year-old black man, died on Memorial Day as he was arrested by four police officers over allegedly trying to buy cigarettes with a counterfeit $20 bill

He was seen in a video pleading that he couldn't breathe as white officer Derek Chauvin pressed his knee against his neck

جورج فلوید 46 ساله ایرانی درگذشت و در روز یادبود او دستگیر شد و چهار پلیس به اتهام تلاش برای خرید سیگار با تقلبی $20 bill. او دیده می شد در یک ویدیو شفاعت است که او نمی تواند نفس به عنوان افسر سفید پوستی درک چوین فشرده زانو خود را در برابر او گردن

Protests broke out outside a home owned by fired officer Derek Chavin in Windermere, Florida on Friday

تظاهرات شکست خارج از خانه متعلق به اخراج افسر درک Chavin در ویندرمر فلوریدا روز جمعه

Protesters held up signs reading 'Black Lives Matter' and 'Justice for George Floyd' outside Chauvin's home in Florida

معترضان برگزار شد تا نشانه های خواندن ‘Black Lives Matter’ و ‘عدالت برای جورج فلوید’ خارج چوین در فلوریدا

This comes the same day Chauvin has been charged with George Floyd's murder as it's revealed the disgraced cop had knelt on his neck for nearly three minutes after he lost consciousness

این می آید در همان روز چوین متهم شده است با جورج فلوید قتل آن را به عنوان نشان خوار پلیس تا به حال به زانو در گردن او برای نزدیک به سه دقیقه پس از آگاهی او از دست داده

George Floyd's (pictured) heartbroken family have called for the cops to be charged with murder and their lawyer revealed white cop Derek Chauvin knelt on Floyd's neck for a staggering eight minutes during the arrest for forgery

George Floyd

جورج فلوید را (تصویر) دل خانواده نام برای چهار پلیس دخیل در مرگ او به اتهام قتل

شکایت کیفری

گاهشمار رویدادها نشان می دهد که افسران خط و Kueng وارد صحنه شدند برای اولین بار پس از پاسخ به تماس 911 از یک مرد با استفاده از تقلبی $20 bill به خرید کالا از جام غذاهای دلی.

آنها به کارگردانی فلوید خودرو در اطراف گوشه ای از فروشگاه که در آن فلوید بود نشسته در صندلی راننده یک مرد نشسته در صندلی مسافر و یک زن در صندلی عقب شکایت متحده است.

این جزئیات است که خط کشیده تفنگ خود را در Floyd قبل از قرار دادن آن دور زمانی که فلوید خود را نشان داد دست خالی بر روی فرمان ماشین.

لین سپس کشیده فلوید از ماشین و دستبند او را. در این شکایت آمده است که فلوید ‘به طور فعال در برابر’ که دست به دستبند, اما پس از آن شد سازگار و رفت با پلیس به سمت پیاده رو جایی که او نشسته به مدت دو دقیقه و در حال گفتگو با او.

خط و Kueng پس از آن سعی کردم به راه رفتن فلوید به تیم ملی خود ماشین اما فلوید ‘سفت تا به زمین افتاد و گفت: ماموران او claustrophobic’ شکایت می گوید.

چوین و Thoa وارد صحنه شدند و چهار افسر سعی کنید فلوید به تیم ملی این ایالت اضافه کرد که فلوید ‘با تلاش ماموران توسط عمدا سقوط و گفت: او که قرار بود در ماشین و امتناع هنوز ایستاده’.

فلوید شروع به گفتن افسران او نمی تواند نفس بکشد در حالی که ایستاده در خارج از خودرو گزارش.

چوین سپس سعی کنید فلوید به سمت مسافر از ماشین قبل از کشیدن او را از ماشین لحظات بعد.

‘My. فلوید رفت و به زمین رو به پایین و هنوز هم دستبند. Kueng برگزار شد آقای فلوید را به عقب و لین برگزار شد ، متهم با قرار زانو چپ خود را در منطقه از آقای فلوید سر و گردن’ آن را می خواند.

فلوید شنیده است گفت: “من نمی توانم نفس بکشم’, ‘مادر’ و ‘لطفا’ چند بار اما چوین, Kueng و لین حفظ مواضع خود را در بدن او و به او بگویید که شما در حال صحبت کردن خوب’ این گزارش اشاره می کند.

لین پس از آن نشان می دهد نورد فلوید را بر روی خود را طرف اما چوین می گوید: “هیچ اقامت قرار داده که در آن ما او را’.

‘افسر لین گفت:” من نگران هستم در مورد هیجان زده هذیان یا هر چیز دیگری.’ متهم گفت: “به همین دلیل ما او را در معده خود را.’ هیچ یک از این سه افسر نقل مکان کرد و از مواضع خود’ این گزارش می افزاید:.

فلوید پس از آن متوقف می شود در حال حرکت در 8:24:24 و در 8:25:31 او به نظر می رسد برای جلوگیری از تنفس و صحبت به آن اشاره می کند.

لین بار دیگر نشان می دهد نورد فلوید بر روی سمت خود اما هیچ کدام از پلیس حرکت و موقعیت. Kueng بررسی راست خود مچ دست به صورت یک پالس و گفت: “من می توانم پیدا کردن یک” اما همه افسران حفظ موقعیت خود را, این گزارش می افزاید:.

چوین در نهایت منتقل زانو خود را از فلوید گردن در 8:27:24 و او را بردند و در یک آمبولانس 8 دقیقه و 46 ثانیه پس از او برای اولین بار برگزار شد و آن را بر گردن او و دو دقیقه و 53 ثانیه پس از فلوید شد بی, شکایت متحده است.

تبلیغات

فریمن در جمعه برجسته ‘فوق العاده سرعت در شارژ مورد فقط چهار روز پس از فلوید درگذشت بلکه در دفاع از خود در برابر سوال در مورد اینکه چرا این اتفاق هر چه زودتر.

به عنوان برای سه تن دیگر از افسران که از کار اخراج شدند در کنار چوین بیش فلوید مرگ – J الکساندر Kueng توماس خط و Tou Thao – فریمن گفت: تحقیقات در حال انجام است و دادستان تصمیم به تمرکز بر روی “خطرناک ترین مجرم’.

شکایت کیفری جزئیات حوادث منجر به Floyd مرگ و میسازد از اتهامات عنوان شده است که در نهایت آورده شده است در برابر چوین پس از چهار روز از فوران خشم که قاتل مشکوک می تواند پیاده روی رایگان.

این نشان می دهد که فلوید متوقف شده بود مبارزه تحت گرفتن از افسران برای بیش از یک دقیقه قبل از او و پس از آن متوقف صحبت کردن و تنفس.

پس از آن بود که دو دقیقه بعد که چوین در نهایت منتقل زانو خود را از فلوید گردن.

در یک نقطه زمانی که فلوید بود و هنوز هم صحبت کردن و تنفس یکی از افسران دیگر پیشنهاد حرکت فلوید به موقعیت های مختلف اما چوین خودداری از گفتن آنها را آنها ‘مسافران’, شکایت متحده است.

آن را نیز می گوید که پس از فلوید گذشت, یکی از ماموران بررسی می شود و هیچ پالس اما هنوز هیچ یک از این سه افسر نگه داشتن او را پایین چوین خط و Kueng – نقل مکان کرد و از مواضع خود سنجاق او را به طبقه یا شروع به او کمک های پزشکی.

به اتهام قتل متحده که چوین باعث فلوید مرگ ‘با ارتکاب یک عمل برجسته خطرناک به دیگران و evincing یک فاسد ذهن را بدون توجه به زندگی انسان’.

چوین همچنین چهره های درجه دوم اتهام قتل نفس با استناد به که خود را “مقصر سهل انگاری’ منجر به Floyd مرگ است.

نتایج اولیه کالبد شکافی یافت ‘هیچ یافته های فیزیکی است که پشتیبانی از تشخیص پس از سانحه آسفیکسی یا اختناق و که فلوید حال اساسی شرایط بهداشتی از جمله ‘بیماری عروق کرونر و بیماری قلبی فشار خون بالا’.

نتیجه آن که فلوید درگذشت از ترکیب اثرات’ او ‘در حال مهار توسط پلیس خود را در زمینه شرایط بهداشتی و هر بالقوه باده در سیستم خود را’.

چوین چهره تا 35 سال در زندان اگر محکوم – 25 سال حبس برای قتل و 10 سال حبس برای قتل نفس.

تماس های در حال حاضر نصب برای سه تن دیگر از افسران به اتهام بیش از فلوید مرگ با معترضان در مینیاپولیس به خیابان ها شعار ‘یکی پایین سه تا رفتن” و ” چهار رو به دنبال اخبار.

در کثیرالانتشار فیلم فلوید دیده می شد بر روی زمین با دست خود دستبند از پشت او را به عنوان چوین دوخته او را به پیاده رو تا زمانی که آگاهی او از دست داده و بعد از آن درگذشت.

فلوید وکیل خانواده بن Crump بود که در میان اولین تماس برای اتهامات جنایی گذاشته می شود در برابر چوین در پی فلوید مرگ گفت: حرکت است ‘خوش آمدید اما سر رسیده و قدم در راه عدالت و خواستار او بود تلاش برای قتل در درجه اول.

Gov Walz called Friday for order to be restored in the streets after the third devastating night of protests Thursday left the city in ruin (above)

Gov Walz به نام جمعه به منظور ترمیم شود در خیابان ها پس از سوم ویرانگر شب از تظاهرات روز شنبه چپ این شهرستان در خراب کردن (بالا)

National Guard on the streets of Minneapolis Friday. Chauvin was taken into custody by state investigators on Friday afternoon and was charged with third-degree murder and manslaughter following nationwide protests and riots demanding the white officer's arrest

گارد ملی در خیابان مینیاپولیس جمعه. چوین را بازداشت گرفته شده توسط دولت محققان در بعد از ظهر جمعه بود و متهم سوم-قتل عمد و غيرعمد زیر را در سراسر کشور تظاهرات و شورش خواستار سفید افسر بازداشت

A member of the National Guard patrols near a burned out building on the fourth day of protests in Minneapolis

یک عضو گارد ملی گشت زنی در نزدیکی سوخته ساختمان در چهارمین روز از اعتراضات در مینیاپولیس

A criminal complaint on Friday shed light on the moments leading up to Floyd's death, revealing he was 'non-responsive' for almost three minutes before Chavin released him from under his knee

یک شکایت کیفری روز جمعه نور در لحظات منتهی به Floyd مرگ آشکار او “غیر پاسخگو” برای تقریبا سه دقیقه قبل از Chavin منتشر شد او را از زیر زانو

تیراندازی مرگبار و طرح دعوی در دادگاه برای نیروی بیش از حد: آنچه ما در مورد چهار افسران اخراج برای جورج فلوید بازداشت

درک چوین

In 2006 Derek Chauvin (pictured), 44, was one of six officers connected to the death of Wayne Reyes

در سال 2006 درک چوین (تصویر), 44, یکی از شش افسران متصل به مرگ Wayne ریس

سفید افسر پلیس که به زانو در جورج فلوید گردن شده است و بررسی بیش از سه تیراندازی پلیس و کشنده اتومبیل چیس.

در سال 2006 درک چوین, 44, یکی از شش افسران متصل به مرگ Wayne ریس.

ریس 42 کشته شد توسط ماموران پس از گفته کشیدن یک تفنگ ساچمهای در شش پلیس که شامل چوین.

همچنین در آن سال او به نام واصل طرح دعوی در دادگاه توسط یک زندانی در مینه سوتا Correctional Facility. مورد اخراج شد در سال 2007.

دو سال بعد چوین مورد بررسی قرار گرفت برای نقش خود در سال 2008 عکسبرداری از ایرا Latrell Toles در طول یک حمله های داخلی تماس بگیرید.

Toles زخمی شده بود بعد از پلیس گفت: او رفت و برای یک افسر اسلحه و چوین او را به گلوله بست.

که در همان سال چوین تحویل داده شد یک مدال شجاعت برای ‘پاسخ خود را در یک حادثه مربوط به یک مرد مسلح به یک تفنگ.’

اما در سال 2011 23 ساله Leroy مارتینز گلوله قرار گرفت و مجروح طی یک تعقیب و گریز داده شده توسط افسران از جمله چوین.

چوین دستگیر شد دوشنبه – چهار روز پس از فلوید مرگ – و به اتهام قتل درجه سوم و قتل نفس.

Tou Thao

Tou Thao (pictured), was part of a $25,000 out of court settlement after being sued for using excessive force in 2017

Tou Thao (تصویر) بخشی از $25,000 در خارج از دادگاه حل و فصل پس از شکایت کرد برای استفاده از نیروی بیش از حد در سال 2017

Tou Thao, بخشی از $25,000 در خارج از دادگاه حل و فصل پس از شکایت کرد برای استفاده از نیروی بیش از حد در سال 2017.

طرح دعوی در دادگاه به دست آمده توسط DailyMail.com نشان می دهد Thao بود شکایت کرد برای استفاده از نیروی بیش از حد در بازداشت جایی که او متهم شد که با مشت و لگد و یک دستبند مشکوک ‘تا زمانی که دندان های خود را شکست’.

باقی مانده دو افسر شناخته شده به عنوان توماس خط و J الکساندر Kueng.

هر دو بنا به گزارش پلیس تازه کار که هنوز در دوره وابسته به التزام.

Thao خط و Kueng در حال حاضر نیست چهره اتهامات عنوان شده علیه.

“ما انتظار یک قتل درجه اول مسئول است. ما می خواهیم یک قتل درجه اول مسئول است. و ما می خواهیم برای دیدن دیگر افسران بازداشت’ Crump در بیانیه ای گفت.

‘ما از مقامات به تجدید نظر از اتهامات عنوان شده برای منعکس کردن درست رفتار این افسر. درد است که جامعه احساس می کند بیش از این قتل و آنچه در آن منعکس کننده در مورد درمان مردم سیاه در امریکا خام و ریختن بر روی خیابان ها در سراسر امریکا است.

‘در حالی که این حق است و لازم است ما نیاز شهر مینیاپولیس – و شهرستانها در سراسر کشور – برای رفع این سیاست ها و کمبود آموزش است که اجازه این قتل غیر قانونی – و بسیاری دیگر – رخ می دهد.’

مینیاپولیس شهردار یعقوب فری که علنا خواستار چوین بازداشت در اوایل این هفته به نام تصمیم به او اتهام خواندن یک گام اول است.’

‘به صورت سیاه و سفید ما جامعه که برای قرن ها شده است مجبور به تحمل بی عدالتی در جهان به سادگی تمایلی به درست یا آن را تصدیق: من می دانم که هر چه امیدوارم که شما احساس می کنید امروز خو با شک و تردید و صالح خشم,’ فری اضافه شده است.

دادستان کل آمریکا ویلیام Barr در عین حال گفت: او این است که “اعتماد به نفس عدالت خواهد بود در خدمت’ خواستار ویدئوها از فلوید را مرگ دلخراش برای تماشا و عمیقا نگران کننده است.’

وزارت دادگستری و اف بی آی در حال بررسی این که آیا فدرال حقوق مدنی قوانین شکسته شد.

این اتهامات پس از سه روز از شورش و اعتراض که فوران در سراسر مینیاپولیس – و چندین ایالت خواستار عدالت برای 46 سال فلوید است که در سمت چپ این شهر در خرابه و رهبری ایالت مینه سوتا به بیش از پاسخ.

معترضان شده اند در حال اجرا شایع گذشته سه شب در خشم است که مشکوک غارتگر به ضرب گلوله در خیابان مینیاپولیس حوزه پلیس یورش برده و شعله ور مجموعه و شهر در شعله های آتش به عنوان کسب و کار و فروشگاه ها را غارت کردند و به آتش کشیدند.

در میان ترس است که هرج و مرج در حال ورود به یک چهارم شب, دوقلو شهرهای مینه سوتا تحمیل حکومت شروع 8p.m. امشب در تلاش برای آوردن شورش و تخریب تحت کنترل است.

مینیاپولیس شهردار یعقوب فری اعلام کرد یک شب مقررات منع رفت و آمد قطع نظر از هر کسی دیگر از کارگران ضروری و ایمنی پرسنل از بودن در مکان های عمومی در سراسر شهرستان از 8p.m. از طریق به 6 صبح به وقت محلی و ماندگار برای آخر هفته.

St. Paul شهردار ملوین کارتر به دنبال کت و شلوار با تطبیق سراسر شهر بود منع رفت و آمد او به عنوان اعلام وضعیت اضطراری برای شهرستان پس از 170 کسب و کار نابود شدند که تظاهرات خشونت تبدیل شد پنج شنبه شب.

شهر رزویل – که مرز سهام با هر دو از شهرهای دوقلو – به دنبال خود به اورژانس اعلام و مقررات منع رفت و آمد.

مینه سوتا فرماندار Tim Walz روز جمعه بستری یک شکست تحقیرآمیز’ با اجرای قانون در تلاش برای کنترل جمعیت پنج شنبه شب.

در روز پنج شنبه به عنوان تنش در شهر آب پز تمام روز گارد ملی آغاز شده و قرار دادن در حرکت برنامه به مداخله برای کمک به سازمان های اجرای قانون محلی است که در تلاش برای مقابله با خطر.

اما آنها داده نشده منظور عمل به سرعت به اندازه کافی به گفته مقامات صحبت کرد که در یک کنفرانس مطبوعاتی در روز جمعه و آن را به یک شب از هرج و مرج است که climaxed با سوم پلیس در حوزه تنظیم بودن در آتش است.

رئیس جمهور تهمت و تهدید کرده بود به فرض کنترل’ از مینیاپولیس با مداخله نظامی هشدار ‘اراذل و اوباش’ ‘هنگامی که غارت شروع به تیراندازی شروع می شود در یک صدای جیر جیر که پرچم توسط توییتر برای ‘ستایش خشونت است.’

تهمت سعی در روشن شدن خود را در نظرات زیر چوین بازداشت در یکی دیگر از صدای جیر جیر کرد و گفت او در نظر گرفته شده برای تماس برای صلح در خیابان برای جلوگیری از مرگ و میر.

‘غارت منجر به تیراندازی و به همین دلیل یک مرد به ضرب گلوله کشته شد در مینیاپولیس در شب چهارشنبه و یا نگاهی به آنچه اتفاق افتاده فقط در لوئیزویل با 7 نفر به ضرب گلوله. من نمی خواهم این اتفاق می افتد و این چیزی است که بیان قرار داده و از شب گذشته به معنی….

‘آن صحبت شد به عنوان یک واقعیت و نه به عنوان یک بیانیه است. این بسیار ساده است هیچ کس باید هر گونه مشکل با این دیگر از آن متنفر و کسانی که به دنبال علت مشکل در رسانه های اجتماعی. افتخار حافظه جورج فلوید!’

پیام به دنبال زودتر صدای جیر جیر که در آن تهمت خواست به ‘لغو 230!’ پس از امضای یک فرمان اجرایی روز شنبه به دنبال به غول رسانه های اجتماعی خود و حمایت های حقوقی به طور بالقوه در معرض آنها را به سیل پرونده های حقوقی.

توییتر خواهد پرچم رئیس جمهور آتش زا جیر ساعت پس از اعلام سفارش.

Walz به خبرنگاران گفت: قبل از آن که مغلوب ساختن پیشی جستن توييتها شد ‘نه مفید.

“من صحبت می کنند به رئیس جمهور. که در آن نقطه در زمان در آن فرایند که در آن به من گفت: ما از رفتن به فرض کنترل این و آن را غیر ضروری بود ” او گفت:.

فرماندار Walz گفت: دولت را بیش از پاسخ و خواسته شهروندان برای نشان دادن احترام و عزت به کسانی که رنج می برند.

Minnesota State Patrol officers stood guard blocking access to streets where businesses had been damaged

ایالتی مینه سوتا افسران گشت نگهبانی مسدود کردن دسترسی به خیابان که در آن کسب و کارهای آسیب دیده شده است

A destroyed vehicle is seen above after a third night of looting and protesters setting fires in the city

نابود وسیله نقلیه است که در بالا دیده می شود پس از سومین شب از غارت و معترضان تنظیم آتش سوزی در شهرستان

Devastation: People clean up debris from destroyed businesses - more than 170 businesses have been destroyed

ویرانی: مردم تمیز کردن باقی مانده از تخریب کسب و کار – بیش از 170 کسب و کار نابود شده اند

‘مینیاپولیس و سنت پل در آتش هستند. آتش است که هنوز هم سوختن در خیابان های ما. خاکستر نمادین دهه و نسل درد و از غم و اندوه بی سابقه,’ Walz گفت. ‘در حال حاضر نسل از درد است که تجلی خود را در مقابل جهان و جهان است.’

فرماندار ذکر شده تماس او از دریافت یک سناتور ایالت که در توصیف منطقه ‘در آتش نشانی بدون هیچ آتش نشانان بدون کنترل اجتماعی و ترکیبات قفل در خانه تعجب آنچه که آنها می رویم به انجام. که یک شکست تحقیرآمیز است که می تواند اتفاق می افتد.’

“ما باید برای برقراری نظم…قبل از ما به نوبه خود به جایی که ما باید هزینه های انرژی ما – مطمئن شوید که در خدمت عدالت است” او گفت:.

‘ما نمی توانیم به غارت و بی مبالاتی است که در ادامه [دیشب].’

خود را به صبح روز بعد از معترضان را به آتش کشیدند یک ایستگاه پلیس که افسران رها شده در سومین شب از خشونت است.

Livestream تصویری نشان داد معترضان وارد ساختمان که در آن عمدا مجموعه آتش سوزی فعال هشدار دهنده دود و آبپاش.

فرماندار مواجه پرسش های دشوار پس از گارد ملی رهبر عمده ژنرال جان جنسن مقصر عدم وضوح در مورد سپاه پاسداران ماموریت برای پاسخ کند.

Walz گفت: دولت در حمایت از نقش و بود که آن را تا به رهبران شهر به اجرا وضعیت.

Walz گفت: از آن آشکار شد که 3 حوزه از دست داده بود که دولت تا به حال به مرحله در آن اتفاق افتاده است در 12:05 صبح درخواست از شهرستانها برای منابع ‘هرگز’ او گفت.

‘شما نمی خواهد که امشب وجود خواهد داشت هیچ فقدان رهبری,’ Walz گفت:

در صبح روز جمعه تقریبا هر ساختمان در منطقه خرید در اطراف رها ایستگاه پلیس شده بود تخریب سوخته و یا غارت.

اعضای گارد ملی در منطقه بودند با چند تن از آنها را به صف, نگه داشتن مردم به دور از ایستگاه پلیس.

ده ها تن از داوطلبان جاروب کردن شیشه های شکسته در کوچه و خیابان انجام آنچه آنها می توانند برای کمک به.

Protesters face off with Minnesota State Police officers on Friday in Minneapolis, Minnesota

معترضان با مینه سوتا امور خارجه افسران پلیس روز جمعه در مینیاپولیس, مینه سوتا,

The criminal complaint against Chauvin details how he pinned down Floyd by his neck for 8 minutes and 46 seconds - 2 minutes and 53 seconds of which Floyd was already 'non-responsive'

شکایت کیفری علیه چوین جزئیات چگونه او دوخته پایین فلوید توسط گردن خود را به مدت 8 دقیقه و 46 ثانیه – 2 دقیقه و 53 ثانیه از آن فلوید بود و در حال حاضر غیر پاسخگو’

Law enforcement officers amassed along Lake Street near Hiawatha Ave. as fires burned after a night of unrest and protests

مأموران اجرای قانون انباشته کنار دریاچه در نزدیکی خیابان Hiawatha Ave. به عنوان آتش سوخته بعد از یک شب از ناآرامی و تظاهرات

Protesters gathered in front of the Third Police Precinct which had to be evacuated by police after it was torched

معترضان با تجمع در مقابل سوم پلیس حوزه است که تا به حال به تخلیه توسط پلیس پس از آن را به آتش کشیدند

The lack of murder charges have sparked protests, looting and riots in Minneapolis across the country. Pictured: Protesters burn the Minneapolis Police Department 3rd Precinct during protests over Floyd's death, May 28

عدم اتهام قتل را برانگیخته تظاهرات غارت و شورش در مینیاپولیس در سراسر کشور است. تصویر: معترضان سوزاندن مینیاپولیس اداره پلیس 3 حوزه در طول تظاهرات بیش از فلوید مرگ May 28

Hennepin County Attorney Mike Freema says the officers don't plan to cooperate with the investigation and have pleaded the fifth amendment

Hennepin County وکیل مایک Freema می گوید ماموران آیا قصد همکاری با این تحقیقات و التماس پنجم متمم

Derek Chauvin, 44, the officer filmed kneeling Floyd's neck during his arrest, is a 19-year veteran of the force who was investigated over a fatal police shooting in 2006

A second officer involved in Monday's arrest, Tou Thao, is said to been part of a $25,000 out of court settlement after being sued for using excessive force in 2017

درک چوین, 44, افسر فیلم برداری زانو فلوید گردن در طول بازداشت خود 19 سال کهنه که نیروی مورد بررسی قرار گرفت بیش از یک کشنده تیراندازی پلیس در سال 2006

ده ها تن از آتش سوزی نیز مجموعه ای در نزدیکی پل که در آن نزدیک به 200 کسب و کارهای آسیب دیده بودند و یا غارت.

اعتراضات در سراسر آمریکا سوخت خشم بیش فلوید مرگ و سال از خشونت علیه آمریکایی های آفریقایی تبار به دست پلیس.

تظاهرکنندگان درگیری با ماموران در نیویورک مسدود و ترافیک در کلمبوس, اوهایو و دنور.

در جنوب کالیفرنیا نه نفر دستگیر شدند و پس از صخره پرتاب شد و در کسب و کار وسایل نقلیه و افسران در طول یک تظاهرات در فنتنا که در آن حدود 100 نفر نقل مکان کرد به بالا و پایین یک شاهراه مسدود و ترافیک.

گاهشمار: جورج فلوید مرگ در دست به مینیاپولیس پلیس جرقه تظاهرات در سراسر کشور

چهار شنبه, مارس 25

تلفن همراه ویدئو نشان می دهد که جورج فلوید, دست به دستبند و دوخته شده به زمین با یک افسر پلیس – Derek چوین – زانو در گردن او برای هشت دقیقه است.

فلوید, 46, شنیده, شفاعت: “من نمی توانم نفس بکشم’ به عنوان او بازداشت چهار پلیس به اتهام استفاده از تقلبی $20 bill در فروشگاه. او بعد از آن درگذشت.

پنج شنبه, مارس 26

The death of Floyd, 46, (pictured) prompted several protests across the country

مرگ فلوید, 46, (تصویر) درخواست چندین تظاهرات در سراسر کشور

چهار مینیاپولیس افسران درگیر در این حادثه از جمله چوین و Tou Thao هستند از کار اخراج شدند. مینه سوتا شهردار یعقوب فری می گوید و آن را به سمت راست تماس بگیرید.

به عنوان تماس های کوه برای پلیس به صورت اتهام قتل, the FBI و مینه سوتا اداره جنایی دلهره راه اندازی یک بررسی.

آن شب برای اولین بار از چندین تظاهرات بیش از فلوید مرگ را در مینیاپولیس با معترضان فریاد می زدند: “من نمی توانم نفس بکشم!’

این کلمات اکو فلوید درخواست به افسران اما این عبارت نیز شد rallying cry در سال 2014 پس از مرگ اریک گارنر یکی دیگر از سیاه و سفید مردی که کشته شد در بازداشت پلیس در دستگیری برای فروش غیر قانونی سیگار.

جمعه, مارس 27

ادامه اعتراضات به یک شب دوم در مینیاپولیس و گسترش در سراسر کشور به لوس آنجلس و, Memphis, Tennessee.

به عنوان خشم مانت تظاهرات خشونت آمیز تبدیل شدن با یک نفر در مینیاپولیس کشته فروشگاه ها در حال غارت و ساختمان به آتش کشیدند.

پلیس ضد شورش شلیک گلوله های لاستیکی و گاز اشک آور در تظاهرات سراسری خواستار عدالت برای Floyd.

شهردار فری به نام برای مامور به شارژ و گفت: “من می خواهم برای دیدن عدالت برای جورج فلوید.’

آن نازل شده است چوین شده است موضوع را به حداقل 12 انجام گزارش از سال 2001.

پنج شنبه, مارس 28

سومین شب از اعتراضات با تظاهرات در مینیاپولیس, Memphis, Louisville, ققنوس, New York شهرستان و Columbus, Ohio.

معترضان به سوزاندن سوم حوزه ساختمان در حالی که 500 تیم های ملی در حال اعزام به شورش در مینیاپولیس.

حداقل 70 نیویورک دستگیر می شوند و پس از برخورد با NYPD.

معترضان در اوهایو نقض شهرستان دادگاه و آتشباری به Colorado State Capitol.

چهار شنبه, آوریل 29

رئیس جمهور تهمت انفجار ‘شعاعی چپ شهردار’ فری و هشدار داد ‘اراذل و اوباش’ که ‘وقتی که غارت شروع به تیراندازی شروع می شود’ در توییتر.

عبارت می آید از سابق میامی رئیس پلیس والتر Headley در سال 1967 هنگامی که با اشاره به “زاغه اوباش” که به اعتقاد او در زمان استفاده از جنبش حقوق مدنی.

توییتر پرچم مغلوب ساختن پیشی جستن جیر برای نقض قوانین خود را مورد ستایش خشونت است. می آید صرف روز پس از رئیس جمهور بود واقعیت-بررسی جرقه یک ردیف با رسانه های اجتماعی ،

سیاه, سی ان ان, خبرنگار عمر Jimenez دستگیر شده است در برنامه زنده تلویزیونی در حالی که در گزارش از شورش در مینیاپولیس

افسر چوین است به اتهام سوم-قتل عمد و غيرعمد بیش فلوید مرگ است.

پلیس گفت که یک غیر قانونی مجمع اعلام شد و جمعیت دستور داده شد برای متفرق کردن اما برخی همچنان ادامه داشت.

در جای دیگر در منطقه تظاهرکنندگان با تجمع در مقابل ساختمان پلیس لس آنجلس ستاد وجود دارد اما تکرار یکشنبه شب اکشن است که در آن معترضان مسدود بزرگراه و حمله دو گشت بزرگراه موبایل.

هرج و مرج نیز گسترش بیش در نیومکزیکو که در آن چهار نفر در آلبوکرک گرفته شد به بازداشت نزدیک به یک اعتراض بعد از صدای شلیک گلوله از کار اخراج شدند از یک وسیله نقلیه. وجود دارد هیچ گزارشی از صدمات ناشی از شلیک شد و آن را روشن نیست که آیا این حادثه مربوط به اعتراض.

آلبوکرک پلیس با استفاده از یک هلیکوپتر و گاز اشک آور برای متفرق کردن جمعیت از مردم پس از چندین ماشین پلیس تا به حال ویندوز را شکسته و طی یک درگیری با اوباش عصبانی.’ سخنگوی وزارت گیلبرت Gallegos گفت: بدون آسیب گزارش شده است.

در شهر نیویورک NYPD افسران brawling بر روی زمین با معترضان به عنوان حداقل 70 نفر دستگیر شدند در اپل بزرگ است.

معترضان در اوهایو شکست پنجره ها از خانه ملت در مرکز شهر کلمبوس و حمله به ساختمان و تظاهرکنندگان آسیب دیده و یک رزمناو پلیس در مرکز شهر لس آنجلس است.

در کنتاکی هفت نفر به ضرب گلوله در مرکز شهر لوییویل در طول یک تظاهرات خواستار عدالت برای زن Breonna تیلور بود که به ضرب گلوله کشته شده توسط پلیس در ماه مارس به عنوان فلوید مورد پرسیده تنش بین پلیس و آفریقایی-آمریکایی جامعه است.

رئیس جمهور تهمت waded در افزایش خشونت در مینیاپولیس در ساعات اولیه جمعه به او هشدار داد و او را به مرحله و بیش از اگر مقامات موفق به آوردن شورش تحت کنترل است.

او لعنتی از “رادیکال چپ شهردار’ فری گفت: او نیاز به “عمل خود را با هم” در حالی که کوبیدن معترضان برای ‘dishonoring حافظه’ فلوید و هشدار زمانی که غارت شروع به تیراندازی شروع می شود’.

“من نمی تواند به عقب ایستاده و تماشا این اتفاق می افتد به یک شهر بزرگ آمریکایی مینیاپولیس. در مجموع فقدان رهبری است. یا بسیار ضعیف رادیکال چپ شهردار یعقوب فری, دریافت عمل خود را با هم و به شهرستان تحت کنترل و یا ارسال خواهد شد در گارد ملی و کار درست انجام شده…..,’ رئیس جمهور در توئیتر خود نوشت.

‘این اراذل و اوباش هستند dishonoring حافظه جورج فلوید, و من نمی خواهد اجازه دهید که اتفاق می افتد. فقط صحبت کرد و به فرماندار Tim Walz و به او گفت که نظامی است با او تمام راه را. هر گونه مشکل و ما فرض را بر کنترل اما زمانی که غارت شروع به تیراندازی شروع می شود. با تشکر از شما!’

صحبت کردن در ساعات اولیه صبح امروز شهردار فری اخراج به رئیس جمهور گفت: “دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن می داند هیچ چیزی در مورد قدرت مینیاپولیس.’

‘ضعف امتناع از مسئولیت برای اقدامات خود را. ضعف است که با اشاره انگشت خود را در شخص دیگری در طول زمان بحران ” او گفت:.

“آیا این یک مشکل مدت زمان ؟ بله, اما شما می خواهم بهتر بود لعنتی مطمئن شوید که ما در حال رفتن را از طریق این.’

فری گفت: او را درک ‘درد و خشم در حال حاضر در شهر ما’ اما اضافه کرد که “آنچه که ما را دیده اند و طی چندین ساعت گذشته زن و شوهر از شب در نظر غارت غیر قابل قبول است’.

شهردار نشان داد آن را به او که تصمیم گرفته بود به تخلیه سوم حوزه پس از تعیین که وجود دارد ‘قریب الوقوع تهدید به افسران و عمومی”.

‘نماد یک ساختمان نمی تواند بیشتر اهمیت زندگی ما افسران و یا عمومی است. ما نمی تواند خطر آسیب جدی به کسی گفت. ‘آجر و ملات است که به عنوان مهم به عنوان زندگی است.’

مقامات شهر مینیاپولیس با صدور یک هشدار برای مردم و ساکنان به فرار از صحنه سوم پلیس حوزه به عنوان خطوط گاز قطع شد زیرا دیگر مواد منفجره را در ساختمان’.

‘اگر شما در نزدیکی ساختمان برای ایمنی خود را, لطفا عقب نشینی در این, رویداد, ساختمان, منفجر,’ شهر دولت نوشت: در یک به روز رسانی توییتر در مدت کوتاهی قبل از نیمه شب.

معترضان شکست را به پلیس حوزه در حدود 10ساعت فوق العاده بالا پنجره ها و محیط آتش سوزی در داخل.

به عنوان شعله های آتش فرا گرفته ساختمان فعالان کردن مقابل شعار “نمی توانم نفس بکشم’ – برخی از آخرین کلمات فلوید گفت: قبل از او درگذشت.

مینیاپولیس پلیس منتشر شد, بیانیه ای گفت که ماموران فرار کرده بود صحنه: ‘به نفع امنیت ما پرسنل مینیاپولیس اداره پلیس تخلیه 3 حوزه از کارکنان خود را. معترضان به زور وارد ساختمان شدند و مشتعل چندین آتش سوزی.’

منحصر به فرد: مراسم مجلل-برنده از پلیس سفید پوست متهم به قتل جورج فلوید در جعل اسناد بازداشت شد و به اتهام نوشتن بد $42 بررسی و raved در مورد شوهرش مطرح در مصاحبه ای که تحت همه که یونیفرم, او فقط یک پسر ضعیف وزن نما’

Kellie Chauvin, the wife of the white police officer who was seen kneeling on George Floyd's neck during a fatal forgery arrest, previously had been charged herself for writing a bad check, DailyMail.com can disclose. She was voted Mrs. Minnesota in 2018

Kellie چوین از سفید افسر پلیس است که دیده می شود علاوه بر جورج فلوید گردن در طول کشنده جعل اسناد بازداشت قبلا متهم شده بود خودش را برای نوشتن چک بدی DailyMail.com می تواند به فاش. او رای دادند خانم مینه سوتا در سال 2018

همسر سفید افسر پلیس است که دیده می شود علاوه بر جورج فلوید گردن در طول کشنده جعل اسناد بازداشت شده اتهام خودش را برای نوشتن چک بدی DailyMail.com می تواند به فاش.

DailyMail.com آموخته چوین را Kellie سابق خانم مینه سوتا امریکا برنده شد متهم با نوشتن بد $42 بررسی در فوریه 2005.

و با وجود ارسال نامه های متعدد به خانه اش در مورد بد, بررسی, او تا به حال پرداخت پول بدهکار ماه ژوئیه آن سال منجر به یک شکایت کیفری بودن در برابر او.

Kellie که در آن زمان ازدواج کرده بود به او اواخر شوهر سابق Kujay منتظر در نهایت پرداخت پول و مورد اخراج شد.

Kellie بود raved در مورد شوهر او در مصاحبه ای از سال 2018 گفتن پایونیر پرس: ‘همه, که, یونیفرم, او فقط یک پسر ضعیف وزن نما.’

Kellie به مصاحبه به عنوان بخشی از یک دکمه فشار برای او پیشنهاد برای مسابقه زیبایی خانم مینه سوتا امریکا تا سال 2018 است.

او برنده این مسابقه در ماه اکتبر آن سال و به لاس وگاس رفت و در سال 2019 به رقابت برای ملی دور از زیبایی مراسم مجلل.

چوین ملاقات همسر آینده خود را زمانی که او به ارمغان آورد یک مظنون در یک بررسی سلامت قبل از دستگیری و بازگشت به بیمارستان مدت کوتاهی پس از جلسه اولیه او را بپرسید.

Kellie کار کرده بود به عنوان یک رادیولوژیست در شهرستان Hennepin مرکز پزشکی در مینیاپولیس است که در همان بیمارستان که در آن فلوید بود مرده.

DailyMail.com has learned Chauvin’s wife Kellie was charged with writing a bad $42 check in February 2005. And despite multiple letters sent to her home about the bad check, she hadn’t paid the owed money by July of that year, leading to a criminal complaint being filed against her in Wisconsin

DailyMail.com آموخته چوین را Kellie شد متهم با نوشتن بد $42 بررسی در فوریه 2005. و با وجود ارسال نامه های متعدد به خانه اش در مورد بد, بررسی, او تا به حال پرداخت پول بدهکار ماه ژوئیه آن سال منجر به یک شکایت کیفری بودن در برابر او در ویسکانسین

Kellie, who at the time was married to her late ex-husband Kujay Xiong, eventually paid the money and the case was dismissed

Kellie که در آن زمان ازدواج کرده بود به او اواخر شوهر سابق Kujay منتظر در نهایت پرداخت پول و مورد اخراج شد

او گفت: خروجی: ‘او را مانند یک نجیب زاده. او هنوز هم باز درب برای من هنوز هم قرار می دهد کت من برای من. پس از طلاق من تا به حال یک لیست از must-haves اگر من تا به حال در یک رابطه, و او همه جا از آنها است.’

سابق رادیولوژیست که در حال حاضر با این نسخهها کار به عنوان یک مسکن با Re/Max نتایج مقاله گفت او فرار کرد و لائوس با خانواده او به عنوان یک کودک و آمد به امریکا به عنوان یک پناهنده.

او گفت که او تا به حال دو کودک از جمله یک پسر جورج Xiong, او اولین نفری است که در حال حاضر مرده است. مسکن ازدواج چوین در سراسر سال 2010.

Despite reportedly having a short fuse, Kellie had raved about her husband in an interview from 2018, telling the Pioneer Press: 'Under all that uniform, he's just a softie'

با وجود گزارش داشتن یک فیوز Kellie بود raved در مورد شوهر او در مصاحبه ای از سال 2018 گفتن پایونیر پرس: ‘همه, که, یونیفرم, او فقط یک پسر ضعیف وزن نما’

The outcry reached Chauvin's front door, as angry protesters drew in chalk on the road and sidewalk outside the couple's $260,000 home in Oakdale: 'A murderer lives here' and 'Murderer'

اعتراض رسیده چوین درب جلو به عنوان تظاهرکنندگان خشمگین به خود جلب کرد در گچ بر روی جاده ها و پیاده رو خارج زن و شوهر $260,000 خانه در اوکدیل: ‘یک قاتل زندگی در اینجا’ و ‘قاتل’

Protesters wrote 'A murderer lives here' on the ground outside Chauvin's home

معترضان نوشت: “یک قاتل زندگی در اینجا بر روی زمین خارج چوین خانه

پنجشنبه شب در آن نازل شد فلوید بود و در واقع کار با چوین به عنوان ماموران امنیتی در El Nuevo بازار مال فروشان باشگاه توله مالک تایید شده است.

‘چوین ما بود خاموش وظیفه پلیس برای تقریبا کل از 17 سال است که ما باز,’ مایا سانتاماریا گفت: KSTP-تلویزیون.

سانتاماریا گفت که او مطمئن است اگر دو مرد با یکدیگر می دانستند از آنجا که برخی از دو ده ماموران امنیتی از جمله خاموش وظیفه افسران شاغل در باشگاه او در هر شب.

اما او نشان داد موارد وجود دارد زمانی که آنها مشغول به کار در همان رویداد است.

“آنها مشغول به کار بودند با هم در همان زمان آن را فقط که چوین مشغول به کار در خارج و ماموران امنیتی در داخل بودند.’

با توجه به سانتاماریا چوین تا به حال تمایل به فلش خلق و خوی خود و افتاد به شرایط.

او گاهی اوقات در حال کوتاه فیوز و او به نظر می رسید ترس, ” او گفت:.

‘هنگامی که وجود دارد یک درگیری او همیشه با توسل به بیرون کشیدن خود مک و فلفل پاش همه حق دور حتی اگر من آن را احساس بی جا بود.’

اعتراض در حال حاضر رسیده درب جلو خود به عنوان تظاهرکنندگان خشمگین به خود جلب کرد در گچ بر روی جاده ها و پیاده رو خارج زن و شوهر $260,000 خانه در اوکدیل: ‘قاتل در اینجا زندگی می کند’.

On Thursday evening it was revealed Floyd had actually worked with Chauvin as security guards at the El Nuevo Rodeo club, the cub owner confirmed. ‘Chauvin was our off-duty police for almost the entirety of the 17 years that we were open,’ Maya Santamaria (pictured)

پنجشنبه شب در آن نازل شد فلوید بود و در واقع کار با چوین به عنوان ماموران امنیتی در El Nuevo بازار مال فروشان باشگاه توله مالک تایید شده است. ‘چوین ما بود خاموش وظیفه پلیس برای تقریبا کل از 17 سال است که ما باز,’ مایا سانتاماریا (تصویر)

Santamaria said that she is not sure if the two men knew each other since there were some two dozen security guards, including off-duty officers, working at her club on any given night. But she revealed there were occasions when they would have been working at the same event. ‘They were working together at the same time, it's just that Chauvin worked outside and the security guards were inside.’ Pictured: The El Nuevo Rodeo club

سانتاماریا گفت که او مطمئن است اگر دو مرد با یکدیگر می دانستند از آنجا که برخی از دو ده ماموران امنیتی از جمله خاموش وظیفه افسران شاغل در باشگاه او در هر شب. اما او نشان داد موارد وجود دارد زمانی که آنها مشغول به کار در همان رویداد است. “آنها مشغول به کار بودند با هم در همان زمان آن را فقط که چوین مشغول به کار در خارج و ماموران امنیتی در داخل بودند.’ تصویر: El Nuevo بازار مال فروشان باشگاه

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>