درک چوین متهم در مرگ جورج فلوید در مینیاپولیس

سفید, سابق, مینیاپولیس, افسر پلیس متهم شده بود با سوم قتل درجه و درجه دوم در قتل نفس در روز جمعه پس از یک تکان دهنده تصویری از او را بر روی زانو های خود برای نزدیک به نه ساعت در گردن یک مرد سیاه و سفید مجموعه ای خاموش موج اعتراضات در سراسر کشور است.

این افسر سابق, Derek چوین, 44 گرفته شد به زندان به اتهام حمل یک ترکیب حداکثر 35 سال حبس. آقای چوین خود را نگه داشته زانو کاشته شده و حتی به عنوان جورج فلوید گفت: همه چهار افسران درگیر در دستگیری او که او نمی تواند نفس بکشد. در زمان آقای فلوید التماس “لطفا” و فریاد “مادر” با توجه به بیانیه ای از علت احتمالی منتشر شده توسط دادستان.

“متهم کرده بود زانو خود را بر روی آقای فلوید گردن برای 8 دقیقه و 46 ثانیه در مجموع” دادگاه سند گفت. “دو دقیقه و 53 ثانیه از این بود که پس از آقای فلوید بود و غیر پاسخگو است.”

به طور بالقوه پیچیده دادستان آقای چوین, نتایج اولیه از یک کالبد شکافی داشت که آقای فلوید, 46, به نظر نمی رسد به اند و از اختناق و یا خفگی. “آقای فلوید حال اساسی شرایط بهداشتی از جمله بیماری عروق کرونر و فشار خون بالا و بیماری های قلبی” دادستان گفت: همچنین لیست “بالقوه باده.” اثرات ترکیبی از شرایط و راه پلیس مهار او “به احتمال زیاد منجر به مرگ او شود.”

مقامات شهر خواسته بودند آرام روز پس از تظاهرات خشونت تبدیل شد و پلیس حوزه رفت تا در شعله های آتش. شهردار یعقوب فری تحمیل یک شبه حکومت نظامی از 8 بعد از ظهر تا 6 صبح از طریق پنج شنبه صبح و رژیم صهیونیستی است. تیم Walz گفت: در حالی که استقرار گارد ملی که او می خواست به بلند کردن صدای “کسانی که ابراز خشم و عصبانیت و کسانی که خواستار عدالت” و “نه کسانی که پرتاب firebombs.”

“من حاضر به آن را به دور از لکه است که ما نیاز به کار در,” او گفت:. “این ها چیزهایی هستند که شده اند دم در این کشور برای 400 سال است.”

توسط شب تظاهرات بودند یک بار دیگر در جریان است در شهرستانها در سراسر کشور. در آتلانتا یک تظاهرات رشد زمان به عنوان صدها نفر از معترضان با تجمع در مقابل ساختمان سی ان ان ستاد برخی از پریدن بر روی ماشین های پلیس و تنظیم یکی در آتش است. در نیویورک معترضان با پلیس در مرکز بارکلیز در بروکلین. و در واشنگتن جمعیت زیادی جمع شده بودند و شعار می دادند در برابر کاخ سفید باعث شد که سرویس مخفی برای قرار دادن ساختمان روی زمین افتاده.

رئیس جمهور تهمت که قبلا به نام تصویری از آقای فلوید مرگ “تکان دهنده” به خود جلب کرد, انتقاد یک صدای جیر جیر در اوایل روز جمعه که به نام معترضان را “اراذل و اوباش” و گفت که “زمانی که غارت شروع به تیراندازی شروع می شود.” این دیدگاه باعث توییتر به ضمیمه یک هشدار به صدای جیر جیر کرد و گفت که این تجاوز شرکت قوانین در مورد “ستایش خشونت است.”

در روز بعد رئیس جمهور اعلام کرد که “قانون و نظم غالب خواهد شد” به تظاهرات خود ادامه داد به شدت. “ما نمی توانیم اجازه می دهد یک وضعیت اتفاق افتاده در مینیاپولیس به فرود بیشتر به بی قانون و هرج و هرج و مرج” آقای ترامپ گفت: در دور جدول رویداد با مدیران شرکت در افتتاحیه این کشور در میان coronavirus بیماری همه گیر.

زنده به روز رسانی: جورج فلوید تظاهرات

به روز شده 24m پیش

  • آتش سوزی در مینیاپولیس به عنوان معترضان به بازداشت و برای هجوم حکومت نظامی.
  • معترضان در سراسر کشور مسدود شده و بزرگراه ها در سراسر و درگیری با پلیس.
  • اخراج افسر متهم شده است با سوم قتل درجه پس از جورج فلوید مرگ است.

پرداختن به خود را زودتر نظرات در توییتر گفت: “این غارتگران نباید اجازه داده شود به غرق کردن صدای بسیاری از معترضان مسالمت آمیز. آنها صدمه دیده است به شدت آنچه که اتفاق می افتد.”

تاخیر در دستگیری آقای چوین شد یکی از عوامل ترغیب تظاهرات, اما این شهر نیروی انتظامی پیدا کرده است خود را با انتقاد در همه طرف. در ابتدا آنها مورد برای بارند از گاز اشک آور و گلوله های لاستیکی که در سمت چپ تظاهرکنندگان خیره ضرب دیده و عصبانی است. سپس پلیس را محکوم کرد بیش از حد به محدودیت مصرف غیر معمول تصمیم به رها کردن یک ایستگاه پلیس به معترضان که به سرعت آن را به آتش کشیدند.

پلیس اقدامات در مینیاپولیس در مرگ آقای فلوید و سنگین-دست تاکتیک در برابر معترضان بار دیگر ظاهر طولانی و دردناک تاریخچه خشونت پلیس علیه سیاه آمریکایی و احیا این نوع از تظاهرات ملت دیدم از فرگوسن, Mo. به بالتیمور چندین سال پیش. به عنوان بخش هایی از مینیاپولیس سوخته تظاهرات پشت سر هم در شهرهای مختلف از جمله Louisville, فینیکس, دنور, نیویورک و لس آنجلس است.

اعتبار…متی هچر/گتی ایماژ

در جمعه بن Crump یک حقوق مدنی وکیل به نمایندگی آقای فلوید خانواده با انتشار بیانیه ای خواستار دستگیری آقای چوین “خوش آمدید اما سر رسیده و قدم در راه عدالت است.” اما او گفت که این اتهامات نمی تواند به اندازه کافی دور.

“ما انتظار یک قتل درجه اول مسئول است. ما می خواهیم یک قتل درجه اول مسئول است. و ما می خواهیم برای دیدن دیگر افسران بازداشت شده گفت:” بیانیه ای که منسوب به آقای فلوید خانواده و به آقای Crump.

“درد است که جامعه احساس می کند بیش از این قتل و آنچه در آن منعکس کننده در مورد درمان مردم سیاه در امریکا خام و ریختن بر روی خیابان ها در سراسر امریکا در بیانیه ای گفت:.

این روشن نیست که شارژ یک افسر هنوز هم احساسات است که اراذل و نه فقط مینیاپولیس بلکه کل ملت است.

جمهوری خواه و دموکرات رؤسای مجلس سنا و کمیته قضایی مجلس هم روز جمعه گفت که آنها برنامه ریزی برای برگزاری جلسات در استفاده بیش از حد از زور توسط پلیس و نژادی و خشونت است.

برخی از قانونگذاران و عدالت کیفری کارشناسان به نام پاسخ در مینیاپولیس بی منطق به عنوان دولت و مسئولان شهرستان امیدوار به دفاع از برخی از صورت ظاهر از کنترل بیش از این سوختن خیابان های, تلاش برای پیدا کردن تعادل بین حق استقرار نیروی کافی برای جلوگیری از تظاهرات در حالی که استقرار تا آنجا که به تحریک بیشتر.

اعتباری و…از طریق رادیو فردا

“پاسخ از پلیس شده است ناکافی در هر سطح” گفت: پاتریشیا تورس ری دولت سناتور که نشان دهنده منطقه مرکز شهر که در آن افسران پلیس رها سوم حوزه ساختمان و حتی به عنوان کسب و کارهای کوچک سوخته و ساکنان cowered در خانه های خود. “اگر آنها در اینجا برای محافظت از جامعه من این چیزی است که آنها نیاز به انجام,” او گفت:.

افسران پلیس در مینیاپولیس و شهرهای دیگر آمده اند تحت افزایش انتقاد برای قوی مسلح تاکتیک های مانند استفاده از گاز اشک آور, تجهیزات نظامی و گلوله های لاستیکی تکرار اقداماتی که ویران شهرهای دیگر مانند فرگوسن در سال 2014.

“شما نمی خواهید به آنها را آشکار پوشش خیابان ها در اعتراض مورد خشونت پلیس اما شما قطعا باید منابع خود را در نزدیکی آماده برای استقرار” گفت: Seth W. استوتون یک افسر سابق پلیس است که به مطالعه پلیس و یک استاد در دانشگاه کارولینای جنوبی مدرسه قانون است.

برخی از کارشناسان را محکوم کرد تصمیم به تخلیه سوم حوزه به جای آن امن است.

“پلیس حوزه نمادین است و نماینده جامعه خود گفت:” غنی Stanek, a 24-سال کهنه مینیاپولیس نیروی پلیس که همچنین به عنوان کلانتر Hennepin شهرستان از سال 2006 تا سال 2019 در حال اجرا بر روی جمهوریخواه بلیط. از دست دادن آن می تواند نسبت به از دست دادن پرچم خود را در جنگ و یا اجازه دادن به خارجی غارتگران تصرف سفارت, او گفت:, و اضافه کرد: “آنها آن را به آتش کشیدند آنها غارت آن, آنها ساخته شده یک منظره از آن است. آن را دلسرد کننده است.”

اعتبار…پاتریک Lantrip/روزانه Memphian از طریق آسوشیتد پرس

تصویری از صحنه و گفته های شاهدان عینی به تصویر کشیدن یک موش و گربه بازی است که تکامل یافته از طریق گرگ و میش. معترضان با عجله موقت زنجیره ای پیوند حصار محاصره حوزه پارکینگ به پرتاب سنگ و یا سوزاندن اشیاء در حالی که ماموران در دنده محافظ پناه پشت یک دیوار بتنی گاهی اوقات شارژ حصار به آتش خاموش نارنجک.

به زودی پس از شب هنگام یک رزمناو پلیس منفجر حصار تنه زدن آن را کنار گذاشته است. به دنبال آن در جانشینی سریع تقریبا 20 وسایل نقلیه از جمله یک کامیون زرهی که ترک کردن Snelling خیابان در cavalcade. شهردار فری گفت: در مدت یک شب در کنفرانس خبری که او تصمیم اجتناب از امکان مرگ و میر در یک برخورد مهم تر از صرفه جویی در ساختمان است.

کارشناسان تعجب که چرا این ساختمان باقی مانده بود جدا شده و پس از داشتن یک فلش نقطه از دوشنبه که آقای فلوید درگذشت در بیمارستان دور نیست. فرماندار اعلام کرده بود که او ارسال در گارد ملی و اگر چه حدود 150 سربازان مستقر در اوایل یکشنبه شب هیچ کدام بودند در اطراف حوزه آقای Stanek گفت.

کارشناسان گفت: تظاهرات خشونت آمیز نشان دهنده یک شکست از پلیس و یک نشانه آن است که یک پلیس است اجازه دهید آن جامعه روابط فرای بد. اگر ماموران پس از درمان از جمله جنگ مانند جنگ های مدرن پلیس جامعه کمک کرد ایجاد این ایده که روابط خوب عمل می کنند به عنوان یک کمک فنر.

“شما ساخت خوب خواهد شد به عنوان یک نتیجه از سالها کار سخت به دلیل سود سهام می آید زمانی که شما از این بحران گفت:” جوزف Brann مدیر سابق وزارت دادگستری جامعه گرا پلیس و رئیس پلیس سابق شهر در هیوارد کالیفرنیا.

خانم تورس دولت سناتور گفت: پلیس رو در پای اشتباه از روز اول تظاهرات در زمانی که تظاهرات مسالمت آمیز راهپیمایی از صحنه آقای فلوید بازداشت به سومین حوزه خواستار اقدام است.

آنها ملاقات توسط ماموران پلیس نصب بتن موانع. “پیام بسیار روشن بود: ما در حال آماده سازی برای مبارزه با شما ما در حال آماده شدن برای گفتگو به منظور رسیدگی به مشکل است که ما باید در مقابل از ما,” او گفت:. “پذیرش خود باعث بسیاری از خشم در جامعه ما است. از آنجا بر روی آن تنزل یافته توسط ساعت.”

فرماندار Walz بستری شکاف در برنامه ریزی پس از آقای فلوید مرگ است. اما با توجه به آنچه اتفاق افتاده بود به او پیشنهاد کرد که هیچ مقدار از آماده سازی ممکن است شامل خشم. “تماشای آنچه اتفاق افتاده است به جورج فلوید به حال مردم بگو: به جهنم با ماندن در خانه'” فرماندار گفت. “این ایده که ما را در آن وجود دارد و شکستن آن صلح آمیز ابراز غم و اندوه و خشم مسخره بود.”

اعتبار…جان Minchillo/آسوشیتد پرس

دیگر رهبران ارشد پلیس در حالی که به اشتراک گذاری در خشم بیش از آقای فلوید مرگ سوال این تصمیم توسط مقامات به ایستادگی کردن و تصمیم گیری از سوی برخی از معترضان به تغییر جهت دادن از تجمع مسالمت آمیز به غارت و آتش سوزی. “من فکر می کنم من واقعا واضح و روشن در مورد احساسات من است که اتهامات باید در برابر ماموران در مینیاپولیس اما ما نمی تواند داشته باشد و هرج و مرج به دلیل هنگامی که شما به هرج و مرج مردم را صدمه دیده است” گفت: هنر اکودو پلیس ارشد در هوستون که در آن آقای فلوید بزرگ شدم.

شهرستانها که سوخته ارائه وحشتناک نمونه در هر دو به پایان می رسد از مقیاس. به گفته کارشناسان این پلیس در فرگوسن رفت و دریا در طول 2014 تظاهرات که بلافاصله پس از مایکل براون را به قتل. اما در لس آنجلس در سال 1992 زمانی که چهار افسر پلیس تبرئه شدند در ضرب و شتم رادنی کینگ, پلیس, آمادگی, عقب نشینی به عنوان اعتراض جمع آوری بخار.

“که فقط منجر به دوزخ و آتش کشیدن بخشی از شهر” گفت: جو Domanick دستیار مدیر مرکز رسانه ها جرم و جنایت و عدالت در John Jay College. در مینیاپولیس گفت: مقامات تمایلی به سرکوب در ابتدا به دلیل آنها نمی خواهید به دیده می شود به عنوان دفاع از آقای فلوید مرگ است. “آنها اشتباه در کنار احتیاط بیش از حد و اجازه دهید همه چیز را از دست.”

در سال های پس از لس آنجلس پلیس را تصویب اصلاحات که شامل بیشتر پلیس جامعه بیشتر اقلیت افسران و استفاده کمتر از نیروی.

در مینیاپولیس آقای فلوید خانواده و وکیل به نمایندگی از آنها گفت: آنها می خواستند شهرهای آمریکا برای اصلاح آموزش و مشکلات دیگر که منجر به مرگ او شد. آنها با تاکید بر غیر کشنده ضابط تکنیک های شناخت مشکلات تنفسی و تعهدات قانونی به دنبال مراقبت های پزشکی.

“برای چهار افسران به تحمیل این نوع غیر ضروری نیروی کشنده — یا تماشای آن اتفاق می افتد — با وجود اعتراض از شاهدان که ضبط خشونت — نشان می دهد یک شکست در آموزش و سیاست های این شهرستان گفت: در این بیانیه از آقای Crump و خانواده است.

گزارش شد کمک توسط نیکلاس Bogel-Burroughs, ماریا کرامر مت Furber سارا Mervosh, Richard A. Oppel جونیور و کتی راجرز.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>