‘Denigrated و بی اعتبار’: چگونه روزنامه نگاران آمریکایی شد اهداف در طول تظاهراتیک عکاس که می گوید: او کور شد در یک چشم. یک خبرنگار تلویزیون احاطه شده و توسط پلیس دستگیر زنده در هوا. یک تصویربردار ناودان در قفسه سینه با یک سپر ضد شورش در حالی که فیلمبرداری یک تظاهرات مسالمت آمیز در خارج از رئیس جمهور ،

این وحشیانه سرکوب رسانه ها برگزار نشد در کشورهای در حال توسعه دیکتاتوری. آنها در ایالات متحده امریکا یک ملت تحسین در سراسر جهان برای آن در قانون اساسی حق آزادی بیان – اما جایی که دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن صرف چهار سال به طور مداوم بدنام کردن رسانه ها است.

در طول بیش از یک هفته از تظاهرات باعث مرگ جورج فلوید یک آفریقایی آمریکایی کشته شده توسط یک سفید مینیاپولیس افسر پلیس که فشرده زانو در گردن او برای نزدیک به نه ساعت و روزنامه نگاران در پوشش داستان را تبدیل به هدف برای هر دو پلیس و معترضان در شهرهای سراسر کشور تکان میدهد و مطبوعات مدالها بیهوده است.

آمریکا آزادی مطبوعات ردیاب سازمان یافته توسط یک ائتلاف از آزادی مطبوعات گروه شمارش بیش از 300 حوادث پس از ناآرامی ها آغاز شد: “49+ دستگیری 192 ضرب و جرح (160 توسط پلیس) 42 تجهیزات/newsroom آسیب. حمله دسته تفکیک: 69 حملات فیزیکی (43 توسط پلیس), 43 اشک gassings, 24 فلفل sprayings, 77 گلوله های لاستیکی/پرتابه.”

بسیاری از فعالان پیدا کردن این وضعیت غیر ممکن است به طلاق از مغلوب ساختن پیشی جستن پایدار تحقیر برای رسانه ها. او برافراشته در برابر “خبر جعلی” و توصیف مطبوعات به عنوان “دشمن مردم”.

سوزان Nossel, مدیر اجرایی, قلم آمریکا پیشرو در حقوق بشر و آزادی بیان سازمان گفت: “شما نمی توانید اما دیدن پیوندی وقتی کسی با چنین قدرتمند پلت فرم است بی وقفه حمله به فرد روزنامه نگاران و رسانه ها و بی اعتبار خود را گزارش بنابراین مصرانه و سپس شما دیدن اعضای اجرای قانون که در واقع مایل به گرفتار در فیلم و دوربین دستگیری و حمله به اعضای رسانه ها که در حال انجام کار خود را.”

او افزود: “آن را به عنوان اگر یک سوئیچ شده بود خاموش از نظر احترام به نقش مطبوعات آزاد در یک دموکراسی است.”

حمله به روزنامه نگاران خارجی و یا افرادی که خود را متصل به تظاهرات نیز یکی دیگر از ویژگی های قابل توجه این تظاهرات که به طور کلی شده است, صلح آمیز, روز, اما در برخی از موارد خدشه دار خشونت در شب. خدمه از فاکس نیوز احاطه شده بود تظاهرکنندگان در برابر کاخ سفید و jeered در و حلیم با اشیاء تا زمانی که آنها فرار کرد. در آتلانتا جمعیت هجوم به مقر سی ان ان.

Nossel افزود: “هدف خود را از نظر نصب پرقدرت تظاهرات را به تصرف خود توجه و عناوین و پوشش تلویزیونی و رسانه ها بسیار مهم است که برای معترضان به نوبه خود بر روزنامه نگاران evinces واقعی سردرگمی در مورد آنچه که آن را نگه می دارد که ما دموکراسی و ساز و کارهای پاسخگویی مشغول به کار است.

“مطبوعات باعث می شود اشتباهات و misjudgments و این یک واقعیت است اما فکر می کنم از یک کار به عنوان روزنامه نگار به نحوی خود را دشمن کسی مستحق حمله می کند منعکس کننده این کمپین بد نام کردن و بی اعتبار.”

اما اجرای قانون شده است تا کنون مقصر اصلی.
Linda Tirado in 2014.

در مینیاپولیس به تنهایی لیندا Tirado فری لنس عکاس خبری و فعال است که کمک به نگهبان گفت: او در حال حاضر نابینا در چشم چپ پس از شلیک گلوله توسط پلیس; سی ان ان خبرنگار عمر Jiminez که سیاه دستگیر شد به صورت زنده از تلویزیون و منتشر شد یک زمان کوتاه بعد; علی Velshi یک میزبان در شبکه MSNBC گفت: او در پا هدف گلوله توسط پلیس با شلیک گلوله های لاستیکی پس از خدمه خود را شناسایی خود را به عنوان روزنامه نگاران.

در واشنگتن آملیا بند و تیم مایرز شد گزارش برای استرالیا 7News کانال در خارج از کاخ سفید زمانی که آنها همراه با صلح آمیز معترضان متهم شدند توسط پارک پلیس و گارد ملی پس از مغلوب ساختن پیشی جستن می تواند به مرحله یک عکس op در خارج از کلیسای تاریخی.

با متمم اول قانون اساسی تضمین آزادی بیان, آمریکا شده است به طور معمول متکی توسط روزنامه نگاران و نویسندگان و مخالفان در سراسر جهان است که به صورت آزار و اذیت از دولت های اقتدارگرا. واشنگتن را محکوم کرده است رسانه های سرکوب در مصر و ترکیه و جاهای دیگر. اما اخلاقی که اعتبار قرار داده شده است در معرض خطر توسط وخامت مداوم در طول مغلوب ساختن پیشی جستن عصر.

در سال 2018 به ما برای اولین بار پیوست صفوف از خطرناک ترین کشورها برای روزنامه نگاران به کار با توجه به گروه حمایت گزارشگران بدون مرز. هفته گذشته گروه بین المللی بحران معمولا دغدغه جهانی نقاط داغ هشدار داد که نژادی تقسیم خطرات بیشتر “بخش و بی ثباتی”.

صحبت از زیمبابوه تنداي شود یک وکیل حقوق بشر گفت که او دارای یک دختر 13 ساله و پسر در حال رشد در مریلند است. “فکر می کنم که آیا من حق تصمیم گیری به او اجازه می دهد تا برای رفتن به مدرسه در ایالات متحده آمریکا به خاطر او و آن را آشکار زیادی وجود دارد مسائل ساختاری در اطراف مسابقه در اطراف نابرابری در اطراف محرومیت که آمریکا باید مقابله با” او گفت:.
Donald Trump at a campaign rally in Colorado.

“اما آنچه را نیز تکان دهنده است و نامتناسب پاسخ دولت اگر دوست دارید این Africanisation از سیاست آمریکا زبان محرومیت و زبان نفرت و البته آنچه ما دیده ایم فراوان و نیروی بیش از حد استفاده می شود توسط مقامات.”

Biti سابق زندانی سیاسی که در خدمت به عنوان وزیر دارایی در قدرت های توافق با پس از آن رئیس جمهور رابرت موگابه افزود: “برای ما که مبارزه شده است autocracies و دیکتاتوری در قاره آفریقا این حوادث در امریکا در حال دادن مجوز و مشروعیت به استبداد و دیکتاتوری و خشونت است که ما را دیده اند که دموکرات ها برای چند دهه.

“هر tinpot در قاره آفریقا است خندان و در حال مطالعه جدید امریکا copybook کندن از جمهوری دموکراتیک کنگو از زیمباوه از جمهوری آفریقای مرکزی از جیبوتی.”

مفاهیم برای روزنامه نگاران در آفریقا و جاهای دیگر در حال عمیق شود اضافه شده است. “هر زمان که حقیقت مصدوم می شود و سپس روزنامه نگاران را رنج می برند. آنها رسانه های ارتباطی که آیا این روزنامه که آیا آن را از وب سایت آن است که آیا رسانه های اجتماعی. در آفریقا یک وسیله ارتباطی تبدیل به یک هدف و سپس فرستادگان تبدیل به هدف و شما یک مشکل.”

دور از پررنگ کردن خود شعارهای مغلوب ساختن پیشی جستن است ادامه داد: او حمله در سخنان و توییت. در پایان ممکن است او نوشت: “این Lamestream رسانه ها در حال انجام همه چیز را در قدرت خود را به دامن زدن به نفرت و هرج و مرج” و به نام روزنامه نگاران “واقعا بد مردم با یک بیمار دستور کار”. او ارائه شده است هر نکته که او قبول مسئولیت برای کمک به ایجاد یک محیط خصمانه.

لایحه Galston سابق سیاست مشاور رئیس جمهور بیل کلینتون گفت:

“من می توانم در یک مقدار زیادی از خواندن هر روز در مورد چگونگی بقیه جهان است در واکنش به این و به عنوان یک آمریکایی آن را می سازد من واقعا می خواهم به گریه. ما هدف از تمسخر از دشمنان ما و حیف از دوستان ما. ما آمده ایم به این ؟ حداقل خود را در کشور [انگلستان] تا به حال چند دهه به عادت کرده اند به ایده ملی کاهش است. ما به آن جدید است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>