منکران و کافران: ‘اگر من تاج من تاج.’

NOVATO, کالیفرنیا. — بالا رفتن از مقصد دور و بر سمت شرقی برف دربسته در محیط های سیرا نوادا, اسقف, کالیفرنیا., بسته بندی شده بود آخر هفته گذشته به عنوان شلوغ عنوان هر تعطیلات با وجود رشد خواستار انزوا در پیش از یک پیش بینی موج coronavirus موارد است.

“مردم مانند ‘اجتماعی فاصله? من قصد دارم به اسقف. نمی توانید هر دور تر از آن,'” اقامت و کوهنورد جف Deikis گفت.

معلوم شد قهوه خانه ها و آبجوسازی این ماجرا بودند. خارج از اسقف چهار ساعت رانندگی از لس آنجلس و شش ساعت از سان فرانسیسکو کوهنوردان کوچک نزدیک تخته سنگ ها و دره های هوای تازه و شاید بیماری های عفونی.

“کوهنوردان از سراسر کشور نازل شده بر اسقف به عنوان اینکه یک جهانی همه گیر شد و برخی از مرتب کردن بر اساس از سالن عبور از مسئولیت و بزرگواری” صعود وبلاگ گزارش شده است.

در سراسر ایالات متحده از سواحل فلوریدا به کالیفرنیا کوه قمار به پارک های ملی سپاه را رد کرد و رو به رشد مطالبات این هفته به منزوی کردن خود و جلوگیری از تجمع به عنوان coronavirus گسترش از طریق این کشور و تعطیل تقریبا تمام جنبه های زندگی آمریکایی.

اعتبار…حوا Edelheit برای نیویورک تایمز

آنها defiers و کافران. بودند کسانی که مشتاق به دست انداختن اقتدار و یا کسانی که مبتلا به تب کابین اگر نه Covid-19. آنها مقامات شلوغ در تریبون کاخ سفید اتاق جلسه انجام نه به عنوان آنها می گویند.

آنها همه افرادی که رد تماس برای جداسازی و دیدن پاداش بیشتر از خطر در جمع آوری است. آنها تلفیق شدهاست اعتماد به نفس با ایمنی. همانطور که در دیگر زمان بحران ملی آنها در معرض ارتباط بین افراد و جامعه و مسئولیت ما به دیگران است.

“اگر من تاج من تاج” یک reveler در فلوریدا گفت در یک به طور گسترده ای به اشتراک گذاشته شده مصاحبه تلویزیونی. “در پایان روز, من قصد ندارم به اجازه دهید آن را من جلوگیری از مهمانی.”

تحت فشار هر دو اجتماعی و دولتی خود را در اعداد کوچک شدن روز به روز. تاثیر خود را در گسترش این ویروس ممکن است هرگز شناخته شده است.

ترین بی اعتنا بودند و عمدتا جوان و رهایی از ساختار مدرسه و محل کار شاید جدید به مفهوم مسئولیت اجتماعی است. اما مقدار زیادی بزرگتر بودند اعتماد است که کاهش تعداد مکان هنوز هم برای عموم آزاد می تواند مقادیر به اندازه کافی برای نگه داشتن بیماری دور.

برخی نمی خواهید به لغو طولانی-تنظیم برنامه برای چیزهایی مانند مراسم عروسی. دیگران فقط می خواستم برای دریافت به خارج از منزل تنها برای پیدا کردن آنها به دور از تنهایی.

برای دیگران جمع آوری نیست یک انتخاب است. این یک نیاز بود از یک کارفرما بیشتر از ترس از دست رفته درآمد حاصل از گسترش ویروس ها.

آخرین به روز رسانی: شیوع کروناویروس

  • معاون رئیس جمهور آزمایش منفی برای coronavirus.
  • به عنوان ضرورت برای لوازم پزشکی سازد, کاخ سفید می گوید شرکت های پله تا برای کمک به.
  • هاوایی فرماندار دستور 14 روز در قرنطینه برای هر کسی که پس از رسیدن در دولت است.

در حالی که بسیاری از فروشگاه های مواد غذایی, ایستگاه های گاز و بایگانی اطلاعات رستوران های باقی مانده باز تعریف “کسب و کار ضروری” بود و به تفسیر باز است.

در رود آیلند در میان کسب و کار ذکر شده برای نادیده گرفتن اجتماعی-فاصله هشدارهای شد, سرزمین عجایب, یک باشگاه که در آن مشتریان هنوز دریافت دامان رقص آخر هفته گذشته. (آن سایت می گوید این پس بسته به طور موقت.)

GameStop بازی های ویدئویی زنجیره ای درو اعتراض از کارمندان خود را به آن دستور آن هزاران نفر از فروشگاه ها را باز باقی می ماند و برای مقابله با بسته شدن درخواست توسط مقامات محلی به دلیل توجه به کارکنان یادداشت آن بر این باور بود که “طبقه بندی شده به عنوان ضروری خرده فروشی است.”

در کالیفرنیا, تسلا, لوکس الکتریکی می شناسند و به طور موقت به مبارزه طلبیده منطقه خلیج دستور به تعطیل کردن همه غیر ضروری کسب و کار نگه داشتن آن از 10 ، 000 کارگران کارخانه در کار است. در روز پنج شنبه تسلا گفت: این امر تعلیق عملیات آغاز و تا روز دوشنبه.

و در میانه Uline عمده توزیع کننده مواد بسته بندی و صنعتی لوازم نگهداری نیروی کار خود رفتن را از طریق این هفته با وجود شکایت از کارکنان از جمله کسانی که شلوغ به آن تماس مراکز کار side-by-side در cubicles.

“هیچ چیز واقعا تغییر” یک کارمند گفت. “این فقط nerve-racking.”

کارکنان ایمیلی دریافت پنج شنبه از Uihlein خانواده صاحبان $5.8 میلیارد دلار شرکت و کمک کنندگان بزرگ به جمهوری علل ضمن تشکر از آنها را برای تلاش های خود را و گفت که “کاخ سفید بر نام ما دو بار با دستور” این هفته است.

همان روز یک مدیر در یک Uline مرکز تماس ارسال یک توجه داشته باشید به کارکنان.

“اگر شما و یا اعضای خانواده هستند که در زیر آب و با سرد/آلرژی — یا هر چیزی جدا از Covid-19” آن خوانده شده “لطفا نگویید همسالان خود را در مورد علائم و نشانه & مفروضات خود را. با انجام این کار شما باعث وحشت غیر ضروری در اتاق.”

اما مقدار زیادی از آمریکایی ها به طور داوطلبانه اقدام به جوانه-رنگ آمیزی جهان به تصویب زمان. در حالی که عمده قمار در لاس وگاس و آتلانتیک سیتی توقیف در اوایل این هفته کسانی که مانند Chukchansi طلا در کالیفرنیا مرکزی وعده افزایش پاکیزگی فروش روی حیله و تزویر در جهان از کارت های بازی و دستگاه های حافظه.

آنها خورده ، Chukchansi اعلام کرد به طور ناگهانی در روز جمعه که آن را خواهد دید از آن شب. Valley View, کازینو در نزدیکی سن دیگو برنامه ریزی شده به آن را تا زمانی که یکشنبه شب اما بسته و روز جمعه هم به همراه چند تن از قمار در فلوریدا.

با بسیاری از مکان های سرپوشیده بسته — بدون مراکز هیچ فیلم — میلیون ها سعی در فرار, خارج از منزل, گاهی اوقات ایجاد خود به خود جمعیت. پیاده رو مسدود شد در اطراف جزر و مدی حوضه در واشنگتن دی سی به عنوان مردم به دیدن شکوفه های گیلاس.

هیچ جای برجسته این کشور متناقض حالات بیش از فلوریدا. فیلم از سواحل شلوغ گسترش یافته است. خاموش کردن رخصتی بهار, ثابت دشوار است. برخی از دانش آموزان در آفتاب و آبجو و obliviousness, با تکیه بر جوانان خود را به عنوان یک سپر و نادیده گرفته هشدارهای آنها می توانند حامل ویروس به پدر و مادر و پدربزرگ و مادربزرگ.

“مثل این چیزی که منفجر به من گفت:” پارکر ماجول یک دانشجو از دانشگاه کنتاکی که به فورت Lauderdale شنبه گذشته با 50 دوستان شما و برنامه های بزرگ. “آن را منفجر در طول بهار من شکستن هفته است.”

در بحث بین اقتصاد و اپیدمیولوژی مقامات محلی به طور کلی در کنار پول و خوشگذرانی. در اواخر هفته, هر چند بسیاری از پیوست shutdown روند.

روز ساحل در فورت Lauderdale بود به طرز مرموزی خالی ذخیره انباشته صندلی و نجات غریق برج. خوشه ای از دانشجویان با غلتک و کیسه های فلاپی کلاه کاه راه می رفت به سمت در انتظار SUV به سمت فرودگاه.

نه همه beachgoers جوان بودند مردم است. بازنشسته و خود توصیف “فلز detectorist” نام لری Leguire, 68, از کلمبوس, اوهایو بود که در فلوریدا پس از ماه دسامبر است. در روز پنج شنبه در ویکی ساحل, او در بر داشت چهار حلقه که با او بودند طلا به علاوه یک تعداد انگشت شماری از سکه های آلومینیوم و قوطی زبانه بکشد و درب بطری.

“این دیوانه را در اینجا:” دیروز آقای Leguire گفت. “شما آن را دیدم, راست? امروز بسیار کمتر است. من فکر می کنم آن را coronavirus و اخبار در مورد همه بچه ها تجمع.”

آقای Leguire گفت که او و همسرش را حفظ فاصله از دیگران و پوشیدن دستکش و ماسک در فروشگاه های مواد غذایی. او خوشحال به یاد بگیرند که ساحل بسته شد شب جمعه.

“ساحل زندگی من است و بدون آن, مانند, چرا در فلوریدا?” او گفت:. “من ممکن است به عنوان به خوبی به خانه برگشت و جدا کردن خودم در خانه من در کلمبوس, اوهایو.”

رسمی تجمعات مانند مجالس ترحیم و مراسم عروسی بودند لغو و یا بازنگری شود. در یک حیاط خلوت عروسی نزدیک آناهایم, کالیفرنیا., شنبه شب یک DJ به نام آماندا B. آنقدر عصبی در مورد نمایشی که او تکان نمی داماد دست و یا اجازه دهید هر کسی او را لمس میکروفون.

“که در آن نقطه, مشاوره بود که تجمعات 50 یا کمتر بودند خوب,” او گفت: چند روز بعد. “اما من نمی خواهد آن را انجام دهد در حال حاضر.”

در بروکلین Hasidic یهودیان به مبارزه طلبیده انزوا سفارشات برگزار شد و مراسم عروسی; دیگران ادامه داد: جمع آوری برای نماز. در فورت لادردیل فلوریدا., عروسی برنامه ریزی شده برای اواخر ماه مارس بود که تسریع و منقبض شده. شارلوت جی و بلیک پارکر هر دو 29, نام خود را خاخام دعوت از یک دوجین از بستگان نزدیک به آقای پارکر پدر و مادر محل سکونت و با عجله به آماده شدن.

Clorox دستمال مرطوب و ضد عفونی کننده دست استقبال مهمانان در یک فضای تراس. آقای پارکر را بازی بیتلز “همه شما نیاز دارید این است که عشق” بر روی تلفن همراه خود را. برنامه ریز عروسی پخش زنده مراسم اصلی 225 مهمانان.

“من و پدرم بررسی دست ما مرتبط با اسلحه و راه می رفت پایین راهرو” خانم جی گفت. “ما حتی نمی آغوش یا بوسه. پدرم آرنج ضربه بلیک. سپس او با آرنج ضربه من است.”

دیگران سعی کردم به این درمان به عنوان زمان عادی هر چند در تضاد بودند ، کالیفرنیا سانتا مونیکا اسکله بسته شد آن پارک تفریحی آرام و هنوز هم اما خوانندگان ادامه داد: سوارکاری امواج در زیر آن.

در بعد از ظهر چهارشنبه در لس آنجلس’ Fairfax منطقه گروه از دوندگان چکیده عرق در نزدیکی خیابان های خالی زوم گذشته کارگران روز زمزمه corridos. در Erewhon بازار یک مایل دور هر دو میانسال و millennials sipped برو قهوه و سفید munched صفحات بوداده آلی هویج و چغندر در خوشه جداول در فضای باز.

در نزدیکی پان پاسیفیک پارک بازیکنان بسکتبال پر از دادگاه و CrossFitters heaved kettlebells بر روی چمن. به نظر می رسید بیشتر باهستگی یکشنبه از نصب اورژانس جهانی.

در میان مکان های غیر منتظره به دیدن یک ویروس ناشی از افزایش بازدید کنندگان برخی از پارک های ملی است. خم بزرگ پارک ملی در تگزاس به حال خطوط اتومبیل یک هفته پیش بود و “بسته بندی” در اوایل این هفته حتی به انزوا سفارشات نورد در سراسر کشور است.

ترین پارک های ملی چشم پوشی هزینه های ورودی اما بسته بازدید کنندگان مراکز. پارک ملی یوسیمیتی در میان کسانی که به تعطیل محل سکونت و در بعد از ظهر جمعه بسته به طور کامل.

هر نوع از وسط از هیچ جا جماعت ایجاد نوع جدیدی از نگرانی مناطق روستایی با محدود امکانات پزشکی در حال تاخت و تاز کردن با گردشگران فقط به عنوان همه گیر اعتصاب در کامل است. که نگرانی تعطیل کلرادو اسکی. سلیمان در مین و کارولینای شمالی محروم بازدید کنندگان است.

در Moab, Utah, منطقه شناخته شده برای سنگ نوردی و دوچرخه سواری در کوهستان در نزدیکی پارک ملی قوس مقامات بهداشتی تعطیل هتل به همه اما محلی ساکنان و یا کسانی که سفر برای کار پس از مدیران از 17-تخت موآب بیمارستان منطقه ای التماس دولت برای کمک به.

که نگرانی در اسقف. اسقف منطقه کوهنوردان ائتلاف در نهایت پرسید: “بالا رفتن دوستان” به “سفر به اسقف در این زمان است.”

“ما نگران هستیم چه اتفاقی خواهد افتاد اگر و هنگامی که اسقف نوبت به خود کمی خوشه” از coronavirus Deikis ائتلاف معاون رئیس جمهور گفت: در روز چهارشنبه.

روز جمعه پس از مغازه ها بسته بودند و رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom از کالیفرنیا به یک پناهگاه در محل سفارش این شهر نسبتا آرام دوباره.

وجود دارد هیچ outrunning اثرات coronavirus حتی در لبه قاره است. در کلید غرب فلوریدا., قرمز و سیاه و زرد شناور مارک جنوبی نقطه در ایالات متحده است که یک نقطه داغ برای گردشگران است. یک خط اشکال هر روز در تمام طول روز برای عکس op در مقابل شناور که اعلام کرد “90 مایل به کوبا.”

شناور پوشیده شده بود این هفته در تلاش برای نگه داشتن گردشگران از جمع آوری وجود دارد.

“این جنوبی tarp!” یکی از توریستی پکتیا میباشد.

کی Seeling, 69, و, دو, دوستان, سفر به فلوریدا از سیاتل یک هفته پیش در انتظار بحران آنها را به دنبال انفجار به عنوان آن بود. در حال حاضر آنها تا به حال چند گزینه به عنوان کافه ها و بسیاری از رستوران ها بسته شده است.

“ما در حال گرفتن اقدامات احتیاطی” دنیس Algie یک همراه و همدم گفت: با اشاره دست او را ضد عفونی کننده.

“اما ما نمی,” خانم Seeling استدلال کرد. “ما باید ماسک, اما ما نمی پوشیدن آنها.”

“شما در حال رفتن برای مردن از چیزی است که در عصر ما به هر حال” خانم Algie گفت. “شما نمی توانید متوقف کردن زندگی است.”

آنها پریدند خود را اجاره سبد خرید گلف و چپ. توقف بعدی: یک airboat سوار شدن در باتلاقی فلوریدا. آنها امیدوار بودند که در آن هنوز باز بود.

گزارش اضافی بود کمک توسط Audra برچ و Joseph B. Treaster از میامی; Frances روبلز از کلید غرب فلوریدا.; Amaris Castillo از تمپا, فلوریدا.; آدم Popescu از لس آنجلس; و Sapna Maheshwari و Niraj Chokshi از نیویورک است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im