لذا با آگاهی کامل پس از مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید که او در نظر دارد برای کاهش حقوق


ایسنا

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که او در نظر دارد به قطع برنامههای استحقاقی در طول یک تاون هال فروم در پنسیلوانیا در پنج شنبه شب.

زمانی که رادیو فردا میزبان Martha MacCallum پیشنهاد کرد که اگر “شما قطع نمی چیزی در استحقاق شما واقعا هرگز مقابله با بدهی” مغلوب ساختن پیشی جستن شروع به پریدن کرد در حق دور.

“اوه ما خواهید بود برش,” او گفت: به مخاطبان در اسکرانتون. “ما همچنین قصد داریم به رشد مانند شما هرگز قبل از دیده می شود.”

این حرکت را نشان دهنده یک تغییر جهت به عنوان مغلوب ساختن پیشی جستن است به طور کلی نگهداری می شود که او قصد ندارد به اصلاح چنین برنامه هایی. در یک صدای جیر جیر در ماه گذشته نوشت: “ما نمی خواهد دست زدن به امنیت اجتماعی و مدیکر در مالی 2021 بودجه است.”

او گاهی اوقات رفت و برگشت نظرات مشابه در برش استحقاق. در مجمع جهانی اقتصاد در داووس در ژانویه به عنوان مثال رئیس جمهور خواسته شده بود توسط یک مدیر چگونه می خواهد اداره فدرال برنامههای استحقاقی. او در پاسخ گفت: “در برخی از نقطه آنها خواهد بود” در بلوک سفت. در پیگیری سوال که از او پرسیده شد که در مورد مدیکر در خصوص تهمت و گفت: “ما در حال رفتن به نگاه” در آن است. در زیر ماه رئیس جمهور هرگز اقدام به تصویب کاهش است.

در میان دموکرات اولیه مغلوب ساختن پیشی جستن اظهارات می تواند دریافت توجه خاص به دلیل دیگری: محل که در آن او تحویل آنها. پنسیلوانیا یکی از مهم ترین میدانهای از انتخابات عمومی بالا هدف برای دموکرات ها به دنبال شکست مغلوب ساختن پیشی جستن در دولت به ثمر رساند و یک پیروزی در برابر هیلاری کلینتون در سال 2016. آن را نیز در زمان دولت سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن در مورد کیسه بوکس از رئیس جمهور که توسط کنگره به عنوان 2020 حزب سوسیالیست پس از یک سری از سه شنبه برنده است.

در عرض چند دقیقه بایدن در حال حاضر pounced. “در اینجا معامله مردمی: امنیت اجتماعی است که در انتخابات این سال و این انتخاب نمی تواند واضح تر: من شما را محافظت می کند و آن را گسترش دهد. دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را قطع و آن را دور” معاون سابق رئیس جمهور توییتی در بالای یک مقایسه تصویری از سخنان که کمیته ملی حزب دموکرات بود و ترویج است.

سناتور. برنی ساندرز (I-VT) در زمان یک رویکرد متفاوت با استفاده از این فرصت را به دینگ بایدن به طور مستقیم بر روی موضوع آنها sparred بیش از سال. “در اینجا معامله: جو بایدن بارها حمایت برای کاهش امنیت اجتماعی است. من مبارزه من تمام حرفه ای برای محافظت و گسترش آن” ساندرز توییتی.

رادیو فردا میزبان کوره کلیان کانوی: مغلوب ساختن پیشی جستن است ترس از بایدن?

در ادامه مطلب روزانه وحش.

ما داستان بالا در صندوق پستی خود را هر روز. ثبت نام در حال حاضر!

روزانه وحش عضویت: جانور داخل می رود عمیق تر در این داستان که برای شما مهم. بیشتر بدانید.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>