واشنگتن — با رئیس جمهور تهمت نظرسنجی شماره کشویی سنتی در میدان جنگ و همچنین به عنوان محافظه کار-تکیه متحده و پول ریختن به دموکراتیک مبارزات آمده است. این است که رو به افزایش فشار به گسترش جاه طلبی های خود و رقابت به شدت در بیشتر ایالت ها و مطبوعات حزب مزیت پایین انتخابات.

در یک سری از تماس های تلفنی قانونگذاران دموکرات و حزب مقامات لابی آقای بایدن و دستیاران برای به دست گرفتن آنچه آنها باور دارند که می تواند یک فرصت منحصر به فرد نه تنها به شکست آقای ترامپ اما به تار و مار او و بی اعتبار ساختن آنچه آنها باور دارند که خطرناک خود را سبک نژادی عوامفریبی.

این انتخابات مقامات استدلال می کنند ارائه می دهد تحریک آمیز امکان یک مسیر جدید به ریاست جمهوری از طریق در حال تغییر سریع متحده مانند گرجستان و تگزاس و یک شانس برای نصب یک نسل از قانونگذاران که می تواند سیمان دموکراتیک کنترل کنگره و کمک به ترسیم نقشه های قانونی پس از این سال را داشتند.

آقای بایدن انتخاباتی است که تا کنون hewing به یک محافظه کارانه تر مسیر. آن است که با تمرکز بیشتر بر روی یک تعداد انگشت شماری از سنتی battlegrounds که در آن است در حال حاضر تنها پوسته پوسته شدن و نامگذاری دستیاران با وجود داشتن ادعا نامزدی در ماه آوریل است.

در این لحظه آقای بایدن است پخش آگهی های تلویزیونی فقط در شش کشور همه از آن آقای ترامپ برنده چهار سال پیش: Michigan, ویسکانسین, پنسیلوانیا, آریزونا, کارولینای شمالی و فلوریدا. این کمپین شامل همیشه نزدیک فلوریدا تنها پس از بحث و تبادل نظر در مورد این که آیا آن را به ارزش به برچسب قیمت سنگین و زمانی که آقای تهمت مبارزات با جمعیت ساخته شده آن را به وضوح رقابتی با توجه به دموکرات ها آشنایی با بحث های خود را.

مبارزه با بی میلی به دنبال یک استراتژی گسترده تر مدیون در بخشی به تقویم: آقای بایدن مشاوران می خواهید برای دیدن که در آن مسابقه می ایستد و نزدیک به ماه نوامبر قبل از آنها خود را گسترش تمرکز و متعهد به چند دلار سرمایه گذاری آگاه باشید که هیچ نوسان متحده اجازه دهید به تنهایی جمهوری خواه متمایل متحده که در واقع قفل شده بود.

در عین حال آنها به طور فزاینده ای در تداوم مقابل یک حزب با جسارت فوق العاده ای همگرایی از حوادث. آقای تهمت نادرست از این بیماری همه گیر خود به خود شکست لفظی فوران و افزایش لیبرال شور و شوق — در انعکاس وسیع اجتماعی عدالت تظاهرات و دموکرات’ بی سابقه سنا صندوق-افزایش — بسیاری از officeholders متقاعد آنها باید با قاطعیت عمل کن.

عمومی و خصوصی رای گیری نشان می دهد آقای ترامپ نه تنها انتهایی به شدت در نوسان متحده مانند میشیگان و ویسکانسین اما در حال اجرا از نزدیک با آقای بایدن در به طور سنتی محافظه کار سنگر مانند کانزاس و مونتانا.

“مغلوب ساختن پیشی جستن را ناپسند ریاست جمهوری به خصوص در زمینه شکست کل برای مقابله با کروناویروس باعث می شود تگزاس بسیار شایسته پیروزی” گفت: نماینده Filemon Vela اولیه بایدن حامی. او گفت که او است “بمباران” با درخواست از تگزاس دموکرات که به طور مشابه به اعتقاد دولت می تواند به نوبه خود آبی با قابل توجهی تعهد است.

آقای Vela که نشان دهنده کشش طولانی از جنوب تگزاس گفت که او تا به حال بارها و بارها ساخته شده و پرونده او در هفته های اخیر با آقای بایدن را مدیر کمپین جنیفر اومالی Dillon. او استدلال کرد که معاون سابق رئیس جمهور قدرت با رای دهندگان و حومه پیدا کرده اند و توانایی خود را برای اصلاح این حزب روستایی ضرر و زیان به او را بهترین فرصت در چند دهه به ادعای دولت 38 آرا.

اعتبار…Demetrius فریمن برای نیویورک تایمز

برخی از دموکرات ها باقی می ماند chastened سال 2016 زمانی که وجود دارد شبیه انفجار خوش بینی و باور این لحظه بسیار آشفته و آقای مغلوب ساختن پیشی جستن و بنابراین حاضر به شکستن از طریق سیاسی guardrails که حزب نباید رشد خود رای. رئیس جمهور با حفظ حمایت قوی در میان رای دهندگان جمهوری خواه و امیدوار است یک واکنش به defacing از مجسمه اجازه خواهد داد که او با موفقیت به تصویر کشیدن دموکرات رادیکال.

تگزاس است که نه تنها به طور سنتی محافظه کار دولت مهیج برای جلب توجه از آقای بایدن را در مبارزات انتخاباتی. گرجستان دموکرات هستند به خصوص مشتاق برای او به رقابت در دولت به دلیل آن دارای دو کرسی سنا برای grabs در این سال است. بیشتر متعاقب آنها استدلال می کنند 2020 می تواند پا زدن شروع دراز مدت تجدید اجازه می دهد به ساخت پایدار استفاده انتخاباتی.

“خورشید کمربند گسترش است چه خواهد شد درایو بعد از 30 سال از انتخابات گفت:” استیسی آبرامز دولت سابق و رهبر حزب دموکرات مجلس اشاره کرد که گرجستان دارای سیاه ترین رای دهندگان با در صد از هر گونه پتانسیل نوسان دولت است.

فشار بر آقای بایدن نه فقط آینده از جنوب که در آن ویروس را تجدید حیات قرار داده است آقای مغلوب ساختن پیشی جستن و فرمانداران جمهوریخواه در موضع دفاعی است.

سناتور Sherrod قهوه ای از اوهایو است فشار معاون سابق رییس جمهور و عبدالله به رقابت در دولت دیرینه میدان نبرد سیاسی که پس از خانم کلینتون را بد نشان دادن بسیاری از دموکرات ها بود و نتیجه گرفته بود که دور از دسترس است.

“اوهایو بود bellwether تا سال 2016” آقای براون گفت: با این استدلال که Ohioans بر خلاف خورشید کمربند رای دهندگان ایم که حمایت تنها جمهوری خواهان می تواند اغوا به دلیل این که آنها به مدت طولانی رای برای دموکرات ها مانند آقای بایدن.

آقای بایدن مشاوران اشاره است که او نیاز به تنها 270 آرا را به نفع خود و باقی می ماند که خود را اولین هدف. خود احتیاط نشان دهنده جدی امکان که در پایان هیچ یک از محافظه کار-تکیه متحده خواهد تلنگر به آقای بایدن و سرب خود را در فلوریدا و حیاتی ایالات غرب میانه است و شکننده.

“هنگامی که شما نگاه کنید در زیر هود ما رو در اکثر میدان نبرد متحده اما ما انتظار داریم آنها را برای تشدید آنجا که این میدان نبرد متحده در یک قطبی رای دهندگان” خانم اومالی دیلون در مصاحبه ای گفت:.

علاوه بر فشار به به حمله به او نیز هشدار داد و نه به از دست دادن دید به طور بالقوه آسیب پذیر آبی متحده: هری رید سابق و رهبر حزب دموکرات مجلس سنا هل دادن آقای بایدن مشاوران به نگه داشتن یک ساعت مچی نزدیک در نوادا یک وزارت امور خارجه خانم کلینتون انجام شده اما در جایی که بیکاری سر به فلک کشیده است.

در حالی که آقای بایدن مشاوران ارزیابی چشم انداز هر چند آقای مغلوب ساختن پیشی جستن است سیگنالینگ جایی که او فکر می کند این مسابقه را بر عهده داشت.

هفته گذشته رئیس جمهور با صرف بیش از $150,000 در تلویزیون تبلیغات در میشیگان که در آن نظر سنجی که او را به طور قابل توجهی فرار در حالی که او ریخت و بیش از 1.3 میلیون به تبلیغات در گرجستان و بیش از $600,000 در اوهایو که در آن نظرسنجی ها نشان می دهد یک مرده گرما با توجه به شرکت های تبلیغاتی, تجزیه و تحلیل ترافیک.

هیچ دولت ارائه می دهد به عنوان یک وسوسه و پتانسیل نتیجه نهایی به عنوان تگزاس با آن به طور فزاینده ای دموکراتیک و متنوع مراکز شهری. فراتر از اهمیت آن در انتخابات ریاست جمهوری تگزاس فراهم می کند آمریکا بیشتر وانت فرصت بیش از هر دولت دیگر و چشم انداز ادعا اکثریت در دولت خانه و در دادگاه عالی ایالت که هر دو می تواند به اثبات محوری برای redistricting.

اخیر تگزاس نظرسنجی ها نشان می دهد یک مسابقه نزدیک با نه نامزد پیشرو با بیش از خطا.

نماینده Joaquin کاسترو گفت: آقای مغلوب ساختن پیشی جستن به نوبه خود نسبت به سیاست نژادی تنها دولت بیشتر کشنده برای دموکرات ها.

“در تگزاس شما باید یک کار بسیار متنوع گروه از رای دهندگان که رد این نوع از پیام و رویکرد” گفت: آقای کاسترو, پیش بینی است که آقای بایدن “می تواند انجام دهد بهتر است در تگزاس در این زمان نسبت به برخی از کشورهای که در نظر گرفته شده است نوسان متحده برای یک نسل است.”

“در حال حاضر بهترین زمان ما تا به حال پس از جیمی کارتر به پیروزی تگزاس” گفت: نماینده مارک Veasey یک فورت ورث-منطقه دموکرات یادآوری این حزب 44-سال خشکسالی است.

این هفته خانم اومالی دیلون و دیگر بایدن مشاوران صحبت با تلفن با تگزاس دموکرات ها از جمله آقای Vela آقای Veasey و دولت رئیس گیلبرتو هینجسا.

معاون سابق رئیس جمهور مشاوران علاقه مند بودند در تگزاس اما “noncommittal” آقای هینجسا گفت. “خود تردید است که آن را آنقدر بزرگ است و هیچ سابقه ای از این دولت تا کنون در بازی مانند آن است که در حال حاضر,” او گفت: اذعان است که به محض دور بالا و هزینه های دولت با 20 بازارهای رسانه ها باعث می شود آن را “یک گزاره ترسناک” برای یک کمپین ملی.

آقای ویلا گفت: “این کمپین با احتیاط خوش بینانه در مورد تگزاس, اما کسانی که از ما بر روی زمین هستند خوش بینانه تر از آنها هستند.”

این شکاف بین حزب انرژی و جاه طلبی و آقای بایدن را هنوز هم در حال توسعه سازمان در حال رشد است گسترده تر با هر نظرسنجی نشان آقای ترامپ لغزش و هر صندوق جمع آوری گزارش نشان می دهد دموکرات ها به مراتب outraising رقبای جمهوری خواه خود را.

اعتبار…دیمون هیگینز/پالم بیچ پست از طریق آسوشیتد پرس

در حالی که مبارزات انتخاباتی شده سراسیمگی از استخدام در هفته های اخیر خود را با سرعت از ساختمان خارج منطقه ای میز و تیم دولت باعث شده است تا برخی از خصوصی گله مند از فعالان حزب. آنها نگران بایدن اردوگاه نیست و در عین حال موقعیت را برای سرمایه گذاری در این سال را فرصت — یا به اندازه کافی آماده برای سازمانی مطالبات گسترده رای-با-پست فشار ضروری ساخته است با این بیماری همه گیر.

آستین شاغل دموکرات ها می گویند وجود دارد عمیق تر به دلایل مسابقه یک آرایه وسیعی از متحده است.

“یک کالج انتخاباتی لغزش می دهد بایدن توانایی به حرکت در مسائل عمده” آقای براون گفت. “دوم آن را به او قوی تر اکثریت در سنا و حزب بیشتر قانونگذاران ایالتی.”

به طور گسترده تر آقای قهوه ای فرض می های چشمگیر انکار آقای ترامپ خواهد آن را بیشتر احتمال دارد که جمهوری خواهان را دور انداخته و خود را از سیاست است. “آنها رو به رد نقش خود به مسابقه اگر آنها در حال رفتن به یک حزب ملی است که می تواند در آینده,” او گفت:.

پل Begala کهنه دموکراتیک استراتژیست بود و حتی ضخیمتر میشود در مورد نیاز به یک پیروزی قانع کننده.

“از آن استفاده می شود که هر چیزی که گذشته 270 آرا بی فایده بود زیرا مهم نیست که چقدر شما را اجرا گذشته خط دروازه در فوتبال” گفت: آقای Begala. “اما برای اولین بار در تاریخ آمریکا وجود دارد یک نگرانی مشروع است که رییس جمهور نمی خواهد تسلیم قدرت است.”

قانونگذاران در هر دو طرف نیز به طور فزاینده ای با تمرکز بر پایین-رای گیری مسابقه و چقدر خسارت به خواهان آقای ترامپ ممکن است ترک در پی خود.

حزب دموکرات امیدوار است که آنها نه تنها می تواند ادعای اکثریت اما به دست آوردن صندلی به اندازه کافی برای زنده ماندن از واکنش احتمالی در سال 2022 باید یک رئیس جمهور بایدن در همان رنج می برند تلفات ترین رئیس جمهور در اولین انتخابات میان دوره ای.

سناتور چاک شومر از نیویورک اقلیت رهبر با بیان مهار خوش بینی در مورد دموکرات ها’ چشم انداز — وی با تاکید بر او “چیزی برای اعطا” — اما اعتماد به نفس بود آقای بایدن را برای ارائه به مجلس سنا.

“جو بایدن به من گفت که هدف او این است که برای کمک به آمریکا در سنا در هر راه او می تواند حتی اگر این دولت نه در فهرست هدف” آقای شومر در مصاحبه ای گفت:.

آقای شومر است به خصوص قصد nudging آقای بایدن به مین گرجستان و آیووا که در آن نظرسنجی ها نشان می دهد سناتور جونی ارنست است دقت انتهایی خود را دموکراتیک حریف با توجه به دموکرات ها آشنا با فکر کردن و پیدا کرده است معاون سابق رئیس جمهور به طور کامل پذیرای.

علاوه بر آریزونا که در آن دموکرات ها ساخته شده اند تاخت و تاز در سال های اخیر هیچ دولتی ممکن است بیشتر رسیده برای شکار غیر قانونی از گرجستان که آقای مغلوب ساختن پیشی جستن در بازدید از هفته آینده.

دموکرات ها از دست رفته وجود دارد با هشت درصد در سال 2012 پنج درصد در سال 2016 و پس از آن تنها 1.4 در خانم آبرامز را 2018 مسابقه برای فرماندار.

جنیفر اردن یک سناتور از آتلانتا به ذکر است که دو برنامه به طور بالقوه آسیب پذیر سناتور جمهوریخواه بودند تا برای انتخابات: دیوید پردو, و کلی Loeffler که منصوب به صندلی خود در سال گذشته است.

“به عنوان ریاست جمهوری می رود و من فکر می کنم که چگونه کرسی سنا در حال رفتن به,” او گفت:. “پس چرا نمی خواهد شما را به بازی — آن را یک به یک.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

علمی ترین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *