دموکرات پرده طرح بلند پروازانه برای پلیس اصلاحات: “این گام اول است’دموکرات ها در کنگره را متحول کرده اند, فراگیر, مجموعه ای جدید از طرح های پیشنهادی با هدف اصلاح پلیس و تبدیل به اجرای قانون در سراسر کشور است.

قانون جدید به نام عدالت در پلیس عمل از سال 2020 می آید در حال انجام تظاهرات گسترده در سراسر کشور در پاسخ به مرگ جورج فلوید در حالی که تحت بازداشت پلیس است و جاه طلبانه ترین تغییر به اجرای قانون توسط کنگره در سال است.

“ما نمی توانیم برای حل و فصل چیزی کمتر از تحول ساختاری تغییر” گفت: مجلس, نانسی پلوسی, قدرتمند ترین دموکرات در کنگره نقاشی بر روی ملت تاریخچه برده داری.

قبل از رونمایی بسته, مجلس نمایندگان و سنا دموکرات ها از جمله چاک شومر Congressman Jim Clyburn, کنگره لیزا بلانت روچستر سناتور کامالا هریس و سناتور کوری بوکر برگزار شد یک دقیقه سکوت در کنگره به رهایی سالن خواندن نام فلوید و دیگران کشته, پلیس فعل و انفعالات.

آنها عینک kente پارچه دست توسط کنگره سیاه حزبی و زانو به مدت هشت دقیقه و 46 ثانیه در حال حاضر نماد خشونت پلیس و خشونت آن است که در طول زمان دادستان ها می گویند فلوید دوخته بود تحت یک افسر پلیس را به زانو قبل از او درگذشت.

نماینده کارن باس, رئیس کنگره سیاه حزبی است که منجر به تلاش آن را به نام جسورانه و تحول است.

“جهان شاهد تولد یک حرکت جدید در این کشور” باس گفت:.

“حرفه ای که در آن شما باید قدرت را به کشتن باید یک حرفه ای که در آن شما باید بسیار آموزش دیده افسران که پاسخگو به مردم,” او اضافه شده است.

این قانون را ممنوع chokeholds توسط پلیس از جمله یک مورد استفاده برای Floyd, راه اندازی پایگاه ملی برای پیگیری پلیس و سوء رفتار خواهد نوار انواع “بدون دست کشیدن از” حکم با توجه به یک پیش نویس اولیه.

این لایحه همچنین هدف به آن را آسان تر به دنبال قانونی خسارت هنگامی که پلیس نقض حقوق مدنی توقف دهها و تعصب نژادی در پلیس و محدودیت انتقال تجهیزات نظامی به نیروهای پلیس.

اما بسته بندی متوقف می شود کوتاه از انجام تماس با پیشرو فعالان پال خواستار قطع بودجه دولت پلیس فشار برای از بین بردن و یا کاهش منابع مالی به ادارات پلیس که زده جدید شدت در این هفته از تظاهرات فلوید پس از مرگ است.

در مینه سوتا در یکشنبه, مینیاپولیس, اعضای شورای شهر رای به انحلال نیروی انتظامی وجود دارد و تجدید نظر در چگونه از آن دسته واکنش اضطراری با تمرکز بر جامعه و خدمات اجتماعی.

“این گام اول است. وجود دارد بیشتر به آمده گفت:” پلوسی. “هنگامی که خانه عبور دادگستری و پلیس عمل می کنند [رهبر اکثریت سنا میچ] مک کانل خواهد شد و امیدوارم آن را تا. در طول کنگره رئیس جمهور باید ایستاده است در راه عدالت, کنگره و کشور را نمی خرد شدن تا زمانی که این قانون به قانون است.”

فرض دموکراتیک ریاست جمهوری نامزد جو بایدن خواهد شد که بازدید فلوید خانواده در هوستون, تگزاس, اتحاد حمایت بان کی مون در chokeholds و دیگر عناصر بسته است. روز دوشنبه در مبارزات انتخاباتی خود با صدور بیانیه ای گفت که هر چند او “سهام عمیق غم و اندوه و نا امیدی از کسانی که خواستار تغییر را” او “باور ندارد که پلیس باید defunded”.

این لایحه را در مسیر تبدیل شدن به قانون است به احتمال زیاد مخاطره آمیز و از طریق حزب جمهوری خواه کنترل مجلس سنا. معلوم نیست اگر اجرای قانون و پلیس قدرتمند اتحادیه های کارگری را به عقب هر یک از تغییرات پیشنهادی و یا اگر جمهوری خواهان کنگره را به پیوستن به تلاش است.

در طول کنفرانس مطبوعاتی در روز دوشنبه قانونگذاران دموکرات متعهد به مبارزه برای تصویب آن – ظریف امتیازی که این پیشنهاد در واقع ممکن است غرفه جایی در فرآیند قانون گذاری.

“این شده است هرگز قبل از انجام داده اند. در سطح فدرال در سنا دموکرات ها در حال رفتن برای مبارزه با مانند جهنم را به این واقعیت” شومر گفت. او اضافه کرد که “در حال حاضر ما باید در مجموع همه آمریکایی ها, بالا بردن صدای ما و تماس در مک کانل رهبر برای قرار دادن این اصلاحات لایحه در سنا قبل از ژوئیه به بحث و رای دادند”.

به مراتب کمتر بحث برانگیز لایحه که صراحت را مجازات یک جرم فدرال برای اولین بار در تاریخ ایالات متحده متوقف شده فقط در هفته گذشته.

این امت تا ضد مجازات عمل است که پس از 14 سال پسر بود که شکنجه و کشته در سال 1955 در می سی سی پی که مرگ به کمک جرقه جنبش حقوق مدنی دهه 1960. اگر این لایحه تصویب اکثریت در حزب دموکرات حاکم بر مجلس نمایندگان در اوایل سال جاری یک سناتور جمهوری خواه موفق شد در مسدود کردن راه خود را.

خواهان در پاسخ به این لایحه با این استدلال آن را یک حرکت به طور موثر پال خواستار قطع بودجه دولت پلیس در همه جا. ملی سناتوری جمهوری خواه کمیته ملی حزب جمهوری خواه کنگره هر دو فرستاده اظهارات گفت: دموکرات ها می خواستم پال خواستار قطع بودجه دولت ادارات پلیس.

“چه یک بار زندگی می کردند در لیبرال حاشیه در حال حاضر از طریق شکسته جدی در راه گفت:” NRSC مدیر ارتباطات جسی شکار. “حزب دموکرات در همه جا در حال رفتن به مجبور به پاسخ به رای دهندگان در مورد چگونه آنها برنامه ریزی برای حفظ آمریکایی امن در حالی که خود را حزب به دنبال ‘پال خواستار قطع بودجه دولت پلیس’.”

براد Parscale دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن انتخاب مجدد مدیر کمپین وزن در توییتر ادعا: “دموکرات ها مانند جو بایدن می خواهید پال خواستار قطع بودجه دولت ، سپس با آنها تماس آمریکایی ها ممتاز’ به صورت نگرانی در مورد ایمنی. وجود دارد هیچ چیز ممتاز در مورد تمایل به محافظت از خانواده خود را. رئیس جمهور تهمت همیشه مبارزه برای قانون و نظم است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن خود توییتی “LAW & ORDER نه پال خواستار قطع بودجه دولت و لغو پلیس. چپ رادیکال دموکرات ها رفته اند دیوانه!” این روشن نیست که اگر او با اشاره به لایحه خاص.

آسوشیتد پرس کمک به این گزارش

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>