دموکرات ها به پرده جدید و جسورانه آب و هوا برنامه ریزی برای فاز از تولید گازهای گلخانه ای تا سال 2050

آمریکا را به پرده تهاجمی بحران آب و هوا ‘طرح اقدام’ روز سه شنبه نزدیک به پاک از بین بردن گازهای گلخانه ای تا سال 2050 با توجه به خلاصه ای اسناد و مدارک بررسی شده توسط نگهبان.

شبکه-صفر تولید گازهای گلخانه ای هدف چیزی است که سازمان ملل متحد رهبران و جامعه علمی می توان گفت جهان باید برای جلوگیری از بدترین افزایش درجه حرارت و آن چه دموکرات نامزد ریاست جمهوری جو بایدن می گوید: اگر دنبال او بودند را به نفع خود در کاخ سفید در ماه نوامبر.

دموکراتها پیشنهاد مورد اشاره در دو صفحه خلاصه را به عنوان یک “اقدام کنگره طرح” و “نقشه راه” تماس به صورت موقت اهداف برای ارزیابی پیشرفت و مطمئن شوید که سوخت های فسیلی و آلودگی رو به کاهش است به خصوص در جوامع رنگ که دچار زیست محیطی بی عدالتی.

مجلس نانسی پلوسی اعلام خواهد شد این طرح وارد شده توسط مجلس انتخاب کمیته بحران آب و هوا که به ریاست فلوریدا در کنگره کتی کرچک در یک رویداد در مقابل ساختمان کنگره ایالات متحده در روز سه شنبه.

بیش از 538 صفحه گزارش شامل صدها توصیه های سیاست متمرکز بر 12 کلید ستون با توجه به جداگانه طرح.

مدل سازی در زیر مجموعه ای از این توصیه ها نشان داد آنها را قطع شبکه گازهای گلخانه ای ایالات متحده با 37 درصد کمتر از سال 2010 سطح در سال 2030 و 88 درصد کمتر از سال 2010 سطح در سال 2050 بر اساس این گزارش رئوس مطالب. باقی مانده 12 درصد از تولید گازهای گلخانه ای کاهش می باید از سخت به decarbonize بخش از جمله کامیون های سنگین حمل و نقل و صنعت و کشاورزی است.

پیشنهاد طرح توصیه استاندارد انرژی پاک برای net-zero برق توسط 2040 و خالص-صفر ساختمان های جدید تا سال 2030. در آن تنها صفر-ساطع وسایل نقلیه جدید به فروش می رسد 2035 و از آن طرفداران دو برابر شدن بودجه برای حمل و نقل عمومی.

این برنامه فراهم می کند یک “نقشه راه برای کنگره برای ساخت یک مرفه انرژی پاک در اقتصاد است که ارزش کارگران, پیشرفت, عدالت زیست محیطی و آماده است برای دیدار با چالش های بحران آب و هوا” با توجه به اسناد و مدارک.

لی استوکس, دستیار استاد در دانشگاه کالیفرنیا در سانتا باربارا, که مطالعات سیاست آب و هوا به نام طرح “بلند پروازانه و جامع”.

Nancy Pelosi will announce the plan on Tuesday.

“این نشان می دهد که این کمیته شده است گوش دادن به سهامداران و تماشا دموکراتیک اولیه دقت کنید. واضح است که آنها آموخته اند که از آب و هوا قهرمانان مانند [واشنگتن] فرماندار جی Inslee,” او گفت:.

“من بسیار heartened برای دیدن جزئیات و جاه طلبی است که این کمیته قرار داده و رو به جلو را نشان می دهد که حزب دموکرات بیدار شدن از خواب به مقیاس و ضرورت بحران آب و هوا.”

اما این طرح هیچ شانسی برای عبور از جمهوری خواهان کنترل سنا و خواهد بود یک مشکل فروش و حتی برای برخی از دموکرات ها اگر حزب خود را در زمان به عقب که مجلسی و برنده کاخ سفید از دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. رئیس جمهور قول داده است برای خروج از پاریس آب و هوا توافق و لغو این کشور را ملی آب و هوا تلاش.

دموکرات ها را جلب کردن که این طرح را ارائه تقریبا $8tn در آب و هوا و مزایای بهداشت و درمان از طریق اواسط قرن اما جمهوریخواهان مطمئن به صفر در این طرح هزینه ها با این استدلال که آنها را بشدت در حال حاضر مبارزه اقتصادی.

سرمایه گذاری نیز می توان به بنیادی و پاسخ به اثرات آب و هوا از جمله زیرساخت های آب برای رسیدگی به افزایش سیل و نسل بعدی 9-1-1 سیستم برای اطمینان از ارتباطات بی سیم شبکه های قابل اعتماد در طول بلایای طبیعی است.

این طرح با هدف کاهش نشت متان از بخش نفت و گاز 90 درصد تا سال 2030 اشاره استوکس, که بررسی کامل گزارش.

شرکت های نفت و گاز را از دیگر “غیر ضروری معافیت مالیاتی” و ما قرار بود قیمت کربن را به شرکت ها پرداخت خود را برای آلودگی است. بر اساس این طرح کنگره را نیز پیاده سازی سیاست های خود را به مطمئن شوید که صنایع سنگین کاهش آلودگی در معرض خطر جوامع به طوری که آمریکایی های فقیر و جوامع از رنگ رنج می برند نیست از انتقال.

نقشه راه خواهد بود “قرار داده [محیط زیست عدالت] در مرکز فدرال آب و هوا و سیاست های زیست محیطی.”

این امر همچنین ایجاد یک ملی آب و هوا انطباق برنامه ها و محافظت از حداقل 30 ٪ از همه ما زمین و اقیانوس مناطق تا سال 2030.

ملی انتقال اقتصادی خواهد بود کارگران آواره و صنعت زغال سنگ جانبازان را دریافت مراقبت های بهداشتی پشتیبانی می کند.

در نهایت این پیشنهاد را به سرمایه گذاری در “آب و هوا سواد”.

“تبدیل این طرح به واقعیت خواهد ساخت امن تر و سالم تر و عادلانه تر و امریکا و بازگرداندن جهانی آب و هوا رهبری, افزایش امنیت ملی ما و ارائه قابل زیستن آب و هوا برای جوانان امروز و نسل های آینده” اسناد می گویند.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de