دموکرات ها به پیشنهاد گسترده ای لایحه به هدف سوء رفتار پلیس و تعصب نژادی

دموکرات ها در کنگره طرح به پرده گسترده قانون در روز دوشنبه که آن را آسان تر برای تعقیب پلیس سوء رفتار و بازیابی خسارت از افسران به نقض حقوق اساسی شهروندان و گام به گام تا فشار بر وزارت دادگستری به آدرس سیستماتیک تبعیض نژادی توسط اجرای قانون است.

این لایحه که در مجلس نمایندگان و سنا دموکرات ها به نام عدالت در پلیس عمل 2020, یک پاسخ مستقیم به قتل اخیر سه آمریکایی های سیاه و سفید با سفید, غیر نظامیان و افسران که باعث تظاهرات در سراسر کشور, اما آن را شامل سیاست هایی که مدنی تحت فشار بوده اند در دهه های مبارزه با تعصب نژادی و استفاده بیش از حد از زور توسط اجرای قانون است. نیویورک تایمز به دست آمده و یک کپی از یک بخش توسط بخش خلاصه ای از آن مطالب منتشر شده بخش خصوصی در کاپیتول هیل اواخر جمعه.

این امر می تواند تهاجمی ترین مداخله به پلیس توسط کنگره در حافظه اخیر و عناصر آن هستند و برخی به دیدار با مخالفان سرسخت از لحاظ سیاسی قدرتمند پلیس اتحادیه های کارگری و اجرای قانون دیگر گروه هایی که در مبارزه علیه چنین تلاش ها در گذشته است. آن است که روشن نیست که آیا رئیس جمهور تهمت که اغلب راستا خود را با اجرای قانون و حمایت از استفاده از تاکتیک های پلیس را در آغوش چنین اقداماتی در حال حاضر.

به عنوان در حال حاضر پیشنهاد آن را به طور قابل توجهی تغییر قانون فدرال و نیاز متحده و محلات به ایجاد تغییرات خود را مانند سازماندهی اجباری تعصب آموزش به دریافت بودجه فدرال. آن را ایجاد یک رجیستری ملی برای پیگیری سوء رفتار پلیس و نیاز است که سازمان های اجرای قانون گزارش داده در استفاده از زور و همچنین ممنوعیت خاصی chokeholds و شیوه های دیگر استفاده می شد که در درگیری با پلیس که در سمت چپ آمریکایی های سیاه و سفید مرده است.

“مداوم بدون کنترل تعصب در پلیس و سابقه عدم پاسخگویی است wreaking ویران در جامعه” مجلس نمایندگان و سنا دموکرات ها که مونتاژ بسته نوشت: در یک ایمیل به همکاران در روز جمعه همراه با خلاصه. “شهرستانها هستند به معنای واقعی کلمه در آتش با درد و غم و اندوه ساخته شده توسط خشونت بازدید, بر, بزرگ سیاه و قهوه ای بدن.”

تلاش است که توسط رهبری نماینده کارن باس از کالیفرنیا و رئیس کنگره, سیاه, انجمن, نماینده Jerrold Nadler نیویورک کمیته قضایی مجلس رئیس و سناتور کوری بوکر از نیوجرسی و کامالا هریس کالیفرنیا تنها دو حزب دموکرات در مجلس سنا. آنها با اشاره به مرگ و میر ناشی از جورج فلوید در مینه سوتا و Breonna تیلور در کنتاکی است که الهام گرفته از تظاهرات در سراسر کشور و همچنین به عنوان شناخته شده دیگر قربانیان چنین نیروی در سال های اخیر است.

اعتبار…کارولین یانگ برای نیویورک تایمز

“در حالی که وجود دارد این است که هیچ سیاست تجویزی است که پاک کردن دهه نژادپرستی نظاممند و بیش از حد پلیس — آن زمان ما در ایجاد تغییر ساختاری با معنی اصلاحات” نمایندگان مجلس نوشت.

فردی قانونگذاران در هر دو حزب را معرفی طرح های پیشنهادی خود را در روز های اخیر که مجلس نمایندگان و مجلس سنا هنوز هم می تواند در نظر رفتن به جلو اما این لایحه توسط خانم باس و دیگران دارای مجوز و پروانه دموکراتیک رهبری در مجلس نمایندگان و سنا و همچنین تاثیرگذار سیاه و حزبی. دموکرات ها بر این باورند که آنها قادر خواهد بود به سرعت تصویب آن در مجلس اما چشم انداز روشن در مجلس سنا که اکثریت جمهوری خواه است که به احتمال زیاد به دنبال باریک تر مجموعه ای از تغییرات است.

چون اکثر ادارات پلیس تحت ایالتی و محلی کنترل محدودیت وجود دارد برای این نوع از تغییرات کنگره می تواند دستور از واشنگتن است. تماس از فعالان به شکستن و یا به شدت بازسازی ادارات پلیس برای مثال به احتمال زیاد پاسخ داده در سطح ایالتی و محلی.

هنوز تغییرات دموکرات ها پیشنهاد قابل توجه خواهد بود.

در صورت تصویب این لایحه بازنویسی عناصر کلیدی فدرال قانون مربوط به سوء رفتار پلیس به آن را آسان تر برای محاکمه مأموران اجرای قانون و برای افرادی که قربانیان چنین شیوه برای بازیابی خسارت.

پلیس فدرال سوء اساسنامه در حال حاضر باعث می شود آن را یک جرم برای یک افسر به “عمدا” نقض افراد را از حقوق اساسی به معنای دادستان باید ثابت کند یک افسر عمل با قصد محروم کردن فرد از حقوق خود است. دموکرات ها به طرح پیشنهاد کاهش است که استاندارد قصد جنایی “آگاهانه یا با بی پروا بی اعتنایی.” این تغییر به احتمال زیاد در صورت مخالفت از پلیس اتحادیه های کارگری و متحدان خود.

این قانون نیز تغییر دکترین حقوقی شناخته شده به عنوان واجد شرایط ایمنی برای محافظت از افسران پلیس از برگزار می شود از نظر قانونی مسئول خسارات وارده در پی توسط شهروندان که در قانون اساسی حقوق نقض شده است.

علاوه بر این دموکرات ها هستند پیشنهاد برای تغییر استاندارد فدرال برای استفاده از زور توسط ماموران از “معقول” به تنها زمانی که آن را “لازم است برای جلوگیری از مرگ یا آسیب جدی بدن.” این لایحه نیاز است که فدرال ماموران با استفاده از de-تشدید تاکتیک ها و استفاده از نیروی مرگبار تنها به عنوان آخرین چاره. کمک های مالی به دولت و سازمان های محلی می تواند نیاز آنها را به انجام همان.

در مواد مخدر فدرال موارد قانونگذاران قصد پیشنهاد ممنوعیت “بدون دست کشیدن از” حکم که اجازه می دهد تا پلیس وارد محل اقامت بدون هشدار و یا خود را شناسایی و تشویق متحده به انجام همان. خانم تیلور ضرب گلوله کشته شد در خانه اش در یک حمله.

این قانون نیز ممنوعیت chokeholds یا دیگر کاروتید نگه می دارد و وضعیت اجرای قانون بودجه در دولت ها و سازمان های دیگر انجام همان. این روش منجر به آقای فلوید مرگ دادستان ها گفته اند و با مشخصات بالا مرگ در سال 2014 از اریک گارنر در نیویورک است.

این امر همچنین محدود کردن انتقال تسلیحات نظامی به دولت و ادارات محلی.

آن را به قدرت جدید به وزارت دادگستری محققان انجام استعلام به الگوها و شیوه های رفتاری توسط ادارات پلیس که نقض قانون اساسی و تشویق دولت به طور کلی وکیل به انجام چنین تحقیقات خود را.

قانونگذاران نیاز تمام لباس فدرال افسران برای پوشیدن بدن دوربین های دیجیتال و استفاده از دوربین های داشبورد که ابزار مهم برای برگزاری افسران پاسخگو در بسیاری از موارد و به آنها دستور است که دولت و سازمان های محلی با استفاده از بودجه فدرال به “اطمینان” استفاده از آنها.

دموکرات ها نیز سعی در بر انگیختن دولت های محلی و سازمان های اجرای قانون به انجام یک تلاش جدید برای پایان دادن به تبعیض در شیوه های خود را توسط مطبوع بودجه فدرال در اتخاذ سیاست ها و آموزش به مبارزه با نژادی و تبعیض آمیز پروفایل.

این لایحه همچنین تحمیل شرایط جدید در وزارت دادگستری به جمع آوری و اعلام جدید پلیس استانداردهای دولتی و سازمان های محلی و جمع آوری reams اعم از داده ها در اقدامات پلیس در سراسر کشور است که می تواند اطلاع رسانی تغییرات بیشتر در آینده به خصوص زمانی که یک دولت دموکراتیک کنترل بخش.

این لایحه همچنین شامل یک ماده برگزار شد در سنا که مجازات جدید فدرال جرم و جنایت نفرت برای اولین بار در تاریخ آمریکا است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>