دموکرات ها’ استراتژی برای جلوگیری ساندرز می تواند ضرب ناقص

به عنوان نتایج نوادا قفقاز نشان داد سن. برنی ساندرز تحکیم وضعیت خود را به عنوان یک — یا — دموکراتیک حزب سوسیالیست کسانی که در حزب که ترس خود را از نامزدی نصب شده به طور فزاینده ای وحشتزده خواستار نامزدهای دیگر به رها کردن و اجازه می دهد مخالفان به یکی شدن در اطراف یک رقیب.

در سی ان ان این بود نامزد سابق اندرو یانگ که در سمت چپ مسابقه Feb. 11 هنگامی که او به این نتیجه رسیدند او رفتن را به نفع خود ترغیب دیگران به دنبال او ، در MSNBC آن سابق بهداشت ، Claire McCaskill التماس میلیاردر تام Steyer به ترک نژاد و صرف پول خود را در برابر Sanders. مایکل بلومبرگ انتخاباتی شروع به ساخت همان استدلال هفته گذشته زمانی که آنها خواست دیگر نامزدها بسیاری از آنها شده بود در مسابقه برای یک سال یا بیشتر برای روشن شدن زمینه برای او.

دموکرات نامزد ریاست جمهوری برنی ساندرز. (Cengiz یار/گتی ایماژ)

یک مشکل با این استراتژی یا دوره است که در آن نامزدها تمایل به سقوط بر روی شمشیر خود را برای به عهده گرفت نفع حزب است. به عنوان یانگ گفت: “هر نامزد می خواهد به آخرین فرد ایستاده به جذب غیر برنی انرژی است.”

اما این فرض اساسی که باریک این زمینه را متوقف خواهد کرد ساندرز حتی معتبر? ساندرز یک ایدئولوژیک پلاریزه شکل نشده موفق به کسب اکثریت در هر یک از اولیه مسابقات خیلی استدلال این است که با بسیاری از نژاد هنوز هم به بازی کردن نامزد یا نامزدهای باقی مانده را به ارث می برند رای دهندگان که در مخالفت با او. اما شواهدی وجود دارد برای حمایت از یک نظریه که کمتر نامزدها نه تنها موفق به ضرر سناتور ورمونت اما در واقع می تواند به او کمک کند.

یاهو اخبار/نظرسنجی منتشر شده در هفته گذشته نشان داد ساندرز با دو رقمی آگهی در فرضی یک ترکیب هیرو مقابل بلومبرگ شهردار سابق پیت Buttigieg و بهداشت ، ctq. معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن ازمایش کرده او را با 4 امتیاز و بهترین گزینه برای مخالفت با او بود او ایدئولوژیک doppelgänger دیابت الیزابت وارن پایین و تنها با 2 امتیاز. یک NBC News/وال استریت ژورنال نظرسنجی منتشر شده در هفته گذشته تکرار نتایج آن و پیدا کردن ساندرز پیشرو بلومبرگ 20 و Buttigieg 16 در یک مسابقه است.

یکی دیگر از عوامل بالقوه کمک ساندرز پایین کشش است که میانگین دموکرات مانند او. اگر شما تنها بررسی صفوف کابل, اخبار صاحب نظران و روزنامه op-ed صفحه نویسندگان شما ممکن است فرض کنیم ساندرز یک پلاریزه شکل در درون حزب اما نظرسنجی پس از نظرسنجی ها نشان می دهد که به نادرست. یک نماینده نظرسنجی منتشر شده در این ماه در بر داشت ساندرز به بالاترین خالص favorability امتیاز در میان دموکرات ها از هر یک از نامزدهای خود را در آینده در پلاس-53. بعدی نزدیک بود وارن در پلاس-48 به بلومبرگ با plus-14.

و آن را فقط به لیبرال ها و یا ترقی خواهان حمایت از ساندرز در رای گیری: A, مارس آسوشیتد پرس-NORC نظرسنجی در بر داشت که ساندرز بود نه فقط محبوب ترین نامزد در میان دموکرات ها بلکه محبوب ترین در میان تمام انتخابات عمومی رای دهندگان. یک کلمبیا کلمبیا دریافتند که ساندرز بود plus-43 favorability امتیاز در میان دموکرات ها که خود به عنوان میانه رو و یا محافظه کاران است. اگر شما یک دموکرات که disapproves از ساندرز — یا بایدن Warren Buttigieg یا Klobuchar که برای ماده — شما در یک روشن اقلیت در میان همسالان خود را.

در نهایت ساندرز پنهان است قدرت به عنوان انتخاب دوم در بسیاری از دموکرات ها که باز هستند را به رای دادن به او را اگر مورد نظر خود را نامزد قطره. در ان بی سی نیوز/وال استریت ژورنال نظرسنجی منتشر شده در هفته گذشته ساندرز رهبری در میان رای دهندگان دموکرات دوم انتخاب با نزدیک به یک پنجم از پاسخ دهندگان گفت که می خواهم به او به نوبه خود. یک ABC News/واشنگتن پست نظرسنجی پرسیدن همین سوال را یافت او را در دوم پشت تنها وارن.

سناتور. برنی ساندرز در طول یک کمپین تجمع در دانشگاه هوستون در روز یکشنبه. (AP)

نوادا در قفقاز نشان داد که این در عمل است. در اولین تراز Sanders, دریافت 34.3 درصد از آرا. پس از هر یک از حوزه های حذف شده ضعیف ترین نامزدها و حامیان آنها مهاجرت به شخص دیگری ساندرز سهم شروع به پریدن کرد 6 امتیاز. وارن حامیان اختصاص فقط یک بخش از آن به عنوان سهم کاهش یافت و کمتر از 2 امتیاز; بقیه ساندرز دور دوم به دست آوردن در آمد از رای دهندگان که اولویت اصلی بود و یکی از نامزدهای میانه. این پژواک نوادا ورودی نظرسنجی که نشان داد ساندرز گره خورده است و یا پیشرو در میان خود توصیف میانه/محافظه کاران است. این است که در مقایسه آیووا که در آن ساندرز رای مردمی منجر افت بین اولین و آخرین برگه های رای.

ساندرز این معنی نیست که یک قفل برای نامزدی در این نقطه است. به عنوان یک 78 ساله که دچار حمله قلبی در ماه اکتبر او هنوز هم چهره سوال در مورد سلامت خود و امتناع خود را به انتشار اسناد پزشکی خود را. این گنجینه از مخالفان تحقیقات رقبای خود را می گویند در حال انتظار برای کشف شود می تواند سطح. یکی از رقیب دیگر می تواند لذت بردن از یک خروش: وارن می تواند ساخت خود نوادا بحث عملکرد و قوی در زمینه اعداد بایدن می تواند پیدا کردن زندگی جدید پس از پیروزی در کارولینای جنوبی و یا بلومبرگ استراتژی سیل امواج رادیو و تلویزیون در سه شنبه متحده می تواند پرداخت کردن. اما کسانی که با فرض این که ساندرز را به طور خودکار به شکست رفتن یک در یک با هر یک از نامزدهای دیگر باید از خود بپرسید: چه می شود اگر آنها اشتباه است ؟

بیشتر بخوانید از اخبار یاهو:

  • پوشش کامل سوالات متداول و بیشتر: 2020 انتخابات مرکز

  • جدید اخبار یاهو/نظرسنجی نشان می دهد ساندرز قدرت رفتن سر به سر با رقبا

  • چگونه جان بولتون برنده جنگ با ایران سیاست

  • ‘بایدن هنوز هم می تواند برنده’, کارولینای جنوبی, کارشناسان می گویند, به عنوان زمینه باقی مانده تقسیم

  • باید واشنگتن تبدیل

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im