دموکرات ها گام تا حملات علیه یکدیگر به عنوان نیوهمپشایر اولیه بافندگیپیشرو دموکراتیک نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری با تشدید حملات علیه یکدیگر جلوتر از مقدماتی نیوهمپشایر با جو بایدن گفت: برنی ساندرز’ دموکراتیک سوسیالیسم خواهد خاموش کردن رای دهندگان در حد متوسط متحده در یک انتخابات عمومی در برابر دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

ساندرز به حفظ برتری خود را بر دیگر 10 نامزد رفتن به بازی روز سه شنبه رای با توجه به سی ان ان نظرسنجی منتشر شده در روز یکشنبه با شهردار سابق پیت Buttigieg در دوم بایدن در سوم و ماساچوست سناتور الیزابت وارن در چهارم.

بایدن که شده است دیده می شود به عنوان یک حزب سوسیالیست در این مسابقه است که به ویژه تحت فشار برای احیای مبارزات انتخاباتی خود پس از درد و رنج آنچه که او به نام “فروشي” در نتیجه در آیووا قفقاز در هفته گذشته که او را دیدم آمده در چهارم. هر دو ساندرز و Buttigieg اعلام پیروزی در یک مسابقه که خدشه دار شد توسط هرج و مرج نتایج به پایان رسید تا بیش از حد نزدیک به تماس.

در ABC این هفته با جورج Stephanopoulos بایدن خواسته شد تا اگر او فکر دموکرات نمی تواند شکست رئیس جمهور اگر آنها به دفاع از سوسیالیسم.

“من فکر می کنم آن را به تواند فوق العاده دشوار است. من قصد دارم برای گفتن – نگاه کنید اگر من را دریافت نمی نامزدی و برنی از آن من قصد دارم به کار خواهم جهنم برای او” معاون سابق رئیس جمهور گفت: از سناتور ورمونت.

“اما من به شما بگویم آنچه در آن است بزرگتر صعود دشوار در حال اجرا به عنوان یک سناتور یا یک congressperson و یا به عنوان یک فرماندار در یک بلیط است که تماس های خود را دموکراتیک سوسیالیستی بلیط.”

ABC اخبار سیاست
(@ABCPolitics)

[email protected]: “پس شما فکر می کنید از تخت دموکرات نمی تواند شکست مغلوب ساختن پیشی جستن اگر آنها به دفاع از سوسیالیسم؟”

جو بایدن: “من فکر می کنم آن را به تواند فوق العاده دشوار است.” https://t.co/XNqnj8nMdL pic.twitter.com/I9aXW1tOSm

فوریه 9 سال 2020

مغلوب ساختن پیشی جستن در حال حاضر شروع به راه انداختن یک منفی علیه شبح سوسیالیسم پیش از ماه نوامبر انتخابات اغلب singling از Sanders, 78 خود اعلام دموکراتیک سوسیالیستی با آب و هوای آموزش و پرورش و بهداشت و درمان برنامه هزینه تریلیون دلار است.

بایدن همچنین به نام Buttigieg در طول یک رویداد در روز شنبه گفت: با 38 ساله شهردار سابق South Bend, ایندیانا, شهرستان 100000 نفر از افراد فاقد تجربه است.

“من اعتقاد ندارم ما یک حزب در معرض خطر اگر آنها معرفی کنند و من معتقدم که ما یک حزب در معرض خطر اگر ما معرفی کسی که هرگز برگزار بالاتر از دفتر شهردار” بایدن گفت: در یک تجمع در منچستر.

“این مرد نیست باراک اوباما!,” او اضافه شده رد مقایسه با اوباما در طول مبارزات انتخاباتی ریاست جمهوری در سال 2008 زمانی که بایدن گفت که او نیز فاقد تجربه است.

“و او به من گفت حق من نیست. و نه او. نه این است که هر یک از ما در حال اجرا برای رئیس جمهور” Buttigieg گفته سی ان ان جیک Tapper در وزارت امور خارجه این اتحادیه در روز یکشنبه. او افزود: “این نمی 2008 – آن را در سال 2020 و ما در یک لحظه جدید خواستار یک نوع متفاوت از رهبری است.”
Pete Buttigieg waves to the crowd in Manchester, New Hampshire, on 8 February.

پرسید که آیا “دموکرات ها می شکست دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اگر آنها به دفاع از سوسیالیسم”, Buttigieg گفت Stephanopoulos در ABC که این امر می تواند “سخت تر”.

“من فکر می کنم آن خواهد شد بسیار سخت تر است. اما نگرانی بزرگتر است که من باید بیشتر تقسیم کشور است. شما می دانید زمانی که مبارزات انتخاباتی می گوید که هر دو شما را برای یک انقلاب و یا شما باید برای وضعیت موجود — بسیاری از ما نمی بینیم که در آن ما جا که تصویر” Buttigieg گفت.

“و طنز است که در این لحظه ما در واقع باید یک تاریخی آمریکا اکثریت نه فقط خط در اطراف آنچه ما را در برابر ما نیاز به خلاص شدن از شر دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اما آنچه که ما برای” او ادامه داد. “بیایید با هم نگه دارید و هم است که آمریکا اکثریت.”

ظاهر می شود در سی ان ان ساندرز خواسته شده بود در مورد بایدن انتقاد که دموکراتیک سوسیالیستی برچسب خواهد صدمه دیده نامزدها در دیگر نژادها.

ساندرز گفت: دستور کار – افزایش حداقل دستمزد و سیستم بهداشت و درمان برای همه – تا به حال “قاطع” حمایت می کند.

“دستور کار ما است که در دستور کار طبقه کارگر و طبقه متوسط آمریکایی” ساندرز گفت.
Bernie Sanders addresses a crowd in Manchester, New Hampshire, on 8 February.

ساندرز همچنین خطاب به انتقاد از سوسیالیسم عصر روز شنبه با کریس والاس از جمله تهمت گذشته اتهامات که ساندرز یک “کمونیست”.

“شماره 1 در بسیاری از جهات در بسیاری از موارد ما یک جامعه سوسیالیستی امروز. ما یک بودجه عظیمی. آن قرار می دهد پول به تمام مناطق” ساندرز در پاسخ گفت که مغلوب ساختن پیشی جستن دریافت صدها میلیون نفر در یارانه و معافیت های مالیاتی برای کسب و کار خود را.

“تفاوت بین سوسیالیسم و مغلوب ساختن پیشی جستن سوسیالیسم است که به اعتقاد من دولت باید کمک کار خانواده نمی میلیاردرهای,” او گفت:.

در CBS چهره ملت Buttigieg همچنین خطاب انتقاد است که او تجربه کرده است.

یکی بایدن حمله آگهی برای مثال آمده است که بایدن “کمک به نجات صنعت خودرو که احیا اقتصاد میانه و رهبری تصویب و اجرای بهبود عمل صرفه جویی در اقتصاد ما از یک افسردگی است. پیت Buttigieg احیا پیاده از مرکز شهر ساوث بند توسط تخمگذاری تزئینی آجر.”

کریس Meagher, Buttigieg ملی دبیر مطبوعاتی گفت: “در حالی که واشنگتن سیاست trivializes آنچه که در جوامع مانند South Bend, South Bend ساکنان که در حال حاضر بهتر شغل و افزایش درآمد و جدید زندگی در شهر خود نمی فکر می کنم زندگی خود را در حال واشنگتن سیاستمدار punchline.”

تشریح روز یکشنبه Buttigieg گفت: “شاید من جامعه نگاه می کند خوب از – نگاه کوچک از دیدگاه واشنگتن است. اما ما در بسیاری از اوقات این اختلافات در واشنگتن استقرار … که به نظر می رسد کوچک است.”

Stephanopoulos خواسته وارن چرا او را افزایش نمی دهد دست خود را هنگامی که پرسیده شد که آیا او نگران بود در مورد داشتن یک دموکرات سوسیالیستی در انتخابات تلویزیونی نیوهمپشایر بحث در شب جمعه. اما سناتور ماساچوست کاهش یافته است کشیده می شود.

“پس من هستم – من یک سرمایه داری. من – من معتقدم در بازار. این چیزی است که من صحبت کردن در مورد تمام وقت,” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de