دموکرات ها تلاش برای رقابت با یکدیگر – و مغلوب ساختن پیشی جستن – پس از آیوواخسته و مجادله دموکراتیک نامزد دیوانه وار crisscrossed نیوهمپشایر صبح روز چهارشنبه به عنوان آنها در تلاش برای به دست آوردن جای پا خود را پس از شکست از آیووا قفقاز رأی انداخت 2020 ما انتخابات را به هرج و مرج پیش از آن در هفته.

در روزی که یک شناور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن رفت از triumphalist دولت از آدرس اتحادیه به انتظار تبرئه در رای گیری نهایی از استیضاح دادگاه در واشنگتن دموکرات درهم به نظر می رسد رقابتی هر دو با تهمت و با یکدیگر در یک زمان مبارزات انتخاباتی.

جو بایدن در سخنرانی خود در شلوغ کلیسا رویداد در یک ترد روز آفتابی در نیوهمپشایر صبح روز چهارشنبه بود که به طرز محسوسی پایین – اما اصرار او به مراتب از خارج پس از نمایش ناامید کننده در نتایج است که باید trickled در از آیووا تا کنون.

“من قصد ندارم به sugarcoat آن است. ما در زمان یک فروشي در آیووا” گفت: جمعیت است.

“کل فرآیند در یک فروشي,” او اضافه شده است.

کسانی که نظرات منعکس کننده این دیدگاه در میان دموکرات ها که آیووا قفقاز چپ دموکراتیک اولیه زمینه را بهم ریخته و که بایدن از دست زمین قابل توجهی در برابر رقبای رئیس در دولت پس از رای گیری مجموعه روند سقوط کرد و سه شنبه شب ،

بایدن گفت: “شما می دانید 24 ساعت بعد ما هنوز در تلاش برای کشف کردن آنچه اتفاق افتاده است. در این رای نیوهمپشایر ممکن است اول رای بعد از همه.” نیوهمپشایر اولیه است سهشنبه آینده.

بایدن قرار داده شده است ناامید کننده چهارم تا کنون در آیووا پشت پیشرو پیت Buttigieg برنی ساندرز و الیزابت وارن با وجود اینکه حزب سوسیالیست ملی در پای صندوقهای رای است.

“این اولین بار در زندگی من و بعد فورا رفت واز زدم پایین” بایدن گفت: “من هیچ جا نمی رود.”

معاون سابق رئیس جمهور در دولت باراک اوباما چسبیده است با او به طور کلی زنده ماندن و یا electability به عنوان منطقی برای رای دهندگان به او را انتخاب کنید بیش از دیگر بیشتر پرماجرا را انتخاب کند. او گفت که رای دهندگان به خود را بپرسید: “آیا می توانید شخص من با رای دادن به ضرب و شتم دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن?’ من اعتقاد دارم که من می توانم.”

در ضمن Buttigieg در نظر گرفتن هر فرصت در روز سه شنبه و چهارشنبه اعلام پیروزی در آیوا و اهرم های خود را افزایش و سعی کنید برای برنده شدن در نیوهمپشایر که دارای اولین اولیه رای گیری در این کشور روز سه شنبه و به دنبال آن مسابقات در نوادا و کارولینای جنوبی در اواخر این ماه.

رسمی به طور کلی برنده آیووا قفقاز برگزار شد هنوز هم به حال اعلام شده است صبح روز چهارشنبه پس از شکست یک برنامه جمع آوری داده ها انداخت مسابقه به هرج و مرج مطلق.

حزب برگزار شده بود به تکیه بر روی یک ضعف سیستم تلفن و کاغذ آرا در پایان با بین 60% و 70% از رای گیری حوزه’ نتایج شناخته شده ساخته شده توسط دوشنبه, Buttigieg از 38 ساله شهردار سابق South Bend, ایندیانا, باقی مانده کمی جلوتر از ورمونت سناتور سندرز.

بعد از آن صبح روز چهارشنبه نشسته سناتور سندرز وارن و ctq دوباره مجبور به قطع نژادها خود به پرواز بازگشت به واشنگتن برای نهایی استیضاح رای در مغلوب ساختن پیشی جستن.

رئیس جمهور خواهد شد تبرئه توسط وفادار اکثریت جمهوری خواه در سنا بعد از آن در روز چهارشنبه نه پرتاب از دفتر به عنوان دموکرات تلاش برای انجام توسط impeaching او اتهام که او مورد آزار قرار گرفته را با فشار به دولت اوکراین به منظور بررسی بایدن در حالی که به برگزاری نظامی آمریکا برای کمک به اهرم.

با وجود داشتن استیضاح تهمت شده است خوشدل در مورد ظروف سرباز یا مسافر در آیووا به عنوان او به دنبال سوار شدن بر اقتصاد قوی و مشتاق محافظه کار پایه برای انتخاب مجدد.
Elizabeth Warren campaigns in Nashua, New Hampshire, on 5 February.

نامزدهای دموکرات خواهد عجله خود را به مبارزات انتخاباتی در مدت کوتاهی پس از استیضاح رای با هیچ زمانی برای از دست دادن و نیوهمپشایر اولیه مصرف در افزایش اهمیت در پی آیووا سردرگمی است.

در سرب تا آیووا, قفقاز, polling بود و نشان داد که بی توجهی سرب بیش از رقبای خود و بایدن نیز jostling در نزدیکی بالای صفحه. دیرهنگام نتایج ثابت ناامید کننده برای هر دو.

وارن است که در تلاش برای پس گرفتن کشش او ساختمان در طول یک افزایش در سال گذشته برگزار شد یک رویداد در نیوهمپشایر در همان زمان به عنوان بایدن روز چهارشنبه صبح قبل از رفتن به واشنگتن است. با سه پیشرو مردان در جلب توجه, بالا و پایین رفتن از خوب و بد, اخبار وارن موقعیت محکم در وسط میدان بیرون آمدن از آیووا به ارمغان می آورد در حال رشد خطر نامرئی.

همراه به نیوهمپشایر توسط شوهر, تصفیه و تزکیه در سه شنبه Buttigieg شد هر دو عاطفی و جوشان به عنوان او اذعان پیشرو در این زمینه در آیووا.
Pete Buttigieg speaks in Hampton, New Hampshire, on 4 February.

اما او اعتراف کرد خود در مبارزات انتخاباتی ضعف وقتی پرسید که چگونه او را برنده بیش تمایلی آفریقایی رای دهندگان آمریکایی – مداوم سوال برای نامزدی خود گفت: “تا به حال مقدار زیادی از کار را به انجام” در کشورهایی مانند کارولینای جنوبی است.

“و روند اثبات این است که در اینجا آغاز می شود در نیوهمپشایر به عنوان ما را در راه ما به کشورهای مانند نوادا, کارولینای جنوبی و سه شنبه متحده به عنوان به خوبی. و ما کسب خواهد کرد که حمایت از” او گفت:.

ساندرز با همسرش جین را در مبارزات انتخاباتی بیش از حد شده است ساخت آشکار تلاش به دادگاه تعداد زیادی از رای دهندگان لاتین در نوادا است.

و با بایدن به شدت مورد علاقه با اکثریت آمریکایی آفریقایی تبار حزب دموکرات رای دهندگان در ایالت کارولینای جنوبی Buttigieg می تواند در معرض خطر از اوج بیش از حد به زودی.

روز چهارشنبه بایدن حمله هر دو ساندرز خود اعلام کرد سوسیالیستی و متوسط بیشتر Buttigieg یک همجنسگرا نظامی کهنه.

“من احترام زیادی برای شهردار پیت و خدمات خود را به این ملت اما من معتقدم که این یک ریسک بود فقط مستقیما با شما برای این حزب به معرفی کسی که هرگز برگزار شد بالاتر از شهردار یک شهر از 100 ، 000 نفر است.”

بایدن هشدار داد که دموکرات ها در تمام سطوح خواهد در صورت تحریم انتخابات در ماه نوامبر اگر ساندرز کردم این حزب نامزدی برای مبارزه با کاخ سفید است. اشاره به ساندرز دیرین شناسایی به عنوان یک سوسیالیست دموکراتیک بایدن هشدار داد هر دموکرات “را به حمل label او تصمیم گرفت برای خود”.

شرکت کنندگان در بایدن رویداد بودند ترکیبی از کنجکاو رای دهندگان و متعهد بایدن حامیان. جس Knowles, 25, آمد چرا که او کنجکاو در مورد معاون سابق رئیس جمهور بلکه نگران چگونه او را عادلانه در برابر تهمت در انتخابات عمومی ،

“اگر او تصادفا بیش از کلمات و یا به نظر می رسد کمی مه آلود است که نمی خواهد به خوبی به پایان. بنابراین من اینجا هستم تا ببینید که چگونه او در بیخ و بن” Knowles گفت.

توماس جوان یک شرکت بایدن حامی گفت: هنوز در حال توسعه آیووا نتایج نمی نوسان او.

“من نمی بینم که به عنوان نشان می دهد به عنوان هر کس دیگری می کند. من نمی بینم که به عنوان ‘OK پیت Buttigieg در حال رفتن به برنده’,” او گفت:.

پل ترنر یک مردد دموکرات در این مراسم گفت: “من به دنبال بایدن به دوباره بجای اول برگشتن – من به دنبال هیجان بیشتر انرژی بیشتر از او برای دریافت بیشتر از جوانی رای دادن. اگر شما نگاهی به شماره من جمعیتی در 40s برنی لبه او فکر می کنم. در این منطقه به طور خاص, آن را بسیار مهم برای بایدن را قوی تجدید نظر شود و من نمی دانم آنچه در آن می گذرد را برای که. من نوع انتظار برای او.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im