دموکرات ها انتخاب کوتاه به جای جان لوئیس و چهره جمهوری خواه عفو با مغلوب ساختن پیشی جستنگرجستان دموکرات ها اعلام کرده اند یک لیست از پنج فینالیست به جای جان لوییس در انتخابات ماه نوامبر کنگره انتخابات است.

رهبر حقوق مدنی که نماینده پنجم منطقه از سال 1987 درگذشت روز جمعه در سن 80. او مبتلا به سرطان لوزالمعده است. برنامه های مراسم تشییع جنازه نشده است را اعلام کرد.

یک سناتور و یک نماینده دولت از وزارت امور خارجه انجمن ملی برای پیشرفت رنگین پوست (NAACP) یک آتلانتا و عضو شورای شهر و رئیس جمهور سابق برجسته تاریخی سیاه و سفید کالج در حال اجرا را به جای او.

برنده خواهد شد خواه آنجلا استانتون-پادشاه در ماه نوامبر. استانتون-King تلویزیون واقعیت این است که شخصیت عفو شد در اوایل سال جاری توسط دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن برای نقش او را در یک ماشین به سرقت رفته پس از خدمت از شش ماه از خانه حبس در سال 2007.

استانتون-کینگ عفو در ماه فوریه در آمد و در همان دسته ای به عنوان هماهنگ کننده و یا اعمال عفو سابق ایلینوی فرماندار راد Blagojevich و وال استریت سرمایه مایکل Milken, در میان دیگران.

در ماه مارس استانتون-پادشاه باعث جنجال هنگامی که او در برابر تجاوز به حقوق آزار جنسی کودکان, گفتن, NBC News, او “بسیار نگران در مورد کل جامعه حرکت و راه آن ضمیر مذکر به کار کودکان”. او همچنین گفت که او “نه در برابر تجاوز به حقوق مانند ازدواج همجنسگرایان”.

لوئیس برنده بیش از 84 درصد آرا را زمانی که او در گذشته با آن مواجه جمهوریخواه در این منطقه در سال 2016.

یک گروه را انتخاب کنید از گرجستان دموکرات sifted از طریق 131 برنامه های کاربردی برای تصمیم گیری خواهد شد که جایگزین لوئیس در انتخابات در یک منطقه که شامل بخش هایی از آتلانتا. این گروه شامل آتلانتا شهردار Keisha لنس کف و دولت سابق مجلس رهبر اقلیت و فرمانداری نامزد استیسی آبرامز هر دو بالقوه معاون ریاست جمهوری میدارد جو بایدن.

پنج انتخاب شده بودند در نظر گرفته شود در جلسه هیئت دولت اجرایی کمیته بعد از آن در روز دوشنبه است.

آنها عبارتند از: سناتور Nikema Williams; دولت نماینده پارک توپ; Georgia, NAACP رئیس جمهور جیمز Woodall; آتلانتا و عضو شورای شهر Andre دیکنز; و رابرت فرانکلین جمهور سابق Morehouse College در آتلانتا.

صندلی خالی باقی خواهد ماند تا زمانی که گرجستان فرماندار برایان کمپ, برنامه ویژه انتخابات. جمهوری خواه که ضرب و شتم آبرامز در سال 2018 انتخابات به طور گسترده ای گفته می شود که به چرخش خود رای دهندگان سرکوب تلاش به عنوان وزیر امور خارجه داده است هیچ نشانه ای که او انجام خواهد داد.

کمپ اعلام کرد و پرچم ها در دولت خواهد بود در نیمه کارکنان تا غروب بعد از لوئیس در مراسم تشییع جنازه. روز یکشنبه صدها نفر جمع شده بودند در یک غول دیواری لوئیس در نزدیکی آتلانتا در خانه.

گل, بالن, عکس شمع و کارت های انباشته شده در پایه ساختمان که در آن “قهرمان” است که در بالا نوشته شده یک نقاشی از لوئیس صحبت کردن.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im