دموکرات جمهوری خواه پان طرح به بریده بریده مزایای بیکاری به 200 دلار به عنوان “کاملا ناکافی’بیکاری کمک اخراج حمایت و کمک های دیگر برای میلیون ها نفر از آمریکایی ها در حال مبارزه در یک اقتصاد حفره حفره توسط coronavirus بحران بودند در معرض خطر به عنوان مقامات کاخ سفید روز دوشنبه آغاز شد مملو مذاکرات با بالا دموکرات ها در یک بسته کمک های جدید.

کمک های اولیه اجرا می شود در روز جمعه برای $600 هفتگی بیکاری بهره مند است که دموکرات ها تماس با یک راه نجات برای خارج از کار آمریکایی است. جمهوری خواه می خواهید به بریده بریده آن را به 200 دلار در یک هفته گفت که فدرال انداز است که بیش از حد سخاوتمندانه در بالا از مزایای دولت و دلسرد کارکنان از بازگشت به کار.

ایالات متحده آمریکا و اکثریت جمهوری خواه رهبر میچ مک کانل روز دوشنبه نورد یک پیشنهاد به ارزش حدود $1tn میان اختلافات در حزب خود و حزب دموکرات درخواست او را برای آمدن به میز مذاکره است.

سنا را بالا دموکرات چاک شومر از نیویورک به نام مک کانل پیشنهاد بسته امداد “کاملا نامناسب” در تنها حدود یک سوم اندازه از آنچه آمریکا را مطرح کرده اند.

“آن را شامل نمی شود کمک های غذایی برای کودکان گرسنه که پدر و مادر نمی تواند خوراک آنها چقدر سخت دل چه بی رحمانه گفت:” شومر.

نانسی پلوسی مجلس افزود: “زمان در حال اجرا است.”

با ویروس مرگ و میر بالا رفتن و 4.2 متر عفونت در سراسر کشور هر دو طرف مشتاق هستند برای یک معامله.

گسترده وجود دارد توافقنامه ای که پول بیشتری مورد نیاز است برای ویروس, تست برای کمک به آماده سازی مدارس برای باز کردن در پایان تعطیلات تابستانی و به ساحل تا کسب و کارهای کوچک. رای دهندگان در حال ارزیابی خود از دست زدن به این ویروس در بحران قبل از انتخابات ماه نوامبر. دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن دموکراتیک رقیب برای کاخ سفید جو بایدن پیش در بسیاری از مهم انتخابات با کمتر از 100 روز به روز انتخابات.

و رئیس جمهور ایستاده است در یکی از بالاترین نقاط از مدت خود را با توجه به یک AP-NORC نظرسنجی آسوشیتد پرس گزارش داد.

استیون Mnuchin وزارت خزانه داری و علامت مراتع کاخ سفید از کارکنان مشغول به کار در طول تعطیلات آخر هفته در ایران با پیشنهاد و موافقت برای دیدار با پلوسی و شومر در بلندگو را در روز دوشنبه برای مذاکرات.

جمهوری خواهان آمدن به میز مذاکره hobbled توسط اصطکاک و مبارزات داخلی و تاخیر. مک کانل گفت: او می خواست به آمار “مکث” در هزینه های جدید پس از تایید کنگره جارو $2.2 tn بسته امداد در ماه مارس است.

اما پلوسی در زمان مخالف رویکرد به سرعت عبور $3tn تلاش با قوی دموکراتیک پشتیبانی می کند. در ماه مداخله بحران عمیق تر.

ایران با پیشنهاد پرده برداری توسط مک کانل در بعد از ظهر دوشنبه فراهم می کند برخی از $105bn برای کمک به مدارس و کالج ها بازگشایی پول جدید برای ویروس تست و مزایای کسب و کار از جمله یک دور تازه از وام زیر چک Protection Program, معافیت های مالیاتی و جارو و بحث مسئولیت محافظت از Covid-19-مربوط به پرونده های حقوقی.

الیزابت وارن سناتور ماساچوست و نامزد سابق برای نامزدی حزب دموکرات برای ریاست جمهوری ناودان مک کانل برای آنچه که او را دیدم به عنوان یک تمرکز بر حفاظت از کسب و کار در هزینه از آن رنج می برند در میان بحران است.

الیزابت وارن
(@ewarren)

ما یک بحران بهداشتی یک بحران اقتصادی و بحران در ارزش های ما تحمل پایین بر ما با میلیون ها مورد از دست دادن مسکن و مزایای بیکاری. و همه میچ مک کانل می خواهد به بحث در مورد زمانی که آن را می آید به بعد بسته امداد است که چگونه برای محافظت از شرکت های غول پیکر.

27 ژوئیه سال 2020

جمهوری خواه پیشنهاد نیز ارائه دور دیگری از $1,200 مستقیم پرداخت بر اساس همان فرمول از قبل کمک بیل. مردم $75,000 یا کمتر خواهد دریافت مقدار کامل و کسانی که در ساخت بیش از $75,000 را دریافت کمتر بسته به درآمد خود را. مردم درآمد بالای 100000 دلار خواهد دوباره واجد شرایط برای پرداخت.

“جمهوری خواهان مجلس سنا ارائه داده اند یکی دیگر از پررنگ چارچوب برای کمک به ملت ما” مک کانل گفت: به عنوان او باز سنا.

اما جمهوری خواهان محافظه کار به سرعت شکست صفوف در مک کانل طرح این استدلال که هزینه های بیش از حد بود و اولویت های نابجا. نیمی از این توافق می تواند رای در برابر این لایحه برخی هشدار داده و مخالفت خود برگ مک کانل به عنوان مذاکرات با Pelosi بدون نیروی کامل از اکثریت سنا را پشت سر گذاشت.
Nancy Pelosi and Chuck Schumer speak to the media in the US Capitol in Washington DC, 23 July 2020.

“تمرکز این قانون اشتباه است” تگزاس سناتور جمهوری خواه تد کروز یکی از این لایحه ترین آوازی مخالفان به خبرنگاران گفت: در کنگره. “اولویت ما هدف ما باید راه اندازی مجدد اقتصاد است.”

به عنوان دو حزبی مذاکرات آشکار کاخ سفید در حال حاضر نشان می دهد باریک و امداد رسانی بسته بندی ممکن است تمام است که ممکن است با روز جمعه نزدیک شدن به مهلت.

$600 هفتگی مزایای بیکاری افزایش که تصویب شد به عنوان بخشی از مارس بسته کمک رسما منقضی 31 جولای اما از آنجا که از راه متحده روند بیکاری پرداخت قطع شد به طور موثر شنبه.

تحت توافق پیشنهاد بیکاری افزایش خواهد بود به کاهش 200 دلار در هفته به مدت دو ماه و مرحله به مرحله به یک سیستم جدید است که تضمین می کند بیش از 70 درصد از یک کارمند قبلی پرداخت. متحده می تواند درخواست های اضافی از دو ماه در صورت نیاز به انتقال.

دموکرات ها با اشاره به ارزیابی از اقتصاددان علامت زندی که آن را به نام یک “فقیر انتخاب سیاست”. زندی گفت که اگر ایران پیشنهاد شد قانون حدود 1m شغل از دست رفته خواهد بود تا پایان سال و نرخ بیکاری در حال حاضر به بالای 11 درصد خواهد صعود بیش از نیم درصد است.

اقتصاددانان به طور گسترده ای به دیدن نشانه هایی از مشکلات در اقتصاد است که نشان داد یک چشم انداز مثبت در بهار به عنوان برخی از ایالت ها کاسته اقامت-خانه سفارشات و کسب و کار بازگشایی شد اما در حال حاضر چهره تازه از بحران طولانی مدت ویروس بحران به عنوان متحده گیره پایین دوباره.

جمعه نیز پایان فدرال اخراج مهلت قانونی برای میلیون ها نفر از اجاره واحد است که کاخ سفید گفت که می خواهد به گسترش در برخی از مد.

در همان زمان بودجه ناظران با احتیاط از افزایش بار بدهی به واشنگتن شمع بی سابقه نرخ های مبادله ای در تلاش برای مهار این بیماری همه گیر و اقتصادی خرید اینترنتی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im