دموکرات خود را به بسته شدن زمین به عنوان نیوهمپشایر سر به پای صندوق های رای


‘ما این است.’ نیوهمپشایر مقامات دولت وعده بدون تکرار از آیووا انجمن هرج و مرج به عنوان دولت نگه می دارد برای اولین بار در کشور انتخابات

  • نیوهمپشایر رای در روز سه شنبه با نظر سنجی بسته شدن در 8 p. m. ET
  • Ctq برنده دو از سه شهرهای کوچک که شروع رای گیری در نیمه شب
  • نامزدها در حال ساخت خود را بسته استدلال
  • برنی ساندرز آگهی در انتخابات
  • پیت Buttigieg در حال جستجو برای یک پیروزی
  • جو بایدن است که به دنبال به جلو به دور بعدی رای گیری در نوادا و کارولینای جنوبی
  • مقامات انتظار ویکتور شنبه شب – بر خلاف آیووا قفقاز
  • ‘ما این است. ما می دانیم آنچه که ما در اینجا انجام,’ Dem صندلی ری باکلی گفت:

دموکرات ها در حال انتظار برای برنده سه شنبه شب پس از یک tumulus شروع خود را در انتخابات ریاست جمهوری اولیه مراحل و مقامات امیدوارم که ویکتور در اینجا ارائه می دهد برخی از وضوح که این حزب در نهایت نام به رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه نوامبر.

‘ما این است. ما می دانیم آنچه که ما در اینجا انجام. تنها راه آن را به آخرین طولانی که اگر اعداد هستند بنابراین ما باید یک مجازی کراوات,’ New Hampshire حزب دموکرات صندلی ری Buckley به خبرنگاران گفت: در یک تماس تلفنی دوشنبه.

“همه چیز در اینجا است که کاغذ های رای. هیچ چیز به اینترنت متصل است. برگه های رای که بلافاصله توقیف توسط پلیس ایالتی. وجود دارد فقط بدون سوال برای هر کسی که به هر گونه ترس, ” او اضافه شده است.

Amy Klobuchar visits a polling stop in Manchester

Ctq بازديد رای گیری توقف در منچستر

Elizabeth Warren brings donuts to a polling site Portsmouth

الیزابت وارن به ارمغان می آورد پیراشکی به رای گیری سایت پورتسموث

نظر سنجی در 8 p. m. ET. بر خلاف آیووا که در آن حزب عدالت و داوطلبان اجرا قفقاز, دولت, مقامات اجرای مقدماتی نیوهمپشایر. هر دو حزب جمهوریخواه و دموکرات ها در حال رای گیری در روز سه شنبه.

واقعی مسابقه است که در میان دموکرات به عنوان رئیس جمهور تهمت است انتظار می رود را به نفع خود خواه اولیه.

اما یکی از دموکراتیک برنده به این معنا نیست که حزب خود را نامزد پیچیده و آماده به رئیس جمهور برگزار شد که یک تجمع در منچستر دوشنبه شب به طعنه زدن رقبای سیاسی خود.

هیچ کاندیدای واحد است و در عین حال متحد دموکرات ها در سراسر کشور و زمان زمینه مدعی نمایندگی از تمام گوشه و کنار حزب: جوان, جوان با متوسط لیبرال عملی امیدوار.

و که در آن داوطلبان ورود به حوزه در روز سه شنبه ممکن است که در آن خروج آنها.

Bernie Sanders held his final campaign rally with Alexandria Ocasio-Cortez Monday night

برنی ساندرز برگزار شد بطلبم با اسکندریه Ocasio-کورتز دوشنبه شب

برنی ساندرز: رهبر در نیوهمپشایر سنجی ساندرز می خواهد پیروزی. او برنده 2016 مقدماتی حزب دموکرات در نیوهمپشایر اما از دست نامزدی که در آن سال به هیلاری کلینتون. او و پیت Buttigieg در حال مبارزه با بیش از که در بالا آمد در آیووا قفقاز (Buttigieg برداشت اکثر نمایندگان و ساندرز است که به درخواست برای یک recanvass). او نیاز به یک روشنی نیوهمپشایر پیروزی برای تقویت او به پایان آنچه را که او نمی تواند در آخرین انتخابات ریاست جمهوری چرخه.

‘اگر ما پیروزی در اینجا من فکر می کنم ما باید یک راه پیروزی را برای نامزدی حزب دموکرات,’ سناتور ورمونت گفت: حامیان در یکی از تظاهرات روز دوشنبه است.

او بسته را مبارزه دوشنبه شب با بیش از 7500 شرکت کنندگان با تشکر. Alexandria Ocasio-کورتز و عملکرد توسط سکته مغزی است.

پیت Buttigieg: Buttigieg تبلیغ خود را به جبهه دوم پس از آیووا انجمن افتضاح اما در حال حاضر او نیاز به نشان می دهد او در بالا می آید زمانی که تمام آرا در حال شمارش است. جوانترین نامزد در این زمینه او را مورد حمله قرار می آیند برای عدم وجود خود را از تجربه اما معتقد است که توانایی های خود را پشتیبانی می سازد تا برای داشتن هرگز برگزار شد و ملی ،

Pete Buttigieg walks and N.H. Rep. Annie Kuster while carrying doughnuts to a poling station in Hopkinton

پیت Buttigieg پیاده روی و N. H. Rep. آنی Kuster در حالی که حمل دوناتها به poling ایستگاه در نورث پراویدنس

‘این احساس خوب را در اینجا او به خبرنگاران گفت: در روز دوشنبه.

او پشت ساندرز در آخرین دور از نیوهمپشایر سنجی و شروع به پایین بازی یک پیروزی در دولت نهایی آن ساعت.

“نگاه ما در حال رقابت در برابر خانه منطقه رقابت دو انگلستان سناتور من تشخیص می دهم که, اما من هنوز هم فکر می کنم ما در حال رفتن به یک شب بزرگ” او گفت: ان بی سی نیوز در مصاحبه ای که پخش شده در ‘امروز’ نشان می دهد صبح روز سه شنبه با اشاره به سندرز و الیزابت وارن.

اما شهردار سابق بود و از اوایل صبح سه شنبه, آوردن پیراشکی به یک مکان سنجی در Hopkinton و ظاهر شدن در MSNBC را ‘صبح جو.’

Amy Klobuchar changes into more comfortable shoes after a rally

Ctq تغییرات به کفش راحت پس از یک رالی

Ctq: چند نظر سنجی قرار داده و او را در مقام سوم رفتن به جمعه, دادن حرکت در واپسین ساعات اولیه. یک مدال برنز خود را نگه می دارد کمپین عملی و نقد جریان در. او در حال حاضر یک نقطه تضمین شده در لاس وگاس بحث مرحله لطف او را به بیرون آمدن از آیووا با یکی از نماینده ولی یک مقام سوم به پایان برساند و یا بالاتر به پیشنهاد او یک افزایش بزرگ رفتن به دور بعدی مسابقات در نوادا و کارولینای جنوبی است.

“من به کمک شما نیاز دارند,’ Klobuchar گفت: تجمع در اکستر, New Hampshire, صدای شکستن را به عنوان او صحبت کرد کلمات.

‘در حال حاضر ما در آستانه چیزی واقعا بزرگ,’ او گفت: “اما من می توانم تماس همه شما می دانید. بنابراین من درخواست شما را به انجام امروز.’

مینه سوتا سناتور برنده دو از سه کوچک در شمال نیوهمپشایر شهرها که جمع آوری در حوزه های رأی گیری در نیمه شب: هارت محل و Millsfield.

جو بایدن و سناتور الیزابت وارن: نظرسنجی ها نشان می دهد آنها گره خورده است برای چهارم است که به خصوص نگران کننده برای معاون سابق رئیس جمهور. هر دو نامزد صرف دوشنبه در توضیح دلیل مبارزات خود را ماندگار هستند و هر دو خود را اعلام کرده اند دور بعدی مبارزات انتخاباتی متوقف شد و روز سه شنبه رای شمارش است.

Joe Biden is looking ahead to the next round of contests

جو بایدن است که به دنبال به جلو به دور بعدی مسابقات

این علامت سوال بزرگ پول است. آنها وجوه خود را به نگه دارید مبارزات شناور تا زمانی که آنها می توانید دندانه دار کردن اولیه برنده می شود ؟ و هنگامی که خواهد شد که برنده می آیند ؟ نوادا و کارولینای جنوبی دو بعدی مسابقات. فشار خواهد بود.

وارن بازدید مطبوعاتی اتوبوس در روز دوشنبه به نادر صحبت در مورد وضعیت او به کمپین. ماساچوست سناتور نمی کند به طور معمول بحث در مورد استراتژی.

“من فقط باید به مبارزه نگه دارید. که این چیزی است که آن همه مورد است. من نمی توانم بگویم به همه کسانی که دختران کوچک: “این سخت کردم و من را ترک کنید.’ کار من این است که برای باقی بماند, ” او گفت:.

بایدن همچنین کاهش انتظارات برای, New Hampshire.

Elizabeth Warren told reporters she has to 'keep fighting'

الیزابت وارن به خبرنگاران گفت: او به مبارزه خود ادامه

‘آن را دشوار مسابقه اینجا’ او گفت: سی ان ان جمعه شب. ‘ما در حال اجرا در برابر دو سناتور از کشورهای همسایه هرگز چیز خوبی اتفاق می افتد به هر نامزد دیگر در این مسابقه است.’

و او با تاکید بر وجود دارد که بیشتر مسابقات آمده است.

‘مسیر کارولینای جنوبی و رفتن به نوادا و فوق العاده سهشنبه,’ او گفت NBC News.

اندرو یانگ: معلوم نیست چه مسیر رو به جلو او اگر او نمی باید مناسب و معقول نشان دادن در نیوهمپشایر که در آن او به سرمایه گذاری زمان و پول به شدت در اوایل.

اما در پایان این دور مایکل بلومبرگ و میلیاردها خود را در حال انتظار برای آن تا کنون دموکراتیک مدعی ظهور از دور بعدی مسابقات در نوادا و کارولینای جنوبی است.

سابق شهر نیویورک شهردار قلم چهار اوایل مسابقات تمرکز خود را در وقت و پول در سه شنبه متحده, که در آن یک تکه بزرگ از نمایندگان اهدا خواهد شد.

اما در روز سه شنبه همه چشم ها در نیوهمپشایر و مقامات ادعا می کنند این مسابقه باز است.

‘این است که هر کسی مسابقه را به نفع خود. من هنوز هم بر این باورند که و من واقعا نمی,’ باکلی دموکراتیک صندلی روز دوشنبه گفت:. “ما باید چند نامزد به نمایندگی از منظر همه رای دهندگان به طوری که آنها همه حق انتخاب داشته باشد.’

رئیس جمهور تهمت رو به اکشن دوشنبه با تجمع در منچستر جایی که او پیشنهاد جمهوری خواهان می تواند باعث برخی از فساد در روز سه شنبه.

‘من می شنوم بسیاری از جمهوری خواهان فردا به مجلس برای ضعیف ترین نامزد احتمالی از دموکرات’ رئیس جمهور گفت:. ‘من تنها مشکل این است که من در تلاش برای کشف کردن که ضعیف ترین آنها نامزد شده است. من فکر می کنم همه آنها ضعیف است.’

اما فقط ثبت نام دموکرات ها و رای دهندگان ثبت نام شده با هر دو حزب می توانند در این دولت دموکراتیک اولیه ریاست جمهوری.

این طیف از آیووا قفقاز – که در آن مشکلات با برنامه حزب توسعه به شمارش آرا منجر به دست تعداد برگه کاغذ با تاخیر و سوال برانگیز نتایج – از خالی از سکنه, New Hampshire.

نامزدها باید شوخی که – به عنوان مخالف به هفته گذشته مسابقه نیوهمپشایر می توانید – اما زیر خنده و ترس است که حتی اگر دولت یک برنده وجود دارد و هنوز نمی توان به روشنی در مقابل دونده برای نامزدی.

و این چیزی است که نگرانی حزب بزرگان هستند که با پناه دادن ترس در زمان یک نامزد پدیدار می شود که فرد خواهد بود به طوری که آسیب دیده و سیاسی آن خواهید بود 2016 همه را دوباره و دوباره زمانی که دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را شکست داد و هیلاری کلینتون.

President Trump held a rally in Manchester Monday night and suggested Republicans could make some mischief

رئیس جمهور تهمت برگزار شد تجمع در منچستر دوشنبه شب و پیشنهاد جمهوری خواهان می تواند برخی از فساد

The Strokes performed at a Bernie Sanders rally Monday night

سکته مغزی انجام شده در یک برنی ساندرز تجمع دوشنبه شب

ساندرز است که منجر با 8 امتیاز در RealClearPolitics رای گیری متوسط نیوهمپشایر سنجی اما غیر منتظره اتفاق می افتد.

نظر سنجی نشان داد یک سوم از رای دهندگان نیوهمپشایر بلاتکلیف باقی می ماند, ساخت 24 ساعت گذشته در دولت بسیار مهم برای نامزدها جلوتر از روز سه شنبه اولیه.

تقریبا نیمی از رای دهندگان نیوهمپشایر – 47 درصد – مستقل هستند و تمایل به انتخاب نامزدهای خود را در اواخر روند.

حضور سنگین بود در تظاهرات برای همه نامزدهای انتخاباتی در 24 ساعت گذشته نشان می دهد رای دهندگان هنوز هم برای خرید یک مدعی برای حمایت از.

نیوهمپشایر وزیر امور خارجه لایحه گاردنر پیش بینی به نوبه خود از سه شنبه شب 420,000 رای دهندگان خواهد بود که بیشترین آرا را در انتخابات ریاست جمهوری اولیه زمانی که یک وقت در حال اجرا است برای انتخاب مجدد.

 

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>