دموکرات ها را نهایی تجدید نظر در یک ابری 2020 آیووا انجمن مسابقه

DES MOINES — دموکرات نامزد ریاست جمهوری التماس کرد با رای دهندگان در آیووا برای خود تاریخ و زمان آخرین دقیقه در نظر گرفتن روز یکشنبه در رقابت با سوپر باول برای caucusgoers توجه و زور زدن در برابر یک فضای غیر معمول تردید و دو دلی در میان دموکرات ها پیش از این برای اولین بار-در-این-ملت نامزدی مسابقه.

لغو شنبه شب از نهایی pre-انجمن نظرسنجی از Des Moines, ثبت نام و CNN به دلیل بررسی خطا نا امید مبارزات است که تا به حال آمده است بستگی به نظرسنجی ها اعتماد به عنوان یک فال از حزبی نتایج. اما استراتژیست برای کمپین های مختلفی وجود دارد گفت: یک تعمیق معنا که سناتور برنی ساندرز ورمونت به حال یک مزیت جلوتر از روز دوشنبه مسابقه.

رای گیری عمومی نشان داده است آقای ساندرز به دست آوردن زمین و او است outspent همه دیگر پیشرو دموکرات ها در تلویزیون توسط یک حاشیه گسترده ای در هفته های اخیر. نیویورک تایمز رای گیری دمای یافت آقای ساندرز و معاون رئیس جمهور سابق آمده است. زن را در دولت با هر یک از آنها را جمع آوری حمایت از حدود 22 درصد از احتمال caucusgoers. انتهایی آنها در سوم و چهارم شدند شهردار سابق پیت Buttigieg از South Bend, Ind., و سناتور الیزابت وارن از ماساچوست است.

آقای ساندرز مبارزات انتخاباتی به روز یکشنبه در یک اعتماد به نفس تن انعقاد یک سخنرانی در شهر آیووا ایستاده در کنار همسرش جین و اصرار جمعیت به تصور آنها در کاخ سفید: “برخی از شما ناراضی هستید با من و برخی از شما فکر می کنم من ممکن است یک رئیس جمهور بزرگ,” او گفت:. “درک او بزرگ خواهد بود بانوی اول!”

باید آقای ساندرز ظهور به عنوان قانع کننده ویکتور از روز دوشنبه قفقاز او را هدف حمل است که حرکت رو به جلو را به هفته آینده اولیه در نیوهمپشایر که در آن او در حال حاضر دیده می شود به عنوان داشتن یک دست بالا و نوادا قفقاز در اواخر این ماه. اما هنوز هم وجود دارد نگرانی گسترده در میان رهبران حزب دموکراتیک و چپ اولیه رای دهندگان در مورد پیامدهای نامزدی خود توصیف دموکراتیک سوسیالیستی به رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن. آقای ساندرز متحدان اذعان احتمال کمی وجود دارد که او قادر خواهد بود برای قفل کردن نامزدی بدون یک مبارزه طولانی است.

که در حال اجرا برای رئیس جمهور در سال 2020?

زمینه دموکراتیک ریاست جمهوری نامزد شده است در طول تاریخ بزرگ است. در اینجا چه کسی است و چه کسی است.

خود رئیس مخالفان بعید است که راه را به راحتی: حتی اگر او را شکست داد و در اینجا آقای بایدن قوی ملی زیر را در میان رای دهندگان در حد متوسط و آفریقایی-آمریکایی ها در حالی که خانم وارن را حفظ قابل ملاحظه پایه در میان تحصیل کرده لیبرالها و زنان است. و Michael R. بلومبرگ ، شهردار سابق شهر نیویورک بلندی است به عنوان یک رقیب در مارس اولیه متحده است.

آقای بایدن که به مدت طولانی لنگر مبارزات انتخاباتی خود در تجدید نظر به انتخابات احتیاط سعی در روز یکشنبه به یادآوری دموکرات که G. O. P. می بیند او را به عنوان قوی به طور کلی از انتخابات نامزد شده است. وی با اشاره به یک صبح ظاهر در سی ان ان توسط سناتور جونی ارنست از آیووا جمهوری خواه است که در آن خانم ارنست دوباره پیشنهاد کرد که رای دهندگان ایالت آیووا ممکن است رسم نامطلوب گیری در مورد آقای بایدن به عنوان یک نتیجه از حزب جمهوری خواه و حمله به او در دوران آقای تهمت استیضاح محاکمه. مردم آیووا نمایندگان شان خانم ارنست گفت: “بسیار هوشمند است.”

“چرا شما اجازه جونی ارنست فقط می دانم که چگونه هوشمند شما هستند و حزبی برای من؟” آقای بایدن گفت: درآمد ایستاده از رای دهندگان در دوبوک.

خواستار استیضاح فرآیند یک “محاکمه شم” آقای بایدن تشویق مردم آیووا نمایندگان شان به “برگزاری تهمت پاسخگو” با حمایت از معاون سابق رئیس جمهور در روز دوشنبه.

اما عجیب و غریب در یک قسمت که به نظر می رسید به منعکس کننده برخی ارشد دموکرات هشدار در مورد آقای ساندرز قدرت در اینجا NBC گزارش روز یکشنبه بعد از ظهر که جان اف کری وزیر سابق امور خارجه شده بود شنید در Des Moines, هتل صحبت کردن در مورد امکان ورود به انتخابات ریاست جمهوری برای جلوگیری از آقای ساندرز از “مصرف کردن حزب دموکرات است.”

آقای کری است که مبارزات انتخاباتی در سراسر کشور به عنوان یک جانشین برای آقای بایدن در توییتر نوشت که او “کاملا در حال اجرا برای رئیس جمهور” و مجددا حمایت خود را از آقای بایدن. اما او مهمترین آنها را انکار کند داشتن حال مکالمه NBC گزارش داد.

اگر دموکراتیک اند اضطراب و حتی شکنجه, در مورد وظیفه انتخاب فقط یک گزینه در 2020 مسابقه در طول تعطیلات آخر هفته وجود دارد قابل مشاهده بود شور و شوق برای بسیاری از نامزدها بودند که پرداختن به تورم مخاطبان در محیط های دانشگاهی و محلی در سالن ها.

“خبر بد این است که هیچ فضای بیشتری در داخل” خانم وارن شوخی به یک سرریز جمعیت در سیمپسون ، “خبر خوب این است که هیچ فضای بیشتری در داخل!”

آقای Buttigieg که خطاب به یک جمعیت حدود 2000 نفر در سمت جنوب Des Moines در روز یکشنبه اذعان کرد به خبرنگاران گفت که مبارزات انتخاباتی خود مجبور به پاک کردن یک نوار بالا در روز دوشنبه. در میان نامزدها در آیووا آقای Buttigieg دور ترین و زمین را تا در نظر سنجی های ملی است و او است شمارش را بر یک پشت سر هم از انرژی جدید.

“اجازه دهید آن صورت, ما نیاز به یک بسیار قوی پایان در اینجا” او به خبرنگاران گفت: در کورالویل. “این فرصتی است که ما برای نشان دادن در مقابل بگویید که ما در حال ساخت این سازمان است که می تواند به نوبه خود مردم و رفتن به شکست دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.”

سناتور در ترکیب بارها و بارها به رای دهندگان نشان داد که آنها تا به حال احساس محدود در فعالیت های انتخاباتی توسط یک استیضاح فرایند است که آنها را نگه داشته افسار به واشنگتن است. خانم وارن قلم او امضا و عکس و خط و توضیح داد متاسفانه که او نیاز به “اطراف به آنجا آیووا به عنوان امکان پذیر است.” اینترنت-معروف سگ بیلی بود که پله در به عکس در خود جای.

سناتور ctq در مینه سوتا شده است که رقابت آیووا به عنوان شدید فلک زده التماس رای دهندگان در اینجا به “من” از آنجا که او تا به حال برای بازگشت به واشنگتن به طور خلاصه به حضور به استیضاح وظایف در روز دوشنبه. “من آرزو می کنم من در اینجا می تواند در آخرین لحظه, اما من می توانم” او گفت: رای دهندگان در سدار رپیدس.

خانم Klobuchar خانم وارن و آقای ساندرز تمام شد برنامه ریزی برای ایجاد hit-and-run ظاهر در واشنگتن روز دوشنبه قبل از بازگشت به آیووا برای شب از قفقاز.

در حالی که گیج کننده تقلا جریان بود در آیووا جداگانه سیاسی دشمنی با پیامدهای بالقوه برای دموکراتیک اولیه بود آشکار در تلویزیون و رسانه های اجتماعی — بین آقای مغلوب ساختن پیشی جستن و آقای بلومبرگ.

آقای بلومبرگ که پرش آیووا و با استفاده از چند میلیارد دلاری ثروت به اشباع بعد از رای گیری متحده با تبلیغات شده است تا حد زیادی خارج از سیاسی پیش زمینه در اجرا به قفقاز. اما آقای ترامپ که با تغییر یک شبه diatribe در توییتر, تحقیر آقای بلومبرگ است متوسط ارتفاع و متهم دموکراتیک ایجاد علاقه او را بیش از آقای ساندرز.

آقای بلومبرگ که پرخرج تامین مالی مبارزات انتخاباتی نیز در حال اجرا یک آگهی در سوپر باول در پاسخ ترش مد است که میبینیم برخی از لیبرال ها. خود را سخنگوی جولی, چوب, در بیانیه ای گفت که آقای ترامپ بود “پاتولوژیک دروغگو که در مورد همه چیز را مو جعلی خود را چاقی و اسپری قهوهای مایل به زرد.”

اگر ارز کمتر از وقار آن را نیز یک یادآوری از آقای بلومبرگ است بلندی حضور در مسابقه و احتمال این که او باد می تواند به عنوان آخرین مرد ایستاده گزینه برای میانه رو دموکرات ها اگر آقای ساندرز تحت سلطه اوایل مقدماتی و قفقاز این ماه است.

گزارش شد کمک توسط سیدنی اخگر از آیووا, شهرستان, رید J. Epstein از کورالویل, آیووا, Shane Goldmacher از ایندیانوولا و کتی Glueck از دوبوک.

“ترجمه مقاله ISI “

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>