دموکرات ها نگاه به آینده از نوادا و دیدن یک دشمن مشترک: بلومبرگ

لاس وگاس — دموکرات نامزد ریاست جمهوری شتافت و در روز یکشنبه را بیشتر از نهایی خود را روز آخر هفته قبل از نوادا, قفقاز, فروش پیام های خود را و پاره شدن به مخالفان خود را.

اما رقیب آنها متمرکز بر روی اکثر مشتاقانه یکی که نیست حتی رقابت در دولت است.

“یه خبر برای آقای بلومبرگ ،” سناتور برنی ساندرز ورمونت گفت: در یک رویداد در Carson City, Nev. در نظر گرفتن هدف در سابق نیویورک شهرستان, شهردار, Michael R. بلومبرگ در عرض پنج دقیقه از باز کردن اظهارات خود. “مردم آمریکا در حال مریض و خسته از میلیاردرهای خرید انتخابات است.”

در نادر سابق معاون رئیس جمهور آمده است. تکرار خود را مترقی همتای. “60 میلیارد دلار می خرید به شما مقدار زیادی از تبلیغات است, اما آن را نمی توانید پاک کردن رکورد خود را,” او گفت: آقای بلومبرگ در یک مصاحبه با ان بی سی “ملاقات با مطبوعات” که به پخش در روز یکشنبه.

سناتور ctq از مینه سوتا یکی دیگر از متوسط به توافق رسیدند. “من فکر نمی کنم شما باید قادر به پنهان شدن در پشت امواج رادیو و تلویزیون و آگهی اقدام به خرید او گفت:” در سی ان ان “وضعیت اتحادیه”. در یک فروم با تمرکز بر زیرساخت بعد از ظهر یکشنبه خانم Klobuchar در بر داشت یک راه به ذکر است آقای بلومبرگ نام در عرض چند دقیقه با اشاره به رئیس جمهور تهمت نظرات خود را در مورد ارتفاع و شوخی “من تنها نامزد است 5-پا-4. من می خواهم که در خارج وجود دارد در حال حاضر.”

تثبيت آقای بلومبرگ رایگان-هزینه های multibillionaire منعکس شده خود را افزایش برجستگی در دموکراتیک نژاد حتی اگر او با پرش چهار نامزد رقابت و تمرکز در 14 سه شنبه متحده است که رای دادن در مارس 3.

به عنوان اوایل رای گیری ادامه داد: در نوادا در روز یکشنبه برخی از انتقاد به نظر می رسید به چسبیدن.

“بلومبرگ فقط بد معانی آمده است که همراه با او” لی Garwood گفت: او به عنوان منتظر در خط با شوهرش در روز یکشنبه در لاس وگاس برای تقریبا 45 دقیقه برای رای دادن به صورت های مختلف میلیاردر تام Steyer کالیفرنیا. “این فقط در ذهن من است. این باعث می شود من ناراحت کننده مضطرب است.”

کلی میز یک استاد زبان انگلیسی که گفت که او مورد علاقه سناتور الیزابت وارن از ماساچوست و خانم Klobuchar آن را به نام “کمی ترسناک است که شما می توانید راه خود را در اواخر این تاریخ است.” ایستاده در خط برای رای دادن در روز یکشنبه بعد از ظهر او گفت که او فکر می کردم خانم وارن شانس در نوادا بودند “احتمالا نه اما من همچنین فکر می کنم مردم در حال شمارش او را راه خیلی زود است.”

نوادا که برگزاری آن در قفقاز در روز شنبه و متنوع تر از هر کدام از این دو کشور است که برگزار می شود انتخابات ریاست جمهوری نامزد مسابقات تا کنون مصمم است به شانه سنت است که هر حرکت را به دست آورد و یا امیدوار ظالمانه برآب در زمستانی روستایی وسعت آیووا و نیوهمپشایر شکل چه می آید بعد.

“من فکر نمی کنم یا, آیووا, یا, نیوهمشایر, منعکس کننده آمریکا گفت:” جاناتان Quitt که با این نسخهها کار برای یک کازینو و داوطلبان برای آقای بایدن. “من فکر می کنم آنها کوچک نان سفید جوامع بدون تنوع است.”

انتخابات ریاست جمهوری را تغییر به متحده با متنوع تر رای دهندگان به ارمغان می آورد با آن پتانسیل برای افزایش تمرکز در مسائل نژادی و فرصت برای نامزدهای مانند آقای بایدن و همچنین چالش های پیت Buttigieg سابق شهردار South Bend, Ind., و خانم Klobuchar که تا کنون نشان داده اند کمی کشش با nonwhite رای دهندگان.

در شهرستان کلارک حزب دموکرات شام جشن و سرور در Tropicana لاس وگاس در شب شنبه — با استقرار جمعیت حاضر به پرداخت 150 دلار برای شام و لباس مناسب و لباس کوکتل شش نامزد ریاست جمهوری صحبت کرد و آقای بایدن به نظر می رسید خود را به اتاق. او به جمع آوری-به-سقف سخنرانی در مورد دستاوردهای دولت اوباما در حالی که انتقاد از آقای ساندرز مراقبت های بهداشتی طرح توجیهی برای پایان دادن به بیمه خصوصی است که اتحادیه های کارگری مبارزه کرده اند ،

در “ملاقات با مطبوعات” آقای بایدن رفت و پس از آقای ساندرز برنده محبوب آرا در آیووا و نیوهمشایر صراحت بیشتری با استناد به هزینه خود “مدیکر برای همه” پیشنهاد.

“او هرگز بدست هر چیزی انجام می شود” آقای بایدن گفت: از رقیب خود.

“منظورم این است که او شده است صحبت کردن در مورد مراقبت های بهداشتی مدیکر برای همه, جهانی, بهداشت, مراقبت از 35 سال” آقای بایدن گفت. “هیچ چیز اتفاق افتاده است. من کمک کرد, گذشت, Obamacare. من کمک کرد تا به جلو حرکت کند. من رای.”

آقای ساندرز اختصاص بخش قابل ملاحظه از خود شام اظهارات در شهرستان کلارک به 75 درصد از جمعیت این ایالت به حمله به آقای بلومبرگ برای مواضع خود را در حداقل دستمزد قوانین مالیات بحران مالی و “سیاست های نژادپرستانه مانند توقف-و-frisk,” پلیس تاکتیک است که برای انتقاد به طور نامتناسبی مردم رنگ و که آقای بلومبرگ کرده است عذرخواهی کرد.

نیویورک زمان شهردار, بیل د Blasio, که تایید آقای ساندرز در روز جمعه و معرفی او در یک مبارزه انتخاباتی روز یکشنبه در Carson City, Nev. انجام به جلو این حملات.

“برای سال ها و سال ها به ما گفته شد که ما نیاز به یک سیستم است که denigrated مردان جوان از رنگ” آقای د Blasio گفت: در این مراسم با اشاره به توقف-و-frisk. “ما گفته شد:” اوه خدای من اگر ما نمی توانیم به آن وجود دارد می تواند جرم و جنایت وجود دارد می تواند هرج و مرج است.'”

آقای د Blasio افزود: “من متاسفم برای گزارش به شما که در واقع طرفدار رئیس stop-و-frisk است در واقع در حال اجرا در این انتخابات است.”

یک بار آقای ساندرز در زمان مرحله افشاگری “قدرت پول بزرگ منافع و حرص و آز و فساد از شرکت نخبگان” او به سرعت به خود جلب کرد یک مقایسه بین آقای بلومبرگ و آقای مغلوب ساختن پیشی جستن.

“در حال حاضر مایک بلومبرگ در تلاش است — او را به گذشته 60 میلیارد دلار” آقای ساندرز گفت تمسخر. “هی زندگی سخت است, شما می دانید — قیمت مواد غذایی بالا رفتن. مسکن بالا می رود. چگونه شما می رویم به آن را در $60 میلیارد ؟ مایک در تلاش است.”

آقای ساندرز در ادامه به متهم آقای بلومبرگ از تلاش برای خرید ریاست جمهوری خواستار توجه به استراتژی غیر معمول با تمرکز بر بعد رای گیری متحده است. “من نمی بینم مایک در آیووا که در آن ما شد و شهر برگزاری جلسات با مردمی وجود دارد. من نمی بینم او را در نیوهمپشایر. با سلام شما می دانید آنچه که من نمی بینم او را در اینجا در نوادا است. نمی بینم او را در کارولینای جنوبی است.”

آقای بلومبرگ افزایش حضور به عنوان یک وحشی-کارت نامزد در اطراف آنها مرکز-چپ رای دهندگان ممکن است نشان دهنده یکی شدن آقای بایدن را کاهش قد پس از او به پایان رسید پنجم در نیوهمپشایر و چهارم در آیووا.

اما معاون رئیس جمهور سابق و هواداران خود را امیدوار باقی می ماند. آقای Quitt زمانی که خواست اگر او دلسرد قاطعانه بود: “نه. در. همه.”

رای گیری عمومی شده است کمیاب در نوادا است. اما وجود دارد برخی از نشانه هایی که آقای بایدن می تواند پیدا کردن حداقل بخشی فایروال او نیاز دارد در اینجا برای مبارزات انتخاباتی خود در روز شنبه قفقاز. “می تواند وجود داشته باشد هیچ دموکراتیک نامزد, هیچ کدام, بدون صدای لاتینی و آفریقایی-آمریکایی ها در حال شنیده ام و شنیده ام با صدای بلند گفت:” شنبه شب. دولت نزدیک به 30 درصد لاتین و 10 درصد سیاه و سفید است و سریع در حال رشد آسیایی-آمریکایی جمعیت.

در علاوه بر این به نوادا بیشتر تنوع ساکنان آن شاهد کمتر نامزد بازديد و آنها را به تمرکز اخبار ملی برای یک سال در راه است که کسانی که در آیووا و نیوهمشایر شد.

دولت بیشتر گذرا جمعیت با بسیاری از ساکنان قطع از همسایگان و با تمرکز بر شغل باعث می شود کمتر وسواسی پس از اخبار سیاسی.

سی دقیقه به انتظار در صف برای رای دادن در روز یکشنبه, باب Ahern هنوز تصمیم نگرفته که او بهترین دوست. “من می خواهم Buttigieg. من دوست دارم Klobuchar. و در واقع من مانند تام Steyer” آقای Ahern گفت. او متوقف شد با یک چاره اندیشی موقت و اضافه کرد: “و من مانند بایدن ، بایدن بیش از حد خوب است.”

فقط به عنوان آقای بایدن جهانی به رسمیت شناختن نام او را نگه داشته و در بالاترین نقطهء کشتی در نظر سنجی های ملی برای ماه او هنوز هم به نظر می رسد برای لذت بردن از که لبه در دولت است.

در همان زمان پایه پشتیبانی که آقای ساندرز گذاشته با نزدیک-مبارزه در مکان دوم پایان در دولت 2016 قفقاز بسیار دست نخورده است.

جسیکا اسلواکی یک پرستار که caucused برای آقای ساندرز چهار سال پیش بود هنوز با او را به عنوان او در یک خط طولانی در طول تعطیلات آخر هفته در یک سایت برای اوایل caucusgoers در لاس وگاس جایی که دیگر ساندرز حامیان نواختند, گیتار برقی و سنگ همراه به “برنی ضرورت.”

شوهرش تعقیب, اسلواکیایی که ایستاده بود و با او در خط و همچنین از آقای ساندرز گفت: او به عنوان شدید به عنوان رقیب و رسانه های خبری او را به تصویر کشیده. اما خانم اسلواکیایی مخالفت کرد.

“من شخصا فکر می کنم او را به عنوان دور به عنوان شما می توانید بروید,” او گفت:. “این برای خوب بیشتر است.”

Darla Mayfield, 67, منتظر, در خط با خواهر او به رای دادن برای اولین بار در زندگی خود در روز یکشنبه. “من دوست دارم امی و سپس الیزابت” خانم میفیلد گفت. “من در نهایت تحقیقات من. من قصد ندارم برای رای دادن فقط به خاطر اینکه.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im