دموکرات ها تقاضا جزئیات تهمت سازمان درخواست برای انگلستان coronavirus کمککنگره محققان در واشنگتن خواستار اطلاعات در مورد وام و وجوه دیگر که تهمت سازمان درخواست کرده است از دولت های خارجی از جمله انگلیس در پی coronavirus بحران است.

تقاضا برای اطلاعات شرح زیر گزارش رسانه ها در ماه گذشته گفت: این سازمان نسبت ناروا به دنبال بریتانیا و ایرلند برای نجات بودجه برای پوشش دستمزد کارکنان که furloughed از شرکت گلف خواص در اروپا با توجه به همه گیر.

در نامه ای به اریک مغلوب ساختن پیشی جستن پسر رئيس جمهور و معاون رئيس جمهور از مغلوب ساختن پیشی جستن سازمان کارولین Maloney, رئیس دموکراتیک خانه نظارت و اصلاحات کمیته پیشنهاد کرد این تصمیم به دنبال بودجه در انگلستان مشکل ساز شد و به طور بالقوه نقض قانون اساسی ایالات متحده که خواستار رئیس جمهوری که میخواهد وفاداری به ما.

کنگره آمریکا در حال تصویب قانون منع مالیات دهندگان ایالات متحده بودجه از استفاده می شود به نفع شرکت های که در آن دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن دارای یک خطر است.

“جدا از قبر emoluments بند مشکلات اقدامات خود باعث در ایالات متحده آمریکا و مقامات در بریتانیا مطرح کرده اند نگرانی های جدی در مورد استفاده از خود را مالیات دهندگان بودجه به قید وثیقه از رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن شرکت” مالونی نوشت.

او با اشاره به گزارش سخنان مارتین فورد یک عضو شورا در Aberdeenshire Scotland که در آن یکی از مغلوب ساختن پیشی جستن دو اسکاتلندی خواص لوکس واقع شده است که گفت: او اعتقاد نداشت انگلستان مالیات دهندگان باید به کمک مغلوب ساختن پیشی جستن رئیس جمهور داده های شخصی خود ثروت. “این برگه برای این خواهد بود برن طول کل جمعیت از طریق مالیات های بالاتر” فورد گفت: خبری بلومبرگ.

در درخواست Maloney به نام اریک مغلوب ساختن پیشی جستن به ارائه 21 مارس “تمام اسناد و مدارک و ارتباطات مربوط به تهمت و سازمان برنامه برای هر وام یا سایر وجوه از هر داخلی یا خارجی دولت نهاد از جمله دولت بریتانیا”. این کنگره نیز به دنبال تمام اسناد و مدارک و ارتباطات بین سازمان نسبت ناروا و هیچ یک از کارمندان فدرال و مقامات که مربوط به رمان coronavirus.

خبرگزاری بلومبرگ در گزارش آوریل که این سازمان نسبت ناروا به دنبال پول کمک مالی برای کمک به پرداخت برای bartenders, bagpipers و دیگر کارکنان که furloughed. مغلوب ساختن پیشی جستن که هنوز هم حفظ یک شخصی سهام این شرکت دارای سه استراحتگاه گلف در انگلستان و ایرلند است.

تقاضا برای اطلاعات قدرتمند مرجعیت خانه نظارت کمیته است که قدرت به حکم اسناد و مدارک و بررسی “هر موضوعی”, به این معنی نیست که اسناد تحویل داده خواهد شد به کنگره است. مغلوب ساختن پیشی جستن دولت خودداری کرده است خواسته های قبلی برای کسب اطلاعات در سرپیچی از کنگره قدرت.

در بیانیه های قبلی به ایالات متحده آمریکا امروز اریک مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: دولت بریتانیا را حفظ برنامه ای که اجازه می دهد تا شرکت ها به دنبال بودجه دولت به پرداخت برای بسیاری از furloughed کارکنان حقوق در نظر گرفته شده برای کمک به شرکت حفظ و حمایت از کارکنان خود را.

“کار حفظ و نگهداری برنامه ریزی شده توسط دولت بریتانیا هیچ ربطی به این سازمان نسبت ناروا می کند و به نفع کسب و کار – آن است که تنها در مورد حفاظت از افراد و خانواده های آنها که در غیر این صورت از کار,” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>