دموکرات ها و جمهوری خواهان را در Pompeo بر ما خروج نیروهای نظامی از آلمان

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت تصمیم به برداشت حدود 12000 نیروهای نظامی از آلمان آمده است و تحت دو حزبی حمله در سنای آمریکا در میان هشدارهای آن را مختل ما اتحاد است.

وزیر امور خارجه مایک Pompeo, پشت سرگذاشته مصر سوالات در سنا در روز پنج شنبه و در انجام این کار به دروغ ادعا کرد که مبارزه همراه با آلمان شرقی مرز زمانی که او در آنجا مستقر هستند به عنوان یک ارتش ستوان در اواخر 1980s. هیچ مبارزه در آلمان در طول جنگ سرد ،

پنتاگون اصرار خروج دستور داده شد به عنوان بخشی به عنوان یک به طور کلی تغییر استراتژیک از نیروهای ایالات متحده در خارج از کشور, اما دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن روشن ساخته است که او را دیدم آن به عنوان مجازات از آلمان برای صرف نیست به اندازه کافی در دفاع.

Pompeo گفت که وزارت امور خارجه شده بود بخشی از بحث و گفتگو در مورد نقل و انتقال که شامل 6,400 سربازان بودن را به ما و دیگر 5,500 قرار می گیرد در جای دیگر در اروپا عمدتا بلژیک و ایتالیا.

سوال Pompeo در جلسه کمیته روابط خارجی مجلس سنا از حزب دموکرات جین شاهین گفت: “تنها کشوری است که علنا به حمایت از حذف نیروهای آمریکا از آلمان امروز شده است, روسیه است.”

این سناتور جمهوری خواه میت رامنی بازتاب گسترده خبري در ایران در مورد این حرکت گفت: Pompeo: “من شنیده ام از بالاترین سطوح دولت آلمان این است که با آنها دیده می شود به عنوان یک توهین به آلمان و من نمی توانم تصور کنید که در یک زمان هنگامی که ما نیاز به نقشه کشی در دوستان و متحدان ما به طوری که ما می توانیم در مجموع مقابله با چین, ما می خواهیم به آنها توهین.”

Pompeo اصرار داشت که خروج نیروهای نظامی آمریکا این معنی نیست که آنها “خارج از زمین”.

“این واحد را به شرکت در دورانی فعالیت است. آنها خواهید بود به جلو مستقر,” او گفت:. “آنها نمی تواند مستقر و یا garrisoned اما اشتباه نکنید در مورد آن آنها خواهد بود به طور کامل در دسترس برای اطمینان از که ما می توانیم به درستی تعقیب چالش های ما از قدرتهای جهانی.”

سخنان خود به نظر می رسد به منعکس کننده وزارت دفاع اطمینان داد که نیروهای آورده بازگشت به ایالات متحده در دسترس خواهد بود به خدمت موقت تورهای در کشورهای حوزه بالتیک یا لهستان منطقه دریای سیاه.

هنگامی که فشرده توسط شاهین در اثر خروج در رابطه با برلین Pompeo نیست به طور مستقیم پاسخ اما گفت: “این شخصی برای من است. من مبارزه در مرز آلمان شرقی زمانی که من یک سرباز جوان. من در آنجا مستقر هستند.”

Pompeo به عنوان ستوان در یک مخزن هنگ در غرب آلمان از سال 1986 تا 1991 که در طی آن زمان شرق و غرب مرز به طور کامل صلح آمیز است. او را در هر گونه جنگی در طول نظامی خود را حرفه ای.

شاهین به یاد او که سابق واحد یکی از کسانی که به یاد می آورد به ما. سیاست خارجی اشاره کرد دفاع بخش اسناد و مدارک در روز پنج شنبه که در آن سربازان در آلمان مطلع شدند این نقل و انتقال خواهد بود “احتمال زیاد ماه برای برنامه ریزی و سال به اجرا”.

مغلوب ساختن پیشی جستن در گفت و دستور داد که حرکت از آنجا که آلمان نمی شد به اندازه کافی صرف خود دفاع و مالیات دهندگان آمریکایی شد “گرفته شده برای مکنده”.

با این حال آلمان به تازگی افزایش یافته خود را صرف کرده است و گفته است که البته برای رسیدن به 2 درصد تولید ناخالص داخلی هدف برای هزینه های دفاعی کشور است که ناتو برای 2024.

بلژیک و ایتالیا که در آن بسیاری از نیروهای نظامی ایالات متحده آمریکا هستند و با توجه به مستقر صرف کمتر از آلمان به عنوان یک سهم از درآمد ملی.

دیپلمات ها و مقامات سابق پیشنهاد کرده اند که تهمت تصمیم ممکن است رانده شده توسط شخصی عناد نسبت به آلمان و آنگلا مرکل.

فاکس نیوز در ماه ژوئن گزارش داد که عقب نشینی شد و این ایده از سفیر آلمان ریچارد Grenell به عنوان یک تلافی جویانه برای آنگلا مرکل تصمیم به حضور در یک G7 اجلاس سران در کمپ دیوید در اوج این بیماری همه گیر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de