دموکرات ها دوباره بلوک عمل در Coronavirus محرک به دنبال محدودیت در شرکت های بزرگ کمک

واشنگتن — وزیر خزانه داری و بالا سنا از حزب دموکرات گفت: اواخر وقت روز دوشنبه که آنها در آستانه یک معامله نزدیک به 2 تریلیون دلار اضطراری کمک های اقتصادی اندازه گیری برای پاسخ دادن به این بیماری همه گیر کوروناویروس پس از یک ماراتن بعد از مذاکرات به عنوان دموکرات ها خواستار حمایت قوی تر برای کارگران و محدودیت برای یو بی اس در بازار-از کسب و کار.

ساعت پس از دموکرات ها رای دادند برای جلوگیری از اقدام در این طرح تا زمانی که آنها امن امتیازات و سنا منحل به حزبی تیراندازی سناتور چاک شومر از نیویورک رهبر اقلیت و استیون Mnuchin وزارت خزانه داری وزیر نشان داد که خصوصی خود مذاکرات تا به حال به دست آمده است پیشرفت های مهم است که می تواند به روشن راه را برای تصویب این طرح در روز.

“ما انتظار داریم به یک توافق در صبح” آقای شومر به خبرنگاران گفت: درست قبل از نیمه شب, و اضافه کرد که او امیدوار است که مجلس سنا می تواند رای گیری شنبه شب. “هنوز هم وجود دارد چند کمی تفاوت.”

آقای Mnuchin که صرف روز در کاپیتول هیل در ازدحام با سناتور از هر دو طرف گفته است که “بسیاری از پیشرفت” ساخته شده بود اما هر دو طرف خواهد نقد و بررسی پیش نویس متن و دیگر اسناد و مدارک یک شبه.

دو مرد به نام رئیس جمهور تهمت فقط قبل از آنها شکست برای شب و آقای شومر گفت: پاسخ او شده بود “بسیار مثبت” با وجود یک پست در توییتر دقیقه قبل از که در آن رئيس جمهور را متهم دموکرات به رهبری سخنران نانسی پلوسی کالیفرنیا از تخریب بسته و مایل “ویروس را به نفع خود.”

در میان دیگر مفاد دو طرف به نظر می رسد به توافق حداقل در اصل برای اطمینان از قابل توجه و نظارت بیش از 500 میلیارد دلار ثبات اقتصادی صندوق است که می تواند مورد استفاده قرار گیرد به قید وثیقه از شرکت های مضطرب به گفته دو نفر از مقامات آشنا با این مذاکرات. مقامات بودند که مجاز به بحث در مورد آنها را علنا گفت که این اطلاعات هنوز در حال کار می کرد.

با وجود حس ناامیدی در هر دو طرف و در کاخ سفید در مورد سرعت تصویب قوانین برای ارائه حمایت مالی مهم برای کسب و کار مجبور به شاتر و امداد رسانی به شدت تحت فشار خانواده های آمریکایی تیز ایدئولوژیک تفاوت بین جمهوری خواهان و دموکرات ها را ساخته اند آن را دشوار است برای نهایی کردن یک توافق است.

این چاه عمیق از بی اعتمادی بین حزب دموکرات و آقای ترامپ شده بود, مانع توافق و سایه از آخرین کلان دولت برنامه کمک های تصویب شده توسط کنگره — وال استریت نجات در سال 2008 — آویزان بر مذاکرات, داستان احتیاطی از خطرات سیاسی از ارسال پول فدرال برای شرکت های بزرگ با عواقب غیر قابل پیش بینی.

اواخر شب خوش بینی بود و مشخص برگرد از پیش از آن در روز هنگامی که به طور معمول در كشور سنا منحل به فریاد و حزبی مجادله قبل از رای گیری به عنوان سناتور sparred بیش از بسته محرک اقتصادی که در حال ظهور است به عنوان بزرگترین در تاریخ مدرن است. جمهوری خواهان لعنتی دموکرات ها برای به تاخیر انداختن به شدت نیاز به کمک های اقتصادی, در حالی که دموکرات ها گفت: این اقدام مورد بحث را بیش از حد کوچک برای کمک به آمریکایی ها عادی و یا به اطمینان حاصل شود که پول فدرال را نمی توان مورد آزار قرار گرفته توسط کسب و کار است که دریافت کمک.

“شوخی می کنی؟” سناتور میچ مک کانل جمهوری خواه از کنتاکی و رهبر اکثریت خواستار در آمریکا هستند. “این است که یک آبدار سیاسی فرصت است. این ملی اضطراری است.”

قابل توجه صحنه گشوده روز پس از دموکرات ها برای اولین بار مسدود شده اقدام به اندازه گیری. 47-به-47 رای در یکشنبه شب به لرزه در بازارهای سراسر جهان و خشم جمهوری خواهان که گفت آن را نادیده گرفته و آینده مذاکرات که تا به حال منجر به سازش قابل توجهی بیش از این خطوط از اندازه گیری.

آخرین به روز رسانی: شیوع کروناویروس

  • به عنوان مستندات گسترش بحث در مورد هزینه ها رشد می کند.
  • به عنوان اپیدمی در نیویورک منفجر کشورهای دیگر نگرانی در مورد داخلی سرایت.
  • اسپانیایی سربازان پیدا کردن ساکنان خانه های سالمندان ‘کاملا رها شده است.’

نتیجه مشابه بود در بعد از ظهر دوشنبه به مجلس سنا رای دادند 49 به 46 دوباره در حال سقوط کوتاه از 60 رای است که می شده اند نیاز به رفتن به جلو در ثبات اندازه گیری. جمهوری خواهان اصرار بر برگزاری رای گیری در غیاب یک توافق تصرف یک فرصت برای به تصویر کشیدن دموکرات ها به عنوان موانع به یک معامله.

بازار واکنش نشان داد و با یک میلرزد با S&P 500 با کاهش حدود 3 درصد حتی پس از فدرال رزرو گفت: این امر بسیار گسترش آن تلاش ها برای تقویت کسب و کار و حفظ بازارهای عملکرد.

شکست و testy مبادلات تحت الشعاع فوری مجموعه ای از مذاکرات که ادامه داد: همه روز در پشت صحنه بین آقای شومر و آقای Mnuchin به آهن از تفاوت باقی مانده است. آقای مک کانل و خانم پلوسی نگه داشته شدند از نزدیک مطلع از این مذاکرات.

در قلب کوچه بن بست در سنا بوده است $425 میلیارد صندوق ایجاد شده توسط این لایحه که فدرال رزرو می تواند اهرم برای وام برای کمک به گروه های گسترده ای از شرکت های مضطرب و اضافی $75 میلیارد آن را برای ارائه به صنعت خاص وام. دموکرات نگرانی که این طرح نیاز به شفافیت کافی و یا به اندازه کافی guardrails در اطراف بودجه را به مطمئن شوید که شرکت از آنها استفاده نمی به غنی سازی خود را و یا گرفتن پول از دولت و اخراج کارگران است. آنها همچنین استدلال اندازه گیری به عنوان نوشته شده توسط جمهوری خواهان به آقای Mnuchin بیش از حد اختیار برای تصمیم گیری که در آن شرکت دریافت کمک تماس پیشنهاد یک “دوغاب صندوق” برای دولت.

به عنوان قانون در حال حاضر نوشته شده آقای Mnuchin نمی خواهد که برای افشای دریافت کنندگان تا شش ماه پس از پرداخت وام شد. برخی از دموکرات ها نیز گفت: این قانون به عنوان نوشته شده است می تواند اجازه می دهد آقای تهمت امپراتوری املاک و مستغلات را به استفاده از فدرال کمک های اولیه و پس از سال ها بودن stonewalled توسط کاخ سفید در نظارت درخواست های آنها نگران است که دولت را رد تلاش های کنگره برای حفظ زبانه ها در برنامه است.

در کاخ سفید در روز دوشنبه آقای ترامپ تنها سوخت دموکرات’ نگرانی در زمانی که او در کنار خار سوال در مورد که نظارت بر بودجه و گفت: “نگاه من نظارت. من نظارت.”

“این امر می تواند بسیار احمقانه اگر آنها را یک معامله” آقای ترامپ گفت: متهم دموکرات “درخواست برای چیزهایی که تحمل هیچ ارتباطی به آنچه که ما در حال صحبت کردن در مورد.”

آقای Mnuchin گفته است که بانکها به تازگی ایجاد صندوق اجازه می دهد که فدرال رزرو به طور موثر تزریق 4 تریلیون دلار به اقتصاد و که او نیاز به قدرت به سرعت حمایت از شرکت ها و صنایع که در آستانه سقوط به عنوان بخش بزرگی از اقتصاد تعطیل. روز دوشنبه او تحت فشار قرار دادند در برابر این پیشنهاد که پول را تبدیل به یک قللک برای آقای مغلوب ساختن پیشی جستن می کرد.

“من شنیده ام که مردم با مراجعه به این به عنوان یک دوغاب صندوق” آقای Mnuchin گفت: در شبکه فاکس کسب و کار. “این یک دوغاب صندوق است.”

حلق آویز بیش از این بحث برای سناتورها در هر دو طرف بودند خاطرات ناخوشایند از سوزش واکنش از سال 2008 و 2009 بهبود اقتصادی برنامه هایی که بعدها محکوم در سمت راست و چپ برای کمک به وال استریت در هزینه کار آمریکایی است. دموکرات ها گفتند که نمی توان مورد آزار واقع شدند به حمایت از بسته محرک اقتصادی توسط آقای مک کانل با وجود مشهود خطرات سیاسی به عنوان چهره آنها نبرد برای کنترل سنا در ماه نوامبر.

“حقیقت این است که ما نیاز به یادگیری از 10 سال پیش گفت:” سناتور Sherrod قهوه ای, حزب دموکرات از اوهایو. “اگر ما در حال رفتن به انجام بسته امداد پول نیاز به رفتن در جیب کارگران است.”

دموکرات ها در حال فشار بیشتر بیکاری کمک و پول برای متحده به عنوان بخشی از توافق است.

“اجازه دهید به روشنی در مورد آنچه که ما در حال صحبت کردن در مورد در اینجا: ما فکر نمی کنم قبض خود را با این نسخهها کار” گفت: سناتور کریستوفر S. Murphy, دموکرات از کنتیکت. “این یک سیاست مخالفت و من باید یک تعهد به عنوان یک نماینده از دولت به ایستادن و می گویند که من فکر نمی کنم یک 2 تریلیون دلار لایحه است که برای حل این مشکل است.”

تنها یک دموکرات سناتور Doug Jones آلاباما پیوست, اوباما روز دوشنبه در رای گیری برای پیشبرد بسته است.

بحث از قبل بود و غیر منتظره ای آتشین و آن را تشدید به عنوان آقای شومر بارها و بارها قطع تلاش های سناتور سوزان کالینز جمهوری خواه از ایالت مین به رسمیت شناخته شود به صحبت می کنند.

“این باور نکردنی است,” خانم کالینز fumed به عنوان دیگر جمهوری خواهان تحت فشار قرار دادند به او اجازه دهد به وزن در. او راه می رفت به آقای شومر با اشاره به او و گفت: “شما در حال اعتراض به من صحبت کنید ؟ این بد است.”

سناتور تام پنبه جمهوری خواه از آرکانزاس غرغر صدای رسا استفاده از محوطهء اطراف انبار لقب به بیان ارزیابی خود از وضعیت.

زمانی که خانم کالینز را دریافت کنید به صحبت می کنند, او هشدار داد که زمان در حال اجرا بود برای حفظ کسب و کارهای کوچک در دولت و در سراسر کشور teetering در آستانه سقوط است.

“ما لازم نیست که یک روز دیگر” او گفت:. “ما لازم نیست که یک ساعت دیگر. ما نمی باید یک دقیقه به تاخیر اقدام است. این شرم آور است.”

در کاخ سفید با معاون رئیس جمهور مایک پنس به دنبال چرخ ضامن دار تا فشار بر دموکرات ها را به رها کردن مخالفان خود را. در یک کنفرانس تلفنی روز دوشنبه بعد از ظهر او خواست فرمانداران به فشار کشورهای خود را ” نمایندگان به این لایحه در حال حرکت است.

“فرمانداران آن را به یک تفاوت واقعی” آقای پنس گفت: با توجه به ضبط تماس به دست آمده توسط نیویورک تایمز.

سنا جمهوری خواهان و دموکرات ها در حال حاضر رخ داد تعدادی از عمده اهداف این بسته شامل یک توافقنامهای در ارسال 1200 دلار پرداخت های دولت به کسانی که درآمد تا $75,000 یک سال با اضافی $500 برای هر کودک است. کوچکتر چک فرستاده خواهد بود به کسانی که درآمد بیشتر و وجود دارد خواهد بود یک فوقانی واجد شرایط حد $99,000 در درآمد.

توسط دوشنبه شب آنها بسته شدن در یک توافق بر صدها میلیارد دلار برای حمایت از بيمارستان در تلاش برای مراقبت از هزاران نفر آلوده به ویروس coronavirus.

دموکرات ها نیز تحت فشار قرار دادند برای تقویت کارگر حمایت — با این استدلال که پیش نویس این اندازه موفق به جلوگیری از اخراج و به اجرای سنگین, محدودیت های اجرایی جبران و شرکت توانایی برای خرید سهام.

دموکرات ها همچنین می خواهم به گسترش مزایای بیکاری در این قانون برای یک ماه اضافی. جمهوری خواهان در حال حاضر توافق برای گسترش بیمه بیکاری برنامه گسترش آن شامل خود اشتغالی و کارگران پاره وقت که به طور سنتی شده اند واجد شرایط و به پوشش 100 درصد از حقوق و دستمزد برای سه ماه.

همچنین وجود اختلاف نظر با توجه به دو نفر آشنا با مذاکرات اما کسانی که غیر مجاز به بحث در مورد آنها علنا بر سر چه مقدار پول برای اختصاص به کشاورزان و آیا به گسترش كمك تغذيه مزایای. و دموکرات ها باید نگرانی در مورد زبان است که می تواند به جلوگیری از والدین و جامعه ارائه دهندگان خدمات سلامت روان که تکیه پزشکی از دریافت وام و تمدید پرهیز آموزش برنامه مجموعه به پایان می رسد در ماه مه.

در خانه دموکرات پرده برداری خود را بسته محرک اقتصادی که با ارائه بیش از 2.5 تریلیون دلار در هزینه های دولت فدرال. آن باقی مانده است معلوم نیست چگونه است که 1,404-صفحه اندازه گیری خواهد بود آشتی با هر سازش قانون است که پدیدار از سنا مذاکرات است.

“رئیس جمهوری خواه مجلس سنا لایحه قرار دادن شرکت ها برای اولین بار” خانم پلوسی گفت: در کوتاه تلویزیونی سخنان.

بالا بردن ریسک در مذاکرات خطرات این بیماری همه گیر را به طور موثر, مجبور, خانه رهبران به تامل عبور بسته بزرگ با اتفاق آرا رضایت یک روش معمولا این سایت متعلق به صغیر noncontroversial اقدامات که نیاز به ثبت رای دادن. خانه است در جلسه نیست و بسیاری از اعضای آن در سراسر کشور پراکنده — برخی از آنها بیمار و یا در قرنطینه و با احتیاط از پرواز به واشنگتن برای رای دادن.

ارشد دموکرات ها با توجه به طیف وسیعی از گزینه های دیگر از جمله تغییر قانون است که اجازه می دهد وجود ندارد و اعضا برای رای دادن پروکسی در مورد هر نماینده مجلس در اعتراض به عبور از آن بدون یک رای با توجه به قوانین کمیته گزارش منتشر شده در اواخر روز دوشنبه.

خانه لایحه معرفی شده در روز دوشنبه با توجه به خلاصه منتشر شده توسط دموکرات ها را تحویل 1500 دلار در پرداخت های مستقیم به افراد و بیش از 150 میلیارد دلار به بیمارستان ها و دولت برنامه های بهداشت و این امر ایجاد یک جبران خسارت بیکاری از 600 دلار در هفته همراه با به طور منظم مزایای بیکاری.

آن را نیز شامل یک نیاز ملی برای 15 روز از رای گیری اولیه و هیچ بهانه ای غایب رای-با-ایمیل و انتخابات بودجه و نزدیک به 60 میلیارد دلار برای مدارس و دانشگاه ها همراه با رایگان coronavirus درمان و گسترش پرداخت را ترک کنند.

آقای مک کانل و دیگر جمهوری خواهان صرف مقدار از روز را سرزنش خانم پلوسی که در بازگشت به واشنگتن از سان فرانسیسکو در روز شنبه برای شرکت در محرک مذاکرات برای upending تولیدی مجموعه ای از آینده مذاکرات است.

یک مقام ارشد جمهوری خواه مشاور صحبت به شرط ناشناس ماندن حاضر به افشای جزئیات مذاکرات خصوصی گفت: دموکرات ها در تلاش بودند تا با استفاده از محرک های اندازه گیری برای به انجام رساندن طولانی-برگزار نامربوط اولویت های سیاست, از جمله گسترش چانه زنی جمعی برای حقوق کارگری اجرای یک فرمت از انرژی خورشیدی و باد اعتبار مالیاتی به کمک انرژی های تجدید پذیر صنعت و مقید کمک به شرکت های هواپیمایی برای کاهش تدریجی در انتشار دی اکسید کربن است که آنها به مدت طولانی مقاومت کردند.

گزارش شد کمک توسط کارل Hulse آلن Rappeport لیزا فریدمن و جاناتان مارتین.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de