دموکراتیک رای دهندگان نگرانی بایدن است ‘بیش از حد چمدان’ پس از مغلوب ساختن پیشی جستن اوکراین اسمیر


تصویر عکس با کلی Caminero/The Daily Beast/گتی

در مبارزات انتخاباتی سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن صحبت کرده است آشکارا و با عصبانیت در مورد حملات حق برپا کرده در خانواده اش بیش از معاملات خود در اوکراین با اشاره به آنها به عنوان یک نشانه آن است که در نظر آنها او را تهدید به رئیس جمهور تهمت انتخابات.

“من تعجب می کنم که چرا آنها زمان زیادی را صرف تلاش برای نگه داشتن من از بودن نامزد” بایدن گفت: در یک تجمع در Nashua, New Hampshire در اوایل این هفته ذکر میلیون دلار در تبلیغات راه اندازی شد به سعی و پاره کردن نامزدی خود را. “آیا شما تا کنون دیده اند دیگر به همان اندازه زمان صرف تصمیم گیری که دیگر نامزد نمی باید بود؟”

هیچ شواهدی وجود ندارد که بایدن و یا پسر خود را, شکارچی, چیزی اشتباه زمانی که جوانتر بایدن قرار داده شد در هیئت مدیره شرکت انرژی Burisma—در واقع ادعاهای ساخته شده توسط کاخ سفید و متحدان آن شده است به طور موثر افشا و خنثی.

و در بحث دموکراتیک در نیوهمپشایر حتی یکی از بایدن را در سال 2020 رقبای شهردار سابق پیت Buttigieg رد این ایده وجود دارد که یک “خطر” در نامزدی بایدن با توجه به سوال در مورد پسرش معاملات در اوکراین است.

“نه. و ما در حال رفتن به اجازه دهید آنها را تغییر موضوع” Buttigieg گفت. “این است که در مورد هانتر بایدن و یا معاون رئیس جمهور بایدن و یا هر بایدن. این است که در مورد سوء استفاده از قدرت توسط رئیس جمهور… نگاه معاون رئیس جمهور و من و همه ما در رقابت هستند اما ما باید برای رسم یک خط است.”

اما برای برخی از رای دهندگان دموکرات آسیب تئوری های توطئه در گردش با تهمت و متحدان خود را در حال حاضر انجام شده است. و در حالی که قطعا اولین موضوع رای دهندگان مطرح شده برای برخی هنوز لرزاند توسط 2016 نژاد تذکر تخلف—درست است یا نه—به اندازه کافی برای آنها را به نگاه در جاهای دیگر.

“من فکر می کنم وجود دارد رفتن به بیش از حد چمدان وجود دارد” گفت: Terri Gilbert, 54, جراحی تکنسین از نیوتن, Iowa. “من فکر می کنم برگ برنده قراره همه چیز را و با آن اجرا کنید و بازی آن را فقط مانند او هیلاری.”

در یک تجمع برای Buttigieg در واترلو, آیووا, Maureen اوکانر 61 از یک خرده فروشی کارگر همان نگرانی است.

“من فکر می کنم آنها می خوای چیزی حفاری در جو قبل از همه چیز اتفاق می افتد,” او گفت:. “جو یک نامزد خوب… من فکر نمی کنم ما میخوایم جو را به یک فرصت است.”

رقیب مبارزات نیز متوجه شده و به گفته یکی از دموکراتیک عمل با آگاهی از استراتژی برخی از آنها شامل یک سوال در مورد بایدن و اوکراین موضوع را با رای گیری داخلی.

تیم بایدن بوده است Prepping برای استیضاح اسمیر برای ماه

“این آسیب پذیری هر کس می داند که” این عمل گفت:, و اضافه کرد که حداقل با بایدن دموکرات می دانم آنچه که این حمله در جریان است به عنوان مخالف به آنچه که ممکن است به بلندی برای در عین حال-به-می شود شماری از نامزدها.

“این شیطان شما می دانید و یا شیطان شما نمی دانید” عمل گفت.

درست است که دیگر نامزدها در این مسابقه نیز می تواند با وزن کردن چمدان هنگامی که سوابق خود را می آیند به گره زدن. مغلوب ساختن پیشی جستن مبارزات انتخاباتی در حال حاضر در حال برنامه ریزی برای استفاده از آن. برنی ساندرز’ (I-VT) خود را شناسایی به عنوان یک سوسیالیست و مشکل جدید دیدگاه های ساخته شده توسط دیرین سیاستمدار باید شروع به سطح به عنوان ساندرز افزایش می یابد در این مسابقه است. ساندرز آمد زیر آتش برای کسانی که بسیار انداز در روز جمعه بحث است.

هنوز هیچ کدام را بدست توجه از ایران که بایدن در اجرا تا سال 2020 است.

“من تعجب می کنم اگر هانتر بایدن مسائل spooked برخی از رای دهندگان گفت:” دیوید اکسلراد باراک اوباما رئیس سابق مبارزات سیاسی استراتژیست. “آنها نگران او است رفتن به بنغازی-ed.”

“بزرگترین تعریف نیروی در این اصلی است که دموکراتها وحشی به رسمیت شناختن تهدید که دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است برای کشور ما و برای که ما به عنوان یک مردم است. و دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است به طوری وحشت زده از جو بایدن که او خودش را استیضاح با تلاش برای گسترش دروغ در مورد او” سخنگوی اندرو بیتس گفت: روزانه وحش. “هر” دموکرات ” که ترافیک در مغلوب ساختن پیشی جستن دافعه و جامع رد اسمیر را پیدا خواهد کرد خود را eviscerated—بیش از فقط یک مبارزه است.”

بایدن خود شده است دفاعی که موضوع مطرح شده در کمپین بلیزرز.

در اوایل ماه دسامبر در یک توقف در همپتون, آیووا, بایدن به نام رای دهندگان است که به اشتباه گفت: بایدن فرستاده او را “پسر بیش از وجود دارد برای به دست آوردن یک شغل و کار برای یک شرکت گاز است که او تا به حال هیچ تجربه با گاز و یا هیچ چیز به منظور به دست آوردن دسترسی برای رئیس جمهور.”

ایران پایه داغ است به پروب بایدن سناتور دموکرات نه خیلی

بایدن در پاسخ مرد خواستار یک “سر در گم دروغگو” پیشنهاد آنها را یک “تست هوش” و به نظر می رسد به تماس با مرد, “چربی” (این بایدن کمپین گفت: معاون سابق رئیس جمهور که گفته بود “حقایق است.)

در مصاحبه با ان بی سی ساوانا Gutherie شب قبل از آیووا قفقاز بایدن خواسته شده بود در مورد چگونگی استیضاح محاکمه تضمین کرده که پسرش موقعیت در Burisma هیئت مدیره بود و در چشم های عمومی.

“هیچ کس چیزی را اشتباه با معاملات خود را در اوکراین, به جز آنها می گویند این مجموعه یک تصویر بد,” او گفت:.

پرسید که آیا آن را “اشتباه” برای پسر خود را به یک موقعیت در هیئت مدیره یک شرکت ارائه شده به او در ازای دسترسی به آن نشسته معاون رئیس جمهور بایدن به ضرب گلوله به عقب “که درست نیست شما می گویند چیزهایی که شما نمی دانید که آنچه شما در حال صحبت کردن در مورد. هیچ کس گفت که. چه کسی گفته؟”

پس از Gutherie توضیح داد که چگونه این وضعیت به نظر می رسد که آیا یا نه آن درست بود بایدن گفت: پسر خود را, “او گفت که او پشیمان نبود آن انجام می شود. برای خود صحبت می کنند. او یک مرد رشد کرده است.”

با استیضاح محاکمه در آینه این تهمت مبارزات انتخاباتی و حامیان آن در حال انجام بهترین خود را به نگه داشتن موضوع زنده است.

فقط فوت دور از کنکورد سایت که در آن دموکرات مدعی برگزار شد تاون هال بحث در مورد تغییر آب و هوا با رای دهندگان در این هفته زیادی پروژکتور ضمیمه شده در کنار یک پارک سیاه, کامیون بازی یک صحنه در تکرار بحث در مورد جو بایدن و پسرش شکارچی همراه با دیگر مدعی است. کوتاه بخش ارائه شده توسط کمیته دفاع از رئیس جمهور pro-مغلوب ساختن پیشی جستن PAC, نشان داد, کلیپ های مختلف از نظر برنامه نشان می دهد هانتر بایدن فاسد است فردی. یک بنر در یک بخش به عنوان خوانده شده “هانتر بایدن خارجی معاملات” در همه کلاه با یک ویدیو از معاون رئیس جمهور سابق. “آیا جو بایدن پسر سود کردن پدر به عنوان معاون رئيس جمهور؟”

در نیوهمپشایر دموکرات در مصاحبه با The Daily Beast کمتر ناراحت مغلوب ساختن پیشی جستن اتهامات.

“در پایان من از همه چیز, شکارچی چیزی که به معنی هیچ چیز به من گفت:” تعقیب Denamur یک دموکرات از Litchfield, New Hampshire. “این من را خسته نمی کند در تمام. آن را فقط به یکی دیگر از مغلوب ساختن پیشی جستن حمله که او می خواهد مردم را به نگاه به جای آنچه که او انجام می دهند.”

گزارش های اضافی: سام استین و هانا Trudo

در ادامه مطلب روزانه وحش.

ما داستان بالا در صندوق پستی خود را هر روز. ثبت نام در حال حاضر!

روزانه وحش عضویت: جانور داخل می رود عمیق تر در این داستان که برای شما مهم. بیشتر بدانید.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>