دموکراتیک رقبای کوبیدن بلومبرگ در شروع نوادا بحث

چاقو بودند برای مایکل بلومبرگ به او پیوست همکار خود نامزدها در بحث دموکراتیک مرحله چهار شنبه در لاس وگاس.

و هیچ نامزد برگزار می شود.

“من می خواهم به بحث در مورد که ما در حال اجرا در برابر یک میلیاردر که تماس زنان چاق تخت” و “اسب رو لزبین ها, و, نه, من صحبت کردن در مورد دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن, من صحبت کردن در مورد شهردار بلومبرگ” گفت: سناتور. الیزابت وارن د-توده.

“دموکرات ها در حال رفتن به برنده اگر ما یک نامزد که دارای سابقه پنهان کردن اظهارنامه مالیاتی خود را از اذیت و آزار زنان و حمایت از سیاست های نژادپرستانه مانند redlining و توقف-و-frisk,” وارن بعدا اضافه شده است.

مایکل بلومبرگ و الیزابت وارن در صورت خاموش در مناظره چهارشنبه شب. (جان Locher/AP)

سناتور. برنی ساندرز همچنین آمار بلومبرگ رکورد. “آقای بلومبرگ به حال سیاست در شهر نیویورک از توقف-و-frisk که رفت و پس از آفریقایی-آمریکایی و لاتین با مردم ظالمانه راه است. که راه شما در حال رفتن به رشد میزان مشارکت گفت:” ساندرز.

بلومبرگ و ساندرز نیز در حال اجرا دشمنی, بازی کردن بیشتر در توییتر به عنوان ساندرز افزایش می یابد به بالا تقریبا هر رای گیری ملی متوسط و بلومبرگ مشتاقانه در تلاش برای دست کشیدن ساندرز که در جای بلند قرار دادن. در چند هفته گذشته بلومبرگ انکار کرده بخش هایی از ساندرز را ملتهب پایه فن — اغلب به عنوان “برنی وارنر” — به عنوان سمی در حالی که یک ساندرز دستیار نادرست متهم بلومبرگ از داشتن یک حمله قلبی. (بی بی سی بود که استنت قرار داده شده در سال 2000.)

بلومبرگ آمریکا روز چهارشنبه گفت هیچ شانسی بود ساندرز می تواند برنده نامزدی.

“من فکر نمی کنم که هیچ شانس سناتور ضرب و شتم دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. شما شروع نمی گفت من 160 میلیون نفر, من قصد دارم به طرح بیمه است که آنها را دوست دارم. اگر او نامزد ما دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن برای چهار سال دیگر و ما نمی تواند ایستاده است که گفت:” سابق شهردار نیویورک که ریخت و میلیون ها نفر خود را از ثروت شخصی خود را به ترویج نامزدی خود را پس از او وارد مسابقه در ماه نوامبر.

معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن که رای گیری تعداد کاهش یافته است پس از بلومبرگ وارد نژاد نیز در اوایل شات در شهردار سابق.

“شهردار باعث می شود یک نکته جالب. واقعیت این است که او موفق خود را در شهرستان بسیار خوب زمانی که او وجود دارد. او تا به حال متوقف-و-frisk پرتاب نزدیک به 5 میلیون جوان مردان سیاه و سفید در مقابل دیوار” گفت: بایدن که به تازگی خشمگین در تبلیغات از بلومبرگ کمپین است که نشان می دهد که شهردار سابق و رئیس جمهور سابق باراک اوباما تا به حال یک رابطه نزدیک کار. بایدن را روی صحنه سخنان به دنبال دیجیتال آگهی منتشر شده در مبارزات انتخاباتی خود را که اقدام به برطرف کردن این مفهوم است که اوباما پشتیبانی خود را از نامزدی.

چندین دموکراتیک نامزدها از جمله برخی از کسانی که دیگر در این مسابقه را متهم کرد که بلومبرگ از خرید راه خود را به اولیه.

“من در واقع استقبال شهردار بلومبرگ به مرحله” گفت: سناتور. ctq D-Minn. “من چند بار گفته شده است به صبر نوبت من و کنار و من قصد دارم برای انجام این کار در حال حاضر. … من نمی فکر می کنم شما نگاه دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و می گویند ما نیاز به کسی غنی در کاخ سفید است.”

در توییتر پیش از آن در هفته وارن پیش نمایش او مبارزه-خط در مقایسه بلومبرگ کاملا کاملا به مغلوب ساختن پیشی جستن.

“این شرم آور مایک بلومبرگ می توانید خرید راه خود را به بحث” وارن نوشت. “اما حداقل در حال حاضر اصلی رای دهندگان کنجکاو در مورد چگونه هر نامزد را در دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن می توانید یک تظاهرات زندگی می کنند چگونه هر یک از ما را در یک egomaniac میلیاردر.”

بلومبرگ در انتخابات در هر یک از چهار اوایل متحده و بنابراین او هنوز برای برنده شدن یک نماینده. در عین حال منحصر به فرد خود استراتژی مبارزه و توانمند قفسه سینه جنگ مجهز شده اند او را به طور بالقوه متراکم کردن تعداد زیادی از نمایندگان آمده سوپر شنبه — فقط سه روز پس از کارولینای جنوبی اولیه — و می تواند او را نزدیک به رهبری آمده مارس 4. بلومبرگ در حال حاضر رای گیری در مکان سوم با توجه به RealClearPolitics با 16.1 میانگین ملی پشت ساندرز و بایدن.

_____

بیشتر بخوانید از اخبار یاهو:

  • پوشش کامل سوالات متداول و بیشتر: 2020 انتخابات مرکز

  • جدید اخبار یاهو/نظرسنجی نشان می دهد ساندرز قدرت رفتن سر به سر با رقبا

  • چگونه جان بولتون برنده جنگ با ایران سیاست

  • ‘بایدن هنوز هم می تواند برنده’, کارولینای جنوبی, کارشناسان می گویند, به عنوان زمینه باقی مانده تقسیم

  • باید واشنگتن دی سی تبدیل 51 دولت ؟

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im