دموکراتیک نتایج اولیه: جو بایدن شکست برنی ساندرز در ایالت های مهم ساخت و او را روشن frontrunner


معاون سابق رئیس جمهور است که شناخته شده برای خود را طولانی شد-سنگین سخنرانی: گتی

جو بایدن موفق به کسب پیروزی در چهار متحده در آخرین حیاتی دور از رای گیری در طول سال 2020 دموکراتیک ریاست جمهوری شرکت کنند ،

معاون سابق رئیس جمهور فعلی و جلو-دونده وارد روز سه شنبه بعد از انتخابات شاید در پای صندوقهای رای در سراسر کشور — پیش بینی ها نشان داد او برنده شدن در تقریبا در هر کشور بر روی نقشه در 10 مارس. این کشورها عبارتند از داکوتای شمالی آیداهو, میشیگان, Missouri, می سی سی پی و واشنگتن است.

او در نهایت برنده در میشیگان ایالتی است که برنی ساندرز دقت برنده در سال 2016 در برابر هیلاری کلینتون ، در سال 2020 دولت به عنوان یک میدان جنگ به صورت سیاه و سفید و یقه آبی رای دهندگان و همچنین در حومه شهر میانه.

در جنوب آقای بایدن ادامه داد: او برنده مبارزات انتخاباتی با رای دهندگان سیاه.

در ضمن همه چشم ها آقای ساندرز به عنوان مبارزات انتخاباتی خود به ظاهر آویزان در تعادل می باشد.

دیر-گزارش ایالت داکوتای شمالی و واشنگتن خواهد شد به احتمال زیاد به آقای ساندرز یک سهم کوچک خود را نماینده استخر, هر چند آقای بایدن پیش بینی شده است برای برنده شدن در آیداهو.

این سناتور هواداران امیدوار بودند برای دیدن برخی از ناراحتی و یا حداقل سنگ فرش با هم نمایندگان به اندازه کافی برای نگه داشتن مبارزات انتخاباتی خود ماندگار در مسابقه در حالی که آقای بایدن حامل نماینده رهبری به عنوان دو مرد آماده شدن برای یک در یک مناظره در روز یکشنبه پس از بیش اولیه انتخابات با رای دهندگان در نیمی از ما هنوز حساب نشده است.

لطفا اجازه می دهد یک لحظه برای پست ها به بار

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im